تمرین‌های عملی پایتون - Python Hands-On Practice

مسیر آموزشی تمرین‌های عملی پایتون - Image of Learn Path Python Hands-On Practice
تمرین‌های عملی پایتون Python Hands-On Practice
تمرین کامل می کند! اگر پیشرفته هستید یا به تازگی اولین دوره پایتون خود را به پایان رسانده اید، وقت آن است که عضلات برنامه نویسی را منعطف کنید و آنچه را که یاد گرفته اید تمرین کنید. این مسیر یادگیری چالش ها و پروژه های هدایت شده را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید به توسعه مهارت های خود به عنوان یک برنامه نویس پایتون ادامه دهید. مهارت های خود را در پایتون درگیر کنید. مهارت های خود را در پایتون توسعه دهید و تمرین کنید. تجربه عملی به دست آورید و دانش پایتون خود را تقویت کنید.
Python Hands-On Practice
Practice makes perfect! If you're advanced or just finished your first Python course, it's time to flex those programming muscles and practice what you've learned. This learning path provides you with guided challenges and projects so you can continue developing your skills as a Python programmer. Engage your skills in Python. Develop and exercise your skills in Python. Gain hands-on experience and reinforce your Python knowledge.
مدت زمان: 3h 51m
تعداد دوره ها: 4
مجموع قیمت: (۷۹۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۵۵۳۰۰
تعداد مدرسین: 3
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی چالش های کد پایتون - Image of Course Python Code Challenges 48 دقیقه بروز شده
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی چالش های کد پایتون

  Python Code Challenges

  آیا می خواهید مهارت های پایتون خود را آزمایش کنید؟ این چالش های مختصر به شما امکان می دهد مغز خود را کشیده و استعدادهای خود را بسنجید. بارون استون ، مربی بیش از دوازده چالش پایتون و همچنین راه حل های خاص خود برای حل هر مشکلی - اکثر آنها کمتر از دوازده خط کد است. شما می توانید با استفاده از ابزارهای موجود در کتابخانه استاندارد پایتون به حل هر یک از مشکلات بپردازید یا کتابخانه مورد نظر خود را انتخاب کنید. و از آنجا که هر چالش مستقل است ، می توانید دوره را به هر ترتیب - و با سرعت خودتان به پایان برسانید. برای انجام عملی که لازم است مهارت های خود را تیز نگه دارید ، تنظیم کنید.

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی ساخت بازی مار کلاسیک با پایتون - Image of Course Building the Classic Snake Game with Python 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی ساخت بازی مار کلاسیک با پایتون

  Building the Classic Snake Game with Python

  آیا به دنبال راهی سرگرم کننده و معنی دار برای ارتقاء سطح مهارت های برنامه نویسی پایتون هستید؟ در این دوره، مربی رابین اندروز به شما نشان می دهد که چگونه آنچه را که باید برای ساخت نسخه پایتون یک بازی کلاسیک مار بدانید، جمع آوری کنید. رابین شما را با گرافیک لاک پشت و نحوه استفاده و کنترل انیمیشن با استفاده از گرافیک لاک پشت پایتون آشنا می کند. او متغیرهای جهانی را توضیح می دهد و به شما نشان می دهد که چگونه با استفاده از تمبر با گرافیک لاک پشت نقاشی کنید. با در اختیار داشتن این قطعات، زمان کار روی خود بازی است! رابین به شما نشان می دهد که چگونه مار را نشان دهید، آن را در اطراف صفحه نمایش حرکت دهید و جهت مار را کنترل کنید. او در مورد حلقه بازی که برای کنترل بازی استفاده می شود بحث می کند و همچنین نحوه افزودن غذای مار به بازی، پیاده سازی سیستم امتیازدهی و بازنشانی بازی را مورد بحث قرار می دهد. رابین با توصیه هایی در مورد نحوه استفاده از عبارات Lambda برای جلوگیری از تکرار در بازی شما و برخی از روشهای سرگرم کننده برای شخصی سازی بازی خود صحبت های خود را به پایان می رساند.

 • 3
  دوره آموزشی دوره آموزشی پروژه های پایتون - Image of Course Python Projects 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی پروژه های پایتون

  Python Projects

  مشکلات مربوط به چالش برای توسعه دهندگان جدید پایتون تمرین کافی است. اما اگر شما یک برنامه نویس میانی هستید که به دنبال ایجاد یک ایده جدید هستید، به آموزش و تمرین دقیق تر نیاز دارید. در این دوره، مربی بارون استون به شما کمک می کند تا پایتون را به صورت عملی بیاموزید و به شما نشان می دهد که برای رساندن یک پروژه پایتون به خط پایان چه چیزی لازم است. او گام به گام تمام مراحل توسعه خود را برای یک پروژه شخصی پایتون، از ایده اولیه تا ساخت نصب کننده نهایی برای توزیع، دنبال می کند. همانطور که کار را دنبال می کنید، می توانید روند فکری را که بارون دنبال می کند مشاهده کنید، و راهی را برای دنبال کردن شما ایجاد کنید تا پروژه های خود را ایجاد کنید.

 • 4
  دوره آموزشی دوره آموزشی چالش های پیشرفته کد پایتون - Image of Course Advanced Core Python Code Challenges 30 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی چالش های پیشرفته کد پایتون

  Advanced Core Python Code Challenges

  آیا شما یک کاربر پیشرفته پایتون هستید؟ آیا تعجب می کنید که چه چیزی حتی شما را به عنوان یک کاربر پیشرفته تعریف می کند؟ در این دوره کد چالش ها، جاناتان فرناندز مجموعه ای از چالش ها را ارائه می دهد که به نظر وی دانش یک کاربر متوسط یا پیشرفته باید آنها را بداند، موضوعاتی که محبوب هستند و مرتباً در کد استفاده می شوند و مورد استفاده منطقی ایجاد کرده اند. جاناتان موضوعاتی مانند دکوراتورها، ماژول های itertools، مدیریت خطاها و داده ها و مدیران زمینه را پوشش می دهد. هر چالش مستقل است، با راه حل هایی که یک یا دو خط کد هستند، بنابراین می توانید دوره را دور زده و پاسخ های خود را با راه حل های جاناتان مقایسه کنید. اگر به دنبال راهی منحصر به فرد و سرگرم کننده برای آزمایش درک مفاهیم پیشرفته پایتون هستید، این چالش های کد را بررسی کنید.

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Barron Stone - Image of Author Barron Stone

Barron Stone

بارون استون یک مهندس برق با طیف وسیعی از تجربه از طراحی سخت‌افزار دیجیتال سطح پایین تا توسعه نرم‌افزار کاربردی سطح بالا است. او مدرک کارشناسی خود را در رشته مهندسی برق از دانشگاه رایس و استادی علوم مهندسی برق را از موسسه فن‌آوری نیروی هوایی بدست آورد. او چندین سال را به عنوان مهندس کاربردها و مهندس بازاریابی محصول در National Instruments گذراند، جایی که او بازاریابی و محتوای آموزشی را برای استفاده از ابزارهای مدولار که مبتنی بر FPGA است ، توسعه داد. امروز بارون به عنوان افسری در نیروی هوایی ایالات‌متحده خدمت می‌کند.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Jonathan Fernandes - Image of Author Jonathan Fernandes

Jonathan Fernandes

جاناتان فرناندس در صنعت ارتباطات راه دور ، به عنوان یک معمار راه حل ، کار می کند. چندین سال پیش، در حالی که بر روی یک مجموعه داده بزرگ کار می کرد، جاناتان توانست Excel را شکست دهد. او برای کمک به Python و Pandas برگشت و از آن زمان به بعد هنوز به گذشته اش نگاه نکرده است. او از دانش داده ها لذت میبرد ، که در آن عشق او به اعداد، برنامه نویسی، و آمار را با هم ترکیب می کند و همچنین با مردم کار می کند تا اطلاعات آنها را درک کند. جاناتان دارای مدرک کارشناسی در علوم رایانه و MBA از دانشگاه وارویک است.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Robin Andrews - Image of Author Robin Andrews

Robin Andrews

رابین اندروز، معلم علوم کامپیوتر و بنیانگذار Compucademy است. رابین بیش از 15 سال تجربه تدریس را به عنوان نقش خود در Compucademy ، سازمانی که از دانشجویان و معلمان علوم کامپیوتر پشتیبانی می کند ، با طیف وسیعی از منابع مانند آموزش های ویدئویی ، آزمونها و فعالیت های برنامه نویسی عملی به ارمغان می آورد. رویکرد وی هدف این است که علم کامپیوتر و به ویژه برنامه نویسی پایتون را به شکلی واضح و با استفاده از پازل ها ، بازی ها و یک روش کد نویسی در دسترس، در دسترس قرار دهد.

مشاهده پروفایل