بهبود مهارت های Xcode خود - Improve Your Xcode Skills

مسیر آموزشی بهبود مهارت های Xcode خود - Image of Learn Path Improve Your Xcode Skills
بهبود مهارت های Xcode خود Improve Your Xcode Skills
Xcode محیط توسعه یکپارچه رسمی برای توسعه دهندگان برنامه های macOS، iOS، watchOS و tvOS است. Xcode که از اولین انتشار خود محبوب بوده است به بهبود و ایجاد گردش کار آسان تر و کارآمدتر برای توسعه دهندگان ادامه می دهد. اصول اولیه استفاده از Xcode را بیاموزید، آخرین به‌روزرسانی‌های Xcode ۹ را مرور کنید و ابزارهایی برای خودکارسازی و نمونه‌سازی با این IDE قدرتمند کشف کنید.
Improve Your Xcode Skills
Xcode is the official integrated development environment for developers of macOS, iOS, watchOS, and tvOS apps. Popular since its first release, Xcode continues to improve and to make easier, more efficient workflows for developers. Learn the basics of using Xcode, review the latest upgrades to Xcode ۹, and discover tools for automating and prototyping with this powerful IDE.
مدت زمان: 7h 34m
تعداد دوره ها: 4
مجموع قیمت: (۸۵۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۵۹۴۰۰
تعداد مدرسین: 4
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری جامع Xcode 13 - Image of Course Xcode 13 Essential Training 2 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری جامع Xcode 13

  Xcode 13 Essential Training

  آیا تا به حال خواسته اید در توسعه پلتفرم اپل غوطه ور شوید، اما نمی دانید از کجا شروع کنید؟ در این دوره آموزشی مناسب برای مبتدیان، تاد پرکینز، توسعه‌دهنده ارشد اپلیکیشن iOS، هر آنچه را که باید در مورد Xcode بدانید را به شما آموزش می‌دهد و مجموعه مهارت‌های فنی شما را برای شروع نوشتن و ویرایش Xcode در عرض چند ساعت افزایش می‌دهد. ویژگی‌های اصلی Xcode 13، محیط توسعه یکپارچه برای توسعه‌دهندگان برنامه‌های macOS، iOS، watchOS و tvOS را کاوش کنید. نکاتی در مورد راه‌اندازی و پیکربندی، کدنویسی کارآمد با SwiftUI، نمونه‌سازی اولیه، کنترل منبع و موارد دیگر دریافت کنید. قدرت Xcode Interface Builder را باز کنید، برنامه داخلی بصری که به شما امکان می دهد رابط های کاربری را در استوری بوردهای طراحی خود ایجاد و سفارشی کنید. در طول مسیر، تاد به شما نشان می دهد که چگونه برنامه خود را کامپایل، اشکال زدایی و آزمایش کنید تا بتوانید در حین حرکت، خطاهای کد خود را برطرف کنید.

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی ابزارهای توسعه دهنده Xcode در iOS - Image of Course Xcode Developer Tools in iOS 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی ابزارهای توسعه دهنده Xcode در iOS

  Xcode Developer Tools in iOS

  اشکالات و مشکلات عملکرد به ناچار در هنگام کدنویسی ظاهر می شوند. Xcode 9 ابزارهای جدید و عالی برای یافتن و رفع این مشکلات دارد. در این دوره آموزشی، یاد بگیرید که چگونه از ابزارهای توسعه دهنده جدید Xcode برای بهبود گردش کار اشکال زدایی خود استفاده کنید. ابتدا، چیزهای جدیدی را در Xcode 9 بیاموزید، از جمله ابزارهای بازسازی مانند fix-its، اشکال زدایی بی سیم، ادغام GitHub و چندین شبیه ساز همزمان. مربی Jon Bott همچنین بررسی برنامه شما برای دسترسی، تعیین محل مشکلات حافظه و عیب یابی مشکلات عملکرد با رشته ها را پوشش می دهد. به‌علاوه، او نحوه اشکال‌زدایی سلسله‌مراتب مشاهده را برای حل مشکلات UI در طول زمان اجرا و نحوه کشف نشت حافظه را توضیح می‌دهد. اهداف یادگیری کار با بازرس دسترسی بررسی متن پویا و اصلاحات ممیزی با استفاده از دیباگر حافظه استفاده از ضد عفونی کننده نخ اشکال زدایی سلسله مراتب مشاهده تجزیه و تحلیل یک پروژه برای مصرف حافظه

 • 3
  دوره آموزشی دوره آموزشی Xcode سرور: یکپارچه سازی مداوم برای توسعه دهندگان iOS - Image of Course Xcode Server: Continuous Integration for iOS Developers 22 دقیقه بروز شده
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی Xcode سرور: یکپارچه سازی مداوم برای توسعه دهندگان iOS

  Xcode Server: Continuous Integration for iOS Developers

  با تشویق ادغام‌های کوچکتر و مکرر، ادغام مداوم می‌تواند به شما و تیمتان کمک کند تا شاخه‌های ویژگی را در شاخه اصلی خود ادغام کنید. Xcode Server - سرویسی که توسط OS X Server ارائه می شود - نیز می تواند در این فرآیند نقش داشته باشد. در این دوره، یاد بگیرید که چگونه یکپارچه سازی مداوم و سرور Xcode می تواند به شما در ساده سازی گردش کار توسعه کمک کند. نحوه نصب و راه اندازی سرور Xcode، ایجاد ربات برای پروژه خود، دانلود آرتیفکت های ساخت و موارد دیگر را بیاموزید. اهداف یادگیری ادغام پیوسته چیست؟ راه اندازی سرور Xcode ایجاد یک ربات برای پروژه شما نظارت بر ربات شما با استفاده از Xcode Server API شروع یک ادغام جدید دانلود آرتیفکت های ساخت

 • 4
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری توسعه برنامه Swift Playgrounds - Image of Course Learning Swift Playgrounds Application Development 4 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری توسعه برنامه Swift Playgrounds

  Learning Swift Playgrounds Application Development

  هنگامی که شما نیاز به تسلط بر یک مفهوم جدید Swift دارید یا نمونه اولیه آن را برای مشتری ارائه می دهید ، Swift Playgrounds - یک محیط توسعه دهنده از طرف اپل - می تواند به شما کمک کند به سرعت نتایج مورد نیاز خود را در iPad یا MacBook خود بدست آورید. در این دوره ، استیون لیپتون نشان می دهد که چگونه می توان از قدرت کامل Swift Playgrounds در Xcode و در iPad استفاده کرد تا به سرعت نمونه های اولیه را ارائه دهد و ایده های خود را ارائه دهد و همچنین کتاب زمین بازی خود را ایجاد کنی. استیون نشان می دهد که چگونه می توان سریعاً در زمین های بازی iPad بدون صفحه کلید ، سریع نوشتن کد ، اشکال زدایی و تست کد با نگاه سریع ، ساخت ارائه های تعاملی با نمایش زنده در UIKit و SwiftUI ، و استفاده از قالب بندی و نشانه گذاری غنی برای اینکه زمین بازی شما زیبا و حرفه ای به نظر برسد. برای خاتمه بخشیدن به دوره ، او چگونگی تهیه یک کتاب زمین بازی برای تظاهرات را گام برمی دارد.

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Todd Perkins - Image of Author Todd Perkins

Todd Perkins

تاد پرکینز یک توسعه دهنده و متخصص در IOS است. او بیش از 12 اپلیکیشن محبوب و بازی ساخته است. بیش از 50 کتاب و ویدئو آموزشی در مورد موضوعاتی از قبیل برنامه نویسی برای غیربرنامه نویسان و سازندگان بازی ، منتشر کرده است. وی همچنین یک توسعه دهنده مورد تایید شرکت سان (SCJD) است و در ساخت نرم افزار از دانشگاه Western Governors لیسانس دارد. تاد وقتی مشغول ساخت اپلیکیشن یا دوره های آموزشی نیست، مجری برنامه podcast Try و Try Again-a Movie Clud است و تا جایی که به سلامتیش آسیب نرسد ، video game بازی می کند. تاد در کالیفرنیا با خوانواده اش زندگی می کند.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Jon Bott - Image of Author Jon Bott

Jon Bott

جان بات در Ancesrty.com توسعه دهنده ارشد ios و یک مشاور آموزش است. او در زمینه های مختلف تجربه دارد، از ساختن و توسعه front-end (نرم افزار نهایی) (ios، Android و وب) تا back-end(نرم افزارهای پس زمینه) ، هم به صورت appهای تجاری در مقیاس بزرگ و هم app های آموزشی. جون یک عکاس الهام بخش است و در زمینه ساخت رسانه ( ویدئو و صوتی) فعالیت کرده است. همچنین، platformها را برای به جریان انداختن و مصرف آن مدیا گسترش داده است.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Steven Lipton - Image of Author Steven Lipton

Steven Lipton

استیو لیپتون نائب رئیس پروژه های ویژه در " آزمایشگاه تجهیزات علمی " ، توسعه دهنده ی بسیار مشتاق اپلیکیشن، نویسنده و مدرس است. وی همچنین یک "پشتیبان فن آوری" ، مولف فنی و بازرس بهداشت می باشد. وی اشتیاق و علاقه ی شدید، و دانش و خلاقیت را بکارمیبرد تا آنها را به طرح ها و نوآوری هایی تبدیل نماید که مردم عاشق خرید آنها هستند. وی چیزهای جالبی خلق می کند. مانند خلق تجهیزات پزشکی یا یک کتاب یا اپلیکیشن iOS ، استیو میخواهد مردم در سرتاسر دنیا به آنچه او خلق می کند چشم بدوزند و هنگام استفاده از آفرینش هایش، شگفتی و شادمانی را احساس نمایند. شما میتوانید کارهای توسعه یافته اش، کتاب هایش و مطالب آموزشی اش را در MakeAppPie.com یا در پادکستش A Slice of App Pie چک نمایید.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Mark DiFranco - Image of Author Mark DiFranco

Mark DiFranco

مارک دیفرانکو مهندس mechartronic و فارغ التحصیل دانشگاه واترلوو است. وی بیشتر وقت خود را صرف کار و ساختن appهای خانگی روی iOS platform می کند و درحال حاضر بیش از 10 app در Apple app store دارد. جدا از کدنویسی، مارک بسیارر فعال است و از صخره نوردی داخل سالن یا فضای بیرون، تنیس، والیبال، بیسبال، و frisbeeحرفه ایی لذت می برد. او همچنین گیتار، bass و درامز می نوازد و در گروهی خواننده است.

مشاهده پروفایل