تماشای آنلاین تمامی دوره های آموزشی فقط با یک اشتراک
%۳۰ تخفیف نوروزی ویژه خرید اشتراک
nowruz

دوره آموزشی ساخت آسان کوئری های SQL (با زیر نویس فارسی)

سرفصل‌ها

مسیرهای آموزشی مرتبط (1 دوره)

دوره‌های آموزشی مرتبط (19 دوره)

دوره آموزشی دوره آموزشی استفاده از SQL با پایتون - Image of Course Using SQL with Python 1 ساعت
با زیرنویس فارسی و انگلیسی

دوره آموزشی استفاده از SQL با پایتون

Using SQL with Python

آیا با SQL آشنا هستید؟ آیا پایتون را می شناسید؟ آیا علاقمند به درک نحوه کار این دو زبان هستید؟ پس در این دوره با مربی Bill Weinman همراه شوید زیرا وی قدرت این دو زبان را به صورت ترکیبی نشان می دهد. او با برخی اصول شروع می کند - اتصال به پایگاه داده، انجام پرس و جوهای ساده و خواندن سطرها از یک جدول. وی نحوه استفاده از دستورات و نشانگرهای آماده شده، نحوه ساختن کلاس پوششی برای ساده سازی رابط SQL و پشتیبانی از چندین موتور پایگاه داده مختلف و همچنین ساخت کلاس CRUD و یک برنامه وب با امکانات کامل را با استفاده از آنچه آموخته اید، بیان می کند. بسیاری از برنامه ها به ترکیبی از SQL و Python نیاز دارند و پس از پایان دوره Bill، درک بهتری از دلیل و چگونگی استفاده از قدرت این دو زبان در کنار هم خواهید داشت.

دوره آموزشی دوره آموزشی راهنمای شروع سریع SQL - Image of Course Quick Start Guide to SQL 1 ساعت
با زیرنویس فارسی و انگلیسی

دوره آموزشی راهنمای شروع سریع SQL

Quick Start Guide to SQL

آیا به دنبال بررسی عمیق تر در اصول زبان پرس و جوی ساختاریافته (SQL) هستید؟ این دوره کوتاه و مناسب برای مبتدیان تنها جایی برای شروع است. به مربی Deepa Maddala بپیوندید تا شما را با اصول اولیه SQL و نحوه کارکرد یکپارچه آن با مجموعه داده های بزرگ Oracle آشنا کند. در مورد سیستم های مدیریت پایگاه داده رابطه ای، SQL و نحوه عملکرد آن بیاموزید. استراتژی‌هایی را کاوش کنید که می‌توانید از واکشی داده‌ها از جداول، فیلتر کردن داده‌ها، و دستکاری داده‌ها با توابع تک ردیفی و چند ردیفی و همچنین اتصالات و پرسش‌های فرعی استفاده کنید. در پایان این دوره، شما نه تنها درک عمیق تری از مفاهیم اولیه SQL خواهید داشت، بلکه برای شروع کار بر روی سناریوهای تجاری بلادرنگ نیز آماده خواهید بود.

دوره آموزشی دوره آموزشی مبانی برنامه نویسی: پایگاه های داده - Image of Course Programming Foundations: Databases 1 ساعت
با زیرنویس فارسی و انگلیسی

دوره آموزشی مبانی برنامه نویسی: پایگاه های داده

Programming Foundations: Databases

هنگامی که از برنامه نویسی اولیه فراتر رفتید، به یک پایگاه داده نیاز دارید. پایگاه داده ها یک ساختار منظم و سازمان یافته برای ذخیره و بازیابی حجم زیادی از داده ها را ارائه می دهند. آنها به برنامه نویسان اجازه می دهند برنامه های پیچیده تری بسازند که می توانند سفارش بگیرند، پرداخت ها را پردازش کنند، توصیه هایی ارائه دهند، کاربران را احراز هویت کنند و موارد دیگر. این دوره پایه و اساس لازم برای شروع برنامه نویسی پایگاه داده را فراهم می کند. اصطلاحات را بررسی کنید: اشکال عادی، ACID و CRUD، یکپارچگی مرجع، معاملات، سوابق و جداول. بیاموزید که کلیدها و ارزشهای منحصر به فرد در یک مدل رابطه ای چه نقشی دارند. کشف کنید که چگونه بهترین سیستم را برای ذخیره اطلاعات خود طراحی کنید، با جداول و روابط در هسته پایگاه داده خود شروع کنید. نحوه نوشتن پرس و جو برای استخراج داده های مورد نیاز خود و نحوه تنظیم نیازهای مختلف ذخیره سازی، دسترسی، عملکرد و امنیت را بیاموزید. مربی اسکات سیمپسون نمونه های کاربردی و توضیحات واضحی را ارائه می دهد که به شما کمک می کند پایگاه های داده ای طراحی کنید که بتواند نیازهای برنامه های کاربردی، داده ها و کاربران شما را تحمل کند. اهداف یادگیری پایگاه های اطلاعاتی رابطه ای کلیدها و ارزشهای منحصر به فرد برنامه ریزی پایگاه داده ایجاد جداول تعریف روابط عادی سازی و عادی سازی نوشتن پرس و جو مرتب سازی نتایج پیوستن به جداول اصلاح داده ها

دوره آموزشی دوره آموزشی یافتن مسیرهای شغلی جدید با SQL - Image of Course Finding New Career Paths with SQL 43 دقیقه
با زیرنویس فارسی و انگلیسی

دوره آموزشی یافتن مسیرهای شغلی جدید با SQL

Finding New Career Paths with SQL

زبان SQL به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند در زمینه های فنی مختلفی مانند انبار داده ها، توسعه برنامه ها، علوم داده و غیره استفاده شود. اگر با زبان SQL آشنا هستید یا علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد آن هستید، در این دوره آموزشی به نیکیا سیمپسون بپیوندید زیرا او به شما کمک می کند تا شغلی پیرامون این مجموعه مهارت طراحی کنید، چه در ابتدای کار خود هستید و چه به دنبال تغییر هستید. نیکیا حوزه‌های مختلف شغلی را بررسی می‌کند و به نمونه‌های خاصی از هرکدام نگاه می‌کند تا قبل از تصمیم‌گیری برای رفتن به یک مسیر خاص، کمی در مورد هر کدام از آنها بدانید. اگر به این فکر می کنید که چگونه مهارت های خود را بازاریابی کنید و کشف کنید که با استفاده از دانش SQL که در حال حاضر دارید می توانید شغل خود را به کجا ببرید، در این دوره آموزشی به نیکیا بپیوندید.

دوره آموزشی دوره آموزشی نکات و ترفندهای SQL برای علوم داده - Image of Course SQL Tips and Tricks for Data Science 1 ساعت بروز شده
با زیرنویس فارسی و انگلیسی

دوره آموزشی نکات و ترفندهای SQL برای علوم داده

SQL Tips and Tricks for Data Science

12 تکنیک SQL ضروری بن سالینز را برای متخصصان علوم داده - مهندسان، DevOps، استخراج کنندگان داده، برنامه نویسان و سایر متخصصان سیستم، دریافت کنید. نکات بن بر کاربردهای عملی پرس و جوهای SQL برای تجزیه و تحلیل داده ها متمرکز است. نحوه بازیابی داده‌ها، پیوستن به جداول، محاسبه میانگین‌ها و رتبه‌بندی‌ها، کار با تاریخ و زمان، استفاده از توابع پنجره، جمع‌آوری و فیلتر کردن داده‌ها و موارد دیگر را بیاموزید. هر نکته کوتاه، مرتبط و به‌روز با بهترین شیوه‌های صنعت کنونی است، که این دوره آموزشی عالی برای تحلیلگران پرمشغله‌ای است که معمولاً برای پیدا کردن زمان برای ایجاد مهارت‌های خود تلاش می‌کنند.

دوره آموزشی دوره آموزشی غلبه بر مصاحبه شغلی SQL - Image of Course Nail Your SQL Interview 1 ساعت
با زیرنویس فارسی و انگلیسی

دوره آموزشی غلبه بر مصاحبه شغلی SQL

Nail Your SQL Interview

آیا به دنبال شغل جدیدی هستید اما از اینکه باید مهارت های خود را ثابت کنید وحشت دارید؟ نگران نباش مصاحبه کدنویسی ممکن است ترسناک باشد، اما نباید مانع رشد و پیشرفت حرفه ای شما شود. حتی اگر در زبانی مانند SQL تازه کار هستید، با آماده سازی مناسب و ابزارهای مناسب، می توانید این چالش را به فرصتی برای یادگیری تبدیل کنید که شغل شما را افزایش می دهد. به مربی نیکول پولی بپیوندید تا به شما نشان دهد چه چیزی برای انجام مصاحبه SQL شما لازم است. یک نمای کلی از مفاهیم اصلی SQL با مثال های عملی با استفاده از دستورات اولیه دریافت کنید. درباره سوالات متداول مصاحبه SQL و نحوه آماده شدن برای آنها به تنهایی بیاموزید. نیکول به شما نکات و نکات خاص صنعت را در مورد آنچه که هنگام نشستن برای مصاحبه انتظار دارید، از جمله نحوه ایجاد، بذر، جستجو و دستکاری داده ها با عملگرهای منطقی و دستورات زبان کنترل تراکنش ارائه می دهد. در طول مسیر، می توانید مهارت های تازه کسب شده خود را در چالش های کدنویسی در انتهای هر بخش آزمایش کنید.

دوره آموزشی دوره آموزشی پنج نکته مهم در SQL - Image of Course Top Five Things to Know in SQL 2 ساعت
با زیرنویس فارسی و انگلیسی

دوره آموزشی پنج نکته مهم در SQL

Top Five Things to Know in SQL

اکنون، بیش از هر زمان دیگری، کسب‌وکارها به افرادی نیاز دارند که داده‌ها را بدانند – نحوه ذخیره‌سازی، دسترسی و تجزیه و تحلیل سریع و کارآمد آن‌ها. سرعت گرفتن با Microsoft SQL Server - سیستم مدیریت پایگاه داده پرکاربرد - می تواند به شما کمک کند در دنیای تجارت مبتنی بر داده امروزی تبدیل به یک بازیکن کلیدی شوید. در این دوره، مدرس والتر شیلدز به شما پنج مهارت مهم را آموزش می دهد تا بدانید که آیا می خواهید یک استاد واقعی SQL باشید. ساختار اساسی پایگاه‌های داده رابطه‌ای، نحوه کار، اهمیت آن‌ها برای کسب‌وکار، و نحوه هدایت موفقیت‌آمیز آن‌ها برای جمع‌آوری بینش در هر مقیاسی را بررسی کنید. پرس و جوهای برتر SQL را که باید بدانید، و چگونه و چه زمانی به بهترین نحو از آنها استفاده کنید، از جمله عبارت WHERE و عملگرهای IN، BETWEEN، AND، و OR را کشف کنید. در پایان این دوره، شما آماده خواهید بود که داده های بزرگ را با کارآمدی بیشتری با سهولت تجزیه و تحلیل کنید.

دوره آموزشی دوره آموزشی آن را تمرین کن: SQL Joins - Image of Course Practice It: SQL Joins 56 دقیقه
با زیرنویس فارسی و انگلیسی

دوره آموزشی آن را تمرین کن: SQL Joins

Practice It: SQL Joins

در این دوره، مربی نیکیا سیمپسون شما را از طریق چهار نوع اصلی اتصال SQL، با فرصت‌های فراوان برای امتحان کردن آنچه یاد می‌گیرید، راهنمایی می‌کند. Nikiya با دستورات SQL شرح طرح و دستورات SQL شرح جدول و ستون شروع می شود. او از اتصالات داخلی عبور می کند، سپس به اتصالات چپ، خود پیوندها و چندین اتصال پیچیده شیرجه می زند. Nikiya همچنین اتصالات راست، اتصالات کامل خارجی و اتصالات متقاطع را پوشش می دهد.

دوره آموزشی دوره آموزشی بانک اطلاعات اوراکل 19c: اصول SQL - Image of Course Oracle Database 19c: Basic SQL 3 ساعت
با زیرنویس فارسی و انگلیسی

دوره آموزشی بانک اطلاعات اوراکل 19c: اصول SQL

Oracle Database 19c: Basic SQL

تسلط بر SQL مهارت اساسی برای هر حرفه ای اوراکل و اولین قدم برای تبدیل شدن به یک متخصص واقعی اوراکل است. در این دوره ، Bob Bryla اصول مورد نیاز برای کدگذاری با استفاده از SQL را در یک محیط پایگاه داده Oracle 19c پوشش می دهد. باب مواردی را که باید برای دریافت داده ها در جداول پایگاه داده و خارج از آنها و همچنین نحوه اصلاح داده ها بدانید ، در بر می گیرد. وی نحوه استفاده از دستورات SELECT ، فیلتر کردن و مرتب سازی ردیف ها ، استفاده از توابع تک ردیف و چند ردیف و پیوستن به جداول را توضیح می دهد. او وارد فرهنگ لغت داده های Oracle می شود - مجموعه ای از جداول که اطلاعات مربوط به پایگاه داده را فراهم می کند - و نحوه پرس و جو را نشان می دهد. بعلاوه ، وی نشان می دهد که چگونه با استفاده از عبارات DML داده ها را به طور موثر حذف کنیم. پس از پایان این دوره ، مهارت های اساسی لازم برای کار با SQL در این سیستم مدیریت پایگاه داده رابطه ای محبوب را خواهید داشت.

دوره آموزشی دوره آموزشی SQL پیشرفته: پردازش پرسش منطقی ، قسمت 1 - Image of Course Advanced SQL: Logical Query Processing, Part 1 1 ساعت
با زیرنویس فارسی و انگلیسی

دوره آموزشی SQL پیشرفته: پردازش پرسش منطقی ، قسمت 1

Advanced SQL: Logical Query Processing, Part 1

SQL در پنج دهه گذشته زبان غالب پردازش داده ها بوده است. این دوره شما را فراتر از مبانی نحو می برد و به دنیای جدیدی از درک اینکه سیستم های مدیریت پایگاه داده رابطه ای پرس و جوهای SQL را پردازش می کنند و چگونه بر شیوه های کدگذاری شما تأثیر می گذارد ، می برد. درباره پردازش منطقی پرس و جو اطلاعاتی کسب کنید و از بیشترین مشکلات معمول و محدودیت های پردازش جلوگیری کنید. تکنیک های پیشرفته JOIN و نحوه مقابله با داده های از دست رفته را کشف کنید. نکات ظریف منطق سه گانه ، ارزیابی بیان SELECT ، منطق گروه بندی و نحوه پیاده سازی و مرتب سازی کارآمد را بفهمید. در پایان دوره ، شما می توانید با بهره گیری از تفاوت های ظریف پردازش منطقی پرس و جو ، به راحتی و به طرز زیبا و کارآمد عیب یابی و حل چالش های دلهره آور SQL را انجام دهید. موضوعات شامل: - سفارش پردازش منطقی پرس و جو - پردازش پیشرفته پیوستن - فیلتر کردن ردیف ها با پیش بینی منطق سه گانه - گروه بندی و جمع آوری داده ها به طور کارآمد - فیلتر پیشرفته گروهی - ترتیب و صفحه بندی نشانگرهای نتیجه

دوره آموزشی دوره آموزشی پیشرفته SQL - توابع Window - Image of Course Advanced  SQL – Window Functions 2 ساعت
با زیرنویس فارسی و انگلیسی

دوره آموزشی پیشرفته SQL - توابع Window

Advanced SQL – Window Functions

توابع پنجره یکی از بنیادی ترین و اساسی ترین پیشرفت های SQL مدرن است. آنها اجازه می دهد بدون استفاده از زیرمجموعه ها به ردیف های همسایه دسترسی پیدا کنید ، بنابراین فرصت های شگفت انگیز برای راه حل های مختصر ، زیبا و با عملکرد بالا را فراهم می کند. این دوره مبانی و پیچیدگی های پردازش عملکرد پنجره و نحوه استفاده از آن برای اجرای راه حل های عملی برای چالش های روزمره را آموزش می دهد. شما می توانید یاد بگیرید که چگونه از سازه های مختلف و تکنیک های پیشرفته راه حل استفاده کنید و چگونه از ماهیت اعلامی و قابل ترکیب SQL و ترتیب پردازش آن استفاده کنید. با پایان دوره شما جوانب مثبت و منفی هر یک از روش ها را بهتر درک خواهید کرد. موضوعات شامل: بندهای OVER و FILTER قاب بندی ، موارد استثنا و میانبرها توابع پنجره جمع توابع پنجره رتبه توابع پنجره توزیع توابع پنجره افست

دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری توسعه MySQL - Image of Course Learning MySQL Development 2 ساعت
با زیرنویس فارسی و انگلیسی

دوره آموزشی یادگیری توسعه MySQL

Learning MySQL Development

آیا شما در توسعه پایگاه داده کاملاً تازه کار هستید؟ پس از 25 سال، MySQL هنوز محبوب‌ترین و قابل دسترسی‌ترین سیستم مدیریت پایگاه داده است - ایده آل برای توسعه دهندگانی که می‌خواهند برنامه نویسی را با برنامه‌های مبتنی بر داده شروع کنند. این دوره مروری دارد بر ابزارها و تکنیک‌های MySQL برای توسعه نرم افزار. کشف کنید که یک پایگاه داده چیست و چگونه ساختار یافته است و انواع داده‌های موجود در سوابق MySQL را کشف کنید. نحوه ایجاد جداول، تعریف کلیدهای اصلی و خارجی و بارگیری داده‌ها از منابع خارجی را بیابید. سپس مربی Brad Wheeler اصول نوشتن سوالات و عبارات را برای انتخاب، به روزرسانی، حذف و تبدیل داده‌ها به شما ارائه می‌دهد. به علاوه، با مفاهیم پیشرفته مانند پیوستن به جداول موجود آشنا شوید. با پایان این دوره، مهارت‌های اساسی لازم برای ایجاد و حفظ پایگاه داده‌های MySQL خود را خواهید داشت - و برنامه‌های خود را به سطح کاملاً جدیدی از مهارت می‌رسانید. موضوعات شامل: درک ساختار پایگاه داده بهترین شیوه های پایگاه داده ایجاد جدول وارد کردن داده ها نوشتن سوالات SELECT فیلتر کردن نتایج درج داده به روزرسانی داده ها حذف داده ها پیوستن به جداول

دوره آموزشی دوره آموزشی پیشرفته SQL برای توسعه برنامه - Image of Course Advanced SQL for Application Development 2 ساعت
با زیرنویس فارسی و انگلیسی

دوره آموزشی پیشرفته SQL برای توسعه برنامه

Advanced SQL for Application Development

بسیاری از برنامه ها به یک پایگاه داده رابطه ای احتیاج دارند. اما معماری ضعیف طراحی داده ها و SQL ضعیف نوشته شده می تواند منجر به عملکرد زیرکار ، خدمات غیرقابل اعتماد و مقیاس بندی دشوار شود. این دوره شامل مثالهای عملی و درسی است که نشان می دهد چگونه می توان پایگاه داده های مقیاس پذیر و انعطاف پذیر برای پشتیبانی از هر برنامه ای ساخت. بیاموزید که چگونه SQL بهینه شده را برای پردازش معاملات بنویسید ، از شاخص ها برای کاهش تأخیر خواندن ، داده های پارتیشن برای بهبود مقیاس پذیری و استفاده از الگوهای طراحی شده استفاده کنید. مربی Dan Sullivan همچنین نقشه برداری رابطه ای شی را کاوش می کند و نحوه پاسخگویی به خطاهای پایگاه داده مانند وقفه های جستجو و اتصالات رد شده را نشان می دهد. پس از اتمام این دوره ، شما قادر خواهید بود برنامه های کاربردی پایگاه داده قوی را طراحی کنید که بتواند برای مقابله با بارهای فزاینده خواستار مقیاس بندی کند. موضوعات شامل: ایجاد جداول و بارگذاری داده ها پارامتر کردن عبارات SELECT جدول های نمایه سازی نقشه برداری رابطه ای اشیا پارتیشن بندی به دام انداختن خطا نظارت و ورود به سیستم انتقال خودکار طرحواره

دوره آموزشی دوره آموزشی پیشرفته SQL: پردازش پرسش منطقی، قسمت 2 - Image of Course Advanced SQL: Logical Query Processing, Part 2 2 ساعت
با زیرنویس فارسی و انگلیسی

دوره آموزشی پیشرفته SQL: پردازش پرسش منطقی، قسمت 2

Advanced SQL: Logical Query Processing, Part 2

بدون درک مفاهیم اساسی SQL، توسعه دهندگان با تعدادی از چالش‌ها روبرو می‌شوند که روند کار آنها را کند می‌کند. این دوره - دومین قسمت از مجموعه - برای کمک به شما در جلوگیری از این مشکلات مشترک و درک محدودیت‌های پردازش SQL طراحی شده است. در ادامه با مربی Ami Levin همراه باشید تا او همچنان در پردازش منطقی پرس و جو جستجو کند. با نحوه پردازش زیر پرسش‌های عبارت، جدول و ردیف آشنا شوید. self joins، نیازهای منحصر به فرد آنها و همچنین زمان استفاده از آنها را کشف کنید. به علاوه، نحوه استفاده از اتصالات جانبی، بازگشتی با clausesها و موارد دیگر را بیاموزید.

دوره آموزشی دوره آموزشی تجزیه و تحلیل SQL برای توسعه دهندگان داده - Image of Course SQL for Data Analysis 1 ساعت
با زیرنویس فارسی و انگلیسی

دوره آموزشی تجزیه و تحلیل SQL برای توسعه دهندگان داده

SQL for Data Analysis

اگر می‌خواهید Structured Query Language را در توسعه برنامه خود وارد کنید، اما داستان شما بیشتر از SQL است، باید دانش بنیادی خوبی در مورد تجزیه و تحلیل SQL ایجاد کنید. در این دوره، مدرس Nikiya Simpson با مرور سریع مبانی SQL شروع می‌کند، سپس بر روی پرس و جوهای بنیادین مورد استفاده در تجزیه و تحلیل داده‌ها تمرکز می‌کند. او اهمیت پرسیدن سوالات صحیح از داده‌های شما و همچنین نحوه ترجمه این سوالات به SQL را توضیح می‌دهد. وی همچنین نشان می‌دهد که چگونه می‌توان از این مفاهیم برای دستیابی سریع به اطلاعات از اطلاعات شما استفاده کرد تا به تصمیم گیری موثر کمک کند. او دوره را با نشان دادن نحوه ادغام کوئری ها در ابزاری مانند Microsoft Power BI برای کمک به شما در زنده کردن داده‌ها به پایان می‌برد.

دوره آموزشی دوره آموزشی SQL برای غیر برنامه نویسان - Image of Course SQL for Non-Programmers 1 ساعت
با زیرنویس فارسی و انگلیسی

دوره آموزشی SQL برای غیر برنامه نویسان

SQL for Non-Programmers

آیا می‌خواهید در مورد SQL بیاموزید اما مطمئن نیستید از کجا شروع کنید؟ در این دوره در سطح مبتدی، مربی Julianne Thouin مفاهیم اساسی طراحی پایگاه داده رابطه‌ای را پوشش می‌دهد و نحوه نوشتن جملات ساده SELECT با استفاده از join و فیلتر مناسب را توضیح می‌دهد. او توضیح می‌دهد SQL Server چیست و برای چه استفاده می‌شود. در مرحله بعدی، او نشان می‌دهد که چگونه جداول موجود در یک پایگاه داده رابطه‌ای از طریق کلیدهای جایگزین، اولیه و خارجی با یکدیگر ارتباط دارند. او به شما می‌آموزد که چگونه با اساسی‌ترین پرسش ممکن کنار بیایید. او توضیح می‌دهد که چگونه AND و OR منطق بر فیلتر کردن درخواست‌ها در بیش از یک نقطه داده اعمال می‌شود، سپس در مورد پیوستن INNER و پیوستن OUTER بحث می‌کند. او نحوه استفاده از زیرشاخه‌ها برای فیلتر کردن نتایج شما را پوشش می‌دهد. او شما را با برخی از نمونه‌های متداول توابع داخلی آشنا می‌کند. در پایان، او به شما نشان می‌دهد که توابع جمع با استفاده از بندهای GROUP BY و HAVING چگونه کار می‌کنند.

دوره آموزشی دوره آموزشی پیشرفته SQL برای برای متخصصین علم داده - Image of Course Advanced SQL for Data Scientists 2 ساعت
با زیرنویس فارسی و انگلیسی

دوره آموزشی پیشرفته SQL برای برای متخصصین علم داده

Advanced SQL for Data Scientists

بسیاری از دانشمندان داده می دانند که چگونه با SQL - زبان استاندارد صنعت برای تجزیه و تحلیل داده ها - کار کنند. اما با بزرگ شدن اندازه داده ها، شما باید بدانید که چطور فقط به خواندن و نوشتن از یک پایگاه داده کار دیگری انجام دهید. این دوره روش پیچیده تری را برای طراحی مدل های داده و بهینه سازی نمایش داده ها در SQL فراهم می کند. مربی دان سالیوان با طراحی منطقی و فیزیکی جداول - با تمرکز ویژه بر پایگاه های اطلاعاتی بسیار بزرگ - شروع می کند و سپس یک بازبینی عمیق از فهرست ها، از جمله فهرست های تخصصی و زمان استفاده از آنها را ارائه می دهد. بخش بعدی بهینه سازی پرس و جو را معرفی می کند و نحوه بهینه سازی نمایش داده های اساسی، چند پیوستن و پیچیده تر را نشان می دهد. این دوره همچنین شامل پسوندهای SQL، از جمله توابع تعریف شده توسط کاربر و انواع داده های تخصصی است. تکنیک های آموزش داده شده در اینجا با استفاده از SQL، آمار و منطق تجاری سفارشی، تجزیه و تحلیل کارآمدتر مجموعه داده های بزرگ را امکان پذیر می کند.

دوره آموزشی دوره آموزشی اکسل تا SQL - Image of Course From Excel to SQL 1 ساعت
با زیرنویس فارسی و انگلیسی

دوره آموزشی اکسل تا SQL

From Excel to SQL

داده‌ها قدرتمند هستند و امکان دسترسی سریع و دقیق به آنها مهم است. در این دوره، مربی James Parkin به شما کمک می‌کند تا از مهارتهای موجود در Excel برای تسلط بر اصول کار با داده‌ها در SQL، یکی از رایج‌ترین زبان‌ها برای درگیری پایگاه داده، استفاده کنید. او به شما نشان می‌دهد که چگونه محیط خود را برای SQL تنظیم کنید و تفاوت‌هایی را بین صفحه گسترده و پایگاه داده به اشتراک می‌گذارد. او اصول SQL را که باید بدانید برای دسترسی به داده‌های مورد نیاز و شناسایی آنها گام برمی دارد. هم در اکسل و هم در SQL شما با توابع کار می‌کنید. او چندین مورد را شامل می‌شود، از جمله SUM، AVERAGE، MIN، MAX، COUNT. وی روشهای مختلف مرتب سازی، گروه‌بندی و سازماندهی داده‌های شما را در SQL توضیح می‌دهد. در پایان با نشان دادن نحوه استفاده از join، VLOOKUP، HLOOKUP و XLOOKUP برای ترکیب داده‌های شما به شما نشان می‌دهد.

دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری برنامه نویسی SQL - Image of Course Learning SQL Programming 2 ساعت
با زیرنویس فارسی و انگلیسی

دوره آموزشی یادگیری برنامه نویسی SQL

Learning SQL Programming

زبان پرس و جو ساختاریافته (SQL) یک ابزار رایج برای بازیابی داده ها از پایگاه داده های رابطه ای مانند SQL Server، MySQL، MariaDB و PostgreSQL است. این دوره مقدمه ای بر این زبان برنامه نویسی اصلی ارائه می دهد. نحوه درخواست داده از پایگاه داده، محدود کردن و مرتب کردن پاسخ‌ها، جمع‌آوری داده‌ها از چندین جدول با اتصال، و ویرایش و حذف داده‌ها را بیاموزید. مربی اسکات سیمپسون همچنین نحوه انجام عملیات ساده ریاضی و تبدیل داده ها به فرمت های مختلف را نشان می دهد. اهداف یادگیری گزاره عبارت زیر را نام ببرید: SELECT EyeColor, Age FROM Student WHERE FirstName = 'Tim' ORDER BY LastName ASC; توضیح دهید که اگر عبارت WHERE شامل چندین عبارت برای ارزیابی باشد، برای اعمال ترتیبی که یک عبارت باید ارزیابی شود، از چه چیزی استفاده شود. بهترین گزینه برای اتصال دو جدول در یک پایگاه داده را شناسایی کنید تا بتوانید داده ها را از هر دو نمایش دهید. یک نوع داده را لیست کنید که عددی نیست. نتیجه اجرای عبارت زیر را روی جدولی حاوی ستون های col_1 و col_2 تعیین کنید: INSERT INTO Box (col_1, col_2) VALUES ('A', 'B')، ('A', 'B'), ('A', 'B'), ('A', 'B'); بهترین روش حذف جان رامیرز (ID 3452) از جدول دانشجویی را تعیین کنید.