ارتباطات بصری برای حرفه ای های تجاری - Visual Communication for Business Professionals

مسیر آموزشی ارتباطات بصری برای حرفه ای های تجاری - Image of Learn Path Visual Communication for Business Professionals
ارتباطات بصری برای حرفه ای های تجاری Visual Communication for Business Professionals
متخصصان کسب و کار روزهای خود را با اشتراک گذاری اطلاعات می گذرانند و باید بتوانند این کار را سریع و به یاد ماندنی انجام دهند. در این مسیر یادگیری، شما بر ارتباطات بصری (انتقال اطلاعات از طریق تصاویر، علائم، پوسترها، فیلم‌های کوتاه و غیره) تسلط خواهید داشت که مؤثرترین راه برای برقراری ارتباط اطلاعات است.
Visual Communication for Business Professionals
Business professionals spend their days sharing information and must be able to do so quickly and memorably. In this learning path, you'll master visual communication (passing information via images, signs, posters, short films, and so on), the most effective way of communicating information.
مدت زمان: 10h 35m
تعداد دوره ها: 4
مجموع قیمت: (۹۲۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۶۴۳۰۰
تعداد مدرسین: 3
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی ارتباط تصویری برای تجارت: سلاح مخفی بازاریاب - Image of Course Visual Communication for Business: The Marketer's Secret Weapon 49 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی ارتباط تصویری برای تجارت: سلاح مخفی بازاریاب

  Visual Communication for Business: The Marketer's Secret Weapon

  ارتباطات بصری سلاح مخفی بازاریاب مدرن است. این داستان شما را بدون کلام بیان می کند تا تأثیری سریع بر مخاطبان پرمشغله امروزی و جهانی داشته باشد. این دوره توضیح می دهد که ارتباط بصری چیست و چرا برای مشاغل مدرن اهمیت دارد. Amy Balliett نکاتی را برای ایجاد محتوای قاتل ارائه می دهد که پیام شما را در چند ثانیه منتقل می کند. او شما را با موضوعاتی مانند تجسم داده ها، داستان سرایی بصری، و ارتباطات بیرونی در مقابل داخلی به یک سواری سریع می برد. تکنیک‌هایی را بیاموزید تا پیام خود را در میکروثانیه‌ها منتقل کنید، مخاطبان خود را در ذهن خود نگه دارید، روی کیفیت سرمایه‌گذاری کنید و از اشتباه شماره یک بازاریابان با تصاویر بپرهیزید: بی نظمی.

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی تجسم داده ها: بهترین روش ها - Image of Course Data Visualization: Best Practices 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی تجسم داده ها: بهترین روش ها

  Data Visualization: Best Practices

  رسانه ها و تلاش های بازاریابی اغلب به تجسم داده ها برای اثبات سریع یک موضوع متکی هستند. اما تجسم‌هایی که طراحی ضعیفی دارند می‌توانند گمراه‌کننده باشند و حتی می‌توانند به منبعی برای بررسی جهانی تبدیل شوند. امروزه برای موفقیت در طراحی و بازاریابی، باید بدانید که چگونه داده ها را به درستی تفسیر و تجسم کنید. این دوره که توسط مدیر عامل Killer Infographics، امی بالیت، توسعه یافته و رهبری می‌شود، شما را در مراحل ایجاد تجسم داده‌های دقیق و قانع‌کننده راهنمایی می‌کند. او به شما نشان می دهد که چگونه داده های خود را با سوالات کلیدی شناسایی و شکل دهید، و همچنین چگونه از اشتباهات متداول تجسم داده ها جلوگیری کنید. ایمی ایجاد نمودارهای میله‌ای، نمودارهای دایره‌ای، نمودارهای خطی و نمودارهای ناحیه‌ای را در Adobe Illustrator پوشش می‌دهد و به این موضوع می‌پردازد که چگونه تجسم داده‌های خود را با برچسب‌ها و رنگ‌ها بهتر زمینه‌ای کنید. با استفاده از این نکات، یاد می گیرید که چگونه از بین مردم متمایز شوید و نمودارها و نمودارهایی ایجاد کنید که دقت را با جذابیت بصری ترکیب می کند.

 • 3
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری طراحی گرافیک: چیدمان - Image of Course Learning Graphic Design: Layouts 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری طراحی گرافیک: چیدمان

  Learning Graphic Design: Layouts

  layout چیست؟ Layout استفاده از نوع، گرافیک و فضا برای ایجاد داستان، صدا و تعامل است. یکی از ابزارهای اصلی طراحی گرافیک است. با جان مک وید همراه باشید تا قوانین اساسی برای دستیابی به یک چیدمان متعادل، حرفه ای و جذاب را آموزش دهد. با خود صفحه شروع می شود: فضایی با ویژگی های قابل مشاهده و نامرئی. اصول اصلی را یاد بگیرید که یک چیدمان را ساده و قوی نگه می دارد. سپس دریابید که چگونه از فضای سفید و تصاویر به طور موثر استفاده کنید و قدرت و انعطاف پذیری شبکه ها را کشف کنید. جان همچنین دو پروژه شروع تا پایان ارائه می‌کند که نشان می‌دهد این اصول طراحی چگونه در طرح‌بندی‌های دنیای واقعی اجرا می‌شوند. اهداف یادگیری ساده نگه داشتن چیدمان دست زدن به تصاویر تنظیم حاشیه صفحه استفاده از شبکه برای طراحی

 • 4
  دوره آموزشی دوره آموزشی 33 قانون تایپوگرافی - Image of Course The 33 Laws of Typography 3 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی 33 قانون تایپوگرافی

  The 33 Laws of Typography

  تایپوگرافی که به درستی انجام شود، می تواند هر پیامی را غنی کند و آن را زیبا و قابل درک کند. در این دوره، جیل باتلر سالها تدریس و مشاوره طراحی خود را به 33 قانون تایپوگرافی تقطیر می کند. این قوانین جزئیاتی هستند که طراحان می توانند نادیده گرفته شوند یا در برخی موارد هرگز یاد نگرفته اند، اما ترکیبات قوی تری را ایجاد می کنند. در اینجا این قوانین به پنج دسته تقسیم می‌شوند: اسناد، متن بزرگ، بلوک‌های کوچک متن، علائم نگارشی و حروف نوشتاری. در هر بخش شیرجه بزنید تا شروع به یادگیری نحوه عملی کردن این اصول در طرح های خود کنید. اهداف یادگیری حفظ سلسله مراتب بصری اجتناب از شکستن پاراگراف بد و خط خط شکن دوری از تمام حروف و متن های خط دار استفاده از علائم نگارشی مناسب انتخاب فونت مناسب

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Jill Butler - Image of Author Jill Butler

Jill Butler

جیل باتلر، موسس و رئیس Stuff Creators Design یک شرکت مشاوره طراحی تعاملی در هیوستون در تگزاس است. او در دانشگاه هیوستون، کالج Lone Star، کالج Kingwood و Texas Printing Education Foundation، که در آن دوره‌های آموزش گرافیکی و تکنولوژی گرافیکی تدریس میشود، تدریس کرده‌است. جیل نویسنده کتاب "Universal Principles of Design"، یک کتاب طراحی است که به بیش از بیست زبان ترجمه شده‌است، و او جلد، طرح بندی و تایپوگرافی برای بیش از صد رمان منتشر شده و کتاب‌های کودکان، را طراحی کرده‌است. و برای سرگرمی، جیل مالک Monster PBJ، یک کامیون غذا در هوستون است که ساندویچ کره بادام‌زمینی و ژله ارائه میدهد.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس John McWade - Image of Author John McWade

John McWade

جان مک وید ، یک نویسنده ارشد در Lynda.com در زمینه طراحی گرافیک است. آقای مک وید، یک طراح، مدرس و نویسنده در سال 1985 PageLab را ساخت که اولین استودیو صاحب نشر desktop در جهان است، و در سال 1990 مجله Before &After را به منظور تدریس طراحی گرافیک به ناشران desktop تاسیس کرد. Before & After به خاطر سادگی ، وضوح آموزش، و به ویژه تمرکز آن روی طراحی نه بعنوان امری تزئینی بلکه یک لازمه در جامعه شناخته شده است. سابقه سازنده آقای مک وید در چاپ و طرح نشر، با تخصص در فن چاپ است. او سه کتاب نگاشته است به نام های: "قبل و بعد از طراحی صفحه" ، "گرافیک برای کسب و کار" و "طرز طراحی چیزهای با حال".

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Amy Balliett - Image of Author Amy Balliett

Amy Balliett

امی بالیت، عضو ارشد ارتش سوئیس، مدیر عامل و از همکاران شرکت Killer Infographics، یک رهبر صنعت در زمینه ارتباط بصری در سیاتل است. او در سن 17 سالگی اولین شرکت خود را که یک فروشگاه آب نبات و بستنی بود ، داشت. پس از حرکتش به سیاتل، او پیش از همکاریش با Killer Infographics در سال 2010 موفق به ایجاد یک شغل موفق در SEO و بازاریابی شد. در پنج سال بعد، صنعت ارتباطات بصری ، به سرعت با Killer Infographics رشد کرد. او نام خود را به عنوان یک رهبر در صنعت ، معرفی کرده است و آنچه را که او به عنوان مربی دانشکده مفاهیم تصویری و یک مجری در AdobeMAX، کنفرانس تعاملی سیاتل، SXSW V?V و بیشتر یاد گرفته‌است ، به اشتراک گذاشته ‌است. Killer Infographics بیش از 4000 اینفوگرافیک، موشن گرافیک و گرافیک تعاملی را برای بیش از 300 مشتری در سراسر جهان از جمله Microsoft, Boeing, Adobe, Nikon, Starbucks, the National Endowment for the Arts, the United Nations و غیره طراحی کرده است.

مشاهده پروفایل