آشنایی با اصول گوگل کلود - Understanding Google Cloud Fundamentals

مسیر آموزشی آشنایی با اصول گوگل کلود - Image of Learn Path Understanding Google Cloud Fundamentals
آشنایی با اصول گوگل کلود Understanding Google Cloud Fundamentals
Google Cloud همچنان در سه پلتفرم ابری برتر در حال استفاده باقی مانده است. در این مسیر یادگیری، مفاهیم کلیدی GCP را بیاموزید که می تواند به شما کمک کند پایه ای محکم برای پیشرفت با GCP به عنوان یک متخصص فناوری اطلاعات بسازید. درک خود را از زیرساخت GCP بهبود بخشید. درک درستی از گزینه های پایگاه داده در GCP به دست آورید. بیاموزید که چگونه محیط GCP خود را به درستی ایمن کنید.
Understanding Google Cloud Fundamentals
Google Cloud remains in the top three cloud platforms in use today. In this learning path, learn key GCP concepts that can help you build a solid foundation for advancing with GCP as an IT pro. Improve your understanding of GCP infrastructure. Gain an understanding of database options on GCP. Learn how to properly secure your GCP environment.
مدت زمان: 3h 29m
تعداد دوره ها: 3
مجموع قیمت: (۵۷۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۳۹۹۰۰
تعداد مدرسین: 2
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی مبانی گوگل کلود - Image of Course Google Cloud Foundations 49 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مبانی گوگل کلود

  Google Cloud Foundations

  وقتی صحبت از نحوه عملکرد Google Cloud می شود، به راحتی می توان در جزئیات گم شد و احساس کرد که روی ابری از خود شناور هستید. اما تنها چیزی که نیاز دارید یک پایه محکم در اصول اولیه برای شروع یادگیری بیشتر است. به مربی مارک جانسون در این دوره در سطح مبتدی در Google Cloud بپیوندید، و از طریق دموهای عملی کار کنید و مهارت های جدیدی را برای آزمون گواهینامه رهبر دیجیتال ایجاد کنید. درباره الزامات انطباق با Google Cloud، سلسله مراتب منابع و مدیریت هویت بیشتر بیاموزید. راه‌هایی را برای کنترل و بهینه‌سازی هزینه‌های ابری کشف کنید و درک خود از صورت‌حساب و استفاده را تقویت کنید. Mark زیرساخت شبکه ابری را تجزیه می کند و به شما نشان می دهد که چگونه مناطق و مناطق را تنظیم و انتخاب کنید. در پایان این دوره، ابزارهای مورد نیاز برای دسترسی به طیف گسترده ای از گزینه های پشتیبانی Google Cloud و مقابله با امتحان را خواهید داشت.

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری امنیت گوگل کلود - Image of Course Learning Google Cloud Security 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری امنیت گوگل کلود

  Learning Google Cloud Security

  اگر در زمینه امنیت ابری تازه کار هستید، یا اگر یک سرپرست هستید که می خواهید در مورد بهترین روشهای ایجاد و مدیریت داده ها و دارایی ها در فضای ابری اطلاعاتی کسب کنید، در این دوره به Dominique West بپیوندید زیرا وی اصول ایمن سازی مناسب محیط Google Cloud شما را آموزش می دهد. Dominique با مبانی رایانش ابری و مفاهیم عمومی امنیتی شروع به توضیح خدمات و اصطلاحات مختلف در ارتباط با پلتفرم Google Cloud می کند. وی مباحثی نظیر مدیریت هویت و دسترسی (IAM)، امنیت زیرساخت، امنیت شبکه و جزئیات مرکز فرماندهی امنیت Google Cloud را پوشش می دهد. با پایان این دوره، می توانید به عنوان یک معلم امنیت ابری تبدیل شوید.

 • 3
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری فضای ابری گوگل - Image of Course Learning Google Cloud Storage 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری فضای ابری گوگل

  Learning Google Cloud Storage

  Google Cloud در سه سیستم عامل برتر ابری باقی مانده و فضای ذخیره سازی همچنان برای افراد و مشاغل دارای اولویت بالایی است. در این دوره ، مربی مارک جانسون اصول ذخیره سازی در بستر Google Cloud (GCP) را پوشش می دهد. علامت گذاری با مروری بر ذخیره سازی اشیا در GCP شروع می شود. او با توضیحات مفید و نسخه های نمایشی به هر دو پایگاه داده رابطه ای و غیر رابطه ای شیرجه می رود. در طول دوره ، مارک خدمات GCP مانند Firestore ، Bigtable و Cloud Spanner را خطاب قرار می دهد. وی با مقدمه ای در مورد ذخیره سازی داده ها و تجزیه و تحلیل اطلاعات به پایان می رسد.

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Dominique West - Image of Author Dominique West

Dominique West

دومینیک وست یک متخصص امنیت ابری و سازنده پادکست امنیت سایبری Security in Color است. دومینیک بسیار علاقه مند به امنیت ابر و آگاهی سایبری است، با نزدیک به یک دهه تجربه در زمینه فناوری اطلاعات، خطرپذیری، آسیب پذیری، حوادث و واکنش ها، تغییر شکل ابر و امنیت در صنایع تجاری را شامل می شود. او بنیانگذار امنیت در رنگ است، یک سیستم آموزشی دیجیتال با هدف ایجاد نسل بعدی قهرمانان امنیت سایبری. دومینیک همچنین با چندین زن در گروه های فناوری داوطلب می شود و در حال حاضر به عنوان رهبر فصل آتلانتا از انجمن زنان Cyberjutsu، یک سازمان غیرانتفاعی با هدف توانمند سازی زنان در زمینه امنیت اطلاعات خدمت می کند. دومینیک دارای مدرک کارشناسی ارشد امنیت سایبری از دانشگاه دالاس است.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Mark Johnson - Image of Author Mark Johnson

Mark Johnson

مارک جانسون با بیش از 20 سال تجربه فناوری اطلاعات ، با انواع مشتری های صنایع مختلف همکاری می کند. مارک یک مربی ، مهندس و مجاز Google Cloud Evangelist مشتاق و رو به مشتری است. وی به عنوان یک متخصص حل مسئله ، از فن آوری های Google Cloud و بهترین روش ها برای پشتیبانی از سازمان های سازمانی استفاده می کند. مارک به عنوان مدیر محصول و Google Solutions Architect برای بیش از 50،000 کاربر Google Cloud که باید مهاجرت ، ایجاد و مدیریت شوند ، کار می کرد. وی پشتیبانی فنی و معماری را برای تنظیمات سیستم عامل مدیریت دستگاه تلفن همراه در 75000 دستگاه تلفن همراه ایالت مریلند در Google Cloud G Suite فراهم کرد. مارک فیلم های اطلاعات عمومی و آموزش ویدئویی فنی را در YouTube منتشر می کند و کارگاه های آموزشی و یادگیری زنده را برای مشتریان Enterprise و دانشجویان دانشگاه در مورد نحوه استفاده از API از قبل ساخته شده Google Cloud و نحوه استفاده از ابزارهای یادگیری GCP Machine انجام می دهد. او همچنین یک کارآفرین است و صاحب اصلی Learn.Grow.Deploy است. مارک یک علاقه مند به فن آوری است و علاقه زیادی به یادگیری دارد.

مشاهده پروفایل