پیشرو بودن در GraphQL - Stay Ahead in GraphQL

مسیر آموزشی پیشرو بودن در GraphQL - Image of Learn Path Stay Ahead in GraphQL
پیشرو بودن در GraphQL Stay Ahead in GraphQL
آیا شما یک توسعه دهنده باتجربه API هستید که هنگام کار با داده ها به دنبال گزینه های بیشتری هستید؟ GraphQL - یک زبان پرس و جو جدید و هیجان انگیز برای API ها که در ابتدا توسط فیس بوک ساخته شد - به توسعه دهندگان این امکان را می دهد که پرس و جوهای داده را دقیقاً ساختار دهند. یاد بگیرید که چگونه با GraphQL API کار کنید، اطلاعات مورد نیاز خود را با درخواست های کمتری دریافت کنید، پروژه های خود را با پرس و جوهای تمیزتر ساده تر کنید، و پایداری داده های GraphQL را در سمت سرور تنظیم کنید.
Stay Ahead in GraphQL
Are you an experienced API developer looking for more options when working with data? GraphQL—an exciting new query language for APIs that was originally built by Facebook—allows developers to structure data queries precisely. Learn how to work with GraphQL APIs, get the information you need in fewer requests, simplify your projects with cleaner queries, and set up server-side persistence of GraphQL data.
مدت زمان: 3h 58m
تعداد دوره ها: 3
مجموع قیمت: (۶۵۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۴۵۵۰۰
تعداد مدرسین: 2
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری GraphQL - Image of Course Learning GraphQL 55 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری GraphQL

  Learning GraphQL

  برنامه های داده محور به پرس و جوهای از راه دور که از طریق API اجرا می شوند، بستگی دارد. GraphQL - یک زبان پرس و جو برای API ها که در ابتدا توسط فیس بوک ساخته شده بود - به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا انواع درخواست هایی را که می خواهند انتخاب کنند و اطلاعات مربوط به جنبه های مختلف آن پرس و جو را در یک درخواست دریافت کنند. رویکرد GraphQL برای پرس و جو در شبکه ها می تواند طیف گسترده ای از مشکلات توسعه در مقیاس بزرگ را برطرف کند. در این دوره، نحوه شروع کار با GraphQL را بیاموزید. مربی Eve Porcello اصول اولیه این زبان پرس و جو را معرفی می کند، سپس پرس و جوها، متغیرها و نام عملیات را بررسی می کند. او نحوه کار با جهش ها و اشتراک ها و همچنین نحوه ایجاد و تقویت طرحواره را توضیح می دهد. او موضوعاتی مانند ایجاد یک شیء سفارشی، افزودن نوع شمارش، نوشتن اسناد طرح و موارد دیگر را پوشش می دهد.

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری جامع GraphQL - Image of Course GraphQL Essential Training 2 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری جامع GraphQL

  GraphQL Essential Training

  GraphQL - یک زبان پرس و جو برای API ها که در ابتدا توسط فیس بوک ساخته شد - دریافت داده هایی را که واقعاً به آن نیاز دارید را برای شما آسان تر می کند. در این دوره آموزشی یاد بگیرید که چگونه با GraphQL شروع کنید. مربی Emmanuel Henri نحوه راه اندازی GraphQL را توضیح می دهد، طرح GraphQL را بررسی می کند و انواع و فیلدهای اصلی را بررسی می کند. او همچنین نحوه تنظیم پایداری را نشان می دهد - از جمله نحوه استفاده از SQL و MongoDB با GraphQL. نحوه اضافه کردن آیتم های جدید با جهش را پوشش می دهد. و نحوه استفاده از برخی ویژگی های پیشرفته را در جستارهای خود به اشتراک می گذارد.

 • 3
  دوره آموزشی دوره آموزشی مهاجرت از REST به GraphQL - Image of Course Migrating from REST to GraphQL 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مهاجرت از REST به GraphQL

  Migrating from REST to GraphQL

  چرا از GraphQL بر روی API های REST استفاده کنیم؟ GraphQL در پرس و جو از چندین پایگاه داده بهتر است، یک نحو ساده برای یادگیری ارائه می دهد و به شما امکان می دهد فقط داده های مورد نیاز خود را بازیابی کنید. بیاموزید که چه زمانی باید از REST به GraphQL مهاجرت کنید و چگونه عملیات افزودن، به روز رسانی و حذف REST API خود را به جهش های GraphQL تبدیل کنید. مربی امانوئل هنری همچنین نحوه ساخت پرس و جوهای ساده و مفید را توضیح می دهد. از آرگومان ها، قطعات و نام های مستعار در کوئری ها استفاده کنید. و عملیات را با استفاده از GraphQL انجام دهید. اهداف یادگیری راه اندازی GraphQL ایجاد طرح و نوع اولیه تنظیم پرس و جوهای ساده استفاده از استدلال ها و نام های مستعار خواندن، به روز رسانی، افزودن و حذف موارد با GraphQL ارسال داده با جهش

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Eve Porcello - Image of Author Eve Porcello

Eve Porcello

به عنوان یک متخصص برنامه های موبایل، CMS، تجارت الکترونیک، Eve Porcello دانشجویان را در سرتاسر جهان آموزش میدهد. Eve Porcello یک توسعه دهنده و آموزش دهنده ی ساکن کالیفرنیای شمالی است. او در طراحی و ارائه ی کلاس های مهندسی hands-on به دانشجویان سراسر جهان با Moon Highway کار میکند. با داشتن سابقه در طراحی UX/UI، ساختن نمونه های اولیه و کد نویسی، Eve برنامه های مختلفی از موبایل گرفته تا پلتفرم های CMS برای سایتهای تجارت الکترونیک ایجاد کرده است. شما میتوانید او را در توئیتر @eveporcello دنبال کنید یا از وبسایت او به آدرس www.moonhighway.com دیدن کنید.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Emmanuel Henri - Image of Author Emmanuel Henri

Emmanuel Henri

امانوئل هنری یک توسعه دهنده ی کارکشته با 20 سال سابقه در برنامه نویسی، تکنولوژی و طراحی است. امانوئل مسئول تمامی جنبه های وب مشتری محور و پروژه های موبایل، نظیر timelineها و Scope بوده است. این پروژه ها از ابزارهای JIRAL/Atlassin، متودولوژی های زیرکانه، و زبان ها و چارچوب هایی مانند Meteor، Angular، React، Node، JavaScript، Swift، HTML، CSS (sass)، MogoDB و MySQL استفاده کرده اند. اخیراً، او یک اپلیکیشن وب بازرگانی الکترونیک پیچیده ایی برای فروشندگان سرویس ها و Saas کلود cloud طراحی کرده است. امانوئل یک مدیر کسب و کار موفق با بیش از 20 سال سابقه بازاریایی، عملیات، مالی، زنجیره تامین، و استراتژی بیزنس در چندین صنایع است. او علاقه شدیدی به تمان جنبه های تکنولوژی و کسب و کار دارد و یک خواننده مشتاق این موضوعات است. پروفایل او را درwww.mannydesigns.com ببینید.

مشاهده پروفایل