مبانی توسعه نرم افزار - Software Development Fundamentals

مسیر آموزشی مبانی توسعه نرم افزار - Image of Learn Path Software Development Fundamentals
مبانی توسعه نرم افزار Software Development Fundamentals
این مسیر یادگیری مفاهیم اساسی توسعه نرم افزار را پوشش می دهد. همچنین به‌عنوان آماده‌سازی برای مسیر توسعه برنامه‌های کاربردی ابری مایکروسافت نرم‌افزار و سیستم‌های آکادمی (MSSA) استفاده می‌شود و به اعضای سرویس در حال انتقال و کهنه‌کارها کمک می‌کند تا به عنوان توسعه‌دهنده نرم‌افزار کار پیدا کنند. اصول توسعه اپلیکیشن را درک کنید. اصول استفاده از Git و GitHub را بیاموزید. پیش نمایش مسیرهای شغلی موجود برای توسعه دهندگان نرم افزار.
Software Development Fundamentals
This learning path covers fundamental concepts of software development. It is also aligned to and used as preparation for the Microsoft Software and Systems Academy (MSSA) Cloud Application Development track, helping transitioning service members and veterans to find work as software developers. Understand the fundamentals of application development. Learn the basics of using Git and GitHub. Preview available career paths for software developers.
مدت زمان: 11h 11m
تعداد دوره ها: 5
مجموع قیمت: (۱۳۷۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۹۵۹۰۰
تعداد مدرسین: 4
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری جامع HTML - Image of Course HTML Essential Training 3 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری جامع HTML

  HTML Essential Training

  Hypertext Markup Language (HTML) پایه و اساس توسعه وب سایت و برنامه های وب است. این به شما امکا، HTML ارائه می دهد ، بسازید. مربی Jen Simmons همه مفاهیم اساسی را که برای استفاده متفکرانه از HTML نیاز دارید برجسته می کند. او بر نشانه گذاری معنایی متمرکز است: محتوا را به عنوان آنچه که هست ، برچسب گذاری کند و نه فقط برای قالب بندی ، سازگاری یا راحتی. این برای کسانی که وب را به طور متفاوتی مصرف می کنند تأثیر گسترده ای دارد. این تضمین می کند که وقتی صفحه خوان یا سیستمی (مانند موتور جستجو) یک صفحه را مصرف می کند ، دقیقاً می داند که چه چیزی حاوی آن است و چگونه این اطلاعات را دسته بندی می کند. موضوعات مورد بحث عبارتند از: - نحو اصلی عناصر HTML - قالب بندی محتوا - نمایش تصاویر - ایجاد پیوندها - صفات HTML جهانی - ناوبری ساختمان - محتوای ساختار - فرم های ساختاری - ایجاد جدول

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری سی شارپ - Image of Course Learning C# 3 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری سی شارپ

  Learning C#

  زبان سی‌شارپ از ویندوز شروع به کار کرد ، اما امروز تقریباً در همه جا می توانید آن را پیدا کنید. چه در فضای ابری ، در دسک تاپ های دارای MacOS و Linux ، یا در سیستم عامل های تلفن همراه مانند Android و iOS ، سی‌شارپ به زبانی قدرتمند و بالغ برای تقریباً هر هدف برنامه نویسی تبدیل شده است. در این دوره ، جو مارینی به اصول سی‌شارپ می پردازد ، و با یک مرور کلی از ساختارهای زبان مانند جریان برنامه و انواع داده ها شروع می شود. او سپس به مباحث پیشرفته تری مانند توابع، تکنیک های برنامه نویسی شی گرا و پردازش رشته می پردازد. بعد از این دوره ، شما درک بهتری از سی‌شارپ خواهید داشت ، و اینکه چگونه ترکیب قدرت ، سادگی و رسا بودن آن را به یک زبان برنامه نویسی کاملاً همه کاره تبدیل می کند که تقریباً برای هر سناریویی قابل استفاده است.

 • 3
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری گیت و گیت هاب - Image of Course Learning Git and GitHub 2 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری گیت و گیت هاب

  Learning Git and GitHub

  Version Control به شما امکان می دهد تغییراتی را که در طول زمان روی فایل ها ایجاد کرده اید مدیریت کنید و برای توسعه دهندگان مهارت مهمی است. Git محبوب ترین سیستم کنترل نسخه در وب است. در این دوره سریع مربی Ray Villalobos دستورات اساسی را که برای کار با اکثر پروژه های Git نیاز دارید به شما نشان می دهد. او نحوه استفاده از نقاط بازرسی به نام commits را توضیح می دهد، که به شما امکان می دهد پیام هایی را ثبت کنید که در هر بازرسی به وقوع پیوسته است، و همچنین نحوه ایجاد شاخه هایی که نسخه های جایگزین پروژه شما هستند و می توانید بدون تغییر نسخه اصلی روی آنها کار کنید. بعلاوه، او نحوه کار با وب سایت محبوب GitHub را برای کشف پروژه های موجود، شبیه سازی آنها بر روی هارد دیسک محلی خود و استفاده از آنها به عنوان الگو برای پروژه های جدید خود نشان می دهد.

 • 4
  دوره آموزشی دوره آموزشی برنامه ریزی دیتابیس با Transact-SQL - Image of Course Program Databases with Transact-SQL 3 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی برنامه ریزی دیتابیس با Transact-SQL

  Program Databases with Transact-SQL

  این دوره بر روی یک دسته از اشیاء موجود در یک پایگاه داده SQL Server تمرکز دارد: اشیاء با قابلیت برنامه ریزی. با استفاده از این اشیا، توسعه دهندگان پایگاه داده می‌توانند سیستم‌ها را با استفاده از triggers خودکار و از تجارب کاربر با روش‌های ذخیره شده، محافظت از یکپارچگی پایگاه داده با تراکنش‌ها و اجرای روال‌هایی برای مدیریت خطا که عملکرد پایگاه داده را افزایش می‌دهد، تضمین کنند. با Adam Wilbert، همراه شوید زیرا او در پوشه Programmability در یک پایگاه داده SQL Server غوطه ور می‌شود. او با استفاده از نمونه‌های واقعی، انواع اشیا را که می‌تواند برای خودکار‌سازی سیستم‌ها و حفظ یکپارچگی پایگاه داده استفاده شود، جستجو می‌کند. برای ادامه این کار، شما فقط به برخی از آشنایی با عملکرد یک پایگاه داده رابطه‌ای و همچنین نحوه نوشتن درخواست‌های Transact-SQL (T-SQL) نیاز دارید. کشف نحوه نوشتن رویه‌های ذخیره شده که شامل پارامترهای ورودی و خروجی است. ایجاد توابع تعریف شده توسط کاربر با مقیاس و جدول. اجرای مجموعه‌ای از فرمان‌ها به عنوان تراکنش ها و موارد بیشتر.

 • 5
  دوره آموزشی دوره آموزشی مسیرها و گواهینامه‌های شغلی برای توسعه دهندگان - Image of Course Developer Career Paths and Certifications 48 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مسیرها و گواهینامه‌های شغلی برای توسعه دهندگان

  Developer Career Paths and Certifications

  فناوری، نحوه برخورد ما با کارهای عادی را تغییر داده است - از تسویه حساب در رستوران‌ها گرفته تا رانندگی - و صنایع بیشتر از هر زمان دیگری برای استفاده هوشمند از فناوری استفاده می‌کنند. زمان خوبی برای شروع کار به عنوان یک توسعه دهنده در این زمینه همیشه در حال تغییر است. اما با انتخاب گزینه‌های بسیار، چگونه تعیین می‌کنید که کدام مسیر برای شما مناسب است؟ در این دوره، مربی ارشد کارکنان Ray Villalobos بهترین روش‌ها و نکاتی را که برای کمک به توسعه دهندگان مشتاق در یافتن مسیر درست و ایجاد مشاغل خود به اشتراک گذاشته شده است، به اشتراک می‌گذارد. او به بررسی بازار، عناوین شغلی و مسئولیت‌های مختلف توسعه دهندگان و همچنین میزان انتظار شما برای ساخت می‌پردازد. وی در مورد موضوعات مورد نیاز برای تسلط و نحوه برخورد شما با تحصیلات صحبت می‌کند. به علاوه، او فرایند جستجوی شغل را طی می‌کند، و توضیح می‌دهد که چگونه رزومه خود را دقیق تنظیم کنید، با مصاحبه‌های تلفنی و چالش‌های برنامه نویسی کنار بیایید، برای جبران خسارت مذاکره کنید و حتی پس از ورود به شغل جدید خود را آماده کنید.

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Joe Marini - Image of Author Joe Marini

Joe Marini

جو مارینی یک حامی و توسعه دهنده ی ارشد در Google و سازنده پروژه هایی نظیر Dreamweaver و ویندوز Phone است. جو مارینی یک حامی توسعه دهنده ی ارشد در Google است و بیش از 20 سال در صنایع وب و نرم افزار کار کرده است. او عضو اصلی تیم مهندسی Dreamweaver در Macromedia بود، و نقش های اولیه برجسته ایی را در ساخت محصولاتی نظیر QuarkXPress, Microsoft Expression Blend, mFactory's mTropolis, و Extensis QX-Tools برعهده داشت. او معمولاً چهره سخنگو در کنفرانس های صنعتی است و انتشارات زیادی را درباره وب و ساخت و توسعه نرم افزار به صورت تنها یا با سایرین نوشته است. جو، پیش از گوگل مسئول platform توسعه وب موبایل برای ویندوز phone 7 در میکروسافت بود. کتاب او با عنوان The Document Object Model عموماً به عنوان یک منبع قطعی برای کار با DOM شناخته می شود.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Adam Wilbert - Image of Author Adam Wilbert

Adam Wilbert

متخصص data base و data visualization، آدام ویلبرت ، به مشتریان کمک می کند تا دید بهتری نسبت به داده های خود به دست بیاورند. آدام ، به عنوان مشاور و مربی، بیش از 5 سال را صرف خدمت به دولت، تشکیلات، و مشتریان مستقل کرده است تا از Access و Excel به طور کارآمد بهره ببرند. آدام databaseهای Access را برای مدیران پارک های ملی و دانشمندان تحقیقات زمین شناسی آمریکا ، توسعه داده است، به علاوه رهبری کارگاه های Access و Excel در سراسر آمریکا با همکاری با مرکز آموزش محیطی Northwest را به عهده گرفته است. آموزش های جامع و چند روزۀ وی ، در موسساتی از قبیل آژانس حفظ محیط زیست، دفتر مدیریت منابع زمینی، و شرکت مهندسان Army ، کاربرد دارد. آدام ، به عنوان موسس CartoGaia، که یک موسسه نقشه کشی است ، محصولات نقشه کشی قابل انتشار تولید می کند و بدین ترتیب به هدایت خط مشی ها و تصمیم گیرندگان در محیط های متنوع و کاربردهای تجاری کمک کند. وی به عنوان شرکت کننده اصلی در نسخه اولیه "اطلس طراحی اطلاعات جامعه نقشه کشی شمال آمریکا" انتخاب شد. می توانید از طریق توییتر به آدرس Twitter @awilbert یا adamwilbert.com با او در ارتباط باشین.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Ray Villalobos - Image of Author Ray Villalobos

Ray Villalobos

رای ویلابوس به عنوان یک معلم توسعه/ طراح full-stack روی جاوا اسکریپت، full-stack و Sass متمرکز می باشد. رای ویلابوس به عنوان یک معلم توسعه/ طراح full-stack و یک معلم تمام وقت در Lynda.com مشغول به فعالیت می باشد. دوره های آموزشی اش روی طراحی front-end و عناوین توسعه همچون جاوا اسکریپت ، AngularJS و Sass به علاوه ی چارچوب هایی مثل Bootstrap و ابزاری که از شما یک توسعه دهنده ی سریع تر، تاثیر گذارتر و کارآمدتر میسازد ، متمرکز می باشد. وی صاحب یک سبک تدریس شفاف و عملی است که به شما کمک نموده تا مهارت های خویش را از طریق تمرین ها و پروژه های real-world بهبود ببخشید. پیش از این، به عنوان سرپرست مولتی مدیا برای Entravision Communications ، او وبسایت های ایستگاه تلویزیونی و رادیویی شبکه ای را روی East Coast اداره می نمود. وی همچنین سایت های روزنامه ای بزرگی را طراحی کرده و بازی ها/ پروژه های تعاملی برای شبکه روزنامه Tribune خلق نمود. شما می توانید از طریق هر نوع شبکه اجتماعی با آدرس @planetoftheweb با وی در تماس باشید یا وبلاگ شخصی اش را در http://raybo.org چک کنید.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Jen Simmons - Image of Author Jen Simmons

Jen Simmons

جن سیمونز یک طراح و توسعه دهنده در Mozilla و عضو گروه کاری CSS است. جن — که از سال 1996 وب سایت ایجاد می کند - به عنوان یک مشاور مستقل و مربی به تیم ها کمک می کند تا به یک فرآیند طراحی واکنشگرا اقدام کنند ، سایت ها را با HTML5 یا وب سایت های معماری دروپال پیاده سازی کنند. او همچنین ترکیبی از خدمات طراحی و front-end را ارائه می دهد. جن علاوه بر طراحی وب ، سالها تجربه طراحی برای عملکرد زنده و چاپ را دارد. از سال 2011 تا 2015 ، وی میزبان و تهیه کننده اجرایی The Web Ahead بود. جن همچنان با صحبت در کنفرانس ها و ساخت فیلم ، اشتیاق خود را به CSS و طراحی به اشتراک می گذارد.

مشاهده پروفایل