آلات و وسایل ضبط موسیقی - Record Musical Instruments

مسیر آموزشی آلات و وسایل ضبط موسیقی - Image of Learn Path Record Musical Instruments
آلات و وسایل ضبط موسیقی Record Musical Instruments
ایده های خلاقانه خود را به آهنگ های تمام شده تبدیل کنید! در این مسیر یادگیری، اصول ضبط صدا را بررسی کنید و بیاموزید که چگونه اجراهای ابزاری عالی را با درس هایی از مربیان کلاس جهانی به آهنگ های تمام شده تبدیل کنید.
Record Musical Instruments
Turn your creative ideas into finished songs! In this learning path, explore the fundamentals of audio recording and learn how to turn great instrumental performances into finished songs with lessons from our world-class instructors.
مدت زمان: 9h 3m
تعداد دوره ها: 4
مجموع قیمت: (۱۰۲۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۷۱۴۰۰
تعداد مدرسین: 4
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی تکنیکهای ضبط صدا - Image of Course Audio Recording Techniques 5 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی تکنیکهای ضبط صدا

  Audio Recording Techniques

  اسرار صنعت ضبط آهنگ های تیز و غنی از ساز و آواز را در هر نوع محیط ضبط کشف کنید. به مهندس صوتی معروف بابی اوسینسکی بپیوندید تا او مراحل میکینگ و ردیابی یک آهنگ کامل از هنرمند ضبط Underground Sun Iyeoka و نوازندگان جلسه A-list در استودیوی برتر را دنبال کند-به نحوی که برای هر کسی قابل اجرا باشد ضبط فضا و ژانر موسیقی نحوه انتخاب میکروفون و الگوی قطبی صحیح برای هر ساز را بیاموزید، با صدها نمونه آشکار گوش دادن برای طبل، گیتار آکوستیک و الکتریکی، پیانو، صفحه کلید و موارد دیگر. این تکنیک های حرفه ای بینش های مهمی را برای کسانی که تازه در مراحل ضبط شروع کرده اند و راهنمای مرجع قابل اعتماد برای مهندسان با تجربه تر ارائه می دهد. بابی همچنین نحوه نظارت و پیکربندی تنظیمات EQ، چرایی و زمان پردازش سیگنال ورودی و نحوه انتخاب چرخ دنده مناسب برای مسیر را نشان می دهد. این دوره از تجسم های 360 درجه و سه بعدی استفاده می کند که چشم انداز بی سابقه ای از تجهیزات، پخش کننده ها و مکان های میکروفون مورد بحث را ارائه می دهد. علاوه بر این، با فایل های صوتی خام ارائه شده، می توانید با استفاده از DAW انتخابی خود با وضوح کامل 24 بیتی به هر نمونه ضبط شده در خانه با انتقاد گوش دهید. اهداف یادگیری بهینه سازی محیط گوش دادن گوش دادن به نحوه تاثیر انواع مختلف میکروفون بر ضبط انتخاب میکروفون مناسب برای برنامه ضبط مناسب موقعیت میکروفون ها برای انواع مختلف سناریوهای ضبط استفاده از مراحل مناسب، پیش تقویت کننده و جعبه های مستقیم جلوگیری از لغو فاز استفاده از کمپرسور، اکولایزر و فیلتر گذر بالا در حین ضبط راه اندازی مخلوط هدفون افزودن مقدار مناسب فشرده سازی یا یکسان سازی ضبط صداهای عالی از طبل، گیتار، باس، صفحه کلید، پیانو، تار و آواز ایجاد صدای عالی درام گرفتن بهترین ها از هر خواننده ای مقابله با نشت میکروفون استفاده از انواع تکنیک های میکروفون استریو راه اندازی و تولید جلسه ضبط ایجاد ترکیب خشن در هر ایستگاه کاری صوتی دیجیتال (DAW)

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی اصول اولیه تجهیزات صوتی حرفه ای - Image of Course Fundamentals of Pro Audio Equipment 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی اصول اولیه تجهیزات صوتی حرفه ای

  Fundamentals of Pro Audio Equipment

  مهندسان و تولیدکنندگان صوتی مدرن به انبوهی از تجهیزات جالب دسترسی دارند که گردش کار آنها را ساده می کند و ترکیب نهایی آنها را بهبود می بخشد. در حالی که می توان بدون درک عمیق از این فناوری به کار خود ادامه داد، اما همه متخصصان خلاق می توانند از نحوه کارکرد ابزاری که در استودیو استفاده می کنند بهره ببرند. در این دوره، مربی گرگ وورث، عملکرد درونی برخی از تاثیرگذارترین قطعات تجهیزات صوتی حرفه ای را توضیح می دهد. در طول دوره، گرگ تصاویر، نمودارها و مثال‌های صوتی را به اشتراک می‌گذارد که می‌تواند به شما در درک نحوه عملکرد این تجهیزات و اینکه چرا ممکن است بخواهید یک قطعه را بر دیگری انتخاب کنید، به اشتراک می‌گذارد. گرگ به کار با انواع مختلف میکروفون ها و پری آمپ ها می پردازد، انواع اصلی کمپرسورها و اکولایزرها را توصیف می کند و نحوه عملکرد مبدل آنالوگ به دیجیتال و دیجیتال به آنالوگ را نشان می دهد. به‌علاوه، او جمع‌بندی آنالوگ – فرآیند ترکیب کانال‌های صوتی متعدد به سیگنال استریو – و شبیه‌سازی آنالوگ را پوشش می‌دهد. اهداف یادگیری میکروفون های دینامیک، کندانسور و نواری پری امپ میکروفون لوله ای و پری امپ میکروفون حالت جامد انواع کمپرسور و اکولایزر تبدیل آنالوگ به دیجیتال و دیجیتال به آنالوگ جمع بندی آنالوگ شبیه سازی آنالوگ نظارت بر

 • 3
  دوره آموزشی دوره آموزشی جلسه ضبط پیشرفته درام با Josh Freese - Image of Course Advanced Drum Recording Session with Josh Freese 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی جلسه ضبط پیشرفته درام با Josh Freese

  Advanced Drum Recording Session with Josh Freese

  در این دوره، مهندس ضبط، تهیه کننده و میکسر برنده جایزه گرمی، رایان هویت، تکنیک های خود را برای ضبط صداهای درام در یکی از بهترین اتاق های ضبط در لس آنجلس، EastWest Studio 2 توضیح می دهد. استفاده از استعدادهای A-list Session و درامر تور جاش. آزاد (در فصل اول دوره با مصاحبه انجام شد)، رایان انتخاب میکروفون خود و قرارگیری روی درام جاش را نشان خواهد داد، و زمان خود را صرف جزئیات ضربه، تله، تام، سنج، سربار و تنظیمات میکروفون اتاق می کند. راس گارفیلد، دکتر درام، در تنظیم دقیق صدای درام کمک می کند. برای نگاهی منحصر به فرد به حرفه ای ها در کار تماشا کنید.

 • 4
  دوره آموزشی دوره آموزشی سیلویا ماسی: ضبط کردن نامتعارف - Image of Course Sylvia Massy: Unconventional Recording 42 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی سیلویا ماسی: ضبط کردن نامتعارف

  Sylvia Massy: Unconventional Recording

  موسیقی غیر متعارف به تکنیک های ضبط غیر متعارف نیاز دارد. سیلویا ماسی به هنرمندانی مانند تول و پرینس کمک کرده است تا صدا و دیدگاه منحصربه‌فرد خود را با استفاده از تکیه‌گاه‌های مهندس - یک استودیوی ضبط و میکس - همراه با تجهیزات خارق‌العاده درک کنند. در این مستند کوتاه، سیلویا برخی از بدنام ترین آزمایش های ضبط خود را از تخریب پیانو گرفته تا فیلترهای سیب زمینی و ابزارهای مورد علاقه جدید خود، از جمله پلاگین های سفارشی که برای Waves در حال توسعه است، به اشتراک می گذارد.

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Bobby Owsinski - Image of Author Bobby Owsinski

Bobby Owsinski

بابی اوسینسکی با 23 کتاب ، یک نویسنده پرفروش و یک رهبر فکری در زمینه موسیقی است. بابی اوسینسکی با استفاده از موسیقی و تجربه ضبط همراه با سبک نویسندگی آسان، به یکی از بهترین نویسندگان در صنعت ضبط موسیقی تبدیل شده ‌است، با شانزده کتاب که در حال حاضر در ضبط صدا، موسیقی و برنامه‌های موسیقی در کالج‌ها در سراسر دنیا تبلیغ می‌کنند. بابی تهیه‌کننده چندین برنامه تلویزیونی موسیقی محور است و اغلب می‌تواند به عنوان یک moderator, panelist یا presenter در انواع کنفرانس‌های صنعتی دیده شود.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Ryan Hewitt - Image of Author Ryan Hewitt

Ryan Hewitt

رایان هویت یک مهندس، میکسر و تهیه کننده برنده جایزه گرمی برای هنرمندانی مانند The Avett Brothers است. رایان کار موسیقی خود را با درام و پیانو در کلاس سوم آغاز کرد و در ده سالگی اولین استودیوی ضبط اتاق خواب ابتدایی خود را راه اندازی کرد. علاقه او به ضبط، پدرش، مهندس ضبط از راه دور، دیوید هویت، را بر آن داشت تا در سن دوازده سالگی او را به جاده ببرد. رایان در طول 15 سال کار با کامیون های خدمات ضبط از راه دور، یاد گرفت که جلسات را به سرعت انجام دهد، به جزئیات توجه کند و لحظه را به هر قیمتی که شده روی نوار ضبط کند. پس از دریافت مدرک مهندسی برق از دانشگاه تافتز، رایان به شهر نیویورک نقل مکان کرد تا در استودیو موسیقی سونی مشغول به کار شود. پس از رسیدن به آنجا، او به سرعت در رتبه های بالاتر رفت تا از برخی از بهترین مهندسان و تولیدکنندگان در این تجارت کمک کند و از آنها یاد بگیرد. رایان که در سال 2000 به لس آنجلس نقل مکان کرد، در استودیو Cello فرود آمد، دوباره به سمت رئیس کلاس رفت و در نهایت یک رابطه کاری طولانی مدت با ریک روبین در این فرآیند ایجاد کرد. پروژه‌های اخیر رایان که در حال حاضر در نشویل، تنسی زندگی می‌کند و در استودیو افسانه‌ای خانه بلوز کار می‌کند، شامل آنگوس و جولیا استون، هری کونیک جونیور، کلینت بلک، وایتی مورگان و 78، کور چشم سوم، و لیلی‌های سیاه می‌شود. در ryanhewitt.com بیشتر بدانید.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Sylvia Massy - Image of Author Sylvia Massy

Sylvia Massy

سیلویا ماسی تهیه‌کننده‌ای است که بیشتر به خاطر کارش با Tool، System of a Down، Johnny Cash و Prince شناخته می‌شود. او بیش از 25 رکورد طلایی و پلاتین تولید کرده است. علاوه بر این، او یک هنرمند و تصویرگر ماهر، یک مقاله نویس منتشر شده، یک معلم مورد تقاضا، و یک کارآفرین بی امان است. اما برای بسیاری از دوستانش، او فقط سیلویا است، موجودی درخشان. کتاب اخیر سیلویا، Recording Unhinged، غوغایی از جنبه غیر متعارف ضبط استودیویی است.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Greg Wurth - Image of Author Greg Wurth

Greg Wurth

گرگ وورت تولید کننده موسیقی و نامزد دریافت جایزه در Grammy-nominated و Gold و Platinum بوده است. او مهندس Steve Vai به مدت یک دهه بوده و اعتبارات دیگری نیز از Tony MacAlpine تا LA GUNS و Mary J. Blige کسب کرده است. او یک کانال ویدیویی را ایجاد کرد — Inside the Studio With Greg Wurth — که فیلم های یادگیری سرگرم کننده و روشنگری و همچنین مصاحبه با متخصصان این صنعت را ارائه می دهد. او همچنین Greg Wurth Audio ، یک شرکت سخت افزار طرفدار صوتی را ایجاد کرد. او در جنوب San Diego بزرگ شد. او در اوایل زندگی ، از The Beatles و Led Zeppelin قدردانی کرد. سرانجام او به اندازه کافی به موسیقی علاقه مند شد که بخواهد یاد بگیرد که چگونه ساز را بنوازد ، بنابراین یک گیتار خریداری کرد. پس از چند سال درس خواندن و بازی با گروههای مختلف ، او فهمید که اجرا، برای او مناسب نیست و هدف او تولید و مهندسی موسیقی است.

مشاهده پروفایل