تولید صدا برای پروژه های تعاملی - Produce Audio for Interactive Projects

مسیر آموزشی تولید صدا برای پروژه های تعاملی - Image of Learn Path Produce Audio for Interactive Projects
تولید صدا برای پروژه های تعاملی Produce Audio for Interactive Projects
تجربیات تعاملی غنی امروز نیاز به صدا و موسیقی عالی دارد. در این مجموعه از دوره ها ، می توانید ضبط صدا و طراحی پروژه های دیجیتالی ، تکنیک های اختلاط برای کمک به آهنگ های فوق العاده و نکات و ترفندهای کاربردی که توسط تولید کنندگان مدرن استفاده می شود را کشف کنید.
Produce Audio for Interactive Projects
Today's rich interactive experiences call for great audio and music. In this selection of courses, you can explore audio recording and design for digital projects, mixing techniques to help your tracks sound fantastic, and handy tips and tricks employed by modern producers.
مدت زمان: 3h 6m
تعداد دوره ها: 2
مجموع قیمت: (۵۰۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۳۵۰۰۰
تعداد مدرسین: 2
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی طراحی صدا برای پروژه‌های تعاملی - Image of Course Audio Design for Interactive Projects 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی طراحی صدا برای پروژه‌های تعاملی

  Audio Design for Interactive Projects

  Sound یک جنبه ظریف اما مهم و حیاتی برای هر کالای فیزیکی یا مبتنی بر وب است. حتی اگر صدا کمتر از یک ثانیه طول بکشد، بر نحوه احساس کاربران درباره یک محصول تأثیر می‌گذارد. اگر صداهایی که کاربران هنگام حرکت در یک برنامه یا باز کردن پاداش در یک بازی می‌شنوند، خوشایند هستند، به احتمال زیاد نسبت به محصول به طور کلی احساس مطلوب‌تری خواهند کرد. در این دوره، مربی Nate Mars رویکردهای عملی برای ایجاد صداهای رابط کاربری برای محصولات وب و کالاهای فیزیکی - از خلاصه خلاق تا اجرا را به اشتراک می‌گذارد. او در مورد کار با ابزارهای صوتی حرفه‌ای و ایستگاه‌های کاری دیجیتال صوتی مانند Ableton Live و Pro Tools کاوش می‌کند. شما را از طریق فرایند طراحی صدا end-to-end می‌برد. در مورد نشانه‌های صوتی بحث می‌کند که می‌تواند کاربران را آگاه سازد و یک تجربه صوتی بهتری ایجاد کند. و موارد بیشتر. اهداف یادگیری کار با ابزارهای صوتی حرفه ای و ایستگاه های کاری صوتی دیجیتال منظم ماندن تفسیر خلاصه های خلاقانه ایجاد تخته خلق و خوی صوتی صدور صدا از Ableton Live چگونه صداها به کاربران اطلاع می دهند ایجاد اکشن مانند پخش، توقف و انتخاب است لایه بندی صداهای مختلف

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی Voice-Over برای فیلم و انیمیشن - Image of Course Voice-Over for Video and Animation 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی Voice-Over برای فیلم و انیمیشن

  Voice-Over for Video and Animation

  صداگذاری (صداگذاری بیش از صدا) چیزی فراتر از صداهای خنده دار است. این دوره صداپیشگان و کارگردانان را برای آنچه در یک جلسه ضبط انتظار می رود آماده می کند و نکاتی را برای بهبود مهارت های صدای هر کسی ارائه می دهد. مارک سیمون ، کارگردان و هنرمند استوری برد ، استانداردهای صنعت را برای تولید جلسات صوتی بهتر و همچنین تکنیک هایی برای بهبود خوانش خط و ایجاد حلقه نمایشی برنده آشکار می کند. او همچنین پیچ و مهره های ضبط ، ارائه و پشتیبان گیری از فایل های صوتی و دستیابی به آن صدای حرفه ای را برای پروژه های شخصی در یک استودیوی خانگی یا دفتر می پوشاند. اهداف یادگیری پیدا کردن و به کارگیری استعدادهای صوتی ضبط صدا بیش از حد تبدیل شدن به یک هنرمند حرفه ای صدا ضبط خوانش خط بهتر ایجاد حلقه نمایشی ضبط پروژه های صوتی خود ارائه و پشتیبان گیری از فایل های صوتی

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Mark Simon - Image of Author Mark Simon

Mark Simon

Mark Simon بیش از ۲۸ سال در صنعت سرگرمی به عنوان هنرمند داستان ، تهیه کننده و کارگردان برای برنامه های زنده و انیمیشن تجربه دارد. او بیش از ۳۵۰۰ ( اعتبار تولید production credit ) کسب کرده است، و همچنین درباره ی موضوعات صنعتی مطلب مینویسد و ارائه میدهد. مارک اخیرا یک انیمیشن برای فیلم Universal's Little Rascals Save The Day and FOX's به نام Tooth Fairy 2، با بازی Larry the Cable Guy تولید کرد. سریال انیمه ی کوتاه Timmy's Lessons In Nature که Mark Simon ایجاد، تهیه و کارگردانی کرد، در جشنواره ی فیلم Nicktoons برای اولین بار برنده ی جایزه ی Grand Prize شد. شرکت او به نام Animatics & Storyboard, Inc، بزرگترین تامین کننده در جنوب آمریکاست، که تصاویر، کارتون ها و storyboard هایی برای صنایع سرگرمی و انتشارت از جمله مشتریانی مانند Disney، Universal، Viacom، Sony، HBO، Nickelodeon، FOX، Steven Spielberg، USA Networks، ABC Television و دیگر شرکت ها ارائه میکند. در سال ۲۰۱۲، به عنوان بخش از تیم نرم افزاری Toon Boom در برنده شدن جایزه ی Primetime Engineering Emmy for the Storyboard Pro software کمک کرد. مارک همچنین مالف ۱۰ کتاب معروف صنعت سرگرمی از جمله Storyboards: Motion In Art، Facial Expressions, و Producing Independent 2D Character Animation است. او برای مجله های صنعتی از جمله Animation World Network at AWN.com، Animation Magazine، Cinefex, Filmmaker Magazine، MovieMaker Magazine و (Animation Today (India مطالبی تالیف کرده است. مارک در سال ۲۰۱۳ به تالار مشاهیر Digital Animation & Visual Effects School معرفی شد. او یکی از اعضای هیئت مشاورین در چندین دانشگاه، سایتهایی در Orlando Filmbook Advisory Committee، و همچنین یکی از اعضای National Cartoonist Society، Authors Guild, the American Advertising Federation و Women In Animation است. او در سراسر دنیا سخنرانی هایی در کنفرانس ها ، مجمع ها، دانشگاههای صنعت سرگرمی ( entertainment trade schools) و دانشگاههای بزرگ ارائه میدهد و دارنده ی کمربند مشکی درجه دو و دو بار قهرمانی کشور در تکواندو است.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Nate Mars - Image of Author Nate Mars

Nate Mars

نیت مارس، تولید کننده و تکنسین موسیقی در شهر نیویورک است. او موسیقی را با چندین لقب، از جمله Fabric (UK)، ZZK (آرژانتین) و Luster Kings Productions منتشر کرده است. او علاوه بر کار خود به عنوان یک هنرمند رکورد کننده، به عنوان یک مشاور بازاریابی محتوا کار می کند. نیت از طریق هم‌کاری و فن‌آوری به هنرمندان دیگر الهام می‌گیرد تا به اهداف تولید موسیقی خود دست یابند.

مشاهده پروفایل