آماده شدن برای آزمون MTA: مبانی امنیتی (98-367) - Prepare for the MTA: Security Fundamentals Exam (98-367)

مسیر آموزشی آماده شدن برای آزمون MTA: مبانی امنیتی (98-367) - Image of Learn Path Prepare for the MTA: Security Fundamentals Exam (98-367)
آماده شدن برای آزمون MTA: مبانی امنیتی (98-367) Prepare for the MTA: Security Fundamentals Exam (98-367)
این مسیر یادگیری به متخصصان امنیت مشتاق کمک می کند تا برای آزمون Microsoft Technology Associate (MTA): Security Fundamentals (۹۸-۳۶۷) آماده شوند و قبول شوند. برای اطلاعات بیشتر در مورد این آزمون و تعیین گواهینامه MTA، به https://www.microsoft.com/en-us/learning/exam-۹۸-۳۶۷.aspx مراجعه کنید.
Prepare for the MTA: Security Fundamentals Exam (98-367)
This learning path helps aspiring security professionals prepare for and pass the Microsoft Technology Associate (MTA): Security Fundamentals exam (۹۸-۳۶۷). For more information on this exam and the MTA certification designation, visit https://www.microsoft.com/en-us/learning/exam-۹۸-۳۶۷.aspx.
مدت زمان: 5h 13m
تعداد دوره ها: 3
مجموع قیمت: (۷۸۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۵۴۶۰۰
تعداد مدرسین: 1
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی مبانی امنیت فناوری اطلاعات: مفاهیم اصلی - Image of Course IT Security Foundations: Core Concepts 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مبانی امنیت فناوری اطلاعات: مفاهیم اصلی

  IT Security Foundations: Core Concepts

  ما هر روز با دستگاه های دیجیتال خود در تعامل هستیم. در عین حال، ما با تهدید حملات سایبری روبرو هستیم که می تواند حریم خصوصی و امنیت ما را به خطر بیندازد. یادگیری اصول اولیه نحوه ایمن سازی دنیای دیجیتال ما به جلوگیری از قربانی شدن یک حمله سایبری کمک می کند. این دوره در سطح مبتدی مفاهیم اولیه امنیتی را پوشش می دهد. استراتژی‌هایی را که بازیگران مخرب برای دسترسی به سیستم شما با استفاده از مهندسی اجتماعی، بدافزار و نرم‌افزارهای جاسوسی استفاده می‌کنند، یاد خواهید گرفت. لیزا بوک، خالق سری IT Security Foundations، همچنین به برخی از بهترین شیوه‌های امنیتی بی‌سیم، نکاتی برای افزایش امنیت مرورگر و تکنیک‌هایی برای پیاده‌سازی رمزگذاری اشاره می‌کند. علاوه بر این، یاد بگیرید چگونه هنگام استفاده از مرورگر کوکی ها را مدیریت کنید و بهترین روش ها را در مورد نحوه ایمن سازی دستگاه ها و برنامه های خود بیاموزید.

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی مبانی امنیت فناوری اطلاعات: امنیت سیستم عامل - Image of Course IT Security Foundations: Operating System Security 2 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مبانی امنیت فناوری اطلاعات: امنیت سیستم عامل

  IT Security Foundations: Operating System Security

  سیستم عامل جایی است که بسیاری از حملات را هدف قرار می دهد، که امنیت در سطح سیستم عامل را به همان اندازه امنیت شبکه برای سازمان شما مهم می کند. در این دوره آموزشی، مربی لیزا بوک به جزئیاتی می‌پردازد که واقعاً چه چیزی در تأمین امنیت یک سیستم عامل نقش دارد، خواه از ویندوز، macOS یا لینوکس استفاده می‌کنید. لیزا احراز هویت کاربر، ساختار اکتیو دایرکتوری و نحوه تخصیص مجوزها و ایجاد سیاست های حسابرسی را بررسی می کند. علاوه بر این، او تکنیک های مختلف رمزنگاری و همچنین نحوه محافظت از سرورها و ایمیل را پوشش می دهد.

 • 3
  دوره آموزشی دوره آموزشی مبانی امنیت IT: امنیت شبکه - Image of Course IT Security Foundations: Network Security 2 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مبانی امنیت IT: امنیت شبکه

  IT Security Foundations: Network Security

  آیا می خواهید سیستم ها و داده های به هم پیوسته خود را ایمن نگه دارید؟ در این دوره، Lisa Bock امنیت شبکه و ایمن سازی زیرساخت های یک سازمان را پوشش می دهد. لیزا دستگاه های امنیتی مانند فایروال ها و هانی پات ها را معرفی می کند. علاوه بر این، او اهمیت جداسازی شبکه ها با آدرس دهی VLANS و NAT را به همراه بررسی پروتکل های امنیتی رایج بررسی می کند. او همچنین مروری بر نحوه محافظت از مشتریان با نرم‌افزار آنتی‌ویروس، رمزگذاری پوشه‌ها و فایل‌ها، اجرای سیاست‌های محدودیت نرم‌افزار و ایمن کردن سرویس‌های ابری ارائه می‌دهد. در نهایت، او به موضوع اغلب نادیده گرفته شده امنیت فیزیکی نگاه می کند، که شامل ایمن سازی محیط ساختمان و سخت افزار درون آن می شود. اهداف یادگیری دستگاه های رایجی را که برای محافظت و دفاع از یک شبکه استفاده می شود، فهرست کنید. خلاصه کنید که چگونه VLAN ها می توانند از یک شبکه محافظت کنند. مثال هایی از اینکه چگونه جداسازی سرور و دامنه می تواند از زیرشبکه ها محافظت کند، بیاورید. بهترین روش ها برای مجازی سازی و امنیت کانتینر را شرح دهید. تهدید حملات رمز عبور را بشناسید. راه های مختلفی را که عوامل مخرب می توانند پروتکل های شبکه را جعل کنند، شناسایی کنید. روش های مختلف استفاده و پروتکل های ایمن برای به حداقل رساندن خطر و جلوگیری از حملات را تشریح کنید. بحث کنید که چگونه نرم افزار آنتی ویروس از سیستم شما در برابر بدافزار محافظت می کند. روش‌هایی را که یک خط پایه امنیتی می‌تواند تضمین کند که همه تنظیمات پیکربندی دستگاه مطابق با معیارهای خط پایه سازمان هستند را شرح دهید. نمونه هایی از راه های تضمین امنیت فیزیکی را فهرست کنید.

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Lisa Bock - Image of Author Lisa Bock

Lisa Bock

از سال ۲۰۰۴ Lisa Bock مشغول تدریس IT،‌ از موارد قانونی گرفته تا امنیت شبکه میباشد. Lisa Bock یک استادیار در دپارتمان IT در Pennsylvania College of Technology واقع در Williamsport, PA است. دوره هایی که Lisa در ۱۲ سال گذشته تدریس کرده است شامل: networking، امنیت، biometrics، پشتیبانی فنی، آسیب پذیری های پروتکل ها ( با استفاده از Wireshark)، امنیت CCNA و آنالیز نیازمندی ها است. او دارای مدرک کارشناسی از دانشگاه Maryland University College (UMUC) همراه با چندین گواهینامه ی دیگر است. او آموزش هایی در موضوعات قانونی، networking، steganography و امنیت شبکه است. او در فعالیت های داوطلبانه ی مختلفی شرکت داشته است و ژورنال ها و نوشته هایی (manuscripts؟) حرفه ای را ارزیابی کرده است. Lisa و همسرش Mike از دوچرخه سواری، تماشای فیلم و مسافرت لذت میبرند.

مشاهده پروفایل