مسیر آموزشی آماده شدن برای Cisco CCNA (200-301) - Image of Learn Path Prepare for the Cisco CCNA (200-301)

آماده شدن برای Cisco CCNA (200-301) Prepare for the Cisco CCNA (200-301)

امتحان Cisco CCNA (۲۰۰-۳۰۱) بر مهارت های مورد نیاز برای نصب، راه اندازی، پیکربندی و تأیید شبکه های IPv۴ و IPv۶ تمرکز دارد. این آزمون دانش شما را در مورد اجزای شبکه، دستگاه های شبکه و تهدیدات امنیتی آزمایش می کند. این دوره ها به شما کمک می کند تا برای این آزمون کلیدی مدیریت شبکه های سیسکو آماده شوید.

Prepare for the Cisco CCNA (200-301)

The Cisco CCNA (۲۰۰-۳۰۱) exam focuses on the skills required to install, operate, configure, and verify IPv۴ and IPv۶ networks. The exam tests your knowledge of network components, network devices, and security threats. These courses help you prepare for this key exam on managing Cisco networks.
مدت زمان: 4h 30m
تعداد دوره ها: 3
مجموع قیمت: (۶۵,۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۴۵,۵۰۰
تعداد مدرسین: 1
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Greg Sowell - Image of Author Greg Sowell

Greg Sowell

Greg Sowell ارائه دهنده مشاوره های شبکه به datacenter ها، بانک ها، شهرداری ها، ISPها و حتی NBA franchise هاست. Greg Sowell بیش از یک دهه است که در سراسر دنیا مشغول فعالیت است. او برای گروه های دیتاسنتر، موسسات بانکی، شهرداری ها، ارائه دهنده های VoIP، ISPها، WISPها، MSPها و حتی NBA franchise کار کرده است. او در دانشگاه علوم کامپیوتر خواند، ولی یک سازنده در Greg او را به سمت networking هدایت کرد. او داری گواهینامه های Cisco، VoIP، و routing/switching شامل CCIE candidate status هست. Greg دارای یک بلاگ در مورد networking/project با نام GregSowell.com است و پادکستی به نام TheBrothersWISP را اجرا می کند، که روی صنعت ISP بی سیم تمرکز میکند. او همچنین روی جلد New York Times بخش Circuits و چندین انتشارات دیگر ظاهر شده است، و به طور مرتب در کنفرانس های networking حاضر میشود. به عنوان یک سازنده ای که تمام عمرش را صرف این کار کرده است، Greg علاقه ی شدیدی به LEDها و microcontrollerها دارد، و از درست کردن light suitها لذت میبرد. به عنوان یک فرد با استعدادهای فراوان، Greg از هک کردن و یاد گرفتن هرچیزی که بتواند سرگرمش کند، لذت میبرد.

مشاهده پروفایل