تسلط بر تجزیه و تحلیل داده ها در سطح اجرایی - Mastering Executive-Level Data Analytics

مسیر آموزشی تسلط بر تجزیه و تحلیل داده ها در سطح اجرایی - Image of Learn Path Mastering Executive-Level Data Analytics
تسلط بر تجزیه و تحلیل داده ها در سطح اجرایی Mastering Executive-Level Data Analytics
در دنیای داده محور که در آن هر کسب و کار در سطوحی یک کسب و کار داده است، همه به درک اساسی از نحوه عملکرد اجزای کلیدی تجزیه و تحلیل داده نیاز دارند. این مسیر یادگیری برای ارائه توضیحاتی عمیق برای کسانی که با تیم های داده کار می کنند طراحی شده است و همه ذینفعان را برای موفقیت آماده می کند. اصول حاکمیت داده و سازماندهی داده را بیاموزید. نشان دادن درک آمار، حتی به عنوان یک رشته غیر ریاضی. بیاموزید که مدیران در فضای کسب و کار مبتنی بر هوش مصنوعی به چه نیاز دارند.
Mastering Executive-Level Data Analytics
In a data-driven world where every business is a data business at some level, everyone needs a basic understanding of how the key components of data analytics work. This learning path is designed to give a deep briefing for those who work with data teams, setting all stakeholders up for success. Learn the basics of data governance and data organizations. Demonstrate a grasp of statistics, even as a non-math major. Learn what managers need in an AI-driven business climate.
مدت زمان: 12h 25m
تعداد دوره ها: 7
مجموع قیمت: (۱۶۴۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۱۱۴۷۰۰
تعداد مدرسین: 7
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی مدیریت داده ها - Image of Course Learning Data Governance 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مدیریت داده ها

  Learning Data Governance

  در عصر داده های بزرگ و علم داده، مدیریت داده ها این توانایی را دارد که به انواع سازمان ها و افراد در موفقیت بیشتر کمک کند. در این دوره، دکتر جاناتان ریچنتال مبحث حاکمیت داده ها را به گونه ای معرفی می کند که همه می توانند درک کنند، و به شما کمک می کند تا دریابید که چرا سازمان شما از حکمرانی داده ها سود می برد، چگونه اجرا می شود و چرا در رعایت و کاهش ریسک ضروری است. جاناتان همچنین نقش حاکمیت داده ها را در زمینه های فناوری نوظهور مانند نمودارهای دانش، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا پوشش می دهد. در قسمت آخر دوره، او ایده هایی را درباره نحوه فکر سازمانها در مورد مدیریت، نظارت و اندازه گیری تلاشهای حکمرانی داده ها به اشتراک می گذارد. با توجه به اهمیت علم داده در قرن 21، تقاضا برای تخصص مدیریت اطلاعات نیز افزایش می یابد. برای اولین نگاه خود به این مهارت مورد نیاز اینجا را شروع کنید.

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی مبانی آمار: اصول اولیه - Image of Course Statistics Foundations: The Basics 33 دقیقه بروز شده
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مبانی آمار: اصول اولیه

  Statistics Foundations: The Basics

  آمار فقط قلمرو دانشمندان داده نیست. در همه مشاغل از آمار استفاده می‌شود. آمار برای تصمیم گیری، کشف جدید، سرمایه گذاری و پیش بینی مهم است. این موضوع نژادهای سیاسی، رتبه‌بندی ورزشی، روند خرید یا پیشرفت‌های بهداشتی باشد، آمار ابزاری برای درک موضوع مورد علاقه شما در سطح عمیق‌تر است. در این دوره، پروفسور Eddie Davila دروس سطح مبتدی را ارائه می‌دهد، بنابراین شما نیز می‌توانید بر اصطلاحات، فرمول‌ها و تکنیک‌های مورد نیاز برای انجام متداول‌ترین انواع آمار تسلط داشته باشید. او چندین نمونه از داده‌ها و نمودارها را پوشش می‌دهد. وی توضیح می‌دهد که چگونه می‌توان مجموعه داده‌های شما و همچنین میانگین و متوسط ​​را پیدا کرد. او محدوده را معرفی می‌کند، سپس به انحراف استاندارد می‌رود و اینکه چه کارهایی را باید با پره‌ها انجام داد. این تکنیک‌ها به شما کمک می‌کنند تا داده‌های خود را درک کنید، نظریه‌ها را اثبات کنید و در وقت، پول و سایر منابع ارزشمند صرفه جویی کنید - همه اینها با درک اعداد است.

 • 3
  دوره آموزشی دوره آموزشی مبانی علم داده: اصول - Image of Course Data Science Foundations: Fundamentals 5 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مبانی علم داده: اصول

  Data Science Foundations: Fundamentals

  علم داده در حال هدایت یک انقلاب جهانی است که همه چیز را از اتوماسیون کسب و کار گرفته تا تعاملات اجتماعی در بر می گیرد. این همچنین یکی از سریع‌ترین و پردرآمدترین مشاغلی است که از تحلیلگران و مهندسان در سراسر جهان استفاده می‌کند. این دوره یک نمای کلی غیر فنی و قابل دسترس از این رشته را ارائه می دهد که واژگان، مهارت ها، مشاغل، ابزارها و تکنیک های علم داده را پوشش می دهد. مربی بارتون پولسون روابط را با سایر زمینه های اشباع شده از داده مانند یادگیری ماشین و هوش مصنوعی تعریف می کند. او شیوه‌های اولیه را بررسی می‌کند: جمع‌آوری و تجزیه و تحلیل داده‌ها، تدوین قوانینی برای طبقه‌بندی و تصمیم‌گیری، و ترسیم بینش‌های عملی. او همچنین در مورد اخلاق و مسئولیت پذیری بحث می کند و جهت کسب اطلاعات بیشتر را ارائه می دهد. در پایان، خواهید دید که چگونه علم داده می تواند به شما در تصمیم گیری بهتر، به دست آوردن بینش عمیق تر و موثرتر و کارآمدتر کردن کارتان کمک کند. اهداف یادگیری مهارت های مورد نیاز برای یک حرفه در علم داده را ارزیابی کنید. منابع مختلف داده از جمله معیارها و API ها را ارزیابی کنید. داده ها را از طریق نمودارها و آمار کاوش کنید. کشف کنید که دانشمندان داده چگونه از زبان های برنامه نویسی مانند R، Python و SQL استفاده می کنند. نقش ریاضیات، مانند جبر، در علم داده را ارزیابی کنید. نقش آمار کاربردی، مانند فواصل اطمینان، در علم داده را ارزیابی کنید. نقش یادگیری ماشینی، مانند شبکه های عصبی مصنوعی، در علم داده را ارزیابی کنید. مولفه های تجسم موثر داده ها را تعریف کنید.

 • 4
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری جامع تجزیه و تحلیل پیش بینی برای مدیران - Image of Course Predictive Analytics Essential Training for Executives 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری جامع تجزیه و تحلیل پیش بینی برای مدیران

  Predictive Analytics Essential Training for Executives

  سازمانهای تقریباً در هر صنعت دانشمندان داده را استخدام و استخدام می کنند،اما بسیاری از این متخصصان مدتها در پست خود باقی نمی مانند. حتی اگر مهارت های تجزیه و تحلیل داده ها بسیار ارزشمند است،افراد با این مجموعه مهارت نمی توانند تأثیر بگذارند،مگر اینکه مدیریت متوسط و ارشد بدانند که چگونه از تجزیه و تحلیل برای سود طولانی مدت سازمان خود استفاده کنند. چالش این است که بیشتر افرادی که ناظر بر تجزیه و تحلیل پیشرفته هستند،سابقه علمی در زمینه داده ندارند. در این دوره،کیت مک کورمیک به مدیران اجرایی که تسلط کافی در تجزیه و تحلیل داده ها ندارند،نحوه استخدام متخصصان علوم داده را نشان می دهد،تیم های دانش داده را مدیریت کنید و با استفاده از تجزیه و تحلیل پیشرفته کارآمد،تجارت آنها را متحول کنید. کیت جزئیات نحوه استخدام تیمی کاملاً کامل،از جمله نحوه شناسایی دانشمندان با عملکرد بالا را بیان می کند. به علاوه،او به اشتراک می گذارد که چگونه می توانید از گزینه های مختلف نرم افزار تجزیه و تحلیل و یادگیری ماشین در بازار استفاده کنید،علم داده را در ساختار سازمانی شما قرار دهید و موارد دیگر. موضوعات شامل: - امتیازدهی تمایل را تعریف کنید و کاربرد آن را توصیف کنید. - پروژه های تحلیلی معمولی را مشخص کنید. - روشهای یافتن و استخدام دانشمندان با استعداد داده را توصیف کنید. - مشخصات،صفات و نقش دانشمندان با عملکرد بالا را لیست کنید. - توضیح دهید که چرا تهیه داده ها بخش بزرگی از هر پروژه تحلیلی است. - ویژگی های کلی نرم افزار تجزیه و تحلیل را توصیف کنید. - نحوه مدیریت پروژه ها،برنامه ها و نمونه کارهای تجزیه و تحلیل را شرح دهید.

 • 5
  دوره آموزشی دوره آموزشی هوش مصنوعی برای مدیران کسب و کار - Image of Course Artificial Intelligence for Business Leaders 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی هوش مصنوعی برای مدیران کسب و کار

  Artificial Intelligence for Business Leaders

  نیازهای تجاری زیادی وجود دارد که هوش مصنوعی می تواند به حل آنها کمک کند: تدارکات، تجزیه و تحلیل بازار، پشتیبانی مشتری، پیش بینی موجودی و غیره. با این حال، مدیران کسب‌وکار اغلب بین این چالش‌ها و فناوری هوش مصنوعی و ابزارهایی که می‌تواند به حل آن‌ها کمک کند، ارتباط برقرار نمی‌کنند. این دوره نیازهای رایج تجاری را به راه حل های عملی مبتنی بر هوش مصنوعی مرتبط می کند، بنابراین شما می توانید بهترین سیستم های هوش مصنوعی را برای سازمان خود بسازید یا خریداری کنید. مدرس داگ رز توضیح می دهد که چگونه هوش مصنوعی می تواند خدمات مشتری را خودکار کند، از جمله تلفن، چت آنلاین و حتی تعاملات حضوری. او نشان می دهد که چگونه تدارکات تجاری می تواند از تصمیم گیری خودکار و داده های بازیابی شده از دستگاه های اینترنت اشیا بهره مند شود. او همچنین در مورد یادگیری ماشینی برای پیش بینی بهتر برای فروش، خرید و بسیاری از جنبه های دیگر کسب و کار شما بحث می کند. در طول مسیر، داگ ابزارهای برتر هوش مصنوعی از جمله TensorFlow، خدمات وب آمازون و Microsoft Azure را بررسی می‌کند. با گذراندن این دوره، می توانید از پتانسیل های دست نخورده هوش مصنوعی استفاده کنید تا کسب و کار خود را به سطح بالاتری ببرید. اهداف یادگیری پردازش زبان طبیعی خودکارسازی خدمات مشتری ساخت شبکه های عصبی طبقه بندی مشتریان خوشه بندی خریدها تشخیص خودکار گفتار پاسخگویی با عوامل مجازی تصمیم گیری خودکار مدیریت دستگاه های اینترنت اشیا ساخت پلتفرم های یادگیری ماشینی انجام پیش بینی های دقیق بررسی برترین ابزارهای یادگیری ماشینی

 • 6
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری جامع هوش مصنوعی در کسب و کار - Image of Course AI in Business Essential Training 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری جامع هوش مصنوعی در کسب و کار

  AI in Business Essential Training

  هوش مصنوعی (AI) نحوه تعامل ما با دستگاه های تلفن همراه، ارائه دهندگان خدمات بهداشتی و حتی اتومبیل هایمان را تغییر می دهد. در این دوره مبتنی بر پروژه، دکتر مایکل مک دونالد به طور خاص بر روی کاربردهای هوش مصنوعی در تجارت و همچنین فرصت های نوظهور در فضا تمرکز می کند. دکتر مک دونالد پس از بحث در مورد اصول اولیه هوش مصنوعی و نحوه عملکرد آن، بر این موضوع تمرکز می کند که چگونه می توان از این فناوری هیجان انگیز در انواع تنظیمات تجاری استفاده کرد. کشف کنید که چگونه می‌توان هوش مصنوعی را برای قیمت‌گذاری دقیق محصولات، اتخاذ تصمیمات بازاریابی زیرکانه، هدایت بازارهای مالی و موارد دیگر به کار برد. به‌علاوه، بیاموزید که هوش مصنوعی در کجای دنیای تجارت کار نمی‌کند و بهترین روش‌ها را برای به کارگیری هوش مصنوعی در کار خود دریافت کنید. اهداف یادگیری هوش مصنوعی چیست و چگونه کار می کند؟ بهینه سازی و هوش مصنوعی استفاده از داده ها برای تصمیم گیری بهینه ساخت یک الگوریتم پایه هوش مصنوعی فرصت های هوش مصنوعی در بازاریابی و قیمت گذاری محصول جایی که هوش مصنوعی کار نمی کند

 • 7
  دوره آموزشی دوره آموزشی معرفی هوش مصنوعی به سازمان شما - Image of Course Introducing AI to Your Organization 53 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی معرفی هوش مصنوعی به سازمان شما

  Introducing AI to Your Organization

  هوش مصنوعی (AI) جهان را در برگرفته است. تولید، مراقبت های بهداشتی و بسیاری از صنایع دیگر به طور پیوسته از این فناوری برای ساده کردن فرآیندها، افزایش قابلیت پیش بینی و به طور کلی جلوتر از منحنی استفاده می کنند. در این دوره، کشف کنید که برای معرفی موفقیت آمیز هوش مصنوعی به سازمان شما چه چیزی لازم است. مربی جاناتان فرناندز چگونگی تعیین آمادگی سازمان شما برای هوش مصنوعی و همچنین نحوه توسعه و ارائه یک مورد تجاری قانع کننده برای پذیرش این فناوری را بررسی می کند. به علاوه، او نحوه پیاده‌سازی موفقیت‌آمیز هوش مصنوعی را به اشتراک می‌گذارد - از جمله نحوه انجام این کار با استفاده از روش اسکرام - نحوه مدیریت جمع‌آوری داده‌ها و مدل‌سازی هوش مصنوعی، استقرار و در نهایت نظارت بر مدل‌های هوش مصنوعی پس از تولید.

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Barton Poulson - Image of Author Barton Poulson

Barton Poulson

بارتون پوولسون استاد ، طراح و متخصص تجربی و تحلیل داده شده است. بارتون ، از تجزیه و تحلیل و زیبایی شناختی ، با استفاده از پس زمینه ای در طراحی صنعتی ، و دکترای روانشناسی اجتماعی و شخصیتی و عشق عمیق به تجزیه و تحلیل داده ها و تجارب داده ها و همچنین با هنرهای تجربی و تصویری ، برای اکثر اوقات زندگی خودت او یک استاد روانشناسی در دانشگاه دره یوتا است و در دانشگاه بریگهام یانگ ، دانشگاه یوتا و دانشگاه شهر نیویورک تحصیل کرده است. در نقش او به عنوان یک معلم تحقیق و تجزیه و تحلیل ، او صدها مطالعه با دانش آموزان خود را در موضوعات از تمایلات اجتماعی و آرزوها برای ترجیحات ضمنی ، برای شعر و معماری انجام شده است. بارت و همسرش ، ژاک لین بول ، که یک طراح رقص مدرن است و با سه فرزند خود در Salt Lake City زیبا زندگی می کند.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Doug Rose - Image of Author Doug Rose

Doug Rose

Doug Rose متخصص مربیگری سازمانی، آموزش و مدیریت تغییر است. او بیش از 20 سال است که با تکنولوژی و آموزش سازمانها را تغییر داده است. او به چندین مشتری Fortune 500 کمک می کند تا فرآیندهای کسب و کار خود را بهبود بخشیده و به بهبود بهره وری و تحویل کمک کنند. آخرین کتاب او Leading Agile Team است. او همچنین دوره های پر جنب و جوش و جذاب در دانشگاه شیکاگو، دانشگاه سیراکیوز، دانشگاه اموری و دانشگاه ویرجینیا را آموزش می دهد. داگ دارای مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت اطلاعات و مدرک دکترای (JD) است. او مدرک حرفه ای مدیریت پروژه (PMP)، مدرک معتبر حرفه ای (Agile Certified Professional (PMI-ACP و Certified ScrumMaster (CSM) و (Certified Scrum Professional (CSP و (CompTIA Certified Technical Trainer (CTT+ و همچنین Cloudera Certified Developer برای آپاچی (Hadoop (CCHD است. شما می توانید او را آنلاین در شرکت Doug مراجعه کنید.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Eddie Davila - Image of Author Eddie Davila

Eddie Davila

Eddie Davila مدیر برنامه "مدیریت زنجیره تامین" در دانشگاه ایالتی آریزونا است. Eddie Davila استاد ارشد و مدیر کارشناسی ارشد بخش Supply Chain Management در W.P. مدرسه کسب و کار Carey در دانشگاه ایالتی آریزونا است. او در حال حاضر بیش از 2000 دانش آموز در هر سال در دوره مقدمه مدیریت زنجیره تامین به نام "عملیات عرضه جهانی" دارد. او به منظور ایجاد یک گروه بزرگتر از دانش آموزان محلی و رسیدن به دانش آموزان در سراسر جهان، در ایجاد، نوشتن و برگزاری یک سری فیلم های یوتیوب با دوازده قسمت در "مدیریت زنجیره تامین" کمک کرد. او همچنین مجموعه ای 12 بخشی از کتاب های دیجیتالی "زنجیره تامین" که در iTunes و آمازون در دسترس است، تهیه کرد. سرگرمی های دیگر او - خارج از کار اصلیش سخنرانی ها، کتاب ها و فیلم های - شامل موسیقی، یوگا، تلویزیون، پزشکی مدرن، بازیگری، فیزیک و ورزش های فانتزی است. ادی در هنگام کار با افراد عجیب و غریب، خلاق و پرشور، راحت تر است.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Jonathan Reichental - Image of Author Jonathan Reichental

Jonathan Reichental

دکتر جاناتان ریکنتال یک CIO برای شهر Palo Alto و رهبر فناوری اطلاعات و برنده جایزه است. در سال 2013، او به عنوان یکی از 25 نماینده در دولت آمریکا شناخته شد. کار نوآورانه او در دولت نیز توسط کاخ سفید به رسمیت شناخته شده است. او با تیم های خود کار می کند تا نوآوری های تکنولوژیکی را در سازمان ها برای ایجاد ارزشهای جدید و فعال کردن کار به معنای بیشتر و سرگرم کننده انجام دهد. او یک نویسنده محبوب است، اخیرا در نوشتن عنوان The Apps Challenge Playbook مشارکت کرده است و او سخنرانهای عمومی فراوانی در موضوعات مختلف فناوری و کسب و کار داشته است. او کلاسهای دانشگاه کالیفرنیا، برکلی و دانشگاه سان فرانسیسکو تدریس میکند.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Keith McCormick - Image of Author Keith McCormick

Keith McCormick

کیت مک کورمیک یک متخصص مستقل داده، مدرس، سخنران و نویسنده است. کیت در توضیح روش‌های پیچیده برای کاربران جدید یا تصمیم گیرندگان در بسیاری از سطوح فنی مهارت دارد. او در مدل‌های پیشگویانه و آنالیز تقسیم‌بندی از جمله درخت‌های طبقه‌بندی، شبکه‌های عصبی، مدل خطی عمومی، تحلیل خوشه‌ای و قوانین ارتباط تخصص دارد.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Michael McDonald - Image of Author Michael McDonald

Michael McDonald

مایکل مک‌دونالد، محقق و استاد امور مالی دانشگاه Fairfield است. او مهارت‌های برنامه‌نویسی زیادی در SAS، Stata، پیتون، R و SQL و در بین دیگر زبان‌های برنامه‌نویسی دارد. تجربه کاری گذشته او شامل استفاده از این زبان‌های برنامه‌نویسی برای تجزیه و تحلیل مجموعه داده‌های بزرگ در امور مالی و اقتصاد و توسعه استراتژی‌های تجارت براساس داده کاوی است. او کارهای زیادی در حوزه بانکداری سرمایه‌گذاری، شرکت‌های نوپا، صندوق‌های تامینی، و انواع زیادی از پروژه‌های مشاوره‌ای انجام داده‌است. او سابقه‌ای از نوشتن مطالب خلاقانه و عملی برای انواع حوزه‌های موضوعی در رشته‌های مختلف تجاری دارد. دانش هسته‌ای مایکل بر روی بازارهای مالی و تصمیم‌گیری سرمایه‌گذاری متمرکز است. او به شرکت‌ها در مورد سرمایه‌گذاری‌های سرمایه، مسایل ارزش‌گذاری، و تخصیص سرمایه به توسعه استراتژی کسب‌وکار کمک کرده‌است. او مولف چندین مطالعه تحقیقاتی است که به پرسش‌های پیچیده در نظم مالی می‌پردازد. کارهای مایکل توسط مجله وال استریت، بلومبرگ، موسسه CFA، و بسیاری دیگر مطرح شده‌است.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Jonathan Fernandes - Image of Author Jonathan Fernandes

Jonathan Fernandes

جاناتان فرناندس در صنعت ارتباطات راه دور ، به عنوان یک معمار راه حل ، کار می کند. چندین سال پیش، در حالی که بر روی یک مجموعه داده بزرگ کار می کرد، جاناتان توانست Excel را شکست دهد. او برای کمک به Python و Pandas برگشت و از آن زمان به بعد هنوز به گذشته اش نگاه نکرده است. او از دانش داده ها لذت میبرد ، که در آن عشق او به اعداد، برنامه نویسی، و آمار را با هم ترکیب می کند و همچنین با مردم کار می کند تا اطلاعات آنها را درک کند. جاناتان دارای مدرک کارشناسی در علوم رایانه و MBA از دانشگاه وارویک است.

مشاهده پروفایل