تبدیل شدن به یک استاد Microsoft Power BI - Master Microsoft Power BI

مسیر آموزشی تبدیل شدن به یک استاد Microsoft Power BI - Image of Learn Path Master Microsoft Power BI
تبدیل شدن به یک استاد Microsoft Power BI Master Microsoft Power BI
بر ابزارهای پیشرفته تجزیه و تحلیل داده، مدل سازی و تجسم در Power BI مسلط شوید که ابزاری ضروری برای متخصصان داده در هر صنعتی است. مهارت های تجزیه و تحلیل را در محاسبات و پرس و جوهای پیشرفته به دست آورید. یاد بگیرید که از زبان DAX و زبان M استفاده کنید. هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی را در کار تحلیلی خود ادغام کنید.
Master Microsoft Power BI
Master the advanced data analytics, modeling, and visualization tools in Power BI that make an indispensable tool for data professionals in every industry. Gain analysis skills in calculations and advanced queries. Learn to leverage the DAX language and the M language. Integrate AI and machine learning into your analytics work.
مدت زمان: 14h 58m
تعداد دوره ها: 6
مجموع قیمت: (۱۶۵۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۱۱۵۴۰۰
تعداد مدرسین: 4
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی مدل سازی داده های Power BI با DAX - Image of Course Power BI Data Modeling with DAX 1 ساعت بروز شده
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مدل سازی داده های Power BI با DAX

  Power BI Data Modeling with DAX

  Power BI Desktop ایجاد مدل های داده پایه را آسان می کند. اما اگر نیاز به گزارش در دوره‌های زمانی دارید - برای مثال، رشد سال به سال را تجسم کنید یا فروش یا سایر داده‌ها را بر اساس ماه یا سه ماهه مقایسه کنید - به عبارات تحلیل داده (DAX) نیاز دارید. DAX زبانی است که می توانید از آن برای ایجاد فرمول هایی برای Power BI استفاده کنید که مدل داده شما را گسترش می دهد. در این دوره، Gini von Courter اصول کار با DAX، به اشتراک گذاری بهترین روش ها برای طراحی مدل داده و بهینه سازی در طول مسیر را پوشش می دهد. نحوه کار با توابع جمع DAX، اضافه کردن ستون های محاسبه شده، ایجاد اندازه گیری و کار با توابع منطقی و فیلتر DAX را بیاموزید. اهداف یادگیری مبانی مدل سازی داده ها ایجاد یک اندازه گیری با اپراتورها قالب بندی، حذف و ویرایش اقدامات اضافه کردن یک ستون محاسبه شده توابع اولیه تاریخ و زمان DAX ایجاد یک اندازه گیری با DIVIDE با استفاده از توابع منطقی و فیلتر DAX

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی روش‌های داده Power BI - Image of Course Power BI Data Methods 4 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی روش‌های داده Power BI

  Power BI Data Methods

  Power BI یک ابزار قدرتمند تجزیه و تحلیل داده و تجسم است که به کاربران کمک می کند داده ها را نظارت کنند، روندها را تجزیه و تحلیل کنند و تصمیمات هوشمندانه تری بگیرند. وسعت قابلیت های این ابزار در کل برنامه بسیار گسترده است، از اتصال دهنده های داده سفارشی گرفته تا تصاویر داشبورد سفارشی. این دوره بر روی پایان داده‌های Power BI که به عنوان Power Query نیز شناخته می‌شود (همان Power Query موجود در اکسل) و اینکه چگونه این بخش از برنامه می‌تواند فرآیند جستجوی داده‌ها و بازسازی مجموعه داده‌ها را خودکار کند، تمرکز دارد. مربی هلن وال، آرایه ای از گزینه های اتصال داده Power BI، از فایل های ثابت گرفته تا اسکریپت های پایتون را بررسی می کند. تکنیک های کلیدی برای تبدیل داده های غیرقابل استفاده را به اشتراک می گذارد. نحوه استفاده از زبان فرمول M را برای بهبود کارایی و ایجاد پرس و جوهای سفارشی توضیح می دهد. و بیشتر. اهداف یادگیری مراحل اتصال به پوشه ها را شرح دهید. فرآیند استفاده از اشیاء لیست و ثبت در تجزیه و تحلیل داده ها را توضیح دهید. هنگام ایجاد کد با M خطاها را شناسایی کنید. نحوه ارجاع لیست در جدول را به عنوان ستون تعریف کنید.

 • 3
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری جامع Power BI Dataflows - Image of Course Power BI Dataflows Essential Training 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری جامع Power BI Dataflows

  Power BI Dataflows Essential Training

  Power BI از طیف گسترده ای از اتصالات داده های سفارشی گرفته تا تصاویر داشبورد ، قابلیت های متنوعی را ارائه می دهد. در این دوره ، مربی هلن وال یکی از ویژگی های قدرتمند و کاربردی آن را جلب می کند: جریان داده ها. با استفاده از جریان داده ها در Power BI ، می توانید به راحتی داده های متنوعی را از منابع گرفته ، تبدیل ، ادغام و غنی سازی کنید. هلن با استفاده از مثالهای عملی ، چگونگی افزایش کارایی و از بین بردن کارهای تکراری را با استفاده از جریان داده ها برای مقیاس گیری فرآیند استخراج ، تبدیل و بارگذاری (ETL) در میان بسیاری از کاربران داده ها و داشبوردهای Power BI ، توضیح می دهد. وی نحوه اتصال به منابع مختلف داده را در بستر ابری Power BI نشان می دهد. استفاده از Power Query Online برای تبدیل داده ها به مجموعه داده های قابل استفاده برای کاربران. یک فایل دسک تاپ Power BI را به یک جریان داده Power BI در ابر وصل کنید. جریان داده ها را به اشتراک بگذارید تا اطمینان حاصل کنید که چندین کاربر می توانند به همان فرآیند ETL متصل شوند. برنامه تازه کردن برنامه برای آن جریان داده ها. و بیشتر.

 • 4
  دوره آموزشی دوره آموزشی مهارتهای برتر Power BI - Image of Course Power BI Top Skills 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مهارتهای برتر Power BI

  Power BI Top Skills

  برای باز کردن اطلاعات کلیدی در داده های خود، نیازی به داشتن تیمی ندارید که به تجزیه و تحلیل اختصاص داده شده است. تنها چیزی که نیاز دارید Microsoft Power BI است، ابزار تجزیه و تحلیل داده کاربر پسند که می تواند گردش کار شما را تغییر دهد و آن را دوباره ساده کند. در این دوره، مربی جان دیوید آریانسن، مهارت‌های ضروری را که برای تجزیه و تحلیل صحیح و مؤثر داده‌ها با Power BI نیاز دارید، به شما آموزش می‌دهد. درباره وارد کردن داده ها، دستکاری داده ها، مدیریت روابط، کار با عبارات تجزیه و تحلیل داده ها (DAX) و ساختن تجسم ها و گزارش ها بیاموزید. نکات و بینش هایی را در مورد نحوه استفاده حداکثری از این ابزار تحلیلی قدرتمند دریافت کنید. پس از تکمیل این دوره، شما آماده خواهید بود که از Power BI برای تمام نیازهای هوش تجاری و گزارش خود استفاده کنید.

 • 5
  دوره آموزشی دوره آموزشی Power BI: ادغام هوش مصنوعی و یادگیری ماشین - Image of Course Power BI: Integrating AI and Machine Learning 4 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی Power BI: ادغام هوش مصنوعی و یادگیری ماشین

  Power BI: Integrating AI and Machine Learning

  Power BI یک ابزار تجزیه و تحلیل داده و تجسم قدرتمند است که به کاربران تجاری اجازه می دهد داده ها را رصد کنند، روندها را تجزیه و تحلیل کنند و تصمیم گیری کنند. هر ماه، مایکروسافت به روز رسانی Power BI را به کاربران نهایی ارائه می دهد و رشد Power BI بخش مهمی از استراتژی فعلی مایکروسافت است. این دوره قابلیت های هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی موجود را که به طور مستقیم در قابلیت های Power BI قابل دسترسی موجود است نشان می دهد. مربی Helen Wall متخصص تجزیه و تحلیل داده ها و تجزیه و تحلیل کسب و کار به شما یک نمای کلی از Power BI می دهد، سپس مراحل پیکربندی Power Query و مدل داده شما را بررسی می کند. او تجزیه و تحلیل متغیرهای واحد را انجام می دهد و ابزارها و تکنیک های اندازه گیری روابط بین متغیرها را به شما نشان می دهد. او تصاویری را به شما نشان می دهد که می توانید از آنها برای طرح و پاسخ به سوالات در Power BI استفاده کنید، تکنیک های مفیدی را برای افزایش تجزیه و تحلیل داده های سری زمانی به شما توضیح می دهد و بهترین شیوه ها را برای به اشتراک گذاری تجزیه و تحلیل شما ارائه می دهد.

 • 6
  دوره آموزشی دوره آموزشی پیشرفته Microsoft power BI - Image of Course Advanced Microsoft Power BI 3 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی پیشرفته Microsoft power BI

  Advanced Microsoft Power BI

  تجسم داده ها به شما امکان می دهد اطلاعات را به صورت دیجیتالی و گرافیکی نمایش دهید تا نتایج تجزیه و تحلیل داده ها را منتقل کنید. Microsoft Power BI مجموعه ای از ابزارهای تجزیه و تحلیل کسب و کار است که به شما کمک می کند از داده های خود اطلاعاتی کسب کنید. این مجموعه عملیات‌های آشنا از محصولات شناخته شده - از جمله Excel، Access، Power Query و Power Pivot- را گرد هم می‌آورد تا به شما کمک کند به سرعت از اصول اولیه عبور کنید و به تجزیه و تحلیل جامع بپردازید. در این دوره هلن وال شما را از طریق قابلیت های پیشرفته این سرویس راهنمایی می کند. او نحوه کار با محاسبات، استفاده موثر از زبان DAX، ایجاد پرس و جوهای پیشرفته و استفاده از زبان M را برای بهبود فرآیند پرس و جو نشان می دهد. هلن همچنین نشان می دهد که چگونه می توان داده ها را با استفاده از ویرایشگر Power Query وارد Power BI کرد و سپس داده های بارگذاری شده را با استفاده از ستون ها، جداول و معیارهای DAX مدل کرد. او برای اینکه این مفاهیم را به یک زمینه واقعی تبدیل کند، نحوه ایجاد یک مدل مالی برای وام ها را به اشتراک می گذارد.

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Gini von Courter - Image of Author Gini von Courter

Gini von Courter

جینی وان کورتر بیش از 20 سال در کلاسهای کامپیوتر میکروسافت آفیس تدریس کرده است و بیش از 30 کتاب نوشته است. جینی بیش از 20 سال در شرکت های خصوصی و آژانس های دولتی و ایالتی، موسسات آموزشی و موسسات غیر انتفاعی، کلاس های کامپیوتر و سمینارهایی در زمینه میکروسافت آفیس و سایر محصولات ارائه کرده است، و از زمان شروع اولین محصول Sharepoint در سال 2001، در حیطه استفاده از MicrosoftSharePoint آموزش و مشاوره داده است. جینی که موسس و شریک مدیریت مشاوره TRIADاست، همچنین نویسنده 29 کتاب از جمله "آغاز Sharepoint با اکسل" و چند فیلم Lynda.com درباره Sharepoint، Sharepoint designer، InforPath، و سایر عناوین مربوط به نرم افزار است. علاقه اصلی جینی کمک به مشتریان است تا از کاربردهای Sharepoint و Microsoft Office برای ساختن راه حل هایی که کارآمدی و همکاری را افزایش دهد، استفاده کنند و در عین حال کیفیت زندگی افراد را ارتقاء دهند. او فارغ التحصیل دانشگاه میشیگان با مدرک MBA از دانشگاه اووکلند است. می توانید او را به وسیله توییترش به آدرس @Gini4Tips پیدا کنید.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Helen Wall - Image of Author Helen Wall

Helen Wall

هلن وال یک تجزیه و تحلیل گر داده و یک متخصص آنالیز کسب‌وکار است. هلن در تجزیه و تحلیل داده‌ها مهارت دارد - پرس و جو کردن، تحلیل و مدل‌سازی اطلاعات برای کسب بینش - و ایجاد visualizations که معیارهایی را نشان می‌دهد، تا به کسب و کارها کمک کند تصمیمات آگاهانه بگیرند. در نقش او به عنوان یک تحلیلگر ارشد مالی، او در حال حاضر گزارش‌ها، پروسه ها، و نظارت را بهبود می‌بخشد و به گروه پیش‌بینی و تجزیه و تحلیل بودجه کمک می‌کند. او در چندین ابزار از جمله Tableau, Microsoft Excel, Microsoft Power Query, Microsoft Power BI مهارت دارد.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس John David Ariansen - Image of Author John David Ariansen

John David Ariansen

جان دیوید آریانسن، متخصص در کمک به سازمانها برای درک و استفاده از داده ها است. جان دیوید بنیانگذار Silvertone Analytics ، یک شرکت مشاوره ای است که در کمک به سازمانها در حاکمیت داده ها ، تجزیه و تحلیل داده ها و استراتژی اطلاع رسانی متمرکز است. تخصص وی تجسم داده ها است ، که به گرفتن مجموعه های زیادی از داده ها کمک می کند و آنها را به اینفوگرافیک تبدیل می کند که روندهای اساسی در داده ها را برجسته می کند. این روندها به مشتریان کمک می کند تا تصمیمات درست بگیرند. او علاوه بر کار مشاوره ، در هیئت مدیره شرکت Triad Local First نیز قرار دارد ، یک شرکت غیر انتفاعی که به دنبال کمک به پشتیبانی از مشاغل محلی در کارولینای شمالی است. از طریق Triad محلی اول ، او کلاس ها و کارگاه های منظم برگزار می کند که به آموزش صاحبان مشاغل برای ارتقاء سواد اطلاعاتی آنها بیشتر کمک می کند. جان دیوید اشتیاق به آموزش و پرورش دارد و هم اکنون در شورای مشورتی کالج Greensboro می باشد. او تجسم داده ها و دوره تحلیلی جزئی داده را برای کالج گرینزبورو آموزش می دهد.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Madecraft - Image of Author Madecraft

Madecraft

Madecraft یک شرکت کامل با محتوای یادگیری است که در سانتا باربارا ، کالیفرنیا مستقر است. خط تولید برنده جایزه این شرکت ، در حال ایجاد نسل بعدی محتوای یادگیری است که مهارت های دنیای واقعی را آموزش و ارائه می کند. Madecraft بهترین استعدادهای صنعت و شرکای قابل اعتماد را با یک دیدگاه تشکیل میدهد: به مشتریان مطالب یادگیری برتر با صدای برند خود را یاد بدهید. تیم Madecraft متعهد است تا مهارت های هنری را با محتوا کارآمد و مقیاس پذیر مطابق با مشخصات مشتری ایجاد کند و ساخته شده است تا با مشتری تعامل کند و آنها را توانمند سازد. اگر شما یا شرکتتان به دنبال تیمی برای ساخت دوره های آنلاین هستید ، از سایت Madecraft در onlymadecraft.com دیدن کنید.

مشاهده پروفایل