تبدیل شدن به یک استاد مایکروسافت وان نوت - Master Microsoft OneNote

مسیر آموزشی تبدیل شدن به یک استاد مایکروسافت وان نوت - Image of Learn Path Master Microsoft OneNote
تبدیل شدن به یک استاد مایکروسافت وان نوت Master Microsoft OneNote
Microsoft OneNote یکی از محبوب ترین برنامه های یادداشت برداری دیجیتالی است که در شرکت های بزرگ و کوچک مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از این مسیر یادگیری ، می توانید بر OneNote مسلط شده و نحوه یادداشت برداری موثرتر و استفاده از آنها را در سازمان خود کشف کنید.
Master Microsoft OneNote
Microsoft OneNote is one of the most popular digital note-taking apps, used in companies large and small. With this learning path, you can master OneNote and discover how to take notes more effectively and use them across your organization.
مدت زمان: 4h 19m
تعداد دوره ها: 3
مجموع قیمت: (۶۵۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۴۵۵۰۰
تعداد مدرسین: 2
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری جامع OneNote 2016 - Image of Course OneNote 2016 Essential Training 2 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری جامع OneNote 2016

  OneNote 2016 Essential Training

  بیاموزید که چگونه OneNote را برای ایجاد، ویرایش و ذخیره یادداشت‌های دیجیتالی برای سازماندهی خود استفاده کنید. مربی David Rivers راه های آسان برای ایجاد یادداشت، اضافه کردن و قالب‌بندی متن، سازماندهی با جداول و اشتراک گذاری و محافظت از نوت بوک‌ها را برجسته می‌کند. بعلاوه، نحوه ادغام انواع محتوا را در نت‌ها، مانند بریدگی صفحه، تصاویر، صدا و فیلم و حتی اسناد Word و صفحه گسترده اکسل کشف کنید. برای شروع به سرعت گرفتن و ضبط یادداشت‌های دیجیتالی که می‌توانید به دستگاههای مختلف دسترسی پیدا کنید، تنظیم کنید.

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی نکات و ترفندهای OneNote - Image of Course OneNote Tips and Tricks 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی نکات و ترفندهای OneNote

  OneNote Tips and Tricks

  OneNote یک برنامه قوی برای یادداشت برداری است که به شما امکان می دهد ایده ها را در هر کجا که هستید یادداشت کنید-از یک دستمال کاغذی خط دار تا مقاله ذخیره شده در وب-و برای یادآوری آسان از برچسب متقاطع استفاده کنید. در این دوره Heather Severino، مربی دارای مدرک مایکروسافت و استاد MOS (متخصص Microsoft Office)، نکاتی را ارائه می دهد که به شما کمک می کند تا با این ابزار یادداشت برداری قدرتمندتر و سازماندهی بیشتری داشته باشید. Heather میانبرهای قدرتمند را پوشش می دهد، نحوه تنظیم و سازماندهی نوت بوک های خود را توضیح می دهد، نکاتی را برای یادداشت برداری بهتر و بهبود ظاهر یادداشت های شما (مانند تبدیل متن دست نویس به متن تایپ شده) و نحوه وارد کردن محتوا از برنامه های دیگر به اشتراک می گذارد. در نهایت، او به شما نحوه پیدا کردن یادداشت ها و یافتن متن در تصاویر را نشان می دهد.

 • 3
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری جامع OneNote برای ویندوز 10 - Image of Course OneNote for Windows 10 Essential Training 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری جامع OneNote برای ویندوز 10

  OneNote for Windows 10 Essential Training

  با استفاده از OneNote برای ویندوز 10 سازماندهی کنید. در این دوره آموزشی، Microsoft MVP و Microsoft Certified Trainer (MCT) Heather Severino هر آنچه را که باید در مورد استفاده از نسخه ویندوز OneNote بدانید را به شما نشان می دهد. هدر نحوه تنظیم و سازماندهی نوت بوک ها، کار با صفحات و بخش ها، و قالب بندی یادداشت ها و لیست های تایپ شده را پوشش می دهد. او به نحوه ایجاد یادداشت های صوتی، یادداشت های دست نویس و یادداشت های سریع از یک مرورگر وب می پردازد. Heather همچنین به شما نشان می دهد که چگونه محتوا را از برنامه های دیگر مانند Excel و Outlook وارد کنید. به علاوه، با استفاده از میانبرهای صفحه کلید که در زمان صرفه جویی می کنند، یاد بگیرید که چگونه یادداشت ها را مدیریت کنید و سریع آنها را بیابید.

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس David Rivers - Image of Author David Rivers

David Rivers

دیوید ریورز متخصص در آموزش الکترونیکی است. مشتریهای او شامل میکروسافت و Corel می شوند. او نویسنده، آموزگار و متخصص توسعه و آموزش است. دیوید ریورز بیش از 20 سال سابقه همکاری با دولت، کسب و کارهای hi-tech و حوزۀ سلامت داشته است و به آن ها کمک می کرده تا کارآمدی و تولیدات خود را از طریق ادغام ابزارهای تکنولوژیک افزایش دهند. دیوید با سابقه عمیق در microsoft office، ابزارهای یادگیری الکترونیک، و ابزارهای مناسب تولید از جمله Framemaker و RoboHelp، علاقه مند کمک به افراد ، برای بهبود روند کارشان است. مشتریهای او شامل میکروسافت، شرکت کورل، نرم افزار هالوگن و شهر اوتاووا هستند. دیوید همچنین نویسنده صاحب کتاب درمورد محدوده موضوعاتی از فوتوشاپ تا Acrobat و Microsoft Digital Image Suite می باشد.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Heather Severino - Image of Author Heather Severino

Heather Severino

هدر سورینو، یک مربی حرفه ای، پرشور و شناخته شده در سطح جهانی است که دارای بیش از 23 سال تجربه در صنعت فن آوری و یادگیری است. پس زمینه او شامل کارهای دولتی، شرکتی، ورزشی، و تکنولوژی رسانه است. او به افراد و سازمان ها کمک می کند تا با به اشتراک گذاری تجربه و دانش در مورد برنامه های کاربردی نرم افزار مانند Microsoft Windows 10، Office 2016، Office 365، OneNote، Project، Visio، Adobe Captivate و TechSmith Camtasia Studio، یاد بگیرند که چگونه حداکثر بهره وری را در محیط کاری مدرن، ایجاد کنند. او از سال 2006 تاکنون درای گواهینامه مایکروسافت بوده است و در سال 2011 به یک مربی تایید شده مایکروسافت (MCT) تبدیل شده است. در سال 2012، مایکروسافت او را به عنوان رهبر منطقه ای MCT برای ایالات متحده آمریکا منصوب کرد و در حال حاضر یکی از حدود 115 رهبر MCT در سراسر جهان است، که در سطح جهانی رهبرهای دیگر را تحت نظارت قرار می‌دهد. در سال ۲۰۱۷، مایکروسافت او را با جایزه ممتاز به عنوان ارزشمندترین حرفه‌ای (MVP)برای تکنولوژی OneNote مفتخر ساخت. او همچنین در سال ۲۰۱۷ به یک مربی نوآور و مایکروسافت OneDrive (MODE)تبدیل شد. زمانی که او در یک کلاس مجازی یا در محل کار تدریس نمی‌کند، شما می‌توانید او را در یک کنفرانس تکنولوژی بیابید که به دیگران کمک می‌کند تا برای امتحانات گواهی مایکروسافت آماده شوند، یا به دنبال لاک‌پشت‌ها زیر سطح اقیانوس میگردد.

مشاهده پروفایل