مسیر آموزشی تبدیل به یک استاد طراحی برای تولید پلاستیک شوید - Image of Learn Path Master Design for Plastic Manufacturing

تبدیل به یک استاد طراحی برای تولید پلاستیک شوید Master Design for Plastic Manufacturing

چه در حال تولید با استفاده از روش تولید انبوه مانند قالب‌گیری تزریقی باشید و چه با استفاده از روشی مانند چاپ سه بعدی، کار با پلاستیک یک زمینه منحصر به فرد و چالش برانگیز است. بیاموزید که چگونه ویژگی های منحصر به فرد پلاستیک را در نظر بگیرید و در طراحی و ساخت محصول به خودتان مزیت بدهید.

Master Design for Plastic Manufacturing

Whether you're manufacturing using a mass-production method such as injection molding or manufacturing to demand using a method such as ۳D printing, working with plastics is a unique and challenging field. Learn how to take plastic's unique properties into account and give yourself an advantage in product design and manufacturing.
مدت زمان: 10h 57m
تعداد دوره ها: 7
مجموع قیمت: (۱۶۰,۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۱۱۲,۰۰۰
تعداد مدرسین: 7
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Tam Black - Image of Author Tam Black

Tam Black

تام بلک ، یک مشاور طراحی چند رشته‌ای، یک از اعضای مشتاق سازنده صحنه و یک یادگیرنده مادام العمر است. او تجربه دنیای واقعی خود را با روش‌های ساخت دستی و آموزشهایش در تفکر طراحی ، ترکیب می‌کند تا دیدگاه جمعی درباره هنر نمونه‌سازی و طراحی برای تولید را به ارمغان بیاورد. او در حال آموزش و ساخت تکنیک‌هایی روی سایت در Artisan's Asylum در Somerville، ماساچوست، و کلاس‌های آنلاین برای یادگیری LinkedIn است. تخصص‌های او عبارتند از: طراحی برای تولید، طراحی برای مونتاژ، نمونه‌سازی، و مقیاس تولید. می‌توانید او را در اینستاگرام alex.t.black@ پیدا کنید.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Gabriel Corbett - Image of Author Gabriel Corbett

Gabriel Corbett

گابریل کوربت در زمینه ترکیب طراحی با مهارت های دنیای واقعی در حیطه SOLIDWORKS و ماشین کاری CNC آموزش می دهد. گابریل کوربت ، مهندسی مکانیک است و در 12 سال گذشته یک طراح محصول فعال بوده است. او از سال 1999 از Solidworks و سایر ابزارهای CAD استفاده می کرده است و تجارب طراحی گسترده ایی دارد. او قبلاً یک فروشگاه "تولید محصول از طریق نمونه های اولیه" داشت که قطعات را برای شرکت های برجسته ایی از جمله JPL و پاناسونیک می ساخت. گابریل با ترکیب تجربه solid design و مهارت دنیای واقعی در ساخت قطعات، توانایی منحصر به فردی در طراحی "سریع" قطعات، همچنین آموزش این تکنیک ها دارد. گابریل رئیس گروه کاربران Solidworks در Orange County است و Solidworks و CNC ماشینی را در مرکز ATEP کالج Irvine Valley تدریس می کند.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Kacie Hultgren - Image of Author Kacie Hultgren

Kacie Hultgren

Kacie Hultgren یک طراح چند رشته ای، با تمرکز بر روی طراحی اجرای زنده است. آزمون های او با استفاده از پرینترهای سه بعدی دسکتاپ DIY برای ماکت های ساختمان ها منجر به دنبال کردن آنلاین او در 3D printing community شد که در آنجا او با نام PrettySmallThings پست میگذارد. او علاقه ی شدیدی به تدریس به دیگران برای استفاده از ابزارهای دیجیتال و سخت افزار جهت تکمیل دست آوردهای سنتی و زنده کردن ایده های آنها در حالت سه بعدی دارد. Kacie در نیویورک زندگی میکند. میتوانید او را در توئیتر پیدا کنید @KacieHultgren.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Thom Tremblay - Image of Author Thom Tremblay

Thom Tremblay

در سال 1988، Thom Tremblay متقاعد شد که ابزار CAD که او برای مدت دو سال با آن کار کرده بود از مدل های سه بعدی برای ایجاد نقشه های کار 2 بعدی ، بهتر است . با کار کردن به عنوان طراح و طراح مکانیک در پروژه های کشتی سازی، الکترونیک تجاری و کمپرسورهای سانتریفیوژ در نهایت باعث شد تا تام به دیگران آموزش دهد که چگونه از ابزارهایی استفاده کنند که او ماهر است. با بیش از پانزده سال تجربه مشاوره با کسب و کارهای مختلف و انواع مختلف، Thom به درک چگونگی استفاده از فناوری ها و یادگیری آنها کمک کرده است. این تجربه همراه با گواهینامه های حرفه ای در Autodesk AutoCAD و Autodesk Inventor و همچنین Autodesk Certified Instructor و Autodesk Certification Evaluator، به کتاب هایی تبدیل شده که به مشتریان کمک می کند تا توانایی فن آوری طراحی را به شیوه ای که به آسانی قابل درک است، استفاده کنند.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Rich Cameron - Image of Author Rich Cameron

Rich Cameron

ریچ کامرون یکی از بنیانگذاران Nonscriptum LLC است. شرکت مشاوره و آموزش مبتنی بر Pasadena در اوایل سال 2015 تاسیس شد و بر آموزش برای آموزگاران و دانشمندان در مورد چگونگی استفاده از فن‌آوری اطلاعات تمرکز کرد. Rich یک هکر چاپگر سه بعدی "منبع-باز" است که پرینتر RepRap Wallace و Bukito را طراحی کرده است. او با همکار خود، "Joan Horvath"، در کتابهای Apress در Apress.com، Amazon.com و از طریق خرده فروشان دیگر ، همکاری می کند.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Joan Horvath - Image of Author Joan Horvath

Joan Horvath

Joan Horvath یکی از بنیانگذاران Nonscriptum LLC است. وی شرکت مشاوره و آموزش مستقر در پاسادنا در اوایل سال 2015 تاسیس شد و تمرکز خود را بر روی آموزش مربیان و دانشمندان برای استفاده از فناوری های سازنده می گذارد. جوآن دانش آموخته و آموزش دهنده موشک در حال بهبودی MIT است. او با بنیانگذار خود ، ریچ کامرون ، در کتابهای Apress که در Apress.com ، Amazon.com و از طریق خرده فروشان دیگر موجود است همکاری می کند.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Vladimir Mariano - Image of Author Vladimir Mariano

Vladimir Mariano

ولاديمير ماريانو، همکار و رئيس فستيوال Fairfield County Makers' Guild است. ولاديمير همچنين بنيانگذار آکادمي رباتيک CT است. به عنوان يک مربي، او متخصص در آموزش 3D چاپ، طراحي سه بعدي، الکترونيک، برنامه نويسي و استفاده از فيوژن 360 است. بسياري از کلاس ها و پروژه هاي او، جهان هنر و تکنولوژي را ترکيب مي کنند. او همچنين چند کلاس مربوط به سازندگان را در کتابخانه ها و مدارس محلي آموزش مي دهد. او داراي مدرک زمين شناسي از دانشگاه ويرجينياي غربي و يک گواهينامه آموزش برنامه نويسي ROBOTC از کارنگي ملون رباتيک آکادمي است.

مشاهده پروفایل