تسلط بر داشبوردها و Data Viz در Power BI - Master Dashboards and Data Viz in Power BI

مسیر آموزشی تسلط بر داشبوردها و Data Viz در Power BI - Image of Learn Path Master Dashboards and Data Viz in Power BI
تسلط بر داشبوردها و Data Viz در Power BI Master Dashboards and Data Viz in Power BI
یکی از با ارزش ترین مهارت ها در علم داده - ارتباطات داده و داستان سرایی از طریق گزارش دهی و تجسم - را در ابزار نرم افزاری پیشرو برای متخصصان داده، Microsoft Power BI، فرا بگیرید. به نحوه طراحی تصاویر و نمودارها با Power BI مسلط شوید. بر بهترین شیوه های ایجاد داشبورد داده مسلط شوید. مهارت های برنامه نویسی برای ایجاد تجسم داده ها را بیاموزید.
Master Dashboards and Data Viz in Power BI
Master one of the most highly valued skills in data science—data communications and storytelling via data reporting and visualization—in the leading software tool for data professionals, Microsoft Power BI. Master how to design visuals and charts with Power BI. Master the best practices of creating data dashboards. Learn programming skills for creating data visualizations.
مدت زمان: 10h 58m
تعداد دوره ها: 4
مجموع قیمت: (۱۱۷۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۸۱۹۰۰
تعداد مدرسین: 3
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی Power BI: داشبورد برای مبتدیان - Image of Course Power BI: Dashboards for Beginners 33 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی Power BI: داشبورد برای مبتدیان

  Power BI: Dashboards for Beginners

  یک راهنمای مبتدی کوتاه و ساده برای Power BI دریافت کنید. در این دوره آموزشی سریع، Joshua Rischin روند ساخت داشبورد در Power BI، ابزار قدرتمند تجزیه و تحلیل کسب و کار و تجسم داده ها از مایکروسافت را رمزگشایی می کند. جاشوا با یک آغازگر سریع در مورد نحوه عملکرد داشبوردهای Power BI، از جمله بلوک های سازنده یک داشبورد، شروع می کند. سپس، نحوه انتخاب داده های مناسب و اتصال آن به داشبورد را نشان می دهد. سپس می‌توانید نحوه آماده‌سازی و تنظیم طرح‌بندی داشبورد، انتخاب و پیکربندی نوع نمودار، اعمال فیلترهای داشبورد، و بهبود داشبورد را با کارهای تکمیلی بیاموزید تا وقتی نظر خود را به اشتراک می‌گذارید، ذینفعان خود را شگفت‌زده کنید. این درس ها حتی برای کاربران تازه کار تبدیل داده های خام به داستانی قدرتمند را آسان می کند که می تواند به تصمیم گیری های تجاری بهتر کمک کند.

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی نکات، ترفندها و تکنیک های تجسم داده ها و داشبورد Power BI - Image of Course Power BI Data Visualization and Dashboard Tips, Tricks, & Techniques 2 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی نکات، ترفندها و تکنیک های تجسم داده ها و داشبورد Power BI

  Power BI Data Visualization and Dashboard Tips, Tricks, & Techniques

  Power BI نرم افزاری است که به کاربران امکان می دهد داده ها را به صورت انعطاف پذیر تجسم و گزارش کرده و به روش های مختلفی به اشتراک بگذارند. به سرعت در حال به دست آوردن سهم بازار است ، زیرا با سایر ابزارهای مایکروسافت مقرون به صرفه و کاملاً یکپارچه است. در این دوره ، مدرس Emma Saunders به شما نشان می دهد که چگونه می توانید با استفاده از Power BI گزارشات و تجسماتی را با صلاحیت ایجاد کنید و آنها را به راحتی با همکاران خود به اشتراک بگذارید. اما برنامه Power BI (دسک تاپ) و سرویس (مرورگر وب) را توضیح می دهد. او شما را با استفاده از یک گزارش نمونه نشان می دهد که چگونه ساخته شده است ، سپس به چگونگی و چگونگی طراحی و ساخت گزارش می پردازد ، از جمله چگونگی ساختار برگه ها ، تعداد تصاویری برای قرار دادن در یک صفحه و نحوه جلب توجه به یک تصویر بصری یکی دیگر. اما تصاویر بصری پیشرفته تری را نیز شامل می شود ، از جمله نمودارهای آماری و نقشه ها برای داده های جغرافیایی. او شما را با چگونگی طراحی گزارشات مانند یک حرفه ای در سرویس Power BI آشنا می کند ، از طرح های اساسی گرفته تا انتخاب تم ها و فونت های خاص.

 • 3
  دوره آموزشی دوره آموزشی داشبوردهای داده در Power BI - Image of Course Data Dashboards in Power BI 5 ساعت بروز شده
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی داشبوردهای داده در Power BI

  Data Dashboards in Power BI

  Power BI یک ابزار قدرتمند تجزیه و تحلیل داده و تجسم است که به کاربران تجاری اجازه می دهد داده ها را نظارت کنند، روندها را تجزیه و تحلیل کنند و تصمیم بگیرند. در این دوره، هلن وال بر روی قسمت جلویی برنامه Power BI - داشبورد - تمرکز می‌کند، جایی که کاربران با نمودارها و نمودارهایی تعامل دارند که روندها را در داده‌های آنها ارتباط برقرار می‌کند. در طول این دوره، هلن مراحل طراحی و سفارشی کردن تنظیمات بصری و نمودارها را برای سهولت استفاده، درک و تعامل با مدل داشبورد انجام می‌دهد. یاد بگیرید که چگونه با داده های وب سایت های منبع باز کار کنید، تصاویری مانند نقشه های حرارتی و خطوط جرقه ایجاد کنید، چندین متغیر را با خطوط روند و نمودارهای ویولن مقایسه کنید و نقشه های جذاب بسازید. برای جمع بندی، او نحوه ایجاد و به اشتراک گذاری محصول نهایی خود را نشان می دهد: یک داشبورد بصری و جذاب. اهداف یادگیری نحوه دسترسی به داده ها از منابع مختلف داده را توضیح دهید. جدول را از ماتریس متمایز کنید. آنچه را که در نمودارها و نمودارهای روی داشبورد نمایش داده می شود، توضیح دهید. بین نقشه برداری ArcGIS و ESRI تمایز قائل شوید. موثرترین تصویر برای داشبورد را تعیین کنید. اجزای مورد استفاده در ایجاد یک داشبورد تعاملی را مرور کنید. ابزارهای اشتراک گذاری داشبوردها را بررسی کنید.

 • 4
  دوره آموزشی دوره آموزشی تصاویر بصری پیشرفته Power BI با d3.js - Image of Course Advanced Power BI Custom Visuals with d3.js 3 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی تصاویر بصری پیشرفته Power BI با d3.js

  Advanced Power BI Custom Visuals with d3.js

  Power BI به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از محبوب ترین ابزارهای گزارشگری و تجسم است و یک روش عالی برای کاربران غیر فنی برای ساخت گزارش ها و تجسم داده های خود است. با این حال، Power BI با مجموعه ای محدود از تصاویر استاندارد ارائه می شود و ایجاد تصاویر سفارشی می تواند یک روند دلهره آور باشد، روشی که به برنامه نویسان JavaScript یا TypeScript نیاز دارد. در این دوره، Emma Saunders به برنامه نویسان با تجربه در ایجاد تجسم داده در وب نشان می دهد که چگونه تصاویر بصورت سفارشی را در Power BI ایجاد کنند. اما با اصول راه اندازی محیط شما و نصب بسیاری از فایلهای مورد نیاز شروع می شود، سپس نحوه راه اندازی حساب برای دسترسی به خدمات Power BI را نشان می دهد. او ساختار پوشه را برای بیش از 5000 پرونده مورد نیاز شما برای یک تصویری سفارشی، قبل از غواصی در ایجاد تصاویری سفارشی با استفاده از تجمع داده های منفرد، طبقه ای و گروهی، توضیح می دهد.

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Helen Wall - Image of Author Helen Wall

Helen Wall

هلن وال یک تجزیه و تحلیل گر داده و یک متخصص آنالیز کسب‌وکار است. هلن در تجزیه و تحلیل داده‌ها مهارت دارد - پرس و جو کردن، تحلیل و مدل‌سازی اطلاعات برای کسب بینش - و ایجاد visualizations که معیارهایی را نشان می‌دهد، تا به کسب و کارها کمک کند تصمیمات آگاهانه بگیرند. در نقش او به عنوان یک تحلیلگر ارشد مالی، او در حال حاضر گزارش‌ها، پروسه ها، و نظارت را بهبود می‌بخشد و به گروه پیش‌بینی و تجزیه و تحلیل بودجه کمک می‌کند. او در چندین ابزار از جمله Tableau, Microsoft Excel, Microsoft Power Query, Microsoft Power BI مهارت دارد.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Emma Saunders - Image of Author Emma Saunders

Emma Saunders

اما ساندرز، یک مشاور اطلاعات آزاد و متخصص در تجسم داده ها در وب است. او در کارهای خود از HTML ، CSS، D3، DC، Crossfilter، JavaScript، PHP، SQL و VBA استفاده می کند ، اما او به اندازه یک برنامه نویس، یک طراح هم هست. او از پیدا کردن داستان در داده ها لذت می برد و بهترین راه برای برقراری ارتباط آن داستان را ارائه می دهد. او فارغ التحصیل دانشگاه آکسفورد و دارای 15 سال سابقه کار است، شروع به کار او در برنامه فارغ التحصیلان Shell ، و رفتن به اعتبار سوئیس ، تنظیم کننده مالی انگلستان ، و حتی کار کردن با spell به عنوان روزنامه نگار در Financial Times در لندن است. او هرگز در یک بخش فناوری اطلاعات کار نکرده است ، اما به خود مهارت های کد نویسی را آموخته است ، زیرا آنها از شغل، برای کار دیگر مفید واقع شده اند. او همچنین از سال 2006 به مدت چند سال تجارت آنلاین خود را اداره کرد و یک سایت تجارت الکترونیکی را برای آن سرمایه گذاری و کدنویسی کرد. وب سایت شخصی او http://emmasaunders.com است و وی از طریق http://vizdata.co.uk به صورت حرفه ای در دسترس است.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Joshua Rischin - Image of Author Joshua Rischin

Joshua Rischin

جاشوا ریچین مدیر شرکت Axium Solutions، یک شرکت مشاوره مدیریتی است. جاشوا بیش از ۱۰ سال است که در صنعت خدمات حرفه‌ای فعالیت می‌کند و نتایج کیفی را به بیش از ۲۰ سازمان در بخش‌های خصوصی و دولتی تحویل داده‌است. او کار خود را با درجه مهارت بالا، با استفاده از رویکرد مبتنی بر نتایج برای سیدن به خروجی‌های مشتری به عهده می‌گیرد. در Axium، جاشوا راه‌حل‌های مناسب، عملی و پایدار برای چالش‌های کسب‌وکار فعلی و نوظهور فراهم می‌کند. جاشوا عضوی از موسسه استرالیایی (Australian Institute of Company Directors (MAICD است و عضو ارشد انجمن کامپیوتر استرالیا نیز هست. او دارای اعتبارنامه PMBOK Foundation بوده و دارای یک تاییدیه امنیت سطح ۱ ملی استرالیا می‌باشد. جاشوا در سال ۲۰۰۱ لیسانس بازرگانی و لیسانس اقتصاد را در دانشگاه Monash در ملبورن به پایان رساند. زمانی که جاشوا نتواند نتایج کیفی را به مشتریانش تحویل دهد، از صرف وقت با خانواده‌اش، دوچرخه‌سواری، نواختن گیتار، و گوش دادن به موسیقی لذت می‌برد (هر چیزی پیش از سال ۲۰۰۸).

مشاهده پروفایل