ارتقاء مهارت های SketchUp - Improve Your SketchUp Skills

مسیر آموزشی ارتقاء مهارت های SketchUp - Image of Learn Path Improve Your SketchUp Skills
ارتقاء مهارت های SketchUp Improve Your SketchUp Skills
با SketchUp تخیل خود را در طراحی معماری و داخلی آزاد کنید. با مربیان خبره فراتر از دانش اولیه SketchUp بروید، دست خود را در چند پروژه امتحان کنید و رندر و تجسم را بررسی کنید.
Improve Your SketchUp Skills
Turn your imagination loose on architectural and interior design with SketchUp. Go beyond a basic knowledge of SketchUp with expert instructors, try your hand at a few projects, and explore rendering and visualization.
مدت زمان: 20h 4m
تعداد دوره ها: 5
مجموع قیمت: (۱۸۰۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۱۲۵۹۰۰
تعداد مدرسین: 4
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری جامع اسکچا‍پ 2022 - Image of Course SketchUp Pro 2022 Essential Training 3 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری جامع اسکچا‍پ 2022

  SketchUp Pro 2022 Essential Training

  با تسلط بر اصول اولیه SketchUp، مهارت های مدل سازی سه بعدی خود را بسازید. در این دوره، مربی Tammy Cody به شما کمک می کند تا با بررسی ابزارهای طراحی و طراحی ارائه شده در آخرین نسخه SketchUp و سپس ایجاد فرصتی برای تمرین آنچه آموخته اید، با این نرم افزار مدل سازی کامپیوتری با استفاده آسان به سرعت عمل کنید. نحوه پیمایش در رابط، دستکاری اشیا، ترسیم و سازماندهی عناصر، و کار با مواد و بافت ها در رایانه های Windows و Mac را بیاموزید. نکاتی را در طول مسیر دریافت کنید تا از سبک های ساده و تکنیک های انیمیشن استفاده کنید تا پروژه های سه بعدی خود را صیقلی تر و قابل ارائه تر کنید.

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی اسکچ آپ برای معماری - Image of Course SketchUp for Architecture 5 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی اسکچ آپ برای معماری

  SketchUp for Architecture

  SketchUp for Architecture به معماران اطلاعاتی را ارائه می دهد که برای استفاده بیشتر از SketchUp، برنامه CAD بصری برای تبدیل نقاشی های ساده به ارائه های سه بعدی که هر مشتری را تحت تأثیر قرار می دهد، به آنها نیاز دارند. این قسمت - اولین قسمت از یک سری سه قسمتی - با مروری بر رابط کاربری SketchUp و گردش کار شروع می شود و در یک پروژه ساختمان مسکونی معمولی فرو می رود و دانش آموزان را از ایجاد نقشه سایت به ساخت دیوارها، کف و سقف می برد. خانه مربی پل جی. اسمیت همچنین نشان می دهد که چگونه می توان مدل ها را با مواد واقعی تر ساخت و با محوطه سازی، وسایل، مبلمان و وسایل، به باورپذیری افزود. همچنین می‌توانید نحوه استفاده از سبک‌ها و نحوه ایجاد ارتفاعات و پلان‌هایی را که برای تکمیل بقیه دوره‌های مجموعه آموزشی به آن‌ها نیاز دارید، مشاهده کنید. به علاوه، یاد بگیرید که چگونه از ویژگی‌های سازمانی در SketchUp مانند لایه‌ها و مؤلفه‌ها استفاده کنید. اهداف یادگیری تنظیم تنظیمات SketchUp ایجاد اجزا نصب پلاگین های SketchUp ایجاد جاروب و چرخش وارد کردن نقشه های CAD مدل سازی خانه افزودن دیوارها، درها و پنجره ها اضافه کردن سقف ایجاد بافت اعمال مواد بر روی اشیاء محوطه سازی مدل سازی جزئیات داخلی ایجاد و ذخیره سبک ها ایجاد طرح ها و بخش ها موقعیت جغرافیایی مدل

 • 3
  دوره آموزشی دوره آموزشی اسکچ آپ پرو: مدل سازی یک لامپ - Image of Course SketchUp Pro: Modeling a Lamp 3 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی اسکچ آپ پرو: مدل سازی یک لامپ

  SketchUp Pro: Modeling a Lamp

  SketchUp Pro ابزارهای طراحی و رندر ارائه می دهد که می تواند به شما کمک کند مدل های سه بعدی قابل توجه و حرفه ای ایجاد کنید که مشتریان و همکاران را به طور یکسان شگفت زده می کند. در این دوره، Paul J. Smith نشان می دهد که چگونه می توان از این ابزارها برای ایجاد یک مدل دقیق از یک چراغ خانه استفاده کرد. در طول مسیر، او تکنیک های مهمی را برای سازماندهی فایل پروژه شما، ایجاد اشکال مکانیکی پیچیده و حتی مفصل بندی برای بازوی لامپ به تصویر می کشد. پل با پایه ها شروع می کند و نحوه تنظیم الگو، بارگیری اجزا و ساختن نمایه پایه لامپ را نشان می دهد. سپس نحوه ساختن پروفیل اتصال چرخشی، شکل دادن آرمیچر پایینی لامپ، و ساخت بازوی بالایی و آباژور را نشان می دهد. برای جمع بندی، او توضیح می دهد که چگونه همه قطعات را کنار هم قرار داده و پروژه را نهایی کنید. اهداف یادگیری ساخت پروفیل پایه ساخت پروفایل اتصال چرخشی قرار دادن یک لولا آرمیچر در کنار هم افزودن فنرها تکمیل نگهدارنده سایه ساخت لامپ و جا لامپ ساخت پین لولا آرمیچر مفصل بندی و رندرینگ

 • 4
  دوره آموزشی دوره آموزشی کامپوننت های پویا در اسکچ آپ پرو - Image of Course SketchUp Pro: Dynamic Components 3 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی کامپوننت های پویا در اسکچ آپ پرو

  SketchUp Pro: Dynamic Components

  اجزای پویا SketchUp عناصر طراحی قابل استفاده مجدد با ویژگی های خاص هستند: توابع پارامتریک، تعامل، انیمیشن، و غیره. ایجاد اجزای پویا خود به شما امکان می دهد کتابخانه ای از طرح های سفارشی بسازید و به راحتی آنها را با دیگران به اشتراک بگذارید. این دوره آموزشی نحوه استفاده از SketchUp Pro را برای ساخت اجزای پویا از ابتدا نشان می دهد. مربی اسکات اونستات با بررسی اجزای پویا از پیش ساخته موجود در پانل اجزا و انبار سه بعدی شروع می کند. سپس فرآیند ساخت را بررسی می‌کند: افزودن ویژگی‌ها، ایجاد فرمول‌ها، تودرتو کردن اجزای سازنده و تخصیص مواد. او حتی نشان می‌دهد که چگونه می‌توان یک کادر محاوره‌ای برای تغییر مقادیر ویژگی از یک رابط کاربر پسند اضافه کرد. نیمه آخر دوره شامل مجموعه‌ای از پروژه‌های کوچک است: از نرده‌هایی که به‌طور خودکار به کابینت‌هایی با کشوهای متحرک به کابینت‌ها اضافه می‌کنند. هر پروژه را می توان در نسخه های ویندوز یا مک SketchUp Pro بازسازی کرد. در نهایت، اسکات با نکاتی برای پوسته پوسته شدن مواد همراه با اجزای دینامیک شما پایان می دهد. اهداف یادگیری استفاده از اجزای پویا از پیش ساخته شده ذخیره مولفه های پویا در کتابخانه های محلی ایجاد اجزای پویا: نرده، قفسه کتاب، کابینت و مبلمان اضافه کردن ویژگی های موقعیت و اندازه افزودن فرمول ها ایجاد اجزای نمونه اجزای سازنده تودرتو افزودن یک رابط برای ویژگی های سفارشی متحرک سازی ویژگی های جزء جرم گیری پویا مواد

 • 5
  دوره آموزشی دوره آموزشی اسکچ آپ: رندر با V-Ray 3 - Image of Course SketchUp: Rendering with V-Ray 3 5 ساعت بروز شده
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی اسکچ آپ: رندر با V-Ray 3

  SketchUp: Rendering with V-Ray 3

  V-Ray 3 for SketchUp دارای فناوری رندر تعاملی است که به کاربران اجازه می دهد بلافاصله پس از تغییرات در مدل، نتایج را مشاهده کنند. در این دوره، برایان بردلی هم به شما کمک می کند تا توانایی خود را در استفاده از ابزارها و ویژگی های موجود در راه حل رندر قدرتمند V-Ray for SketchUp محکم کنید. پس از اینکه برایان شما را با رابط V-Ray آشنا کرد، نشان می دهد که چگونه با استفاده از ابزارهای نورپردازی همه کاره برنامه، به صحنه های خود نور اضافه کنید. او نحوه کار با انواع نورهای مختلف را برای اضافه کردن نور مصنوعی و نور روز طبیعی نشان می دهد. علاوه بر این، او دوربین V-Ray، مواد، انواع نقشه، عناصر رندر، ابزارهای FX و موارد دیگر را پوشش می دهد. اهداف یادگیری کنترل گاما در V-Ray 3 برای SketchUp کار با رندر تعاملی انواع نور وی ری کار با نگاشت تابش رندر کردن انیمیشن ها کار با دوربین V-Ray با استفاده از رابط کاربری Materials ابزار V-Ray FX رندر سه بعدی استریوسکوپی استفاده از اشیاء V-Ray

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Scott Onstott - Image of Author Scott Onstott

Scott Onstott

اسکات که در همه چیز مثل معماری و AutoCAD تخصص دارد، می نویسد، مشاوره می دهد و در سرتاسر کشور نیز سخنرانی می گذارد. اسکات آنستات مشاور، سخنران، نویسنده، و تولید کننده مستقل ویدئو از سال 1999 درباره معماری و طراحی نرم افزارهای بصری تدریس کرده و نوشته است. او نویسنده کتاب های "بهبود طراحی معماری" و "مدل ها با فوتوشاپ" همچنین "AutoCAD 2013" و "ملزومات AutoCAD LT 2013" و نویسنده دوم "AutoCAD:راه کارها و تکنیک های حرفه ایی" ، و نویسنده و نویسنده دوم 6 کتاب دیگر نیز بوده است. اسکات از 2007 در مجله Photoshop user مقاله می نویسد، به بیش از 1000 دانشجو به صورت رو در رو درس داده است و در مجامع عمومی مختلفی درباره AutoCAD، 3ds max، SketchUp، و فوتوشاپ سخنرانی کرده است. اسکات در یک جزیره دور افتاده در بریتیش کلمبیا به همراه خوانواده اش زندگی می کند. از وب سایت او به آدرس http://www.scottonstott.com دیدن کنید.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Brian Bradley - Image of Author Brian Bradley

Brian Bradley

برایان برادلی هنرمند طراح 3D و صاحب بیزنس است که حدوداً اواخر 1993 شروع به آزمایش و کار با نرم افزارهای خلاق و اپلیکیشن های 3D کرد، تا اینکه بفهمد آیا می تواند از طریق کار کردن با چنین ابزارهایی امرار معاش کند! تا سال 1998، بیزنس چند رسانه ایی خودش را شروع کرده بود، و روی پروژه هایی از جمله logoهای هوانوردی ، طراحی گرافیکی برای لباس ، وسایل نقلیه ، ساخت محصولات و پروژه های تصویری-معماری کار کرده است. در حالی که برروی ابزارهای مورد نیازش کار می کرد، با زیرکی به این آگاهی رسید که نیاز مبرمی به یک آموزش مفصل و با کیفیت است که بتواند ابزارهای نرم افزار را برای همه افرادی که مایل به یادگیری هستند قابل دسترس و آشکار کند. او در سال 2007 توجه اصلی بیزنس خانوادگی اش را معطوف تدریس تمام وقت طراحی گرافیک و ابزارهای تولیدی مورد علاقه خود به دیگران کرد.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Paul J. Smith - Image of Author Paul J. Smith

Paul J. Smith

پل جی. اسمیت ، بیش از 25 سال پیش از گرفتنِ منصبِ استاد دانشگاه در UK، در حوزه ی طراحی کار میکرده است. او روی پروژه هایی در بخش هایی نظیر کارهای کوچک، تا طراحی استودیو موزیک، تعلیم، و طراحی تبلیغاتی و محلی کارکرده است. او که همیشه به طراحی و جزئیات طراحی علاقمند بوده است، از زمان نسخه 4 sketchup کاربر و طرفداراش بوده است. پُل عاشق تدریس به دانشجویان معماری و مهندسی درباره روند طراحی است و همیشه با اشتیاقی که دانشجویان به هنگام استفاده از Sketchup دارند تا طرح هایشان را به واقعیت تبدیل کنند، تشویق می شود. وی همچنین کورس هایی درحوزه SketchUP و Revit گرفته تا بیزنس محلی را در دانشگاه تدریس می کند. در وقت آزادش از شنا، اسکی، دوچرخه سواری، و پیاده روی در کوه لذت می برد.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Tammy Cody - Image of Author Tammy Cody

Tammy Cody

تامی کودی، یک طراح داخلی و مربی متخصص در مستندسازی طراحی و تجسم ۳ بعدی است. او SketchUp را برای طراحان داخلی اداره می‌کند، جایی که او به دیگر طراحان کمک می کند تا SketchUp خاص را در زمینه گردش کار داخلی طراحی کنند. او به طور آنلاین تدریس می‌کند و در سراسر کشور دوره‌های زنده برگزار می‌کند. تامی مالک Cody Design Studio است، تمرین طراحی داخلی او در San Luis Obispo, California است.

مشاهده پروفایل