تقویت کردن مهارت های حل مشکل - Improve Your Problem-Solving Skills

مسیر آموزشی تقویت کردن مهارت های حل مشکل - Image of Learn Path Improve Your Problem-Solving Skills
تقویت کردن مهارت های حل مشکل Improve Your Problem-Solving Skills
با یادگیری نحوه بهبود تفکر انتقادی ، قضاوت و مهارت تصمیم گیری در حل مشکلات خود اطمینان بیشتری داشته باشید.
Improve Your Problem-Solving Skills
Become more confident in your problem-solving by learning how to improve your critical thinking, judgement, and decision-making skills.
مدت زمان: 3h 45m
تعداد دوره ها: 6
مجموع قیمت: (۸۵۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۵۹۴۰۰
تعداد مدرسین: 4
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی تفکر انتقادی - Image of Course Critical Thinking 59 دقیقه بروز شده
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی تفکر انتقادی

  Critical Thinking

  تفکر انتقادی، توانایی تفکر تأملی و مستقل برای تصمیم گیری اندیشمندانه است. با تمرکز بر روی مسائل ریشه ای، تفکر انتقادی به شما کمک می‌کند تا از مشکلات آینده که می‌تواند ناشی از اقدامات شما باشد جلوگیری کنید. در این دوره، مربی و کارشناس رهبری، Mike Figliuolo، مجموعه‌ای از تکنیک‌ها را برای کمک به شما در پرورش مهارت‌های تفکر انتقادی بیان می‌کند. او نشان می‌دهد چگونه می‌توانید مشکلی را که می‌خواهید حل کنید تعریف کنید و سپس تعدادی از ابزارهای تفکر انتقادی مانند منفجر کردن بیزنس، 5 سوال از دلیل آن و 7 مورد پس از آن، بررسی قانون 80/20 و موارد دیگر را ارائه می‌دهد. وی همچنین در مورد چگونگی توسعه این مهارت در کل تیم شما راهنمایی می‌کند. اهداف یادگیری نحوه تجزیه مسائل پیچیده به اجزای کوچکتر را مشخص کنید. تعریف بیانیه مسئله موثر را تعیین کنید. فواید اصلی تمرکز سوالات را مشخص کنید. علل اصلی مشکل را مشخص کنید. از ابزارهای تفکر انتقادی برای تجزیه و تحلیل و بازکردن پیامها استفاده کنید. نحوه آماده سازی دیگران برای تفکر انتقادی را بشناسید.

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی تفکر استراتژیک - Image of Course Strategic Thinking 36 دقیقه بروز شده
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی تفکر استراتژیک

  Strategic Thinking

  تفکر استراتژیک عبارت است از توانایی تفکر در مقیاس بزرگ و کوچک، بلند مدت و کوتاه مدت، و در گذشته و حال. در حالی که تفکر استراتژیک یک مهارت ارزشمند برای همه افراد در یک سازمان است، اما با بالا رفتن از نردبان ضروری می شود. در حقیقت، ممکن است برای شما ترفیع یا موفقیت بدون رهبر دشوار باشد. با این حال، هیچ کس به طور رسمی تفکر استراتژیک را آموزش نمی دهد - بنابراین بسیار مهم است که ابتکار عمل را به دست بگیرید و یاد بگیرید که چگونه خودتان آن را انجام دهید. این دوره به مدیران و رهبران می آموزد که چگونه از تفکر استراتژیک برای هدایت تیم های خود و ارائه راه حل برای مشکلات اصلی کسب و کار استفاده کنند. دوری کلارک، متخصص شغل و مارک تجاری شخصی به شما نشان می دهد که چگونه می توانید برای فکر کردن در مورد استراتژی، جمع آوری داده ها، یادگیری از گذشته، ایجاد چشم انداز برای آینده و پیاده سازی تفکر استراتژیک در تیم خود وقت بگذارید. اهداف یادگیری پذیرش طرز فکر استراتژیک وقت گذاشتن درس گرفتن از گذشته درست گرفتن جزئیات تفکر استراتژیک با یک تیم اندازه گیری موفقیت

 • 3
  دوره آموزشی دوره آموزشی حل مشکلات تجاری - Image of Course Solving Business Problems 36 دقیقه بروز شده
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی حل مشکلات تجاری

  Solving Business Problems

  آیا مشکل تجاری دارید که در حل آن مشکل دارید؟ مایک فیلیولو یک فرآیند پنج مرحله ای ساده برای حل مشکلات و هدایت کسب و کار شما از طریق عدم قطعیت روزمره و ابتکارات تغییر بزرگتر دارد. یاد بگیرید که مشکل را مشخص کرده و آن را تعریف کنید، راه حل های ممکن را ایجاد کنید، بهترین راه حل را تعیین کنید و یک توصیه واضح برای حل چالش خاص خود ایجاد کنید. این همان روشی است که مایک به شرکت های چند میلیارد دلاری آموزش داده است تا مشکلات تجاری خود را حل کنند. بیاموزید که چگونه از آن برای حل مشکل خود استفاده کنید. اهداف یادگیری استراتژی هایی را برای تعیین مشکل تجارت خود کشف کنید. به یاد بیاورید که چگونه با استفاده از نقشه های منطقی یک مشکل را به خوبی تعریف کنید. نحوه استفاده از ماتریس 2x2 برای اولویت بندی راه حل ها را بشناسید. معنای ادعاها و نحوه ارتباط آنها با اقدامات توصیه شده را مرور کنید. شایع ترین مشکلات حل مشکل را مشخص کنید.

 • 4
  دوره آموزشی دوره آموزشی شش اصل تصمیم‌گیری - Image of Course The Six Biases of Decision-Making 26 دقیقه بروز شده
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی شش اصل تصمیم‌گیری

  The Six Biases of Decision-Making

  آیا می خواهید در کار تصمیم بهتری بگیرید؟ در این دوره کوتاه، نویسنده، کارشناس نوآوری و استاد درو بوید راه های مقابله با تعصبات شناختی سخت گیر ما را به منظور تصمیم گیری مناسب و اعمال تعادل و قضاوت سالم تر بحث می کنند.

 • 5
  دوره آموزشی دوره آموزشی استراتژی‌های تصمیم ‌گیری - Image of Course Decision-Making Strategies 47 دقیقه بروز شده
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی استراتژی‌های تصمیم ‌گیری

  Decision-Making Strategies

  هنر و علم تصمیم گیری در کسب و کار را از مربی و مربی رهبری Mike Figliuolo بیاموزید. او چهار شیوه تصمیم گیری - خودکامه ، مشارکتی ، دموکراتیک و توافقی - را بیان می کند و نشان می دهد که کدام سبک ها برای شرایط خاص مناسب ترند. او با تشخیص این که ابهام بخشی از هرگونه تصمیم گیری است ، چهار نوع ابهام را که با آن روبرو می شوید را پوشش می دهد تا بتوانید آنچه را که نمی دانید تشخیص دهید تا خطر را کاهش داده و برای حوادث احتمالی برنامه ریزی کنید. او همچنین تکنیک هایی را برای مشارکت ذینفعان در فرایند تصمیم گیری ارائه می دهد و نحوه استفاده از ماتریس RACI (مسئول ، پاسخگو ، مشورت شده و آگاه) را توضیح می دهد. با استفاده از این مفاهیم اصلی ، ابزارهایی خواهید داشت که به شما کمک می کند سریعتر تصمیمات بهتری بگیرید ، ریسک کمتری داشته باشید و حمایت بیشتری از تصمیمات خود کسب کنید. اهداف یادگیری انواع سبک های تصمیم گیری را تعریف کنید. مزایای تصمیم گیری مشارکتی را توضیح دهید. زمان استفاده از سبک تصمیم گیری مبتنی بر اجماع را مشخص کنید. اجزای ماتریس RACI را لیست کنید. نحوه کاهش ریسک تصمیم گیری را توضیح دهید. یک چرخه تصمیم گیری را پیاده سازی کنید.

 • 6
  دوره آموزشی دوره آموزشی اتخاذ تصمیمات سریع - Image of Course Making Quick Decisions 21 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی اتخاذ تصمیمات سریع

  Making Quick Decisions

  تصمیم گیری یک مهارت اساسی در هر صنعتی است. توانایی اطمینان (و سریع) تصمیم گیری هوشمندانه و با کیفیت بالا می تواند به شما در تسلط در طیف وسیعی از وظایف، از بین بردن اختلاف نظر بین همکاران گرفته تا انتخاب استخدام جدید، کمک کند. در این دوره مختصر، دکتر تاد دوئت مراحل ساده ای را به شما نشان می دهد که می تواند به شما در تصمیم گیری های قوی تر در زندگی حرفه ای شما کمک کند. نکات کاربردی برای تعریف دقیق مشکل موجود، ایجاد گزینه ها، همکاری موثر با تیم خود و تصمیم گیری مستمر دریافت کنید.

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Todd Dewett - Image of Author Todd Dewett

Todd Dewett

دکتر تاد دیوت سخنران، نویسنده و مربی برجسته در زمینه مهارت های رهبری و مهارت های زندگی است. دکتر Dewett یکی از قوی ترین صداهای جهان در فضای رهبری و مهارت های زندگی است. او به عنوان یک سخنران حرفه ای، الهام بخش است. به عنوان یک نویسنده، او آموزش می دهد. تاد ، پس از شروع کار خود با " Andersen Consulting " و "Ernst & Young"، به مدت ده سال به عنوان استاد مدیریت خدمت کرد، تا اینکه صحبت کردن و نوشتن به کارههای تمام‌وقت او تبدیل شد. او سخنران TEDx، مجله Top 100 سخنرانی رهبری، و دو بار ، اولین نویسنده در Lynda.com بوده است. آخرین کتاب او ، جوهر او را نشان می دهد: "داستانهایی درباره رهبری و زندگی". منحصر به فرد بودنش در رهبری، به نقل از نیویورک تایمز، BusinessWeek، Forbes، TIME و صدها موسسه دیگر بازگو شده است. او را آنلاین در www.drdewett.com ببینید.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Drew Boyd - Image of Author Drew Boyd

Drew Boyd

درو بوید ، یک رهبر جهانی در خلاقیت و نوآوری است. او به عنوان مدیر اجرایی کارشناسی ارشد در برنامه بازاریابی و استادیار بازاریابی و نوآوری در دانشگاه سینسیناتی خدمت می کند. پس از موفقیت حرفه ای کسب و کار، او وارد دنیای دانشگاه ها شد. او 17 سال را با Johnson & Johnson در بازاریابی، ادغام و خرید و توسعه بین المللی گذرانده است. قبل از Johnson & Johnson، او با "United Airlines"، در فروش، بازاریابی و برنامه ریزی استراتژیک کار می کرد. او یکی از پیشگامان پیشبرد همکاری های استراتژیک بین شرکتهای هواپیمایی بود که منجر به ایجاد Star Alliance شد. او در دوره های خود، این تئوری را در یک محیط کلاس درس سنتی با تجربه بیش از سه دهه تدریس کرده است، و تجربیات بازاریابی و نوآوری در دنیای واقعی را فراهم می کند. او سه جایزه آموزشی معتبر را به دست آورده است و افتخار دارد که به عنوان سخنران مهمان در دانشگاه کلمبیا، دانشگاه ییل، دانشکده وارتون دانشگاه پنسیلوانیا، دانشگاه میشیگان، دانشگاه شیکاگو، دانشکده مدیریت کالج در دانشگاه شمال غربی، و دانشگاه دوک بوده است. او از آکادمی نیروی هوایی ایالات متحده در سال 1976 با لیسانس علوم در علوم مدیریت و تحقیقات عملیاتی فارغ التحصیل شد. او مدرک تحصیلی از دانشگاه شیکاگو را کسب کرده است. او در سینسیناتی، اوهایو، با همسرش، وندی و پسرش رایان زندگی می کند.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Mike Figliuolo - Image of Author Mike Figliuolo

Mike Figliuolo

Mike Figliuolo بنیانگذار و مدیر عامل thinkLEADERS، LLC، یک شرکت آموزش حرفه ای خدمات متخصص در توسعه رهبری است. او یک سخنران و وبلاگ نویس مشهور در مورد موضوعات رهبری، ارتباطات، تصمیم گیری، حل مسائل و مهارت های تجاری بحرانی است. فارغ التحصیل افتخاری از West Point، مایک در ارتش ایالات متحده به عنوان یک افسر ارتش خدمت کرد. پیش از تاسیس شرکت خود، او یک استاد دانشگاه Duke بود، یک مشاور در McKinsey & Company و یک مدیر اجرایی Capital One و Scotts Miracle-Gro. او نویسنده چند مقاله است: "رویکرد ساده به رهبری شخصی قدرتمند" (www.onepieceofpaper.com)، "سرب در داخل جعبه: رهبران هوشمند چگونه تیم خود را به نتایج بی نظیر هدایت می کنند" (www.leadinsidethebox.com) و "قدم ظریف: ایجاد یک توصیه قانع کننده، ایجاد پشتیبانی گسترده و تأیید آن" (www.elegantpitch.com). وبلاگ مایک و برنامه های آموزشی او را می توان در www.thoughtleadersllc.com یافت.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Dorie Clark - Image of Author Dorie Clark

Dorie Clark

دوری کلارک استاد مدیریت امور بازرگانی در دانشکده تجارت Fuqua دانشگاه Duke و نویسنده Reinventing You و Stand Out است که به عنوان یک کتاب رهبری شماره یک سال 2015 توسط مجله چاپ شد و یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های واشینگتن پست بود. دوری همچنین سخنگوی مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری پیشین بود، دوری توسط نیویورک تایمز به عنوان "متخصص در بازسازی خود و کمک به دیگران برای تغییرات در زندگی خود" معرفی شد. او مشارکت دائمی در بازاریابی کسب و کار در مجلات Harvard Business Review و Time و Entrepreneur دارد. Dorie به عنوان یک متخصص برند توسط Associated Press، Inc. و Fortune شناخته شده است، مشاور و سخنران استراتژی بازاریابی برای مشتریان از جمله گوگل، مایکروسافت، دانشگاه ییل، Fidelity، وزارت امور خارجه ایالات متحده و بانک جهانی است. شما می توانید نسخه رایگان 42 صفحه ای از کتاب "خود ارزیابی" او را دانلود کنید و در باره او بیشتر در dorieclark.com اطلاعات کسب کنید.

مشاهده پروفایل