ارتقاء مهارت های عکاسی با موبایل - Improve Your Mobile Photography Skills

مسیر آموزشی ارتقاء مهارت های عکاسی با موبایل - Image of Learn Path Improve Your Mobile Photography Skills
ارتقاء مهارت های عکاسی با موبایل Improve Your Mobile Photography Skills
این مسیر یادگیری می تواند به کاربران iOS کمک کند تا بفهمند چگونه از ابزارهای مرتبط با عکس خود بیشترین بهره را ببرند. فراتر از برنامه دوربین بروید و بیاموزید که چگونه Lightroom برای موبایل می‌تواند عکس‌ها و گردش کار شما را بهبود بخشد. برای الهام بیشتر، درباره استفاده از اینستاگرام یا ایجاد تصاویر ترکیبی از عکس ها با برنامه های Adobe بیشتر بیاموزید.
Improve Your Mobile Photography Skills
This learning path can help iOS users understand how to get the most out of your photo-related tools. Go beyond the Camera app and learn how Lightroom for mobile can improve your photos and workflow. For extra inspiration, learn more about using Instagram or creating composite illustrations from photos with Adobe apps.
مدت زمان: 5h 12m
تعداد دوره ها: 3
مجموع قیمت: (۶۲۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۴۳۴۰۰
تعداد مدرسین: 3
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری لایت روم موبایل - Image of Course Learning Lightroom Mobile 2 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری لایت روم موبایل

  Learning Lightroom Mobile

  با Adobe Lightroom برای موبایل راه اندازی کنید. در این دوره، Jan Kabili نشان می دهد که چگونه از این برنامه محبوب برای ایجاد، ویرایش و اشتراک گذاری تصاویر با کیفیت بالا از دستگاه iOS یا Android خود استفاده کنید. Jan با اصول اولیه شروع می‌کند و نحوه اضافه کردن و گرفتن عکس‌ها با برنامه و همچنین نحوه کار با کنترل‌های ویرایش کلی را توضیح می‌دهد. سپس، او به تکنیک‌های اولیه ویرایش عکس، از جمله نحوه تنظیم نور، کاهش نویز، واضح‌تر کردن تصاویر و کپی کردن ویرایش‌ها در عکس‌های دیگر، می‌پردازد. بعلاوه، در مورد ویرایش انتخابی با شیب شعاعی، تبدیل عکس های رنگی به سیاه و سفید، سازماندهی عکس های خود در آلبوم و به اشتراک گذاری تصاویر خود بیاموزید. اهداف یادگیری افزودن عکس‌ها از رول دوربین موبایل شما همگام سازی عکس ها در سراسر اکوسیستم لایت روم تنظیم نور و اشباع رنگ کاهش نویز کپی کردن ویرایش ها روی عکس های دیگر افزودن افکت های نورپردازی تبدیل عکس های رنگی به سیاه و سفید سازماندهی عکس های خود گزینه های اشتراک گذاری وب

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری اینستاگرام - Image of Course Learning Instagram 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری اینستاگرام

  Learning Instagram

  با اینستاگرام ، شبکه اجتماعی محبوب اشتراک عکس ، به سرعت بلند شوید و بدوید. Garrick Chow ، مربی کارکنان آموزش LinkedIn با نشان دادن نحوه یافتن و پیگیری کاربران و گرفتن و ارسال عکس شروع می کند. گاریک نحوه استفاده از بسیاری از فیلترهای اینستاگرام و همچنین افزودن زیرنویس و هشتگ به پست های شما را نشان می دهد. او نکاتی را برای ساخت شبکه شما و توسعه جامعه پیروان ارائه می دهد. همچنین می توانید نحوه ساخت حلقه ها و استوری های اینستاگرام - دنباله ای از عکس ها و فیلم هایی را که پس از یک روز منقضی می شوند - بیاموزید و از طریق ذکر ، نظرات ، اشتراک گذاری و پیام های مستقیم با سایر کاربران تعامل داشته باشید.

 • 3
  دوره آموزشی دوره آموزشی ایجاد یک تصویر کامپوزیتی عکس با برنامه های Adobe - Image of Course Creating a Photo Composite Illustration with Adobe Apps 50 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی ایجاد یک تصویر کامپوزیتی عکس با برنامه های Adobe

  Creating a Photo Composite Illustration with Adobe Apps

  با برنامه های تلفن همراه Adobe، شما می توانید عکس های کامپوزیتی و کامپوزیت را افزایش دهید - از جمله آنهایی که بر روی iPhone یا iPad خود ضربه بزنید و به سرعت تصاویر و تصاویر قانع کننده را در حال حرکت ایجاد کنید. با ابر خلاق، و شیر بر روی یک آیکون، شما می توانید آن گرافیک را به فتوشاپ (و دیگر ابزار دسکتاپ CC و یا کتابخانه های CC خود) برای پالایش بیشتر ارسال کنید. این ترکیب یک گردش کار کامل موبایل به دسکتاپ را برای طراح مشغول امروز فراهم می کند. در این دوره، تونی هارمر نشان می دهد که چگونه عناصر عکاسی را به منظور جذب تصاویر عکس با Adobe Apps به ارمغان بیاورد. او از طرح فتوشاپ برای کار کردن ایده ها استفاده می کند، تصاویر را با تصحیح فتوشاپ بهبود می بخشد، گرافیک را با مخلوط فتوشاپ ترکیب می کند و سپس کامپوزیت را در فتوشاپ بهبود می بخشد. نتیجه نهایی یک تصویر کامپوزیت جلا آماده برای انتشار یا به اشتراک گذاری با مشتریان است. اهداف یادگیری طراحی ایده های خود را مونتاژ کامپوزیت خشن در مخلوط فتوشاپ تنظیم رنگ ویرایش و بهبودی با تصحیح فتوشاپ ارسال کامپوزیت به دسکتاپ تصفیه تصویر در فتوشاپ

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Garrick Chow - Image of Author Garrick Chow

Garrick Chow

Garrick Chow بیش از هفتاد و پنج دوره ی آموزشی را ارائه کرده و هم اکنون یک ارائه کننده در Macworld و AIGA می باشد. Garrick Chow نویسنده ی ارشد مطالب در Lynda.com می باشد. او دوره های آموزشی زیادی در موضوعات مختلف طراحی کرده است. او در کلاس های حضوری و کنفرانس ها در کمپانی ها ، آژانس های دولتی و دانشگاه ها حاضر می شود. او ارائه کننده در کنفرانس Macworld بوده و در پدیده های جدید طراحی از جمله AIGA و UCDA همکاری می کند. علایق او شامل تولید audio and music، ابزار های digital lifestyle، برنامه های مربوط به سلامتی و gadgets می باشد.در زمان های غیر کاری او در گروه indie-rock و (The Jellybricks (www.thejellybricks.com نوازندگی می کند یا به ورزش دو مشغول است. با او از طریق www.garrickchow.com یا @garrickchow در ارتباط باشد.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Jan Kabili - Image of Author Jan Kabili

Jan Kabili

Jan Kabili یک مربی فتوشاپ، Lightroom و Elements و یک نویسنده با سالها تجربه است. از زمان نوشتن اولین کتابش با لیندا وینمن در سال 2001، او کتابها، مقالات و ویدیوهای زیادی راجع به نحوه استفاده از نرم افزارهای Adobe منتشر کرده است. او کارهایی را که تدریس میکند، به عنوان یک عکاس با درجه کارشناسی ارشد هنرهای زیبا از دانشگاه کلورادو در بولدر انجام میدهد. ژان همچنین یک شخصیت رسانه‌ای اجتماعی محبوب است که از مهارت‌های صحبت کردن به عنوان یک وکیل با مدرک دانشکده حقوق Stanford Law School از او یاد می‌کنند.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Tony Harmer - Image of Author Tony Harmer

Tony Harmer

تونی هارمر یک معلم و illustrator است. او 160 مدرک دارد، از جمله استادی Adobe Creative Suite. تونی هارمر برای بیش از سی سال در صنعت خلاق ، روی حوزه های طراحی، تصویر کشی، و پروژه های وب/ اسکرین فعالیت کرده است. تونی به عنوان یک مدرس و متخصص دارای مدرک Adobe با بیش از 160 مدرک و یکی از اندک کسانی که توانسته اند به جایگاهی مانند استادی Creative Suite برسند، سرتاسر انگلیس و اروپا کورس های آموزشی ارائه کرده است. تونی اغلب برای مجله Computer Art مطلب مینویسد و نویسنده مهمان چند بلاگ است، اما مهم تر از همه او هنوز هم عاشق نشتن و طراحی کردن است.

مشاهده پروفایل