تقویت کردن مهارت های مایکروسافت ورد - Improve Your Microsoft Word Skills

مسیر آموزشی تقویت کردن مهارت های مایکروسافت ورد - Image of Learn Path Improve Your Microsoft Word Skills
تقویت کردن مهارت های مایکروسافت ورد Improve Your Microsoft Word Skills
نحوه انجام کارهای بیشتر با Microsoft Word را بیاموزید. در این مسیر ، تکنیک های متخصص برای ایجاد ، قالب بندی ، انتشار و به اشتراک گذاری اسناد حرفه ای تر را بیاموزید.
Improve Your Microsoft Word Skills
Discover how to do more with Microsoft Word. In this path, learn expert techniques for creating, formatting, publishing, and sharing more professional-looking documents.
مدت زمان: 5h 33m
تعداد دوره ها: 3
مجموع قیمت: (۷۸۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۵۴۶۰۰
تعداد مدرسین: 2
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی ورد 2016: نکات و ترفندهای پیشرفته - Image of Course Word 2016: Advanced Tips and Tricks 2 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی ورد 2016: نکات و ترفندهای پیشرفته

  Word 2016: Advanced Tips and Tricks

  با این نکات مفید در مورد برخی از نادیده گرفته شده ترین ویژگی ها در Word 2016، بهره وری و کارآیی خود را در Microsoft Word افزایش دهید. نحوه استفاده از Word Online، تنظیم پیش فرض برای اسناد جدید را مشاهده کنید و از تغییرات مکرر در Word مطلع باشید. نویسنده نیک برازی همچنین در قالب بندی تخصصی متن تحقیق می کند و نکات مفید دیگری را برای کار با کاراکترهای غیر چاپ، آشکارسازی قالب بندی، سفارشی کردن فرهنگ لغت بررسی املا، محافظت از اسناد رمز عبور و موارد دیگر ارائه می دهد. توجه: این آموزش ها برای هر دو نسخه ویندوز و مک Word 2016 کاربرد دارد. اهداف یادگیری تشخیص دهید گزینه پیش فرض اندازه فونت به شما اجازه انجام چه کاری را می دهد. بهترین راه برای به روز رسانی ورد را شناسایی کنید. به یاد بیاورید که در کجا باید یک قطره برای اعمال اثر اعمال کنید. در صورت نیاز به شمارش فاصله بین کلمات در یک سند، گزینه ای را که باید استفاده کنید نامگذاری کنید. نحوه جلوگیری از ایجاد مزاحمت برای املای املایی هنگام کار بر روی سند را مشخص کنید. توضیح دهید که چه زمانی باید تمام تصاویر موجود در سند خود را فشرده کنید.

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی ورد 2016: یادگیری عمیق ادغام ایمیل - Image of Course Word 2016: Mail Merge in Depth 2 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی ورد 2016: یادگیری عمیق ادغام ایمیل

  Word 2016: Mail Merge in Depth

  نحوه استفاده از قابلیت ادغام نامه ورد را برای ساخت سریع اسناد سفارشی، از نامه ها و پاکت های شخصی گرفته تا برچسب ها و پیام های ایمیل، بیاموزید. نویسنده Gini Courter نحوه استفاده از ادغام نامه برای گرفتن نامه فرم یا هر الگوی دیگر و درج داده ها در قالب متغیرها، مانند نام، آدرس، تاریخ و مبلغ مورد نظر را نشان می دهد. او همچنین نحوه اتصال به منابع داده موجود در Access، Outlook و Excel را پوشش می دهد. ایجاد منابع داده جدید ؛ افزودن پیوست به پیام های ادغام شده ایمیل ؛ استفاده از قوانین برای ادغام نامه های پیشرفته ؛ و مشکلات ادغام نامه را عیب یابی کنید. اهداف یادگیری برگه ای را که دکمه ادغام نامه روی نوار قرار دارد نامگذاری کنید. دکمه موجود در کادر محاوره ای New aAdress List را که برای تغییر ستون هایی که هنگام ایجاد ورودی جدید استفاده می کنید، به یاد بیاورید. نحوه انتخاب فقط چند ردیف از یک صفحه Excel به عنوان منبع داده را توضیح دهید. مواردی را که قسمت Preview Results در برگه Mailings به شما امکان می دهد، فهرست کنید. گزینه نهایی را که باید برای ذخیره نتایج ادغام در یک فایل استفاده کنید، نامگذاری کنید. گزینه های برگه برچسب ها در کادر محاوره پاکت ها و برچسب ها را بشناسید.

 • 3
  دوره آموزشی دوره آموزشی ورد 2016: یادگیری عمیق فرم‌ها - Image of Course Word 2016: Forms in Depth 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی ورد 2016: یادگیری عمیق فرم‌ها

  Word 2016: Forms in Depth

  بیاموزید که چگونه فرم های الکترونیکی بسازید که از نظر بصری خوشایند و حرکت با Word 2016 آسان باشد. این دوره طراحی فرم را پوشش می دهد. ضبط داده ها به طور مؤثر با کنترل فرم مانند لیست های کشویی، جمع آوری تاریخ و کادرهای چک ؛ آزمایش، حفاظت و توزیع فرم ها. Gini Courter همچنین نحوه تسریع ایجاد فرم با قالب های رایگان Microsoft.com و سفارشی سازی و به اشتراک گذاری قالب ها با همکاران را نشان می دهد. اهداف یادگیری دلایل خوبی را برای ایجاد فرم در Word به خاطر بسپارید. نام کنترلی را که به کاربر اجازه می دهد متن رایگان وارد کند یا از لیست از پیش تعیین شده انتخاب کند، نامگذاری کنید. استفاده مناسب از کنترل های متن ساده و کنترل های متن غنی را تشخیص دهید. انتخاب پیش فرض لازم برای اطمینان از موافقت یا مخالفت پاسخ دهندگان با شرایط خاصی را مشخص کنید. آنچه را که نمی خواهید هنگام آزمایش فرم مشاهده کنید، به خاطر بیاورید. توضیح دهید که هنگام قرار دادن تصویر در کنترل محتوای تصویر چه اتفاقی می افتد.

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Nick Brazzi - Image of Author Nick Brazzi

Nick Brazzi

نیک برازی مدرس اسبق Apple و در حال حاضر کارمند و نویسنده در زمینه بهروری و مباحث موبایل برای Lynda.com است. نیک بیش از 20 سال است که تولیدات desktop دارد و تدوین ویدئو آموزش می دهد. وی پیش از پیوستن به Lynda.com، مدرس نرم افزار و طراح آموزش برای Apple، و عموماً سخنگوی مهمان چندین گروه کاربر مکینتاش در "سیلیکون وَلی" بود. نیک در اوقات فراغتش، مهارت هایش را در ورزش های مختلف مربوط به تک چرخ سواری به نمایش می گذارد.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Gini von Courter - Image of Author Gini von Courter

Gini von Courter

جینی وان کورتر بیش از 20 سال در کلاسهای کامپیوتر میکروسافت آفیس تدریس کرده است و بیش از 30 کتاب نوشته است. جینی بیش از 20 سال در شرکت های خصوصی و آژانس های دولتی و ایالتی، موسسات آموزشی و موسسات غیر انتفاعی، کلاس های کامپیوتر و سمینارهایی در زمینه میکروسافت آفیس و سایر محصولات ارائه کرده است، و از زمان شروع اولین محصول Sharepoint در سال 2001، در حیطه استفاده از MicrosoftSharePoint آموزش و مشاوره داده است. جینی که موسس و شریک مدیریت مشاوره TRIADاست، همچنین نویسنده 29 کتاب از جمله "آغاز Sharepoint با اکسل" و چند فیلم Lynda.com درباره Sharepoint، Sharepoint designer، InforPath، و سایر عناوین مربوط به نرم افزار است. علاقه اصلی جینی کمک به مشتریان است تا از کاربردهای Sharepoint و Microsoft Office برای ساختن راه حل هایی که کارآمدی و همکاری را افزایش دهد، استفاده کنند و در عین حال کیفیت زندگی افراد را ارتقاء دهند. او فارغ التحصیل دانشگاه میشیگان با مدرک MBA از دانشگاه اووکلند است. می توانید او را به وسیله توییترش به آدرس @Gini4Tips پیدا کنید.

مشاهده پروفایل