تقویت مهارت های خلاقیت خود - Improve Your Creativity Skills

مسیر آموزشی تقویت مهارت های خلاقیت خود - Image of Learn Path Improve Your Creativity Skills
تقویت مهارت های خلاقیت خود Improve Your Creativity Skills
هر فردی در یک زمینه خلاق در برهه ای از زمان در تنگنایی گیر کرده است. این مسیر یادگیری را با تکنیک هایی برای شکستن شیار شروع کنید. همچنین بیاموزید که چگونه طوفان فکری خلاقانه خود را بهبود بخشید ، ایده هایی ایجاد کنید که طنین انداز شده و فرایند خلاقیت پنج مرحله ای فراتر از ایجاد ایده را درک کنید.
Improve Your Creativity Skills
Every person in a creative field has been stuck in a rut at some point in time. Start this learning path with techniques to bust the rut. Also learn how to improve your creative brainstorming, generate ideas that resonate, and understand the five-step creative process beyond idea generation.
مدت زمان: 2h 55m
تعداد دوره ها: 5
مجموع قیمت: (۶۸۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۴۷۶۰۰
تعداد مدرسین: 1
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی غلبه بر یک فرسودگی - Image of Course Breaking Out of a Rut 31 دقیقه بروز شده
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی غلبه بر یک فرسودگی

  Breaking Out of a Rut

  آیا تا به حال احساس کرده‌اید که در یک فرسودگی هستید؟ بیشتر افراد در زمینه‌های خلاق، یک فرسایش را تجربه کرده‌اند، خواه به عنوان کمبود ایده، پیگیری یا اشتیاق تجلی یابد. بعضی اوقات فقط بی‌ حوصلگی است که با برنامه روزمره همراه میشود. مربی Stefan Mumaw این دوره را برای کمک به شما در شناسایی نوع فرسودگی که در آن هستید و مشخص شدن علت آن، طراحی کرده است و سپس با یک سری دلخوشی‌های خلاقانه کوتاه، متوسط و بلند مدت از آن خلاص می‌شوید. از بین تکنیک‌هایی که شما را به فکر جایگزین کردن فرصت‌های تحصیلی در حال تغییر زندگی می‌گذارد، این دوره در تلاش است تا هر سطحی از خلاقیت را با ایده‌های عملی و تشویقاتی که برای بازگرداندن شما در مسیر موفقیت خلاقانه ایجاد می‌کند، به خدمت بگیرد. این دوره منابعی بیشتر از یک کلاس دارد، به گونه‌ای طراحی شده است که می‌توانید به آن برگردید و هربار که احساس می‌کنید در یک پروژه گیر کرده‌اید یا در حرفه خود متوقف شده اید. هر زمان که بخواهید به کمک یک جهش خلاق به جلو کمک کنید، برگردید

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی طوفان فکری - Image of Course Learning Brainstorming 42 دقیقه بروز شده
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی طوفان فکری

  Learning Brainstorming

  در حالی که مفهوم ایده پردازی گروهی یک ایده مدرن نیست، اصطلاح "طوفان مغزی" به عنوان یک فرایند خلاقیت رسمی مطرح نشد تا اینکه الکس آزبورن اسطوره تبلیغات این فرایند را در سال 1948 توضیح داد. در حالی که طوفان مغزی هنوز تکنیک غالب در مورد ایده است. نسل، طوفان مغزی اغلب قبل از شروع شکست می خورد. چرا؟ زیرا سازمان دهنده تصویر واضحی از هدف، روند یا نتیجه مورد نظر ندارد. در این دوره، استفان مومو طوفان فکری را به عصر مدرن وارد می کند، با قوانین و تکنیک هایی که به شما کمک می کند تا جلسات طوفان فکری خلاقانه تری را راه اندازی و اجرا کنید، از جمله اینکه قبل، حین و بعد از هر جلسه چه باید کرد. او همه چیز را از پویایی ایده پردازی گروهی گرفته تا تکنیک های طوفان مغزی مانند وب بندی ایده، بوکس زمان و ساختار داستان توضیح می دهد. در پایان، شما به هر چیزی که برای اجرای یک جلسه موثر طوفان فکری و استخراج بیشترین و بهترین ایده ها از افراد درگیر نیاز دارید مسلح خواهید شد.

 • 3
  دوره آموزشی دوره آموزشی ایده‌هایی که طنین انداز می‌شوند - Image of Course Ideas That Resonate 34 دقیقه بروز شده
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی ایده‌هایی که طنین انداز می‌شوند

  Ideas That Resonate

  طراحان هر روز ایده ایجاد می‌کنند. برخی کوچک هستند، برخی متوسط​​، و سپس تعداد معدودی انتخاب می‌شوند که واقعاً ایده‌های بزرگی هستند. اما چه چیزی باعث ایجاد یک ایده بزرگ می‌شود؟ در اینجا، Stefan Mumaw هفت ویژگی ایده‌هایی را نشان می‌دهد که طنین انداز می‌شوند. او با استفاده از نمونه‌هایی از شرکت‌های دنیای واقعی مانند Dove، Volkswagen، TNT و Google به شما ایده‌های بزرگ نشان می‌دهد و به شما می‌آموزد که چگونه بتوانید ایده‌های خود را باز کنید و با مخاطبان خود به روشی `بزرگ` ارتباط برقرار کنید.

 • 4
  دوره آموزشی دوره آموزشی فرایند خلاقانه پنج مرحله‌ای - Image of Course The Five-Step Creative Process 20 دقیقه بروز شده
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی فرایند خلاقانه پنج مرحله‌ای

  The Five-Step Creative Process

  فرایند خلاقانه فقط `ایجاد ایده` نیست. واقعیت این است که این یک فرآیند پنج مرحله است و ایده پردازی تنها یکی از آن مراحل است. کل فرایند خلاقانه از یافتن عینی، جمع آوری داده‌ها، طراحی مسئله، ایده پردازی و انتخاب تشکیل شده است. درک نقش هر مرحله به ما این امکان را می‌دهد تا از تولید مؤثرترین راه حل‌ها اطمینان حاصل کنیم. در این دوره، Stefan Mumaw با طی پنج مرحله ما را راهنمایی می‌کند و سپس با یک پروژه در دنیای واقعی به ما نشان می‌دهد که روند کامل چگونه است: طراحی یک وب سایت.

 • 5
  دوره آموزشی دوره آموزشی کمپ راه‌اندازی خلاقیت - Image of Course Creativity Boot Camp 48 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی کمپ راه‌اندازی خلاقیت

  Creativity Boot Camp

  فکر می‌کنید خلاق نیستید؟ دوباره فکر کنید! خلاقیت یک مهارت شخصی است که می‌توانید با تمرین توسعه دهید. و تمام نیاز به شروع انعطاف پذیری در عضلات خلاق شما یک ساعت از وقت شما و دوره آموزشی Creativity Bootcamp ما است. در این دوره آموزشی سرگرم کننده، شفاف، مدیر خلاق Stefan Mumaw شما را از طریق 5 تمرین آموزش تعاملی راهنمایی می‌کند و به شما کمک می‌کند تا خلاقیت خلاقیت خود را تقویت کرده و حتی ایده‌های خلاقانه‌تری تولید کنید. شما برخی از تصورات غلط رایج در مورد خلاقیت را کشف خواهید کرد، ارزش پنهان `ایده احمقانه` را یاد خواهید گرفت و در طی تمرینات، سه فرمان bootcamp را برای انرژی بخشیدن به روند خلاق خود کشف خواهید کرد.

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Stefan Mumaw - Image of Author Stefan Mumaw

Stefan Mumaw

استفان مومائو یک مدیر خلاق در DEG، که یک آژانس دیجیتال در کانزاس سیتی است، میباشد. او اخیرا شش کتاب نگارش کرده است، کتاب اخیر او Creative Boot Camp، یک دوره ۳۰ روزه در زمینه خلاقیت است . قبلا او با دنبال کردن ایده Monster، طراحی مجدد وب سایت و وب سایت ساده و Caffeine برای تیم خلاق و Caffeine برای ذهن خلاق با Wendy Lee Oldfield کار می‌کرد. او در طی سال‌ها در اجتماعات خلاق زیادی صحبت کرده‌است.

مشاهده پروفایل