یادگیری علوم داده به صورت عملی - Hands-On Data Science

مسیر آموزشی یادگیری علوم داده به صورت عملی - Image of Learn Path Hands-On Data Science
یادگیری علوم داده به صورت عملی Hands-On Data Science
اگر قصد دارید در زمینه داده کار کنید، به دانش پایه ای از علم داده نیاز دارید. نه تنها این، شما باید بتوانید آن دانش را نشان دهید. در این سری عملی، بن سالینز نشان می‌دهد که چگونه می‌توان چهار پروژه علمی داده مجزا با استفاده از SQL، Tableau، Python و Spark ساخت.
Hands-On Data Science
If you’re intent in working in the field of data, you need a foundational knowledge of data science. Not only that, you need to be able to demonstrate that knowledge. In this hands-on series, Ben Sullins shows how to build four distinct data science projects using SQL, Tableau, Python, and Spark.
مدت زمان: 2h 41m
تعداد دوره ها: 4
مجموع قیمت: (۷۱۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۴۹۷۰۰
تعداد مدرسین: 2
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی تجزیه و تحلیل داده های عملی:بخش1 تجزیه و تحلیل داده های کارکنان با SQL - Image of Course Hands-On Data Science: 1 Analyzing Employee Data with SQL 44 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی تجزیه و تحلیل داده های عملی:بخش1 تجزیه و تحلیل داده های کارکنان با SQL

  Hands-On Data Science: 1 Analyzing Employee Data with SQL

  اگر علاقمند به کار در زمینه داده ها هستید یا به دنبال پیشرفت در این زمینه هستید، به دانش اساسی در چندین زمینه اصلی علم داده نیاز دارید. نه تنها این، شما باید بتوانید این دانش را نشان دهید. در این مجموعه چهار قسمتی، بن سالینز نشان می دهد که چگونه می توان چهار پروژه علم داده متمایز را با استفاده از SQL، Tableau، Python و Spark ایجاد کرد. در اولین قسمت، بن از SQL برای تجزیه و تحلیل داده های کارکنان استفاده می کند، که تجزیه و تحلیل آن با توجه به ساختار آن بسیار دشوار است. او ساختار خاص داده های کارکنان و بهترین راه برای ردیابی این نوع اطلاعات را تجزیه می کند، سپس نحوه پاسخگویی به سوالات خاص با استفاده از SQL را توضیح می دهد. در نهایت، او در مورد نحوه ارائه داده های شما، با توجه به مخاطبان و تصاویری که استفاده می کنید، به منظور انتقال دانش خود از موضوع، توصیه می کند.

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی تجزیه و تحلیل داده های عملی:بخش2 داشبورد فروش با Tableau - Image of Course Hands-On Data Science: 2 Sales Dashboard with Tableau 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی تجزیه و تحلیل داده های عملی:بخش2 داشبورد فروش با Tableau

  Hands-On Data Science: 2 Sales Dashboard with Tableau

  اگر علاقمند به کار در داده ها هستید یا به دنبال پیشرفت در این زمینه هستید، به دانش اساسی در چندین زمینه اصلی علم داده نیاز دارید. نه تنها این، شما باید بتوانید این دانش را نشان دهید. در این مجموعه چهار قسمتی، بن سالینز نشان می دهد که چگونه می توان چهار پروژه علم داده متمایز با استفاده از SQL، Tableau، Python و Spark ایجاد کرد. در قسمت دوم، بن مراحل ساخت داشبورد فروش را با Tableau، پلت فرم تجسم داده های محبوب مورد علاقه سازمان های سراسر جهان، توضیح می دهد. بن با تجزیه جنبه های مختلف Tableau، از کار بر روی دسکتاپ، به اشتراک گذاری داده ها در وب، و استفاده از پلت فرم Tableau Public برای به اشتراک گذاری عموم تجسم داده های خود، شروع می کند. سپس Tableau را در عمل نشان می دهد، و نحوه تسهیل ورود عمیق به داده های شما را بررسی می کند، قبل از اینکه نحوه ایجاد داشبورد اکتشافی را با داده های شما نشان دهد. در پایان دوره، می توانید نمایشی زنده از تجسم داده های خود را در Tableau Public در وب ارائه دهید.

 • 3
  دوره آموزشی دوره آموزشی تجزیه و تحلیل داده های عملی:بخش3 تجزیه و تحلیل فروش در پایتون - Image of Course Hands-On Data Science: 3 Sales Analysis in Python 27 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی تجزیه و تحلیل داده های عملی:بخش3 تجزیه و تحلیل فروش در پایتون

  Hands-On Data Science: 3 Sales Analysis in Python

  پایتون یک زبان برنامه نویسی محبوب در زمینه علم داده است که برای مهندسی و تجزیه و تحلیل و همچنین علم داده استفاده می شود. در این دوره، مربی بن سالینز بر آموزش نحوه استفاده از پایتون با استفاده از نوت بوک هایی که در پلت فرم Jupyter تنظیم شده است، تمرکز می کند. بن در حال نصب Jupyter با استفاده از Anaconda است، سپس به شما نشان می دهد که چگونه می توانید در رابط کاربری حرکت کرده و پایتون را در یک نوت بوک در Jupyter اجرا کنید. او نحوه وارد کردن پانداها، استفاده از پانداها برای کشف نمونه داده ها و استفاده از فریم های داده را پوشش می دهد. بن تعدادی از عملکردها را در اختیار شما قرار می دهد، سپس با برخی از روشهای منحصر به فرد ارائه داده های خود با استفاده از نوت بوک های Jupyter و Python به پایان می رسد.

 • 4
  دوره آموزشی دوره آموزشی تجزیه و تحلیل داده های عملی:بخش4 تجزیه و تحلیل خدمات در Spark - Image of Course Hands-On Data Science: 4 Services Analysis in Spark 29 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی تجزیه و تحلیل داده های عملی:بخش4 تجزیه و تحلیل خدمات در Spark

  Hands-On Data Science: 4 Services Analysis in Spark

  آیا مشغول به کار در علم داده هستید و آیا می خواهید ابتدا برخی از ابزارهای رایج را امتحان کنید؟ این دوره بر آنچه شما می توانید با Apache Spark انجام دهید تمرکز دارد. مربی بن سالینز نحوه تنظیم Spark را روی Databricks به شما نشان می دهد. بن نحوه وارد کردن اطلاعات شما و شروع به کار با آن را با استفاده از هر دو زبان Python و SQL در Spark توضیح می دهد. او پروژه شما را با تجسم آسان داده ها به سطح بعدی می رساند. پس از توضیح برخی نکات و ترفندها برای ارائه داده های خود با استفاده از Spark، بن با منابع اضافی به پایان می رسد که می توانید برای پیگیری سفر علم داده خود استفاده کنید.

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Ben Sullins - Image of Author Ben Sullins

Ben Sullins

به عنوان یک متخصص تمام وقت data، بن سالینز تمام وقتش را صرف کمک به سایرین می کند تا از data هوشمندانه استفاده کنند. وی به اطلاعات معنی می بخشد و از انجامش لذت می برد. پیش زمینه اش به او دانش منحصر به فردی می بخشد که او را از سایر جامعه data مجزی می کند. از اواخر دهه 1990، او به شرکت های معروف زیادی، از جمله facebook، میکروسافت، linkedIn، Cisco، Mozilla ،Pluralsight و Genentech درباره دموکراسیزه کردن data در شرکت هایشان مشاوره داده است. به علاوه، بن سه ماه را صرف اداره مسئولیت facebook کرد تا فرهنگ data را در آنجا ، از طریق ارائه و به کار بردن ابزار مناسب و تکنیک های بصری کردن data با استفاده از Tableau افزایش دهد. و هدف اصلی بن از این تخصص اش فراهم آوردن خدمات خاص به مشتری ها ، از طریق پربار کردن زندگی شان با اطلاعات هوشمندانه و موثر می باشد.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Free the Data Academy - Image of Author Free the Data Academy

Free the Data Academy

Free the Data Academy یک ارائه دهنده آموزش آنلاین است که توسط بن سالینز تأسیس شده است. نویسندگان و ارائه دهندگان در Free the Data Academy با تمرکز بر ارائه محتوای آموزشی مرتبط، مختصر و با کیفیت بالا برای تجزیه و تحلیل داده ها، دوره هایی را در موضوعاتی مانند تجزیه و تحلیل داده ها، Tableau، SQL، Excel، Power BI، طراحی ارائه، قصه گویی با داده ها ارائه می دهند.، و سواد داده.

مشاهده پروفایل