شروع به کار با مایکروسافت ورد - Getting Started with Microsoft Word

مسیر آموزشی شروع به کار با مایکروسافت ورد - Image of Learn Path Getting Started with Microsoft Word
شروع به کار با مایکروسافت ورد Getting Started with Microsoft Word
در Microsoft Word تازه کار هستید؟ با استفاده از برنامه شماره ۱ پردازش کلمه در جهان به سرعت عمل کنید. در این مسیر یادگیری ، می توانید نحوه ایجاد و قالب بندی اسناد اولیه در Word را بیاموزید.
Getting Started with Microsoft Word
New to Microsoft Word? Get up to speed fast with the world's #۱ word processing program. In this learning path, you can learn to create and format basic documents in Word.
مدت زمان: 3h 16m
تعداد دوره ها: 3
مجموع قیمت: (۶۲,۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۴۳,۴۰۰
تعداد مدرسین: 4
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری ورد دسکتاپ (آفیس 365/مایکروسافت 365) - Image of Course Learning Word Desktop (Office 365/Microsoft 365) 35 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری ورد دسکتاپ (آفیس 365/مایکروسافت 365)

  Learning Word Desktop (Office 365/Microsoft 365)

  مایکروسافت ورد دارای گزینه‌ها و ویژگی‌هایی است که تسلط بر آن‌ها ممکن است سال‌ها طول بکشد، اما اگر فقط نیاز به ایجاد یک سند ساده دارید، راه‌اندازی و اجرای آن با Word نیز آسان است. در این دوره کوتاه، نیک برازی، مربی کارکنان LinkedIn Learning به شما نشان می‌دهد که چگونه با نسخه اشتراکی Microsoft Word، با تمرکز بر رایج‌ترین ویژگی‌های اساسی که هر کاربر برای شروع به آن نیاز دارد، شروع به کار کنید. Nick با نشان دادن نحوه ایجاد، باز کردن و ذخیره اسناد جدید شروع می کند. در مرحله بعد، او قالب بندی در Word را پوشش می دهد، از قالب بندی متن/پاراگراف تا طرح بندی صفحه. او همچنین نحوه کار با سبک‌های داخلی در Word را نشان می‌دهد، نحوه همکاری در یک سند را با استفاده از ویژگی Track Changes نشان می‌دهد، میانبرهای صفحه کلید مفید را به اشتراک می‌گذارد و موارد دیگر.

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری جامع ورد (آفیس 365/مایکروسافت 365) - Image of Course Word Essential Training (Office 365/Microsoft 365) 2 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری جامع ورد (آفیس 365/مایکروسافت 365)

  Word Essential Training (Office 365/Microsoft 365)

  بیاموزید که چگونه با استفاده از نسخه Microsoft Word 365 اسناد را به راحتی ایجاد، ویرایش، قالب‌بندی و به اشتراک بگذارید. با مربی David Rivers همراه باشید زیرا او تمام ویژگی‌های اساسی این ابزار قدرتمند را نشان می‌دهد. این دوره نحوه ویرایش و قالب‌بندی متن برای ایجاد یک سند شیک با هدف فوری را شامل می‌شود. ایجاد لیست‌های numbered و bulleted. کار با ستون‌ها و جداول. تصاویر را به اسناد خود اضافه کنید. در مورد اسناد با تیم خود همکاری کنید. و اسناد را از طریق OneDrive و ایمیل به اشتراک بگذارید. به علاوه، نحوه استفاده از ابزارهای تصحیح در Word را برای بررسی هجی و دستور زبان، استفاده از رزومه خود با استفاده از دستیار رزومه و موارد دیگر کشف کنید.

 • 3
  دوره آموزشی دوره آموزشی نکات سریع ورد - Image of Course Word Quick Tips 31 دقیقه بروز شده
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی نکات سریع ورد

  Word Quick Tips

  با این مجموعه از فیلم‌های سریع و کوچک که به شما دقیقاً می‌گویند در مورد کار با Word باید بدانید، بهره وری بالاتری داشته و از Microsoft Word به طور کارآمدتری استفاده کنید. هر ویدیو در این دوره خود مستقل است و تقریباً یک دقیقه طول می‌کشد، بنابراین می‌توانید در هر نقطه وارد صحنه شوید تا به سرعت اطلاعات مفیدی کسب کنید. نویسندگان Nick Brazzi, Garrick Chow و Jess Stratton راه حل‌های محلی را برای سوالات رایج در مورد Word ارائه می‌دهند. آنها شامل استفاده از بخشهای تقسیم برای کنترل طرح‌بندی ستونها، مشاهده دو قسمت از یک سند، تبدیل متن به جدول و جدول به متن و موارد دیگر هستند. اهداف یادگیری کشیدن میز اضافه کردن وقفه های صفحه قالب بندی متن در یک جدول استفاده از وقفه های بخش برای کنترل چیدمان ستون فاصله مناسب بین پاراگراف ها را به درستی اضافه کنید شروع شماره گذاری صفحات بعداً در یک سند بازیابی سند پس از تصادف شامل صفحات عمودی و افقی در یک سند ذخیره از طریق Word در Google Drive ویرایش محتوای PDF در ورد

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Garrick Chow - Image of Author Garrick Chow

Garrick Chow

Garrick Chow بیش از هفتاد و پنج دوره ی آموزشی را ارائه کرده و هم اکنون یک ارائه کننده در Macworld و AIGA می باشد. Garrick Chow نویسنده ی ارشد مطالب در Lynda.com می باشد. او دوره های آموزشی زیادی در موضوعات مختلف طراحی کرده است. او در کلاس های حضوری و کنفرانس ها در کمپانی ها ، آژانس های دولتی و دانشگاه ها حاضر می شود. او ارائه کننده در کنفرانس Macworld بوده و در پدیده های جدید طراحی از جمله AIGA و UCDA همکاری می کند. علایق او شامل تولید audio and music، ابزار های digital lifestyle، برنامه های مربوط به سلامتی و gadgets می باشد.در زمان های غیر کاری او در گروه indie-rock و (The Jellybricks (www.thejellybricks.com نوازندگی می کند یا به ورزش دو مشغول است. با او از طریق www.garrickchow.com یا @garrickchow در ارتباط باشد.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس David Rivers - Image of Author David Rivers

David Rivers

دیوید ریورز متخصص در آموزش الکترونیکی است. مشتریهای او شامل میکروسافت و Corel می شوند. او نویسنده، آموزگار و متخصص توسعه و آموزش است. دیوید ریورز بیش از 20 سال سابقه همکاری با دولت، کسب و کارهای hi-tech و حوزۀ سلامت داشته است و به آن ها کمک می کرده تا کارآمدی و تولیدات خود را از طریق ادغام ابزارهای تکنولوژیک افزایش دهند. دیوید با سابقه عمیق در microsoft office، ابزارهای یادگیری الکترونیک، و ابزارهای مناسب تولید از جمله Framemaker و RoboHelp، علاقه مند کمک به افراد ، برای بهبود روند کارشان است. مشتریهای او شامل میکروسافت، شرکت کورل، نرم افزار هالوگن و شهر اوتاووا هستند. دیوید همچنین نویسنده صاحب کتاب درمورد محدوده موضوعاتی از فوتوشاپ تا Acrobat و Microsoft Digital Image Suite می باشد.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Nick Brazzi - Image of Author Nick Brazzi

Nick Brazzi

نیک برازی مدرس اسبق Apple و در حال حاضر کارمند و نویسنده در زمینه بهروری و مباحث موبایل برای Lynda.com است. نیک بیش از 20 سال است که تولیدات desktop دارد و تدوین ویدئو آموزش می دهد. وی پیش از پیوستن به Lynda.com، مدرس نرم افزار و طراح آموزش برای Apple، و عموماً سخنگوی مهمان چندین گروه کاربر مکینتاش در "سیلیکون وَلی" بود. نیک در اوقات فراغتش، مهارت هایش را در ورزش های مختلف مربوط به تک چرخ سواری به نمایش می گذارد.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Jess Stratton - Image of Author Jess Stratton

Jess Stratton

جس استراتن یک کارمند نویسنده و مشاور متخصص تکنولوژی در تولید نرم افزار و تکنولوژی موبایل است. جس استراتن، بیش از 10 سال را به گرداندن کسب و کار مشاوره تکنولوژی خودش، ساخت و نگه داری پایگاه داده برای شرکت ها و کسب و کار های کوچک و متوسط، ساخت وبسایت، نصب شبکه و رهبری تیم ها، کارمندان، و افراد کرده است تا برای تولید بیشتر از آخرین فن آوری های desktop و موبایل استفاده کنند. هم اکنون، جس علاوه بر اینکه یک ارائه دهنده برجسته کنفرانس های Lotus Note و نویسنده مشارکتی برای چندین صنعت چاپ و مجله ها، کتب درسی، پادکست ها، وب کست ها و سایر سایت های محبوب از جمله: Lifehacker.com است، یک نویسنده تمام وقت در Lynda.com نیز می باشد. جس را می توانید از طریق وب سایت او www.solacelearning.com ودنبال کردن در تویتر به آدرس@NerdGirlJess پیدا کنید.

مشاهده پروفایل