شروع کار با مایکروسافت پاورپوینت - Getting Started with Microsoft PowerPoint

مسیر آموزشی شروع کار با مایکروسافت پاورپوینت - Image of Learn Path Getting Started with Microsoft PowerPoint
شروع کار با مایکروسافت پاورپوینت Getting Started with Microsoft PowerPoint
در Microsoft PowerPoint تازه کار هستید؟ با این نرم افزار پرطرفدار ارائه سریع کار کنید. در این مسیر یادگیری ، می توانید اصول اولیه ایجاد ارائه های جذاب در پاورپوینت را بیاموزید.
Getting Started with Microsoft PowerPoint
New to Microsoft PowerPoint? Get up to speed fast with this popular presentation software. In this learning path, you can learn the basics of creating engaging presentations in PowerPoint.
مدت زمان: 6h 6m
تعداد دوره ها: 4
مجموع قیمت: (۷۵۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۵۲۵۰۰
تعداد مدرسین: 3
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی پاورپوینت دسکتاپ (آفیس365/مایکروسافت365) - Image of Course Learning PowerPoint Desktop (Office 365/Microsoft 365) 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی پاورپوینت دسکتاپ (آفیس365/مایکروسافت365)

  Learning PowerPoint Desktop (Office 365/Microsoft 365)

  با پاورپوینت برای مایکروسافت 365 شروع کنید. این دوره برای هرکسی است که در پاورپوینت تازه کار است و مایل به ایجاد و ارائه نمایش اسلاید و ارائه است. مربی کارمند، گاریک چاو، با نشان دادن نحوه ایجاد یک ارائه جدید از ابتدا یا با انتخاب یک الگو از میان صدها الگوی موجود در گالری ارائه پاورپوینت، شروع می کند. Garrick نحوه اضافه کردن محتوا مانند متن، تصاویر، صدا و ویدئو و حتی لینک در اسلایدهای پاورپوینت را توضیح می دهد. در طول مسیر، بیاموزید که چگونه می توانید تعامل را با انتقال متحرک اضافه کنید، و ارائه خود را صادر، به اشتراک بگذارید و ارائه دهید. اهداف یادگیری سه روش برای ایجاد یک اسلاید جدید را بشناسید. هدف چهار پنل موجود در پاورپوینت را مشخص کنید. دو روش برای درج تصویر در یک اسلاید را به یاد بیاورید. سه گزینه موجود در کادر گفتگوی Header و Footer را شناسایی کنید. سه تکنیک را برای رفتن به اسلاید بعدی در طول ارائه توضیح دهید. نحوه اشتراک گذاری یا مشاهده یک ارائه آنلاین را تعیین کنید.

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری جامع پاورپوینت (آفیس 365/مایکروسافت 365) - Image of Course PowerPoint Essential Training (Office 365/Microsoft 365) 3 ساعت بروز شده
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری جامع پاورپوینت (آفیس 365/مایکروسافت 365)

  PowerPoint Essential Training (Office 365/Microsoft 365)

  برای ایجاد یک نمایش زیبا، نیازی نیست که یک طراح باشید. بیاموزید که چگونه از Microsoft PowerPoint برای Microsoft 365 برای ایجاد، ویرایش و به اشتراک گذاری سریع ارائه‌هایی با ظاهر حرفه‌ای استفاده کنید. در این دوره آموزشی، مربی Jess Stratton نشان می‌دهد که چگونه می‌توان با الگوها و مضامین پاورپوینت شروع به کار کرد یا یک ارائه جدید را از ابتدا ساخت. وی نحوه تغییر طرح اسلاید را توضیح می‌دهد. افزودن و ویرایش متن، تصاویر، نمودارها، ویدئوها و انیمیشن‌ها ؛ اسلایدهای قالب برای سازگاری ؛ و یادداشت‌ها و speaker notes را برای اطمینان از تحویل روان اضافه کنید. بعلاوه، چگونگی همکاری در تغییرات و به اشتراک گذاشتن ارائه‌ها با دیگران را کشف کنید. در پایان دوره، شما می‌دانید که چگونه از ابزارهای پاورپوینت استفاده کنید و چند قانون طراحی ساده را دنبال کنید تا توجه شما را به پیام خود جلب کرده و ارائه‌ای درخشان ارائه دهید.

 • 3
  دوره آموزشی دوره آموزشی طراحی اسلایدهای بهتر در پاورپوینت - Image of Course PowerPoint: Designing Better Slides 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی طراحی اسلایدهای بهتر در پاورپوینت

  PowerPoint: Designing Better Slides

  این دوره که برای افراد غیر طراح طراحی شده است، متخصصان تجاری متوسط را با اجزای کلیدی طراحی و الزامات طراحی اسلاید پاورپوینت هدفمند آشنا می کند. پاورپوینت MVP Heather Ackmann از قوانین کلی راحت اما اثبات نشده برای ارائه اجتناب می کند و در عوض به درک و دید کلی از طراحی می پردازد. رویکرد Heather از سه ستون اساسی برای اسلایدهای موثر پاورپوینت پشتیبانی می کند: مخاطب، محیط و پیام. او شما را از طریق مثالهای قبل و بعد راهنمایی می کند که نحوه استفاده صحیح از فضای سفید در طراحی اسلاید، نحوه استفاده از نقاط گلوله و زمان ارتباط، نحوه تضاد موثر عناصر و ایده های اصلی و در نهایت نحوه استفاده بهینه از رنگ را راهنمایی می کند. اهداف یادگیری طراحی به عنوان غیر طراح اجزای کلیدی طراحی نیاز به سلسله مراتب سلسله مراتب در اسلایدهای گلوله ای وقتی گلوله از نظر شناختی ضروری است استفاده موثر از فضا ایجاد شباهت و تضاد استراتژیک

 • 4
  دوره آموزشی دوره آموزشی نکات سریع پاورپوینت - Image of Course PowerPoint Quick Tips 33 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی نکات سریع پاورپوینت

  PowerPoint Quick Tips

  توانایی‌های پاورپوینت خود را افزایش دهید - و برای سوالات متداول، راه حل‌های سریع دریافت کنید - با این مجموعه آموزش سریع. هر ویدیو به صورت مستقل است و طول آن تقریباً یک دقیقه است و چند فرصت یادگیری در طول روز کاری را برای شما آسان می‌کند. مدرسان Jess Stratton، Garrick Chow و Nick Brazzi نکات و ترفندهایی را به اشتراک می‌گذارند که با این پلتفرم ارائه محبوب می‌تواند به شما کمک کند تا هوشمندانه کار کنید. بیاموزید که چگونه یک علامت علامت به اسلایدها اضافه کنید، نمایش خود را به فیلم تبدیل کنید، انتقال و انیمیشن اضافه کنید، الگوهای پاورپوینت ایجاد کنید و موارد دیگر.

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Garrick Chow - Image of Author Garrick Chow

Garrick Chow

Garrick Chow بیش از هفتاد و پنج دوره ی آموزشی را ارائه کرده و هم اکنون یک ارائه کننده در Macworld و AIGA می باشد. Garrick Chow نویسنده ی ارشد مطالب در Lynda.com می باشد. او دوره های آموزشی زیادی در موضوعات مختلف طراحی کرده است. او در کلاس های حضوری و کنفرانس ها در کمپانی ها ، آژانس های دولتی و دانشگاه ها حاضر می شود. او ارائه کننده در کنفرانس Macworld بوده و در پدیده های جدید طراحی از جمله AIGA و UCDA همکاری می کند. علایق او شامل تولید audio and music، ابزار های digital lifestyle، برنامه های مربوط به سلامتی و gadgets می باشد.در زمان های غیر کاری او در گروه indie-rock و (The Jellybricks (www.thejellybricks.com نوازندگی می کند یا به ورزش دو مشغول است. با او از طریق www.garrickchow.com یا @garrickchow در ارتباط باشد.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Jess Stratton - Image of Author Jess Stratton

Jess Stratton

جس استراتن یک کارمند نویسنده و مشاور متخصص تکنولوژی در تولید نرم افزار و تکنولوژی موبایل است. جس استراتن، بیش از 10 سال را به گرداندن کسب و کار مشاوره تکنولوژی خودش، ساخت و نگه داری پایگاه داده برای شرکت ها و کسب و کار های کوچک و متوسط، ساخت وبسایت، نصب شبکه و رهبری تیم ها، کارمندان، و افراد کرده است تا برای تولید بیشتر از آخرین فن آوری های desktop و موبایل استفاده کنند. هم اکنون، جس علاوه بر اینکه یک ارائه دهنده برجسته کنفرانس های Lotus Note و نویسنده مشارکتی برای چندین صنعت چاپ و مجله ها، کتب درسی، پادکست ها، وب کست ها و سایر سایت های محبوب از جمله: Lifehacker.com است، یک نویسنده تمام وقت در Lynda.com نیز می باشد. جس را می توانید از طریق وب سایت او www.solacelearning.com ودنبال کردن در تویتر به آدرس@NerdGirlJess پیدا کنید.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Heather Ackmann - Image of Author Heather Ackmann

Heather Ackmann

هدر آکمن یک نویسنده، مدرس دارای مدرک میکروسافت و مهره برجسته میکروسافت است. او از سال 2006، بیش از 30 ساعت آموزش ویدئویی را برای نهادهای مختلف خصوصی و دولتی طراحی، نگارش و صداگذاری کرده است. او در سال 2016، AHA Learning Solutions را به همراه شریکانش تاسیس کرد تا مطالب آموزشی با کیفیت را برای موسسات آموزشی و بیزنس های ملی فراهم کند. او عضو فعال presentation community و عضو پرافتخار Presentation Guild است. ممکن است او را درحال به اشتراک گذاشتن توصیه یا اخبار میکروسافت آفیس در توییتر به آدرس @heatherackmann پیدا کنید.

مشاهده پروفایل