شروع به کار با Microsoft Outlook - Getting Started with Microsoft Outlook

مسیر آموزشی شروع به کار با Microsoft Outlook - Image of Learn Path Getting Started with Microsoft Outlook
شروع به کار با Microsoft Outlook Getting Started with Microsoft Outlook
در Outlook تازه کار هستید؟ با برنامه ایمیل و تقویم رایج مایکروسافت به سرعت کار کنید. در این مسیر آموزشی، می توانید اصول کار با ایمیل، تقویم و مخاطبین را در Outlook بیاموزید.
Getting Started with Microsoft Outlook
New to Outlook? Get up to speed fast with the popular Microsoft email and calendaring program. In this learning path, you can learn the basics of working with email, calendar, and contacts in Outlook.
مدت زمان: 2h 51m
تعداد دوره ها: 2
مجموع قیمت: (۲۸۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۱۹۶۰۰
تعداد مدرسین: 2
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری جامع اوت لوک (میکروسافت ۳۶۵) - Image of Course Outlook Essential Training (Microsoft 365) 2 ساعت بروز شده
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری جامع اوت لوک (میکروسافت ۳۶۵)

  Outlook Essential Training (Microsoft 365)

  Microsoft Outlook - یکی از پرکاربردترین برنامه‌های ایمیل و تقویم در جهان - دارای ابزارهایی است که می‌تواند به شما کمک کند به عنوان یک تیم کار کنید، تکالیف را پیگیری کنید و به طور مؤثرتری همکاری کنید. در این دوره آموزشی، نحوه تنظیم و مدیریت ایمیل، تقویم و مخاطبین را در نسخه Microsoft 365 Outlook یاد بگیرید. این دوره در سطح مبتدی با مربی Jess Stratton با بازدید از رابط شروع می شود و نحوه اتصال طیف گسترده ای از حساب های ایمیل را به Outlook نشان می دهد. سپس جس نحوه ایجاد، ارسال و خواندن سریع ایمیل و کاهش شلوغی صندوق ورودی، ایجاد و اشتراک گذاری مخاطبین، و ماندن در برنامه با تقویم ها و وظایف را نشان می دهد. همچنین، بیاموزید که چگونه می‌توانید از ویژگی‌های دسترس‌پذیری Outlook، از جمله ویژگی‌هایی برای کاربران دارای معلولیت و همچنین ابزارهایی برای اطمینان از دسترسی در ایمیل‌ها و دعوت‌های تقویم، بهترین استفاده را ببرید.

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی نکات سریع اوت لوک - Image of Course Outlook Quick Tips 27 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی نکات سریع اوت لوک

  Outlook Quick Tips

  پاسخ های سریع به فوری ترین سوالات Outlook خود را دریافت کنید. این آموزش‌های کوتاه به کاربران کمک می‌کند تا با Outlook، برنامه ایمیل و تقویم همه‌جای مایکروسافت، سریع‌تر و هوشمندتر کار کنند. گاریک چاو، مربی کارکنان آموزش لینکدین، راه‌حل‌هایی را در محل برای رایج‌ترین مسائل ارائه می‌کند - در قطعه‌های یک تا دو دقیقه‌ای که به راحتی در روز کاری شما جا می‌شوند. نحوه تنظیم یک پیام خارج از دفتر، کار با یادآورها، ایجاد پوشه‌ها و زیرپوشه‌ها، تغییر فونت پیش‌فرض در پیام‌های ایمیل، اشتراک‌گذاری تقویم‌های Outlook با دیگران، درخواست رسید خواندن و موارد دیگر را بیاموزید.

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Garrick Chow - Image of Author Garrick Chow

Garrick Chow

Garrick Chow بیش از هفتاد و پنج دوره ی آموزشی را ارائه کرده و هم اکنون یک ارائه کننده در Macworld و AIGA می باشد. Garrick Chow نویسنده ی ارشد مطالب در Lynda.com می باشد. او دوره های آموزشی زیادی در موضوعات مختلف طراحی کرده است. او در کلاس های حضوری و کنفرانس ها در کمپانی ها ، آژانس های دولتی و دانشگاه ها حاضر می شود. او ارائه کننده در کنفرانس Macworld بوده و در پدیده های جدید طراحی از جمله AIGA و UCDA همکاری می کند. علایق او شامل تولید audio and music، ابزار های digital lifestyle، برنامه های مربوط به سلامتی و gadgets می باشد.در زمان های غیر کاری او در گروه indie-rock و (The Jellybricks (www.thejellybricks.com نوازندگی می کند یا به ورزش دو مشغول است. با او از طریق www.garrickchow.com یا @garrickchow در ارتباط باشد.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Jess Stratton - Image of Author Jess Stratton

Jess Stratton

جس استراتن یک کارمند نویسنده و مشاور متخصص تکنولوژی در تولید نرم افزار و تکنولوژی موبایل است. جس استراتن، بیش از 10 سال را به گرداندن کسب و کار مشاوره تکنولوژی خودش، ساخت و نگه داری پایگاه داده برای شرکت ها و کسب و کار های کوچک و متوسط، ساخت وبسایت، نصب شبکه و رهبری تیم ها، کارمندان، و افراد کرده است تا برای تولید بیشتر از آخرین فن آوری های desktop و موبایل استفاده کنند. هم اکنون، جس علاوه بر اینکه یک ارائه دهنده برجسته کنفرانس های Lotus Note و نویسنده مشارکتی برای چندین صنعت چاپ و مجله ها، کتب درسی، پادکست ها، وب کست ها و سایر سایت های محبوب از جمله: Lifehacker.com است، یک نویسنده تمام وقت در Lynda.com نیز می باشد. جس را می توانید از طریق وب سایت او www.solacelearning.com ودنبال کردن در تویتر به آدرس@NerdGirlJess پیدا کنید.

مشاهده پروفایل