شروع به کار با Microsoft Outlook - Getting Started with Microsoft Outlook

مسیر آموزشی شروع به کار با Microsoft Outlook - Image of Learn Path Getting Started with Microsoft Outlook
شروع به کار با Microsoft Outlook Getting Started with Microsoft Outlook
در Outlook تازه کار هستید؟ با برنامه ایمیل و تقویم رایج مایکروسافت به سرعت کار کنید. در این مسیر آموزشی، می توانید اصول کار با ایمیل، تقویم و مخاطبین را در Outlook بیاموزید.
Getting Started with Microsoft Outlook
New to Outlook? Get up to speed fast with the popular Microsoft email and calendaring program. In this learning path, you can learn the basics of working with email, calendar, and contacts in Outlook.
مدت زمان: 2h 51m
تعداد دوره ها: 2
مجموع قیمت: (۴۵,۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۳۱,۴۰۰
تعداد مدرسین: 3
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری جامع اوت لوک (میکروسافت ۳۶۵) - Image of Course Outlook Essential Training (Microsoft 365) 2 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری جامع اوت لوک (میکروسافت ۳۶۵)

  Outlook Essential Training (Microsoft 365)

  Microsoft Outlook - یکی از پرکاربردترین برنامه‌های ایمیل و تقویم در جهان - دارای ابزارهایی است که می‌تواند به شما کمک کند به عنوان یک تیم کار کنید، تکالیف را پیگیری کنید و به طور مؤثرتری همکاری کنید. در این دوره آموزشی، نحوه تنظیم و مدیریت ایمیل، تقویم و مخاطبین را در نسخه Microsoft 365 Outlook یاد بگیرید. این دوره در سطح مبتدی با مربی Jess Stratton با بازدید از رابط شروع می شود و نحوه اتصال طیف گسترده ای از حساب های ایمیل را به Outlook نشان می دهد. سپس جس نحوه ایجاد، ارسال و خواندن سریع ایمیل و کاهش شلوغی صندوق ورودی، ایجاد و اشتراک گذاری مخاطبین، و ماندن در برنامه با تقویم ها و وظایف را نشان می دهد. همچنین، بیاموزید که چگونه می‌توانید از ویژگی‌های دسترس‌پذیری Outlook، از جمله ویژگی‌هایی برای کاربران دارای معلولیت و همچنین ابزارهایی برای اطمینان از دسترسی در ایمیل‌ها و دعوت‌های تقویم، بهترین استفاده را ببرید.

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی نکات سریع اوت لوک - Image of Course Outlook Quick Tips 33 دقیقه بروز شده
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی نکات سریع اوت لوک

  Outlook Quick Tips

  سریعاً به فوری‌ترین سوالات Outlook خود پاسخ دهید. این آموزش‌های کوتاه به کاربران کمک می‌کند تا با Outlook، ایمیل رایج و برنامه تقویم مایکروسافت سریعتر و هوشمندتر کار کنند. نویسندگان Jess Stratton, Garrick Chow و Nick Brazzi راه حل‌های محلی را برای رایج‌ترین موضوعات ارائه می‌دهند - در قطعه‌های یک تا دو دقیقه‌ای که به راحتی در روز کاری شما جای می‌گیرد. بیاموزید که چگونه یک پیام خارج از دفتر خود تنظیم کنید، با یادآوری‌ها کار کنید، در RSS feed مشترک شوید، قلم پیش فرض پیام‌های ایمیل را تغییر دهید، تقویم‌های Outlook را با دیگران به اشتراک بگذارید، فایل‌های داده Outlook گمشده را بازیابی کنید و موارد دیگر. اهداف یادگیری پیدا کردن و جایگزینی متن در یک ایمیل هدایت و تغییر مسیر ایمیل به صورت خودکار افزودن حساب Gmail به Outlook افزودن پوشه ها و زیر پوشه ها مرتب سازی پیام ها تقویم ها را به اشتراک بگذارید سفارشی کردن چشم انداز کار با Outlook.com

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Garrick Chow - Image of Author Garrick Chow

Garrick Chow

Garrick Chow بیش از هفتاد و پنج دوره ی آموزشی را ارائه کرده و هم اکنون یک ارائه کننده در Macworld و AIGA می باشد. Garrick Chow نویسنده ی ارشد مطالب در Lynda.com می باشد. او دوره های آموزشی زیادی در موضوعات مختلف طراحی کرده است. او در کلاس های حضوری و کنفرانس ها در کمپانی ها ، آژانس های دولتی و دانشگاه ها حاضر می شود. او ارائه کننده در کنفرانس Macworld بوده و در پدیده های جدید طراحی از جمله AIGA و UCDA همکاری می کند. علایق او شامل تولید audio and music، ابزار های digital lifestyle، برنامه های مربوط به سلامتی و gadgets می باشد.در زمان های غیر کاری او در گروه indie-rock و (The Jellybricks (www.thejellybricks.com نوازندگی می کند یا به ورزش دو مشغول است. با او از طریق www.garrickchow.com یا @garrickchow در ارتباط باشد.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Nick Brazzi - Image of Author Nick Brazzi

Nick Brazzi

نیک برازی مدرس اسبق Apple و در حال حاضر کارمند و نویسنده در زمینه بهروری و مباحث موبایل برای Lynda.com است. نیک بیش از 20 سال است که تولیدات desktop دارد و تدوین ویدئو آموزش می دهد. وی پیش از پیوستن به Lynda.com، مدرس نرم افزار و طراح آموزش برای Apple، و عموماً سخنگوی مهمان چندین گروه کاربر مکینتاش در "سیلیکون وَلی" بود. نیک در اوقات فراغتش، مهارت هایش را در ورزش های مختلف مربوط به تک چرخ سواری به نمایش می گذارد.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Jess Stratton - Image of Author Jess Stratton

Jess Stratton

جس استراتن یک کارمند نویسنده و مشاور متخصص تکنولوژی در تولید نرم افزار و تکنولوژی موبایل است. جس استراتن، بیش از 10 سال را به گرداندن کسب و کار مشاوره تکنولوژی خودش، ساخت و نگه داری پایگاه داده برای شرکت ها و کسب و کار های کوچک و متوسط، ساخت وبسایت، نصب شبکه و رهبری تیم ها، کارمندان، و افراد کرده است تا برای تولید بیشتر از آخرین فن آوری های desktop و موبایل استفاده کنند. هم اکنون، جس علاوه بر اینکه یک ارائه دهنده برجسته کنفرانس های Lotus Note و نویسنده مشارکتی برای چندین صنعت چاپ و مجله ها، کتب درسی، پادکست ها، وب کست ها و سایر سایت های محبوب از جمله: Lifehacker.com است، یک نویسنده تمام وقت در Lynda.com نیز می باشد. جس را می توانید از طریق وب سایت او www.solacelearning.com ودنبال کردن در تویتر به آدرس@NerdGirlJess پیدا کنید.

مشاهده پروفایل