شروع به کار با مایکروسافت وان نوت - Getting Started with Microsoft OneNote

مسیر آموزشی شروع به کار با مایکروسافت وان نوت - Image of Learn Path Getting Started with Microsoft OneNote
شروع به کار با مایکروسافت وان نوت Getting Started with Microsoft OneNote
در Microsoft OneNote تازه کار هستید؟ با استفاده از این برنامه یادداشت برداری محبوب سرعت خود را افزایش دهید. در این مسیر یادگیری ، می توانید یاد بگیرید که چگونه با این ابزار قوی سازماندهی و بهره وری بیشتری داشته باشید.
Getting Started with Microsoft OneNote
New to Microsoft OneNote? Get up to speed fast with this popular note-taking program. In this learning path, you can learn how to be even more organized and productive with this robust tool.
مدت زمان: 4h 35m
تعداد دوره ها: 3
مجموع قیمت: (۷۰۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۴۹۰۰۰
تعداد مدرسین: 2
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری جامع OneNote 2016 - Image of Course OneNote 2016 Essential Training 2 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری جامع OneNote 2016

  OneNote 2016 Essential Training

  بیاموزید که چگونه OneNote را برای ایجاد، ویرایش و ذخیره یادداشت‌های دیجیتالی برای سازماندهی خود استفاده کنید. مربی David Rivers راه های آسان برای ایجاد یادداشت، اضافه کردن و قالب‌بندی متن، سازماندهی با جداول و اشتراک گذاری و محافظت از نوت بوک‌ها را برجسته می‌کند. بعلاوه، نحوه ادغام انواع محتوا را در نت‌ها، مانند بریدگی صفحه، تصاویر، صدا و فیلم و حتی اسناد Word و صفحه گسترده اکسل کشف کنید. برای شروع به سرعت گرفتن و ضبط یادداشت‌های دیجیتالی که می‌توانید به دستگاههای مختلف دسترسی پیدا کنید، تنظیم کنید.

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی وان نوت برای وب (آفیس 365/مایکروسافت 365) - Image of Course Learning OneNote for the web (Office 365/Microsoft 365) 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی وان نوت برای وب (آفیس 365/مایکروسافت 365)

  Learning OneNote for the web (Office 365/Microsoft 365)

  OneNote Online یک برنامه یادداشت برداری قوی است که به شما امکان می دهد ایده ها را در هر کجا که هستید یادداشت کنید-از یک دستمال خطی تا مقاله ذخیره شده در وب-و یادداشت ها را برای یادآوری آسان برچسب گذاری کنید. در این دوره، Heather Severino-مربی معتبر Microsoft، Microsoft Office Specialist (MOS) Master و Microsoft MVP for OneNote-نکاتی را ارائه می دهد که به شما کمک می کند تا با این ابزار یادداشت برداری قدرتمندتر و سازماندهی بیشتری داشته باشید. نحوه ایجاد یک دفترچه یادداشت آنلاین قابل اشتراک گذاری، ضبط یادداشت های صوتی و یادداشت های دست نویس، ویرایش مشترک یک نوت بوک با دیگران، درج فایل ها و جستجوی سریع یادداشت های خود را بیاموزید. به علاوه، میانبرهای صفحه کلید را بیاموزید که به شما کمک می کند با این برنامه همه کاره حتی کارآمدتر کار کنید.

 • 3
  دوره آموزشی دوره آموزشی نکات و ترفندهای OneNote - Image of Course OneNote Tips and Tricks 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی نکات و ترفندهای OneNote

  OneNote Tips and Tricks

  OneNote یک برنامه قوی برای یادداشت برداری است که به شما امکان می دهد ایده ها را در هر کجا که هستید یادداشت کنید-از یک دستمال کاغذی خط دار تا مقاله ذخیره شده در وب-و برای یادآوری آسان از برچسب متقاطع استفاده کنید. در این دوره Heather Severino، مربی دارای مدرک مایکروسافت و استاد MOS (متخصص Microsoft Office)، نکاتی را ارائه می دهد که به شما کمک می کند تا با این ابزار یادداشت برداری قدرتمندتر و سازماندهی بیشتری داشته باشید. Heather میانبرهای قدرتمند را پوشش می دهد، نحوه تنظیم و سازماندهی نوت بوک های خود را توضیح می دهد، نکاتی را برای یادداشت برداری بهتر و بهبود ظاهر یادداشت های شما (مانند تبدیل متن دست نویس به متن تایپ شده) و نحوه وارد کردن محتوا از برنامه های دیگر به اشتراک می گذارد. در نهایت، او به شما نحوه پیدا کردن یادداشت ها و یافتن متن در تصاویر را نشان می دهد.

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس David Rivers - Image of Author David Rivers

David Rivers

دیوید ریورز متخصص در آموزش الکترونیکی است. مشتریهای او شامل میکروسافت و Corel می شوند. او نویسنده، آموزگار و متخصص توسعه و آموزش است. دیوید ریورز بیش از 20 سال سابقه همکاری با دولت، کسب و کارهای hi-tech و حوزۀ سلامت داشته است و به آن ها کمک می کرده تا کارآمدی و تولیدات خود را از طریق ادغام ابزارهای تکنولوژیک افزایش دهند. دیوید با سابقه عمیق در microsoft office، ابزارهای یادگیری الکترونیک، و ابزارهای مناسب تولید از جمله Framemaker و RoboHelp، علاقه مند کمک به افراد ، برای بهبود روند کارشان است. مشتریهای او شامل میکروسافت، شرکت کورل، نرم افزار هالوگن و شهر اوتاووا هستند. دیوید همچنین نویسنده صاحب کتاب درمورد محدوده موضوعاتی از فوتوشاپ تا Acrobat و Microsoft Digital Image Suite می باشد.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Heather Severino - Image of Author Heather Severino

Heather Severino

هدر سورینو، یک مربی حرفه ای، پرشور و شناخته شده در سطح جهانی است که دارای بیش از 23 سال تجربه در صنعت فن آوری و یادگیری است. پس زمینه او شامل کارهای دولتی، شرکتی، ورزشی، و تکنولوژی رسانه است. او به افراد و سازمان ها کمک می کند تا با به اشتراک گذاری تجربه و دانش در مورد برنامه های کاربردی نرم افزار مانند Microsoft Windows 10، Office 2016، Office 365، OneNote، Project، Visio، Adobe Captivate و TechSmith Camtasia Studio، یاد بگیرند که چگونه حداکثر بهره وری را در محیط کاری مدرن، ایجاد کنند. او از سال 2006 تاکنون درای گواهینامه مایکروسافت بوده است و در سال 2011 به یک مربی تایید شده مایکروسافت (MCT) تبدیل شده است. در سال 2012، مایکروسافت او را به عنوان رهبر منطقه ای MCT برای ایالات متحده آمریکا منصوب کرد و در حال حاضر یکی از حدود 115 رهبر MCT در سراسر جهان است، که در سطح جهانی رهبرهای دیگر را تحت نظارت قرار می‌دهد. در سال ۲۰۱۷، مایکروسافت او را با جایزه ممتاز به عنوان ارزشمندترین حرفه‌ای (MVP)برای تکنولوژی OneNote مفتخر ساخت. او همچنین در سال ۲۰۱۷ به یک مربی نوآور و مایکروسافت OneDrive (MODE)تبدیل شد. زمانی که او در یک کلاس مجازی یا در محل کار تدریس نمی‌کند، شما می‌توانید او را در یک کنفرانس تکنولوژی بیابید که به دیگران کمک می‌کند تا برای امتحانات گواهی مایکروسافت آماده شوند، یا به دنبال لاک‌پشت‌ها زیر سطح اقیانوس میگردد.

مشاهده پروفایل