شروع به کار با مایکروسافت اکسل - Getting Started with Microsoft Excel

مسیر آموزشی شروع به کار با مایکروسافت اکسل - Image of Learn Path Getting Started with Microsoft Excel
شروع به کار با مایکروسافت اکسل Getting Started with Microsoft Excel
در Microsoft Excel تازه کار هستید؟ با برنامه صفحه گسترده صفحه شماره ۱ جهان سرعت خود را افزایش دهید. در این مسیر یادگیری ، می توانید نحوه ایجاد و قالب بندی صفحات گسترده در Excel را بیاموزید.
Getting Started with Microsoft Excel
New to Microsoft Excel? Get up to speed fast with the world's #۱ spreadsheet program. In this learning path, you can learn to create and format basic spreadsheets in Excel.
مدت زمان: 7h 35m
تعداد دوره ها: 5
مجموع قیمت: (۹۵۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۶۶۵۰۰
تعداد مدرسین: 7
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی اکسل دسکتاپ (آفیس365/مایکروسافت365) - Image of Course Learning Excel Desktop (Office 365/Microsoft 365) 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی اکسل دسکتاپ (آفیس365/مایکروسافت365)

  Learning Excel Desktop (Office 365/Microsoft 365)

  آیا به دنبال شروع به کار با Microsoft Excel هستید؟ در این دوره در سطح مبتدی، مربی دیوید ریورز را دنبال کنید تا کاربران جدید را با مبانی اکسل آشنا کند. دیوید رابط اکسل را پوشش می دهد، سپس نحوه ایجاد کتابهای جدید، افزودن و قالب بندی اعداد و متن، کار با فرمولها و توابع اساسی و استفاده از ویژگیهای کلیدی مانند تکمیل خودکار را توضیح می دهد، که به شما امکان می دهد سلولهای جدید را با استفاده از سلولهای موجود در آنجا پر کنید. یک الگو است او به شما نشان می دهد که چگونه ستون ها و سطرها را فریز کنید، نمودارها را وارد کنید، صفحات گسترده خود را به سرعت با دیگران به اشتراک بگذارید و موارد دیگر.

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری جامع اکسل (آفیس 365/مایکروسافت 365) - Image of Course Excel Essential Training (Office 365/Microsoft 365) 2 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری جامع اکسل (آفیس 365/مایکروسافت 365)

  Excel Essential Training (Office 365/Microsoft 365)

  با مایکروسافت اکسل، محبوب‌ترین برنامه صفحه‌گسترده جهان، سرعت خود را افزایش دهید. با دنیس تیلور متخصص اکسل همراه باشید تا نحوه مدیریت و تجزیه و تحلیل کارآمد داده ها را با این برنامه قدرتمند نشان دهد. نحوه وارد کردن و سازماندهی داده ها، انجام محاسبات با توابع ساده و فرمت ظاهری ردیف ها، ستون ها، سلول ها و داده ها را بیاموزید. دروس دیگر نحوه کار با چندین کاربرگ، ساخت نمودارها و PivotTables، مرتب‌سازی و فیلتر کردن داده‌ها، استفاده از قابلیت‌های چاپ اکسل و موارد دیگر را شامل می‌شود.

 • 3
  دوره آموزشی دوره آموزشی اکسل: PivotTablesها برای مبتدیان - Image of Course Excel: PivotTables for Beginners 24 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی اکسل: PivotTablesها برای مبتدیان

  Excel: PivotTables for Beginners

  PivotTablesها لازم نیست ترسناک باشند! این ویژگی قدرتمند اکسل زمانی را که شما برای فرمول‌ها صرف می‌کنید به نصف کاهش می‌دهد. در این دوره مختصر، مربی اکسل، Dave Ludwig، جداول محوری را قابل فهم می‌کند و به شما نشان می‌دهد که چگونه با استفاده از آنها برای تجزیه و تحلیل داده‌های خود شروع به کار کنید. او با توضیح دو بلوک اساسی PivotTable شروع می‌کند: فیلدهای مقدار و زمینه‌های سطر. سپس او به شما نشان می‌دهد که چگونه می‌توانید یک جدول محوری را با اضافه کردن زمینه‌ها، فیلترها و قالب‌بندی تنظیم کنید. سرانجام، به شما نشان می‌دهد که چگونه از دکمه‌های فیلتر مخصوصی که به عنوان برش دهنده معروف هستند استفاده کنید و همچنین نحوه استفاده از جدول زمانی را به شما نشان می‌دهد. در پایان، او اصول تازه کردن و به روزرسانی PivotTable را مرور می‌کند. موضوعات شامل: زمان استفاده از جدول محوری را توصیف کنید. کارهایی را که باید قبل از ایجاد جدول محوری انجام دهید، لیست کنید. قبل از ایجاد جدول محوری، مزایای ایجاد جدول Excel را توضیح دهید. نمایش مفهومی فیلد مقدار را توصیف کنید. دلیل اینکه باید یک جدول محوری را مرتباً تازه کنید، ذکر کنید.

 • 4
  دوره آموزشی دوره آموزشی اکسل: مقدمه ای بر فرمول ها و توابع - Image of Course Excel: Introduction to Formulas and Functions 2 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی اکسل: مقدمه ای بر فرمول ها و توابع

  Excel: Introduction to Formulas and Functions

  برای باز کردن قدرت اکسل، باید از فرمول‌ها و توابع استفاده کنید. این ابزارهای محاسبه به شما کمک می‌کنند تا اطلاعات را به سطح بیاورید و تصمیمات بهتری بگیرید. اکسل: مقدمه برای فرمول‌ها و وظایف کاربران سطح مبتدی را نشان می‌دهد که چطور داده‌ها را با این ویژگی‌های آنالیز داده‌های قدرتمند، خلاصه و تحلیل کنند. مدرس Curt Frye نشان می‌دهد که چگونه فرمول‌های ریاضی را با عملیات ریاضی از قبیل جمع، تفریق، ضرب و تقسیم و نحوه استفاده از منابع سلول در فرمول‌های خود ایجاد کنید. او توضیح می‌دهد که چگونه داده‌ها را با توابعی مثل SUM و AVERAGE خلاصه کنید و با داده‌ها در محدوده و جدول Excel کار کنید. او همچنین روشهایی را پوشش می‌دهد تا یکپارچگی داده‌ها را تضمین نماید، مانند اعتبار سنجی داده‌ها، و تکنیک‌های حسابرسی را برای اطمینان از اینکه فرمول‌ها صحیح هستند، نشان می‌دهد. به علاوه، یک مقدمه برای ابزار تجزیه و تحلیل به دست آورید - اگر ابزارهای تحلیل گر، به عنوان مثال، سناریوها، جداول داده‌ها، و هدف را ترکیب می‌کند تا پیش‌بینی‌های درآمدی دقیق ایجاد کند. نکته: این دوره در اکسل آفیس ۳۶۵ تهیه شده است. اکثر مطالب این دوره همچنین برای کسانی مفید خواهد بود که با جدیدترین نسخه‌های مستقل از آفیس از جمله آفیس سال‌های ۲۰۱۹ و ۲۰۱۶ کار می‌کنند. اهداف یادگیری "فرمول" را تعریف کنید سه عملگر مقایسه را مشخص کنید. دو کلید مورد استفاده برای پایان دادن به حالت ویرایش در یک سلول را نام ببرید. کلید مورد استفاده برای باز کردن پنجره Help در Excel را به یاد بیاورید. محدوده زمانی معتبری را در کادر محاوره ای Subtotal تشخیص دهید. تعیین کنید که کدام فرمول مجموع ستون فروش را در جدول داده های فروش محاسبه می کند. نوع فایلی را که می توان مستقیماً در Excel باز کرد، مشخص کنید. نحوه فعال کردن Flash Fill را توضیح دهید. هدف یک سابقه را در یک فرمول خلاصه کنید.

 • 5
  دوره آموزشی دوره آموزشی نکات سریع اکسل - Image of Course Excel Quick Tips 49 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی نکات سریع اکسل

  Excel Quick Tips

  اکنون رایج‌ترین سوال‌ها در مورد استفاده از اکسل دارای پاسخ‌های به موقع ویدئویی است. این مجموعه از نکات سریع مراحل مفید و فشرده‌ای را ارائه می‌دهد که می‌توانید به راحتی برای ادامه کار اعمال کنید - خواه در حال انجام محاسبات باشید، راه اندازی یک کتاب کار جدید، اصلاح صفحه‌ای که دریافت کرد‌ه‌اید یا آماده‌سازی جداول برای ارائه. هر ویدئو حدود یک دقیقه است، بنابراین می‌توانید در کمترین زمان وارد صحنه شوید و اطلاعات مفیدی کسب کنید.

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Garrick Chow - Image of Author Garrick Chow

Garrick Chow

Garrick Chow بیش از هفتاد و پنج دوره ی آموزشی را ارائه کرده و هم اکنون یک ارائه کننده در Macworld و AIGA می باشد. Garrick Chow نویسنده ی ارشد مطالب در Lynda.com می باشد. او دوره های آموزشی زیادی در موضوعات مختلف طراحی کرده است. او در کلاس های حضوری و کنفرانس ها در کمپانی ها ، آژانس های دولتی و دانشگاه ها حاضر می شود. او ارائه کننده در کنفرانس Macworld بوده و در پدیده های جدید طراحی از جمله AIGA و UCDA همکاری می کند. علایق او شامل تولید audio and music، ابزار های digital lifestyle، برنامه های مربوط به سلامتی و gadgets می باشد.در زمان های غیر کاری او در گروه indie-rock و (The Jellybricks (www.thejellybricks.com نوازندگی می کند یا به ورزش دو مشغول است. با او از طریق www.garrickchow.com یا @garrickchow در ارتباط باشد.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس David Rivers - Image of Author David Rivers

David Rivers

دیوید ریورز متخصص در آموزش الکترونیکی است. مشتریهای او شامل میکروسافت و Corel می شوند. او نویسنده، آموزگار و متخصص توسعه و آموزش است. دیوید ریورز بیش از 20 سال سابقه همکاری با دولت، کسب و کارهای hi-tech و حوزۀ سلامت داشته است و به آن ها کمک می کرده تا کارآمدی و تولیدات خود را از طریق ادغام ابزارهای تکنولوژیک افزایش دهند. دیوید با سابقه عمیق در microsoft office، ابزارهای یادگیری الکترونیک، و ابزارهای مناسب تولید از جمله Framemaker و RoboHelp، علاقه مند کمک به افراد ، برای بهبود روند کارشان است. مشتریهای او شامل میکروسافت، شرکت کورل، نرم افزار هالوگن و شهر اوتاووا هستند. دیوید همچنین نویسنده صاحب کتاب درمورد محدوده موضوعاتی از فوتوشاپ تا Acrobat و Microsoft Digital Image Suite می باشد.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Curt Frye - Image of Author Curt Frye

Curt Frye

کُرت فرای یک نویسنده و مشاور مستقل است که در زمینه Microsoft Excel تخصص دارد. او نویسنده بیش از 40 عنوان کتاب و کورس های آموزشی آنلاین، از جمله گام به گام Micorsoft Excel 2010 (میکروسافت press)، راهنمای جیبی (Excel 2007 (O'reilly media، و بیش از 12 کورس آموزشی برای Lynda.com است. وی همچنین یک سخنران مهم است که عناوین دقیقی از Excel به عنوان یک ابزار تحلیل هوشمندانه بیزنس و رویکرد ™Improspective اش به ارتباطات در بیزنس فراهم می کند.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Dennis Taylor - Image of Author Dennis Taylor

Dennis Taylor

کارشناس اکسل، دنیس تیلور، با تجربه ای متجاوز از بیست و پنج سال در امر آموزش و تالیف مبحث "صفحه گسترده" فعال می باشد. دنیس تیلور از تجربه ای بالغ بر بیست و پنج سال در برنامه های صفحه گسترده به عنوان مولف، سخنران، رهبر سمینار برخوردار می باشد. از اواسط دهه ی نود میلادی، وی نویسنده و ارائه کننده ی تعداد بیشماری از ویدئوهای مبحث اکسل و دوره های آموزشی آنلاین بوده است و در سرتاسر کشورهای آمریکا و کانادا برای ارائه ی بیش از سیصد سمینار و کلاس سفر نموده است. او یا خودش یا با همکاری مشترک نویسندگان دیگر، به تالیف کتاب های چندگانه با موضوع "نرم افزار صفحه گسترده" و ارائه ی بیش از پانصد سمینار تحت وب با موضوع "اکسل" ، برای مجموعه ی متنوعی از بینندگانش ، اشتغال زایی کرده است. دنیس با صدها شرکت و سازمان دولتی متفاوت به علاوه ی دانشکده ها و دانشگاه ها همکاری داشته است. وی در شهر بولدر در ایالت کلرادو زندگی می کند.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Nick Brazzi - Image of Author Nick Brazzi

Nick Brazzi

نیک برازی مدرس اسبق Apple و در حال حاضر کارمند و نویسنده در زمینه بهروری و مباحث موبایل برای Lynda.com است. نیک بیش از 20 سال است که تولیدات desktop دارد و تدوین ویدئو آموزش می دهد. وی پیش از پیوستن به Lynda.com، مدرس نرم افزار و طراح آموزش برای Apple، و عموماً سخنگوی مهمان چندین گروه کاربر مکینتاش در "سیلیکون وَلی" بود. نیک در اوقات فراغتش، مهارت هایش را در ورزش های مختلف مربوط به تک چرخ سواری به نمایش می گذارد.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Jess Stratton - Image of Author Jess Stratton

Jess Stratton

جس استراتن یک کارمند نویسنده و مشاور متخصص تکنولوژی در تولید نرم افزار و تکنولوژی موبایل است. جس استراتن، بیش از 10 سال را به گرداندن کسب و کار مشاوره تکنولوژی خودش، ساخت و نگه داری پایگاه داده برای شرکت ها و کسب و کار های کوچک و متوسط، ساخت وبسایت، نصب شبکه و رهبری تیم ها، کارمندان، و افراد کرده است تا برای تولید بیشتر از آخرین فن آوری های desktop و موبایل استفاده کنند. هم اکنون، جس علاوه بر اینکه یک ارائه دهنده برجسته کنفرانس های Lotus Note و نویسنده مشارکتی برای چندین صنعت چاپ و مجله ها، کتب درسی، پادکست ها، وب کست ها و سایر سایت های محبوب از جمله: Lifehacker.com است، یک نویسنده تمام وقت در Lynda.com نیز می باشد. جس را می توانید از طریق وب سایت او www.solacelearning.com ودنبال کردن در تویتر به آدرس@NerdGirlJess پیدا کنید.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Dave Ludwig - Image of Author Dave Ludwig

Dave Ludwig

دیو لود ویگ، یک توسعه دهنده محتوا در مایکروسافت است که مقالات، ابزارهای تصویری و ویدئوها را برای اکسل ایجاد می کند. اولین کار Dave در نرم افزار آموزش نرم افزار بانکی برای حسابداران بود. از آنجا، او به نرم افزار گرافیکی رفت و در آنجا فتوشاپ و Illustrator را به اداره پشتیبانی فنی ادوبی آموزش داد. اولین کار او برای مایکروسافت در MSN Sidewalk بود، جایی که وی کارمندانش را در ابزار انتشارات داخلی آموزش داد. در حال حاضر او در دفتر به عنوان یک توسعه دهنده محتوا کار می کند، با تمرکز بر اکسل. او عاشق تدریس افراد، برای تولید بیشتر است تا بتوانند به صورت شخصی و حرفه ای موفق شوند.

مشاهده پروفایل