توسعه دادن مهارتهای مدیریت پروژه - Develop Your Project Management Skills

مسیر آموزشی توسعه دادن مهارتهای مدیریت پروژه - Image of Learn Path Develop Your Project Management Skills
توسعه دادن مهارتهای مدیریت پروژه Develop Your Project Management Skills
مهارتهای مدیریت پروژه خود را با یادگیری نحوه ایجاد یک طرح پروژه با کیفیت ، اجرای آن و نظارت بر نتایج ، توسعه دهید. نحوه شناسایی و واکنش به نیروهای خارجی را که ممکن است بر اهداف پروژه تأثیر بگذارند کشف کنید. بهترین شیوه ها را پیاده سازی کنید تا اطمینان حاصل کنید که برای سهامداران ارزش قائل هستید.
Develop Your Project Management Skills
Develop your project management skills by learning how to create a quality project plan, execute on that plan, and monitor the results. Discover how to identify and react to outside forces that might influence project goals. Implement best practices to ensure you deliver value for your stakeholders.
مدت زمان: 11h 8m
تعداد دوره ها: 10
مجموع قیمت: (۲۰۰۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۱۴۰۰۰۰
تعداد مدرسین: 7
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی مبانی مدیریت پروژه: بودجه‌بندی - Image of Course Project Management Foundations: Budgets 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مبانی مدیریت پروژه: بودجه‌بندی

  Project Management Foundations: Budgets

  بودجه‌بندی، کلید کنترل خروجی یک پروژه و یکی از ۱۰ حوزه دانش اساسی از بدنه مدیریت پروژه است. این درس، برای متخصصان مدیریت پروژه و افراد دیگر که نیاز به دست یابی به هزینه‌های خود دارند طراحی شده‌است، نویسنده و مدرس Bob McGannon به شما نشان می‌دهد که چگونه بودجه پروژه هایتان را مدیریت کنید. کاوش اصولی مانند ساختار شکست کار، استانداردهای هزینه، و سرمایه در مقابل هزینه‌های عملیاتی است. سپس نحوه ساخت، مدیریت و نظارت بر بودجه پروژه را یاد بگیرید. به علاوه، راهنمایی های عملی در مورد بهبودی از سرریز شدن و مقابله با تغییرات دامنه را دریافت کنید. نکته: این دوره از آخرین دستورالعمل موسسه مدیریت پروژه، به عنوان راهنمای PMBOK، پیروی می‌کند. موضوعات شامل: بهترین روشها را برای بودجه بندی و برآورد پروژه به یاد بیاورید. رویکردهای تخمین متداول مورد استفاده برای ساخت بودجه های پروژه را متمایز کرده و زمان استفاده از آنها را بفهمید. ضمن استفاده از تکنیک های سالم تصحیح بودجه ، بهترین روش ها را برای مدیریت انتظار بودجه شناسایی کنید. تکنیک های بودجه بندی پروژه چابک را توصیف و کاوش کنید. رویکردهای مختلف را برای تصحیح بیش از حد بودجه پروژه مرور کنید. رویکردهای گزارشگری بودجه سالم ، از جمله نحوه استفاده از آنها برای گزارش وضعیت پروژه را مرور کنید. مسائل و تغییراتی را که می تواند بودجه پروژه را به خطر بیندازد را بشناسید.

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی مبانی مدیریت پروژه: الزامات - Image of Course Project Management Foundations: Requirements 27 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مبانی مدیریت پروژه: الزامات

  Project Management Foundations: Requirements

  الزامات پروژه این است که چگونه مدیران پروژه نیازهای کسب و کار را تعیین می کنند و اهداف پروژه را همسو می کنند. الزامات همچنین مبنایی برای تعیین دامنه پروژه ، اختصاص منابع و انجام آزمایش پذیرش است. در این دوره ، Daniel Stanton ، PMP ، یک فرایند آسان و 10 مرحله ای را برای مدیریت نیازهای هر پروژه معرفی می کند. نحوه تعیین استانداردهای قابل اجرا ، شناسایی ذینفعان خود ، جمع آوری و تجزیه و تحلیل الزامات ، اولویت بندی آنها و ثبت نتایج خود را بیابید. دانیل همچنین توضیح می دهد که چگونه درخواست تأیید نیازهای پروژه را درخواست کرده و درخواست تغییر مداوم را مدیریت کنید. موضوعات مورد بحث عبارتند از: - نحوه مدیریت مناسب نیازها را توصیف کنید. - تمایز بین برنامه های در نظر گرفته شده برای جلب الزامات ذینفعان و درگیر نگه داشتن ذینفعان - اصطلاحاتی را که در تحلیل سهامداران استفاده می شود تعریف کنید. - 10ویژگی مورد نیاز پروژه را مشخص کنید. - روشهای مناسب برای تعیین اولویت های مورد نیاز پروژه را مرور کنید.

 • 3
  دوره آموزشی دوره آموزشی مبانی مدیریت پروژه - Image of Course Project Management Foundations 3 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مبانی مدیریت پروژه

  Project Management Foundations

  مدیریت پروژه مجموعه ای از تکنیک هاست که هرکسی می تواند برای دستیابی به اهداف و موفقیت بیشتر پروژه ها از آنها استفاده کند. مدیریت پروژه می تواند برای هدایت پروژه های کوچک و ساده و همچنین ابتکارات پیچیده در سطح سازمانی مورد استفاده قرار گیرد. بانی بیافور همیشه مجذوب این بوده که چگونه همه چیز کار می کند و چگونه کارها را بهتر انجام دهد. در این دوره، او اصول مدیریت پروژه را از تعیین اهداف و اهداف پروژه و ساختن یک برنامه پروژه گرفته تا مدیریت منابع و کار، رعایت مهلت‌ها و بستن پروژه توضیح می‌دهد. در طول مسیر، او نکاتی را برای برقراری ارتباط، برگزاری جلسات، حفظ پروژه در مسیر و جلب پذیرش مشتری ارائه می دهد. این دوره همچنین مروری بر تغییرات معرفی شده در کتاب راهنمای موسسه مدیریت پروژه ویرایش هفتم مجموعه دانش مدیریت پروژه ارائه می‌کند. این دوره تمریناتی را برای اکثر ویدیوها بر اساس یک پروژه مطالعه موردی مراقبت های بهداشتی/IT ارائه می دهد. اهداف یادگیری تعریف مدیریت پروژه را مشخص کنید. شباهت ها و تفاوت های بین مدیریت پروژه سنتی و چابک را بررسی کنید. اصول تحلیل ذینفعان پروژه را بررسی کنید. بهترین راه ها برای شناسایی هدف و اهداف پروژه را بررسی کنید. استراتژی ها را برای جمع آوری نیازمندی ها بررسی کنید. اصول تدوین بودجه پروژه را شناسایی کنید. بهترین روش ها برای ایجاد یک طرح با کیفیت را تشخیص دهید. بهترین گام ها را در هنگام تعیین فرآیندهای تهیه منابع کشف کنید. اصول توسعه یک برنامه پروژه را بررسی کنید. رویکردهای نظارت و کنترل پیشرفت و عملکرد را بررسی کنید.

 • 4
  دوره آموزشی دوره آموزشی مبانی مدیریت پروژه نرم افزاری - Image of Course Software Project Management Foundations 54 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مبانی مدیریت پروژه نرم افزاری

  Software Project Management Foundations

  مدیریت پروژه را کاوش کنید و بدانید که چه چیزی منجر به هدایت یک پروژه به عنوان مدیر می شود. کشف کنید که چه چیزی باعث ایجاد مشکل در پروژه ها می شود. در مورد آبشار و چابک، دو چارچوب پرکاربرد مدیریت پروژه، اطلاعات کسب کنید. نحوه انتخاب چارچوب مناسب برای پروژه های مختلف نرم افزاری را بیاموزید و با چرخه عمر توسعه نرم افزار (SDLC) آشنا شوید. مربی Kelley O'Connell همچنین مهارت ها و موضوعات خاصی را پوشش می دهد که می تواند به مدیران پروژه کمک کند تا پروژه های نرم افزاری را به یک نتیجه موفق برساند. اهداف یادگیری مقایسه و مقایسه دو روش اصلی مدیریت پروژه. توابع لایه های مختلف نرم افزار را شرح دهید. تمایز بین انواع مختلف پروژه های نرم افزاری. عناصر یک درخواست خوب برای نوشتن پیشنهاد را شرح دهید. الزاماتی را که باید قبل از عرضه محصول رعایت شود، مشخص کنید.

 • 5
  دوره آموزشی دوره آموزشی مبانی مدیریت پروژه: اصول اخلاق - Image of Course Project Management Foundations: Ethics 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مبانی مدیریت پروژه: اصول اخلاق

  Project Management Foundations: Ethics

  موفقیت کلی شما به عنوان یک مدیر پروژه به توانایی شما برای شناسایی و مدیریت مسائل اخلاقی بستگی دارد. رفتار اخلاقی نیز یک الزام برای (Project Management Institute (PMI است. برای افزایش اعتبار و افزایش مشارکت و موفقیت پروژه، باید یاد بگیرید که چگونه پروژه خود را به روش اخلاقی انجام دهید و هر مشکلی را که ممکن است به وجود آیند را حل کنید - به دلیل تعارض منافع، فشار بیزنس، یا حتی ترس از شکست. در این درس به Bob McGannon بپیوندید، زیرا او ارزش‌های اصلی پروژه‌های اخلاقی و معیارهای اخلاقی را بررسی کرده و استانداردهای اخلاقی متفاوتی را که می توان برای مدیریت پروژه به کار برد، را بررسی می‌کند. او همچنین نشان می‌دهد که چگونه چارچوبی برای تصمیم‌گیری اخلاقی ارایه دهید که انتظارات فرهنگی منحصر به فرد سازمان شما را با استانداردهای شخصی شما متعادل سازد. موضوعات شامل: سه ارزش اخلاقی مورد استفاده در مدیریت پروژه را توصیف کنید. سه راهکار را برای نشان دادن توجه به زمان و نیروی مغزی هنگام برقراری ارتباط مشخص کنید. عواقب نقض استاندارد اخلاقی اجباری ارائه شده توسط PMI را توضیح دهید. مشخصات استانداردهای آرزوی PMI را خلاصه کنید. تعیین کنید که آیا یک وضعیت شواهدی را برای یک استاندارد آمال ارائه می دهد. سه چالش مشترک موجود در حین شروع طرح ریزی و برنامه ریزی را بشناسید.

 • 6
  دوره آموزشی دوره آموزشی مبانی مدیریت پروژه: تیم ها - Image of Course Project Management Foundations: Teams 26 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مبانی مدیریت پروژه: تیم ها

  Project Management Foundations: Teams

  تکنیک های برجسته را برای درک ویژگی های شخصیتی اعضای تیم و مدیریت پیشرفت تیم ها کاوش کنید. مربی دانیل استنتون در مورد ارزش یادگیری در مورد اعضای تیم بحث می کند و تعدادی از ارزیابی ها را که می تواند به شناسایی انواع شخصیت، هوش هیجانی، نقاط قوت و سبک کار کمک کند توضیح می دهد. وی همچنین روش هایی را به اشتراک می گذارد که مدیران پروژه می توانند از این ابزارها برای ارتباط با همکاران و ایجاد فضایی که در آن همه قادر به موفقیت هستند استفاده کنند. موضوعات مورد بحث عبارتند از: - نشانگر نوع Myers-Briggs را بررسی کنید. - استفاده از ارزیابی سبک های کار Tates را کاوش کنید. - عناصر هوش هیجانی را شناسایی کنید. - برنامه های مدل رهبری موقعیتی را برای رفع نیازهای کارمندان کاوش کنید. - نحوه اعمال مدل Lencioni در تیم های ناکارآمد را بررسی کنید.

 • 7
  دوره آموزشی دوره آموزشی مبانی مدیریت پروژه: ارتباطات - Image of Course Project Management Foundations: Communication 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مبانی مدیریت پروژه: ارتباطات

  Project Management Foundations: Communication

  به عنوان یک مدیر پروژه، بیشتر وقت خود را برای برقراری ارتباط صرف خواهید کرد. برای اینکه یک پروژه در حال حرکت سریع در مسیر خود داشته باشید، باید بدانید چگونه ایمیل‌های، تماس‌های تلفنی، پست صوتی، و مستندسازی را مدیریت کنید. در این درس، مربی Doug Rose اسرار مدیریت ارتباطات پروژه را به اشتراک می‌گذارد، با جزئیات توضیح می‌دهد که چطور یک استراتژی ارتباطی محکم را طراحی کنید تا تیم شما را در به حداکثر رساندن خرید و اولویت بندی ورودی های ذینفع، کمک کند. کشف کنید که چگونه از یک برنامه ارتباطی برای توسعه اهداف ارتباطی دو طرفه، برگزاری جلسات کارآمد و ایجاد گزارش‌های دقیق استفاده کنید. موضوعات شامل: "سر و صدا" را در یک پیام تعریف کنید. بهترین روش ارتباطی را برای موضوعی دارای احساسات و پیچیده مشخص کنید. هدف ثبت نام ذینفعان را بخاطر بسپارید. چهار ربع را در یک شبکه قدرت و بهره نام ببرید. شایعترین مانع برقراری ارتباط در تیمهای متقابل عملکرد را تشخیص دهید. رویکرد SHARKS را مرور کنید و توضیح دهید که چگونه به سازمان ملاقات کمک می کند.

 • 8
  دوره آموزشی دوره آموزشی مبانی مدیریت پروژه: ریسک - Image of Course Project Management Foundations: Risk 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مبانی مدیریت پروژه: ریسک

  Project Management Foundations: Risk

  بدون ریسک، هیچ پاداشی وجود ندارد. اما اگر به درستی مدیریت نشود، ریسک توانایی شما را برای دستیابی به اهداف پروژه کاهش می دهد و می تواند آن را به کلی از مسیر خارج کند. در این دوره، نویسنده و PMP Bob McGannon به شما نشان می دهد که چگونه ریسک پروژه را پیش بینی، ارزیابی و مدیریت کنید، خواه پروژه شما بزرگ باشد یا کوچک. باب توضیح می‌دهد که ویرایش هفتم PMBOK چگونه با ریسک سروکار دارد و چرا مدیریت ریسک برای موفقیت پروژه بسیار مهم است. کشف کنید که چگونه می توانید میزان تحمل ذینفعان خود را برای ریسک اندازه گیری کنید، یک برنامه ریسک جمع آوری کنید، یک ثبت ریسک ایجاد کنید، و با بروز خطرات تداوم پروژه را حفظ کنید.

 • 9
  دوره آموزشی دوره آموزشی دلایل شکست پروژه‌ها و راه‌حل های بهبود موفقیت آنها - Image of Course Why Projects Fail and How to Improve Their Success 52 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی دلایل شکست پروژه‌ها و راه‌حل های بهبود موفقیت آنها

  Why Projects Fail and How to Improve Their Success

  بسیاری از مدیران پروژه یک پروژه را با امید زیادی به موفقیت شروع می کنند، فقط قبل از اینکه تیمشان به خط پایان برسد، از هم می پاشد. چگونه می توانید از رسیدن به سرنوشت پروژه های آینده خود جلوگیری کنید؟ در این دوره آموزشی، با برخی از مهمترین دلایل شکست پروژه ها و همچنین کارهایی که می توانید برای جلوگیری از این مشکلات و حفظ پروژه های خود در مسیر درست انجام دهید، آشنا شوید. مربی سندی میچل نکاتی را برای کار با ذینفعان به اشتراک می گذارد، از جمله نحوه برقراری ارتباط مؤثرتر و مدیریت نیازها و انتظارات آنها. او همچنین نحوه اطمینان از همسویی پروژه شما با اهداف سازمان را پوشش می دهد. به علاوه، یاد بگیرید که چگونه مسائل رایجی را که در طول برنامه ریزی و اجرای پروژه شما ظاهر می شوند، شناسایی و مدیریت کنید.

 • 10
  دوره آموزشی دوره آموزشی ذهن آگاهی: مهارتی حیاتی برای مدیران پروژه - Image of Course Mindfulness: A Critical Skill for Project Managers 38 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی ذهن آگاهی: مهارتی حیاتی برای مدیران پروژه

  Mindfulness: A Critical Skill for Project Managers

  در زمینه مدیریت پروژه، توجه زیادی به ارزش مهارت های بین فردی شده است. پایه و اساس این مهارت ها افزایش آگاهی از خود و دیگران است – و این با ذهن آگاهی شروع می شود. در این دوره، مربی Ruth Pearce به بررسی این موضوع می‌پردازد که ذهن‌آگاهی چیست (و نیست)، و تصورات غلط رایج در مورد تمرین ذهن‌آگاهی و اهمیت آن در مدیریت پروژه‌ها را به چالش می‌کشد. روث پیوندهای بین ذهن آگاهی و مهارت های یک مدیر پروژه برجسته از جمله رهبری، تصمیم گیری و ارتباطات را بررسی می کند. بیاموزید که چگونه ذهن آگاهی می تواند به شما در مقابله با سوگیری شناختی و پاسخ مناسب به استرس مثبت و منفی کمک کند. نکاتی را برای انتقال آگاهانه از کاری به کار دیگر دریافت کنید. به علاوه، کشف کنید که چگونه می‌توانید تمرین‌های ذهن آگاهی را در زندگی روزمره خود بگنجانید.

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Bonnie Biafore - Image of Author Bonnie Biafore

Bonnie Biafore

PMP/ مهندس/ نویسنده پرفروش ترین کتابها "بانی بیافور" بیش از 25 سال سابقه ساخت و توسعه نرم افزار و مدیریت پروژه دارد. "بانی بیافور" یک حرفه ای در مدیریت پروژه (به اختصار PMP) و مهندسی است با بیش از 25 سال سابقه مدیریت ساخت و توسعه و اجرای پروژه هایی درحوزه های مخابرات، صنایع همگانی و صنایع IT. وی همچنین بیش از 25 کتاب برنده جایزه نوشته است، از جمله میکروسافت پروژه 2013: راهنمای گمشده، مدیریت موفق پروژه ( برنده جایزه سال 2012 در رقابت بین المللی STC 2012)، کتاب های جیبی 2015: راهنمای گمشده 2015 (راهنمای رسمی تعلیم برای Quickbookها)، و کتاب مربی مدیریت پروژه شما. رمان او، به نام Fresh Squeezed هم اکنون در آمازون و سایر مراکز تجاری در دسترس است. او همچنین وقتی پشت کامپیوترش نباشد ، خدمات مدیریت پروژه و مستند سازی فنی ارائه می کند، وی با دو سگ کوهی اش در کوه پیاده روی می کند، کلاس های رقص هوایی می رود، و غذاهای ماهرانه ای می پزد. می توانید او را در LinkedIn به آدرس https://www.linkedin.com/in/bonniebiafore پیدا کنید.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Bob McGannon - Image of Author Bob McGannon

Bob McGannon

باب مک گانون برنامه های مدیریت پروژه را در 3 قاره راه اندازی کرده است. او متخصص PMP و مشاور PRINCE2 است. باب مک گانون معاون رئیس Mindavation در ایالات متحده و مدیر Mindavation Pty Ltd در استرالیا است. هر دو این سازمان های مشاوره ای با ارائه مشاوران ، کارگاه ها و مربیگری بر افزایش قابلیت های کسب و کار در پورتفولیو، برنامه ها و فضای مدیریت پروژه تمرکز می کنند. باب متخصص در برنامه استراتژیک و مدیریت پورتفولیو است و کمک کرده است تا ادارات مدیریت پروژه را در سه قاره متفاوت ایجاد کنند. او 25 سال از IT، مدیریت پروژه و تجربه تجزیه و تحلیل پروژه دارد، 18 سال از آن با شرکت IBM همکاری داشته است. تجربه مدیریتی او شامل برونسپاری فناوری، اندازه گیری و کیفیت تحویل IT، تجزیه و تحلیل کسب و کار و مدیریت پروژه کلی است. باب در سطح بین المللی کار کرده است و نقش مهمی در توسعه برنامه های تجاری بین المللی در استفاده در ایالات متحده و اروپا دارد و اخیرا در مشاغل مشاوره ای با Medicare در Canberra مشغول به کار بوده است. او تیم های پروژه ای را حتی به تعداد 460 نفر مدیریت کرده است و یک بار به عنوان مدیر تحویل IT برای IBM، پشتیبانی از American Express را انجام می دهد. باب به عنوان یک مدیر پروژه حرفه ای ، توسط موسسه مدیریت پروژه، مدیر پروژه اجرایی با آی بی ام و مربی مدیریت پروژه خبره ، برای شرکت بوئینگ گواهی شده است. او همچنین گواهینامه شاغل را در روش مدیریت PRINCE2 دارد و مقالاتی که در سطح بین المللی منتشر شده است، نوشته است.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Doug Rose - Image of Author Doug Rose

Doug Rose

Doug Rose متخصص مربیگری سازمانی، آموزش و مدیریت تغییر است. او بیش از 20 سال است که با تکنولوژی و آموزش سازمانها را تغییر داده است. او به چندین مشتری Fortune 500 کمک می کند تا فرآیندهای کسب و کار خود را بهبود بخشیده و به بهبود بهره وری و تحویل کمک کنند. آخرین کتاب او Leading Agile Team است. او همچنین دوره های پر جنب و جوش و جذاب در دانشگاه شیکاگو، دانشگاه سیراکیوز، دانشگاه اموری و دانشگاه ویرجینیا را آموزش می دهد. داگ دارای مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت اطلاعات و مدرک دکترای (JD) است. او مدرک حرفه ای مدیریت پروژه (PMP)، مدرک معتبر حرفه ای (Agile Certified Professional (PMI-ACP و Certified ScrumMaster (CSM) و (Certified Scrum Professional (CSP و (CompTIA Certified Technical Trainer (CTT+ و همچنین Cloudera Certified Developer برای آپاچی (Hadoop (CCHD است. شما می توانید او را آنلاین در شرکت Doug مراجعه کنید.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Kelley O'Connell - Image of Author Kelley O'Connell

Kelley O'Connell

کلی یک مربی چابک، مبتکر فرآیند، و مدیر پروژه در حال حاضر در CSG اینترنشنال است. او مدیر پورتفولیوی عملیات‌ها در CSG، اما همچنین یک نوآور پروژه و فرآیند است که در مورد روش‌هایی که افراد، فرآیند، و نوآوری با هم برای ایجاد هنر کسب‌وکار گرد هم می‌آیند، شور و هیجان دارد. او به عنوان یک مدیر پروژه/برنامه و agilest برای تقریبا ۲۰ سال، می‌داند چگونه به طور خلاقانه ارزیابی و تفسیر کند و موقعیت‌های منحصر به فرد را به نتایج موفق تبدیل کند. او مربی و مدافع روشهای agile بوده‌است و باعث توسعه نرم‌افزار و تیم‌های عملیاتی از طریق اقدامات چند میلیون‌دلاری شده‌است.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Daniel Stanton - Image of Author Daniel Stanton

Daniel Stanton

دنیل استانتون یک رهبر اجرایی است که در تدارکات و ساخت تیم‌های دارای عملکرد بالا تخصص دارد. تخصص او در پرداختن به چالش‌های پیچیده و اجرای راه‌حل‌های ابداعی از سال‌ها تجربه در مدیریت زنجیره تامین، مدیریت پروژه حرفه‌ای، و مشاوره نشات می‌گیرد. کار اخیر او شامل آموزش به عنوان استاد یار در دانشگاه بردلی و خدمت به عنوان معاون رئیس استراتژی در APICS می‌باشد.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Sandra Mitchell - Image of Author Sandra Mitchell

Sandra Mitchell

ساندرا میچل PMP با بیش از 25 سال تجربه مدیریت پروژه است. ساندرا 15 سال گذشته را صرف مدیریت پروژه هایی در صنعت بیوتکنولوژی و داروسازی کرده است. قبل از آن ، او پروژه هایی را در ارتش مدیریت می کرد. وی دارای یک لیسانس در روانشناسی تجارت و مشاوره است و دارای مدرک MBA با تخصص در مدیریت و مدیریت برنامه است.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Ruth Pearce - Image of Author Ruth Pearce

Ruth Pearce

روت پیرس به عنوان مربی آموزش دیده است تا رویای خود را برای کمک به دیگران در بهترین حالت خود دنبال کند. در ابتدا متقاعد شده بود که او عمدتا مربیگری 1: 1 را انجام می دهد، با گذشت زمان، روت قدرت گروه را کشف کرد و گروه مورد نیاز خود را برای راه اندازی In It Together Coaching جمع آوری کرد. او عاشق این است که تیم ها بتوانند در اوج کار کنند، و این عشق به راحتی گسترش یافت و شامل صحبت کردن، کارگاه ها و آموزش های گروهی شد. روت توسط Thinkers360 به عنوان یکی از 10 رهبر برتر فکری در زمینه سلامت روان و آینده کار و همچنین 25 نفر برتر در موضوع رهبری رتبه بندی شده است.

مشاهده پروفایل