توسعه دادن مهارت های ارائه - Develop Your Presentation Skills

مسیر آموزشی توسعه دادن مهارت های ارائه - Image of Learn Path Develop Your Presentation Skills
توسعه دادن مهارت های ارائه Develop Your Presentation Skills
مهارتهای ارائه برای موفقیت تقریباً در هر شغلی حیاتی است. بیاموزید که چگونه ارائه هایی طراحی کنید که توجه افراد را به خود جلب کند ، ایده های خود را با اطمینان ارائه دهید و با ارائه مطالب منظم و در قالب قابل فهم ، مخاطب را درگیر کنید.
Develop Your Presentation Skills
Presentation skills are critical to success in nearly every occupation. Learn how to design presentations that will hold people's attention, present your ideas with confidence, and engage an audience by presenting well‐organized material in an understandable format.
مدت زمان: 5h 51m
تعداد دوره ها: 7
مجموع قیمت: (۱۱۱۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۷۷۷۰۰
تعداد مدرسین: 6
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی بنیادهای سخنرانی عمومی - Image of Course Public Speaking Foundations 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی بنیادهای سخنرانی عمومی

  Public Speaking Foundations

  مهارت های مورد نیاز خود را برای آماده سازی و ارائه یک سخنرانی یا ارائه برجسته توسعه دهید. در این دوره، لورا برگلس بینش عملی ارائه می دهد که می تواند به ارائه دهندگان کمک کند تا سخنرانی های خود را آماده، باز، ارائه و بسته کنند. در طول راه، نحوه پیش بینی اعتماد به نفس، طرح کلی سخنرانی، پرسش و ایجاد داستان خلاقانه ای که به سخنرانی زندگی می بخشد را کشف کنید. اهداف یادگیری اجزای یک ارائه عالی را شرح دهید. مخاطبان خود را شناسایی کنید. هدف اصلی را در ارائه متقاعد کننده توضیح دهید. نکات اساسی گرم کردن صدا را ذکر کنید. اضطراب قبل از اجرا را مدیریت کنید. روشهای موثر برای معرفی دستور کار خود را مشخص کنید. اشتباهات رایج در باز کردن را شرح دهید. زبان بدن موثر را نشان دهید. شاخص های بازخورد مفید را مشخص کنید.

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی ایجاد اعتبار به عنوان سخنران - Image of Course Establishing Credibility as a Speaker 32 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی ایجاد اعتبار به عنوان سخنران

  Establishing Credibility as a Speaker

  مخاطبین اعتبار مجریان را قبل از شروع صحبت کردن ارزیابی می کنند. در این دوره، لورا برگلس تکنیک هایی را به اشتراک می گذارد که به گویندگان در توسعه اعتبار شخصی کمک می کند. او به شما نشان می دهد که چگونه می توانید بلافاصله با استفاده از مهارت های کلیدی غیر کلامی و عاطفی توجه و علاقه مخاطبان خود را جلب کنید. نحوه برقراری ارتباط چشمی، خواندن اتاق و برخورد با احساسات دشوار مخاطب را بیاموزید. بیاموزید که چگونه اعتبارنامه خود را بیان کنید - بدون اینکه به نظر برسید که در حال فخرفروشی هستید. به علاوه، نحوه استفاده از مهارت های اعتبار خود را برای مخاطبان کوچک و بزرگ کشف کنید. اهداف یادگیری مزایای برقراری ارتباط چشمی را توضیح دهید. نحوه کسب اعتبار با مخاطبان خود را مشخص کنید. روش هایی را برای معرفی خود به مخاطبان ذکر کنید. "اتاق خواندن" را تعریف کنید. از زبان بدن به طور مثر استفاده کنید. نحوه برخورد با مخاطبان دشوار را شرح دهید.

 • 3
  دوره آموزشی دوره آموزشی ایجاد و ارائه سخنرانی های تجاری - Image of Course Creating and Giving Business Presentations 1 ساعت بروز شده
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی ایجاد و ارائه سخنرانی های تجاری

  Creating and Giving Business Presentations

  چه چیزی باعث جذابیت ارائه می شود؟ ارائه ای که بر اساس تحقیقات قوی، متناسب با علایق مخاطبان شما ساخته شده است و برای پیش بینی و پاسخ به سوالات مربوط به پیام شما طراحی شده است. در این دوره، استاد مدرسه کسب و کار کلی، تاتیانا کولوو، به شما آموزش می دهد که چگونه می توانید ارائه های تجاری قوی تهیه کنید. بیاموزید که چگونه داستان خود را بیابید، از منطق و احساسات استفاده کنید، اعتبار کسب کنید، یک طبقه بسازید و یک ارائه جذاب ارائه دهید. در طول راه، کتی، یک حرفه ای جوان را دنبال کنید، زیرا او آماده می شود تا در سازمان خود به مدیران ارائه دهد. اهداف یادگیری بررسی کنید که چگونه سطح دانش مخاطبان خود را ارزیابی کنید. ارزش مخاطب را مشخص کنید. به یاد بیاورید که مقایسه "جنگل در مقابل درخت" با طراحی مصاحبه و ارائه مخاطب چگونه است. تشخیص دهید که جذابیت منطقی در محیط ارائه به چه معناست. جذابیت احساسی را در محیط ارائه تعریف کنید.

 • 4
  دوره آموزشی دوره آموزشی نحوه ارائه و ماندن در نقطه - Image of Course How to Present and Stay on Point 19 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی نحوه ارائه و ماندن در نقطه

  How to Present and Stay on Point

  با مجری برجسته تاد دوئت همراه باشید تا عناصر اساسی ارائه عالی و ماندن در پیام را مشخص کند. تاد در مورد "پیش کار" در یک ارائه عالی بحث می کند تا شما احساس کنید-و آماده هستید-. او همچنین نکاتی را در مورد ایجاد جزوات و اسلایدها که حاوی اطلاعات کافی، پاسخ به مخاطبان شما و بازیابی از اشتباه گاه به گاه است ارائه می دهد.

 • 5
  دوره آموزشی دوره آموزشی طراحی یک ارائه - Image of Course Designing a Presentation 56 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی طراحی یک ارائه

  Designing a Presentation

  شاید ضروری ترین مهارت برای همه کارگران دانش، متخصصان فروش، صاحبان مشاغل و مربیان، طراحی ارائه های جذاب باشد. این که آیا معیارهای عملکرد را گزارش می دهید، یک دوره آموزشی ارائه می دهید یا یک ایده بزرگ را ارائه می دهید، به یک ارائه نیاز دارید تا از شما پشتیبانی کند و گفتار شما را روشن کند. در این دوره، طراح تونی هارمر شما را با اصول اولیه طراحی ارائه می دهد تا ابزارهایی را که در تفکر، طراحی و ایجاد ارائه های موفق برای شما مفیدتر است به شما ارائه دهد. تونی انواع مختلفی از موضوعات کلیدی را شامل می شود، از جمله تابلوهای خلق و خو، طرح کلی، طرح، نوع و متن، ملاحظات رنگ، گرافیک، ویدئو، نمودارها، انتقال ها و انیمیشن ها. او در پایان با توصیه های مفیدی در مورد آخرین مراحل و پیگیری های ارائه شما صحبت می کند.

 • 6
  دوره آموزشی دوره آموزشی طراحی ارائه قانع کننده - Image of Course Design a Compelling Presentation 51 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی طراحی ارائه قانع کننده

  Design a Compelling Presentation

  قوانین اساسی برای دستیابی به یک ارائه متوازن ، حرفه ای ، جذاب و قانع کننده را در طراحی 101 بیاموزید. جان مک وید ملزومات اصلی طراحی را به گونه ای پوشش می دهد که شما را درگیر جزئیات یا احساس غرق شدن نکند. این دوره برای افرادی که تازه کار طراحی می کنند و طراحانی که وظیفه گردآوری یک ارائه را دارند مناسب است - کسانی که نمی دانند چگونه یک طرح را برجسته کنند یا چگونه از الگوهای پاورپوینت یا Keynote فراتر روند. جان مشاوره تخصصی در مورد تایپوگرافی ، رنگ ، ثبات ، استفاده از تصاویر ، ساده نگه داشتن آن و موارد دیگر ارائه می دهد. ارائه خوب به زمان و فکر نیاز دارد. طراحی بسیار مهم است که به کامپیوتر واگذار شود! از این تکنیک ها برای ارائه ارائه های شخصی و متفکرانه استفاده کنید که هم آموزش دهند و هم الهام بخش باشند. اهداف یادگیری قرار دادن داده ها در قالب داستان با استفاده از یک پس زمینه ساده انتخاب حروف مناسب شامل نمودارها ، عکس ها و تصاویر با مخاطب خود ارتباط احساسی برقرار کنید

 • 7
  دوره آموزشی دوره آموزشی پاورپوینت: اسرار ارائه سیلیکون ولی - Image of Course PowerPoint: Silicon Valley Presentation Secrets 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی پاورپوینت: اسرار ارائه سیلیکون ولی

  PowerPoint: Silicon Valley Presentation Secrets

  بیاموزید که چگونه پاورپوینت خود را به سطح بعدی برسانید. در این دوره، استاد راهنما Jole Simmons تکنیک های طراحی اسلاید را که طراحان ارائه دهنده سطح حرفه ای در شرکت های پیشرفته Silicon Valley استفاده می کنند، آشکار می کند. ژول با آغازگر عناصر ضروری یک ارائه قوی و همچنین توضیح اینکه چرا طراحی ارائه در فن آوری بزرگ بسیار محبوب است شروع می کند. در مرحله بعد، او چندین تکنیک مختلف را ارائه می دهد که می توانید از آنها برای ایجاد اسلایدهای جذاب و جذاب استفاده کنید. با نحوه ایجاد اشکال سفارشی در پاورپوینت، ایجاد یک صفحه پیمایش، استفاده از ویژگی پاورپوینت مورف برای ایجاد پیوستگی از طریق یک توالی مقدماتی آشنا شوید. اضافه کردن انیمیشن های جالب ؛ و بیشتر. اهداف یادگیری با استفاده از پاورپوینت اصول چالش سه شکل را کشف کنید. مراحل ساخت نسخه ی نمایشی روی سرخ شدن تخم مرغ را با استفاده از سه شکل در PowerPonit بررسی کنید. موارد ضروری برای ایجاد یک فید تلفن واقع گرایانه را بشناسید. مورف را تعریف کنید نحوه ساختن نمایشی مورف با استفاده از مونتاژ عکس را بررسی کنید. توضیح دهید که لحظات نمایشی چیست. نحوه ایجاد جلوه اختلاف منظر را بررسی کنید. موارد ضروری برای ایجاد جلوه های سه بعدی را در ارائه پاورپوینت بیابید.

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس John McWade - Image of Author John McWade

John McWade

جان مک وید ، یک نویسنده ارشد در Lynda.com در زمینه طراحی گرافیک است. آقای مک وید، یک طراح، مدرس و نویسنده در سال 1985 PageLab را ساخت که اولین استودیو صاحب نشر desktop در جهان است، و در سال 1990 مجله Before &After را به منظور تدریس طراحی گرافیک به ناشران desktop تاسیس کرد. Before & After به خاطر سادگی ، وضوح آموزش، و به ویژه تمرکز آن روی طراحی نه بعنوان امری تزئینی بلکه یک لازمه در جامعه شناخته شده است. سابقه سازنده آقای مک وید در چاپ و طرح نشر، با تخصص در فن چاپ است. او سه کتاب نگاشته است به نام های: "قبل و بعد از طراحی صفحه" ، "گرافیک برای کسب و کار" و "طرز طراحی چیزهای با حال".

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Laura Bergells - Image of Author Laura Bergells

Laura Bergells

لورا برگلز بيش از 14 سال تجربه را به عنوان سخنران حرفه اي و سازنده اجتماعي دارد. لورا به کسب و کارهاي در حال رشد کمک مي کند تا پيام هاي خود را از طريق سخنراني هاي عمومي، ارائه ها، وب سايت ها، وبلاگ ها و رسانه هاي اجتماعي به اشتراک بگذارد. او به طور گسترده با متخصصان کسب و کار ، کار مي کند تا آنها را در مهارت هاي ارتباطي خود، به ويژه درحرکت فراتر از پاورپوينت، آموزش دهد و اغلب در رسانه هاي منطقه اي به عنوان يک متخصص ارتباطات و بازاريابي نقل مکان مي کند. وبلاگ محبوب او ، Maniactive.com ، براي کساني که ارائه‌ها را به مخاطبان مدرن ، رسانه‌اي - آگاه تحويل مي‌دهند ، ضروري است. لورا استاد راهنما در دانشکده تجارت Seidman در دانشگاه دولتي ايالت Grand Valley است و فارغ التحصيل دانشگاه ايالتي ميشيگان است و داراي مدرک ليسانس در زمينه ارتباطات و جامعه شناسي است. او مدرک کارشناسي ارشد خود را از دانشگاه ايالتي ايالت Grand Valley به دست آورد. شما مي توانيد او را در توييتر maniactive@ پيدا کنيد.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Todd Dewett - Image of Author Todd Dewett

Todd Dewett

دکتر تاد دیوت سخنران، نویسنده و مربی برجسته در زمینه مهارت های رهبری و مهارت های زندگی است. دکتر Dewett یکی از قوی ترین صداهای جهان در فضای رهبری و مهارت های زندگی است. او به عنوان یک سخنران حرفه ای، الهام بخش است. به عنوان یک نویسنده، او آموزش می دهد. تاد ، پس از شروع کار خود با " Andersen Consulting " و "Ernst & Young"، به مدت ده سال به عنوان استاد مدیریت خدمت کرد، تا اینکه صحبت کردن و نوشتن به کارههای تمام‌وقت او تبدیل شد. او سخنران TEDx، مجله Top 100 سخنرانی رهبری، و دو بار ، اولین نویسنده در Lynda.com بوده است. آخرین کتاب او ، جوهر او را نشان می دهد: "داستانهایی درباره رهبری و زندگی". منحصر به فرد بودنش در رهبری، به نقل از نیویورک تایمز، BusinessWeek، Forbes، TIME و صدها موسسه دیگر بازگو شده است. او را آنلاین در www.drdewett.com ببینید.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Tatiana Kolovou - Image of Author Tatiana Kolovou

Tatiana Kolovou

تاتیانا کلوو عضو هیات‌علمی دانشکده تجارت Kelley در دانشگاه ایندیانا است. او به عنوان " یک مهاجر آکادمیک " از شهر آتن، در یونان ، به آمریکا آمد. اکنون او ارتباطات تجاری و اثر متقابل فرهنگی ، آموزش می‌دهد. تاتیانا با مدیران و تیم های شرکت های بزرگ مشاوره می کند تا مهارت های ارتباطی موثر برای شرکت های بزرگ را توسعه دهد.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Tony Harmer - Image of Author Tony Harmer

Tony Harmer

تونی هارمر یک معلم و illustrator است. او 160 مدرک دارد، از جمله استادی Adobe Creative Suite. تونی هارمر برای بیش از سی سال در صنعت خلاق ، روی حوزه های طراحی، تصویر کشی، و پروژه های وب/ اسکرین فعالیت کرده است. تونی به عنوان یک مدرس و متخصص دارای مدرک Adobe با بیش از 160 مدرک و یکی از اندک کسانی که توانسته اند به جایگاهی مانند استادی Creative Suite برسند، سرتاسر انگلیس و اروپا کورس های آموزشی ارائه کرده است. تونی اغلب برای مجله Computer Art مطلب مینویسد و نویسنده مهمان چند بلاگ است، اما مهم تر از همه او هنوز هم عاشق نشتن و طراحی کردن است.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Jole Simmons - Image of Author Jole Simmons

Jole Simmons

جول سیمونز یک سخنرانی و طراح چند رسانه‌ای است که بر ساخت جهان به عنوان یک مکان زیبا، متمرکز است. جول، همیشه و از روزهای اول درس تا به حال، چشمی باز، برای طراحی داشته‌است. پس از فارغ‌التحصیلی از دانشگاه همپتون، او به دانشگاه Spring بازگشت و شروع به کار برای روزنامه‌ها و آژانس‌های تبلیغاتی کرد و مهارت‌های بازاریابی و طراحی خود را در طول مسیر افزایش داد. سال‌ها بعد، او خود را با استفاده از پاور پوینت و ارایه‌های Keynote پیدا کرد و تصمیم گرفت حرفه خود را به عنوان یک متخصص ارائه، آغاز کند. او بعدها به منطقه خلیج رفت و شروع به کار بر روی ارائه برای شرکت‌های بزرگ مانند فیس بوک، گوگل، اسکایپ، مایکروسافت، یوتیوب، گپ و Salesforce کرد. او در حال حاضر در Oakland, CA زندگی می‌کند و یک دختر فوق‌العاده به نام Mia دارد.

مشاهده پروفایل