توسعه دادن مهارتهای مالی و حسابداری - Develop Your Finance and Accounting Skills

مسیر آموزشی توسعه دادن مهارتهای مالی و حسابداری - Image of Learn Path Develop Your Finance and Accounting Skills
توسعه دادن مهارتهای مالی و حسابداری Develop Your Finance and Accounting Skills
مفاهیمی مانند تحلیل مالی ، حسابداری و بودجه بندی را مرور کنید. نحوه استفاده از داده های مالی برای تشخیص شرایط کسب و کار ، شناسایی مسائل و توسعه برنامه ها را بیاموزید. فرآیندها را بررسی کنید تا مشخص شود که چگونه پول برای انجام کار صرف می شود و نحوه ایجاد و حفظ بودجه واقعی را ببینید.
Develop Your Finance and Accounting Skills
Review concepts such as financial analysis, accounting, and budgeting. Learn how to use financial data to diagnose business conditions, identify issues, and develop plans. Explore processes to determine how money will be spent to get work done and see how to establish and maintain realistic budgets.
مدت زمان: 13h 30m
تعداد دوره ها: 7
مجموع قیمت: (۱۸۶۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۱۳۰۱۰۰
تعداد مدرسین: 3
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی مبانی حسابداری - Image of Course Accounting Foundations 2 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مبانی حسابداری

  Accounting Foundations

  حسابداری از اطلاعات مالی گذشته برای تصمیم گیری در زمان حال برای تغییر آینده استفاده می کند. این دوره مقدمه ای بر چهار نوع اصلی حسابداری-حسابداری و حسابداری مالی، مدیریتی و مالیاتی-ارائه می دهد و ارتباطات بین حسابداری، تصمیم گیری، عملکرد تجاری و سلامت مالی را توضیح می دهد. جیم و کی استایس، حسابداران، سه صورت مالی اصلی را با استفاده از مثالهای واقعی شرکتهایی مانند والمارت مرور می کنند. آنها نشان می دهند که چگونه کسب و کارها از حسابداری مدیریتی برای ایجاد بودجه و تعیین هزینه محصولات استفاده می کنند و نحوه محاسبه مالیات بر درآمد، اعتبارات و کسورات را در ایالات متحده توضیح می دهند. دوره به صورت خودکار است ؛ هیچ پیش نیاز یا دانش تخصصی لازم برای پیگیری وجود ندارد. در پایان، شما باید درک بهتری از حسابداری و نحوه تأثیر آن بر تجارت یا امور مالی شخصی خود داشته باشید. اهداف یادگیری بین چهار نوع حسابداری تفاوت قائل شوید: حسابداری، حسابداری مالی، حسابداری مدیریتی و حسابداری مالیات بر درآمد. نحوه استفاده از صورتهای مالی را توضیح دهید. سه مورد تشکیل دهنده معادله حسابداری را شرح دهید: دارایی ها، بدهی ها و حقوق صاحبان سهام. موارد ذکر شده در ترازنامه را مشخص کنید. سود هر سهم را محاسبه کنید. بین اعتبارات مالیاتی و کسر مالیات تفاوت قائل شوید.

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی مبانی حسابداری : دفترداری - Image of Course Accounting Foundations: Bookkeeping 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مبانی حسابداری : دفترداری

  Accounting Foundations: Bookkeeping

  دفترداری و جمع آوری اطلاعات، ضبط رویدادها و سازماندهی این پرونده ها، برای تصمیم گیری بهتر است. حسابداران از تراکنش های مالی ثبت‌شده در دفاتر کل یا `کتاب‌ها` برای ایجاد ترازنامه مالی سود و زیان شرکت، استفاده می‌کنند. در این درس، اساتید حسابداری Jim و Kay Stice از چهار مرحله کلیدی در فرآیند حسابرسی عبور می‌کنند: تحلیل تراکنش ها، ثبت وقایع مالی، خلاصه نویسی، و تهیه گزارشات مالی. آن‌ها مولفه‌های مدخل ورود و خروج روزانه را توضیح می‌دهند - بدهکار و بستانکار - و اینها سوالات اساسی یک حسابرس یا حسابدار در حال بررسی این تراکنش ها است. آن‌ها همچنین توضیح می‌دهند که حسابداران چگونه اطلاعات حسابداری را به صورت‌های مالی اداره می‌کنند و نقش برنامه‌های کامپیوتری در کمک به کسب و کارها چیست. موضوعات شامل: مشخص کنید که چگونه ترازنامه معادلات حسابداری را منعکس می کند. حسابی را که در آن بدهی ها افزایش می یابد و اعتبارات کاهش می یابد. یک ژورنال تعریف کنید. سه مورد را به ترتیب ذکر کنید که باید هنگام ورود به مجلات به آنها توجه کنید. عملکرد صورتهای مالی را که از اهمیت بیشتری برای کارآفرینان برخوردار است ، توضیح دهید. هدف از تعادل آزمایشی را ارزیابی کنید.

 • 3
  دوره آموزشی دوره آموزشی بنیادهای حسابداری مالی - Image of Course Financial Accounting Foundations 2 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی بنیادهای حسابداری مالی

  Financial Accounting Foundations

  مشاغل نمی توانند فعالیت کنند مگر اینکه بدانند قرمز یا سیاه هستند. بدون داشتن تصویر دقیق مالی، نمی توانید خرید، استخدام یا هرگونه تصمیم مهم دیگر را انجام دهید. حسابداری مالی مجموعه ای از ابزارها و تکنیک ها است که برای ارزیابی دقیق و گزارش وضعیت مالی یک شرکت استفاده می شود. در این دوره، استادان امور مالی جیم استایس و ارل کی استایس اصول اولیه را به شما آموزش می دهند. مروری بر صورتهای مالی کلیدی، از جمله ترازنامه و صورت سود و مکانیک حسابداری داشته باشید. برخی از مسائل جاری و روندهای نوظهور حسابداران مالی مانند شناسایی درآمد و تعویق مالیات را مرور کنید. بعلاوه، نحوه خواندن و تجزیه و تحلیل صورتهای مالی شرکتهای سهامی عام به منظور اطمینان از عملکرد و ارزش شرکت را بیاموزید. اهداف یادگیری موارد خطی که در صورتهای مالی ظاهر می شود را شرح دهید. بین سه نوع صورت های مالی تفاوت قائل شوید. مسائل و روندهای جاری حسابداری را تفسیر کنید. سرمایه بازار یک شرکت را محاسبه کنید. مهمترین هزینه برای یک شرکت خرده فروشی را مشخص کنید. نحوه استفاده از صورتهای مالی اندازه معمولی را توضیح دهید.

 • 4
  دوره آموزشی دوره آموزشی بنیادهای مالیاتی مشاغل - Image of Course Business Tax Foundations 2 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی بنیادهای مالیاتی مشاغل

  Business Tax Foundations

  این که آیا شما یک حسابدار حرفه ای یا مدیر یک شرکت کوچک هستید، تعیین مالیات بر مشاغل می تواند ترسناک باشد. مالیات بر مشاغل یک فرایند مداوم برای اکثر مشاغل است، با سررسیدهای متعدد در طول سال. این دوره به منظور کشف رمز و راز در مورد این اشکال و مهلت ها طراحی شده است. با پروفسور مایکل مک دونالد همراه باشید تا به مبانی مالیات بر مشاغل بپردازد، و آنچه را که باید به IRS ارائه شود، در صورت نیاز به ارائه، و موارد ضروری تکمیل این فرم های مالیاتی را توضیح دهد. پس از اتمام این دوره، درک عمیق تری از قوانین و الزامات دولت و همچنین نحوه صرفه جویی در وقت و بودجه هنگام ثبت مالیات های تجاری خواهید داشت. اهداف یادگیری مالیات سه ماهه تجاری در سطح فدرال و ایالتی مالیات سالانه در سطح فدرال و ایالتی مالیات ماهانه در سطح ایالت استفاده از حساب SEP برای کاهش مالیات سالانه تعیین اینکه آیا واجد شرایط معافیت مالیاتی هستید

 • 5
  دوره آموزشی دوره آموزشی بنیادهای مالی - Image of Course Finance Foundations 2 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی بنیادهای مالی

  Finance Foundations

  امور مالی در دنیای واقعی وجود دارد. همه را تحت تأثیر قرار می دهد: افراد، خانواده ها، شرکت ها و دولت ها. اگرچه ممکن است پیچیده به نظر برسد، اما در اصل امور مالی تصمیم گیری در مورد اینکه چه چیزی بخرید، بدست آوردن پول مورد نیاز برای خرید آن و مدیریت کارآمد منابعی که قبلاً در اختیار دارید است. در این دوره، جیم و کی استیس، اساتید تجاری دانشگاه بریگهام یانگ، مروری جامع بر امور مالی ارائه می دهند و همه چیز را از خواندن ترازنامه تا درک مشتقات و اوراق بهادار لمس می کنند. آنها به پرسش هایی مانند "تفاوت بین مدیریت مالی کوتاه مدت و تامین مالی بلند مدت چیست؟" و "تفاوت بین بانک سنتی، بانک سرمایه گذاری و صندوق سرمایه گذاری چیست؟" در این راه، می توانید گزارشات مالی شرکت هایی مانند Walmart و Toys "R" Us، IPO های مایکروسافت و فیس بوک و حتی داده هایی را که در تصمیمات مالی شخصی مانند تصمیم گیری در مورد خرید ماشین. اهداف یادگیری توضیح دهید که آنچه شما برای خرید نیاز دارید مربوط به امور مالی است. نحوه محاسبه هزینه فروش را به یاد بیاورید. چرخه عملکرد را شرح دهید. ارزیابی کنید که چرا نرخ بازده صندوق های شاخص سهام نسبت به اوراق قرضه یا حساب های پس انداز شرکت ها بیشتر است. توضیح دهید که چرا حقوق صاحبان سهام به طور کلی بیش از تامین مالی بدهی هزینه دارد. مزایای پایین نگه داشتن هزینه های ثابت را ذکر کنید.

 • 6
  دوره آموزشی دوره آموزشی مبانی سرمایه گذاری: مالیات بر درآمد - Image of Course Finance Foundations: Income Taxes 2 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مبانی سرمایه گذاری: مالیات بر درآمد

  Finance Foundations: Income Taxes

  پرداخت مالیات شخصی یا حرفه ای شما در ایالات متحده، می تواند یک کار بزرگ باشد. اساتید حسابداری و مالی Jim و Kay Stice می توانند مالیات امسال را با توضیح مفاهیم پایه مالیاتی و اصطلاحات و ارائه راهنمایی های ارزشمند برای صرفه جویی در وقت صرف برنامه ریزی مالیاتی، ساده تر کنند. در این دوره، آنها مفاهیم مانند درآمد مشمول مالیات، مقررات مالیاتی، نرخ های مالیات متوسط و نهایی، امتناع مالیات، کسورات و اعتبارات را پوشش می دهند و انگیزه های مالیاتی فدرال مانند رهن، وابستگان و کمک های خیریه را توضیح می دهند. آنها مراحل مربوط به ثبت مالیات بر درآمد شخصی را بررسی می کنند، مزایای برنامه ریزی مشروح (قانونی) مالیات را توضیح می دهند و برخی از مسائل ویژه ای را که شرکتها و شرکت های کوچک در هنگام بازپرداخت با آن مواجه هستند، می پردازد. توجه: اطلاعات در این دوره فقط در مورد ایالات متحده اعمال می شود. موضوعات عبارتند از: سودمندترین روش مالیاتی اعتبارات و کسورات را تعیین کنید. تاریخچه برخی تخفیفات مالیاتی را کاوش کنید. دلایل درج اطلاعات شخصی در اظهارنامه مالیاتی فدرال را مشخص کنید. سودمندترین روش برای انتقال درآمد از یک جیب به جیب دیگر برای اهداف مالیات بر درآمد را تعریف کنید. راه های جلوگیری از مالیات مضاعف بر درآمد شرکت ها را بررسی کنید. مسائل حقوقی مربوط به پنهان کردن درآمد از مقامات مالیاتی را توضیح دهید.

 • 7
  دوره آموزشی دوره آموزشی تجزیه و تحلیل صورتهای مالی شرکت - Image of Course Corporate Financial Statement Analysis 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی تجزیه و تحلیل صورتهای مالی شرکت

  Corporate Financial Statement Analysis

  گزارشات مالی حاوی اطلاعات زیادی در مورد گذشته، حال و آینده شرکت شما است. با توجه به مستاجرین اصلی تجزیه و تحلیل مالی در مجموعه ابزار خود، می توانید از این گزارش ها برای کسب بینش ارزشمندی در مورد نقاط قوت و کاستی های سازمان خود استفاده کنید. در این دوره، جیم و کی استایس به موضوع صورتهای مالی پرداخته و نحوه کار و تجزیه و تحلیل آنها را توضیح می دهند. آنها با برخی از اطلاعات کلی در مورد ساختار و شکل صورت های مالی شروع می کنند، و سپس با نگاه کردن به نسبت های مختلف که بیشتر در این صورت ها یافت می شود عمیق تر می شوند. علاوه بر این، آنها محدودیت های مختلف تجزیه و تحلیل صورت های مالی را توضیح می دهند. در پایان این دوره، می توانید صورت های مالی را تجزیه و تحلیل کنید تا روندها را تشخیص داده و تماس های هوشمندانه ای در آینده برقرار کنید. اهداف یادگیری فرایندهایی که طی آنها فعالیتهای تجاری تبدیل به صورتهای درآمد می شوند را شرح دهید. اجزای چارچوب DuPont را متمایز کنید. توضیح دهید که چگونه صورت های مالی اندازه معمولی در تجزیه و تحلیل صورت های مالی شرکت ها استفاده می شود. روش محاسبه گردش حسابهای دریافتنی را به یاد بیاورید. استفاده از نسبت ها را در تجزیه و تحلیل صورت های مالی شرکت ها بررسی کنید. هنگام انجام تجزیه و تحلیل صورتهای مالی شرکتها، عوامل مناسب را شناسایی کنید.

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Jim Stice - Image of Author Jim Stice

Jim Stice

جیم استیس، استاد حسابداری در BYU است. او به کارکنان شرکت های چند ملیتی، در مورد حسابداری تجاری آموزش میدهد. James D. Stice، استاد برجسته حسابداری در دانشکده حسابداری در BYU است. پروفسور استیس از سال 1988 در BYU بوده است. او سه کتاب درسی حسابداری و مقالات حرفه ای و علمی متعددی منتشر کرده است. علاوه بر این پروفسور استیس در آموزش اجرایی برای Ernst & Young، بانک مرکزی امریکا، شرکت بین المللی ماشین آلات کسب و کار، RSM McGladrey و AngloGold Limited شرکت داشته است و در INSEAD (در فرانسه و سنگاپور) و CEIBS (در چین) تدریس کرده است . او برای آموزش برتری، در کالج و دانشگاه خود شناخته شده است. پروفسور استیس در حال حاضر در هیئت مدیره شرکت بین المللی Nutraceutical International مشغول به کار است. پروفسور جیم استیس دکترای خود رااز دانشگاه واشنگتن و همچنین مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد را از BYU، در حسابداری دریافت کرد.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Kay Stice - Image of Author Kay Stice

Kay Stice

ارل کای استیس، استاد حسابداری PricewaterhouseCoopers در دانشکده مدیریت BYU Marriott است. وی در دانشکده تمام وقت در دانشگاه رایس ، دانشگاه آریزونا و دانشگاه علم و فناوری هنگ کنگ (HKUST) بوده است. او همچنین مدرس اجرایی MBA در HKUST ، SKOLKOVO (دانشکده مدیریت مسکو) ، دانشکده تجارت بین المللی چین-اروپا (CEIBS) ، دانشگاه ایلینویز (ایالات متحده) و INSEAD (سنگاپور و پاریس) بوده است. پروفسور کای استیس در دانشگاه های Arizona, Rice و دانشگاه Brigham Young جوایزی را برای تدریس با کیفیت بالا دریافت کرده است و او دو بار به عنوان یکی از ده مدرس برتر HKUST انتخاب شد. پروفسور استیس در ایالات متحده ، هنگ کنگ ، چین ، روسیه ، مالزی و آفریقای جنوبی به آموزش های اجرایی و آموزش های شرکتی مشغول بوده است. وی همچنین یک شاهد متخصص در پرونده‌های جبران خسارت و اختلافات مالیاتی بوده است. پروفسور استیس مدرک لیسانس و کارشناسی ارشد حسابداری را از دانشگاه Brigham Young دریافت کرد و دکترای خود را در دانشگاه Cornell University (ایالات متحده) به اتمام رساند.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Michael McDonald - Image of Author Michael McDonald

Michael McDonald

مایکل مک‌دونالد، محقق و استاد امور مالی دانشگاه Fairfield است. او مهارت‌های برنامه‌نویسی زیادی در SAS، Stata، پیتون، R و SQL و در بین دیگر زبان‌های برنامه‌نویسی دارد. تجربه کاری گذشته او شامل استفاده از این زبان‌های برنامه‌نویسی برای تجزیه و تحلیل مجموعه داده‌های بزرگ در امور مالی و اقتصاد و توسعه استراتژی‌های تجارت براساس داده کاوی است. او کارهای زیادی در حوزه بانکداری سرمایه‌گذاری، شرکت‌های نوپا، صندوق‌های تامینی، و انواع زیادی از پروژه‌های مشاوره‌ای انجام داده‌است. او سابقه‌ای از نوشتن مطالب خلاقانه و عملی برای انواع حوزه‌های موضوعی در رشته‌های مختلف تجاری دارد. دانش هسته‌ای مایکل بر روی بازارهای مالی و تصمیم‌گیری سرمایه‌گذاری متمرکز است. او به شرکت‌ها در مورد سرمایه‌گذاری‌های سرمایه، مسایل ارزش‌گذاری، و تخصیص سرمایه به توسعه استراتژی کسب‌وکار کمک کرده‌است. او مولف چندین مطالعه تحقیقاتی است که به پرسش‌های پیچیده در نظم مالی می‌پردازد. کارهای مایکل توسط مجله وال استریت، بلومبرگ، موسسه CFA، و بسیاری دیگر مطرح شده‌است.

مشاهده پروفایل