ساختن مهارت های Tableau خود - Build Your Tableau Skills

مسیر آموزشی ساختن مهارت های Tableau خود - Image of Learn Path Build Your Tableau Skills
ساختن مهارت های Tableau خود Build Your Tableau Skills
Tableau یک ابزار تجزیه و تحلیل داده و تجسم گسترده است. در این مسیر یادگیری ، می توانید نحوه مرتب سازی ، مقایسه و تجزیه و تحلیل داده ها از منابع مختلف را بیاموزید. بعلاوه ، نحوه ایجاد داشبوردهای جذاب که نمایانگر داده هایی است که می خواهید نمایش داده شوند را بیاموزید.
Build Your Tableau Skills
Tableau is a widely used data analytics and visualization tool. In this learning path, you can find out how to sort, compare, and analyze data from multiple sources. Plus, learn how to create compelling dashboards that represent the data you want to showcase.
مدت زمان: 7h 38m
تعداد دوره ها: 2
مجموع قیمت: (۴۵۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۳۱۴۰۰
تعداد مدرسین: 2
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری جامع Tableau - Image of Course Tableau Essential Training 4 ساعت
  بدون زیرنویس

  دوره آموزشی یادگیری جامع Tableau

  Tableau Essential Training

  Tableau یک ابزار تجزیه و تحلیل و تجسم داده قدرتمند و همه کاره است که بسیاری آن را برای کارهای علم داده ضروری می دانند. رابط کشیدن و رها کردن آن، مرتب‌سازی، مقایسه و تجزیه و تحلیل داده‌ها را از منابع متعدد از جمله Excel، SQL Server و مخازن داده‌های مبتنی بر ابر آسان می‌کند. در این دوره آموزشی، نحوه تجزیه و تحلیل و نمایش داده ها با استفاده از Tableau 2022 را بیاموزید و تصمیمات بهتر و مبتنی بر داده را برای شرکت خود بگیرید. Instructor Curt Frye نحوه نصب Tableau، اتصال به منابع داده و مرتب‌سازی و فیلتر کردن داده‌های خود را نشان می‌دهد. Curt از مثال‌های دنیای واقعی برای نشان دادن نحوه ایجاد و دستکاری تجسم داده‌ها - از جمله جداول برجسته، نمودارها، نمودارهای پراکندگی، هیستوگرام‌ها، نقشه‌ها و داشبوردها - استفاده می‌کند و نشان می‌دهد که چگونه تجسم‌های خود را به اشتراک بگذارید.

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی ایجاد داشبورد فعال در Tableau - Image of Course Creating Interactive Tableau Dashboards 3 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی ایجاد داشبورد فعال در Tableau

  Creating Interactive Tableau Dashboards

  با نحوه ایجاد داشبوردهای جذاب، آموزنده و چشم نواز با استفاده از Tableau، نرم افزار تجسم داده های تعاملی آشنا شوید. این دوره نحوه برداشتن داده های متصل را که تجزیه و تحلیل کرده اید و در داشبوردهای قابل ارائه به اشتراک می گذارد، پوشش می دهد. مت فرانسیس، متخصص تجزیه و تحلیل داده ها ابتدا شما را تشویق می کند که قبل از ایجاد هر داشبورد، چهار سوال اصلی را در نظر بگیرید: داشبورد شما برای چه کسانی است، آنها باید بدانند، داشبورد در کجا نمایش داده می شود و چرا اطلاعات مهم است. سپس او مراحل ساخت داشبورد، از جمله طراحی یک طرح بندی خوب، افزودن نمودارها، برچسب گذاری موارد، رنگ آمیزی عناصر، فیلتر کردن داده های نمایش داده شده و افزودن ویژگی های تعاملی را مرحله به مرحله به شما می رساند. در نهایت، مت درباره نحوه استفاده از قصه گویی و روایت برای جذابیت بیشتر داده ها بحث می کند. اهداف یادگیری اصول اصلی طراحی داشبورد را توضیح دهید. نحوه ساخت داشبورد با استفاده از عناصر ساختاری ساده را مشخص کنید. خلاصه نحوه گسترش عملکرد داشبورد با استفاده از اجزای پویا. نحوه افزایش جذابیت داشبورد با استفاده از عناصر بصری را به خاطر بیاورید. نحوه ادغام ویژگی های داشبورد تعاملی را مشخص کنید. نحوه ایجاد روایت داده با استفاده از داستانها را خلاصه کنید. نحوه ایجاد انواع مختلف داشبورد بر اساس اهداف خاص را به خاطر بسپارید.

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Curt Frye - Image of Author Curt Frye

Curt Frye

کُرت فرای یک نویسنده و مشاور مستقل است که در زمینه Microsoft Excel تخصص دارد. او نویسنده بیش از 40 عنوان کتاب و کورس های آموزشی آنلاین، از جمله گام به گام Micorsoft Excel 2010 (میکروسافت press)، راهنمای جیبی (Excel 2007 (O'reilly media، و بیش از 12 کورس آموزشی برای Lynda.com است. وی همچنین یک سخنران مهم است که عناوین دقیقی از Excel به عنوان یک ابزار تحلیل هوشمندانه بیزنس و رویکرد ™Improspective اش به ارتباطات در بیزنس فراهم می کند.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Matt Francis - Image of Author Matt Francis

Matt Francis

مت فرانسیس داده‌ها را دوست دارد و از Tableau برای ایجاد visualizations داده‌های تعاملی استفاده می‌کند. او در یکی از بزرگ‌ترین آزمایشگاه‌های تکثیر DNA کار می‌کند. در آنجا او dashboardsهای Tableau را ایجاد می‌کند که خطوط لوله توالی DNA را قادر می‌سازد تا هزاران نمونه DNA و داده‌هایی که تولید می‌کنند را ردیابی کند. بعد از زمان کشف و نصب Tableau از چهار سال پیش، او به عنوان قهرمان Tableau در موسسه شناخته شد و دوست دارد خبرهای خوبی را به اشتراک بگذارد. او به شدت درگیر جامعه اقتصادی از طریق وبلاگ خود است، که شامل برنامه‌های آموزشی و تفسیری و همچنین توییتر (حدود یک سوم از توئیت هایش مربوط به Tableau است). او همچنین کلاسی از پادکست Tableau Wannabe دارد، که ترکیبی از بحث، مصاحبه های مهمان، و گفتگو‌های خوب را به نمایش می‌گذارد، و تمام کسانی که Tableau را دوست دارند، باید آنها را مورد توجه قرار دهند. او با بسیاری از بزرگ‌ترین برند‌ها در Tableau، از جمله Tableau CEO Christian Chabot مصاحبه کرده‌است. او در هفت کنفرانسTableau Customer Conferences در لندن شرکت کرده و در پنج مورد از آنها، بر موضوعاتی اعم از داستان‌سرایی با اطلاعات مربوط به طراحی داشبورد و نکات و فنون تخصصی شرکت کرده‌است. او همچنین دو کنفرانس Tableau در آمریکا ارائه کرده‌است.

مشاهده پروفایل