تقویت کردن مهارت های مدیریت پروژه - Build Your Project Management Skills

مسیر آموزشی تقویت کردن مهارت های مدیریت پروژه - Image of Learn Path Build Your Project Management Skills
تقویت کردن مهارت های مدیریت پروژه Build Your Project Management Skills
مدیریت پروژه ها بخش اصلی و انتظارات دنیای کار حرفه ای امروز است. مجموعه ای از تکنیک ها را برای دستیابی به اهداف خود و موفقیت بیشتر پروژه ها بیاموزید. نحوه استفاده و ایجاد یک هسته ابزار برای مدیریت پروژه ها را بشناسید: نمودار گانت.
Build Your Project Management Skills
Managing projects is a key part and expectation in the professional work world today. Learn a set of techniques to achieve your goals and make projects more successful. Understand how to use and create a tool core to managing projects: the Gantt chart.
مدت زمان: 4h 20m
تعداد دوره ها: 2
مجموع قیمت: (۵۵,۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۳۸,۵۰۰
تعداد مدرسین: 2
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی مبانی مدیریت پروژه - Image of Course Project Management Foundations 3 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مبانی مدیریت پروژه

  Project Management Foundations

  مدیریت پروژه مجموعه‌ای از تکنیک‌هایی است که هر کس می‌تواند برای رسیدن به اهدافش استفاده کند و پروژه‌ها را موفق‌تر سازد. مدیریت پروژه را می توان برای هدایت پروژه‌های کوچک، ساده و نیز پروژه‌های پیچیده به کار برد. مدرس Bonnie Biafore همیشه مجذوب این موضوع شده که کارها چطور کار می‌کنند و چطور کارها را بهتر کنند. در این درس، او اصول مدیریت پروژه، از ایجاد اهداف و اهداف پروژه و ایجاد یک برنامه پروژه برای مدیریت منابع و کار، برآورد کردن مهلت‌های زمانی و بستن پروژه را توضیح می‌دهد. در طول راه، او توصیه‌هایی برای برقراری ارتباط، برگزاری جلسات، نگهداری یک پروژه در مسیر، و کسب پذیرش مشتری ارائه می‌دهد. این دوره تمرینات را برای اکثر فیلم ها بر اساس پروژه مورد مطالعه سلامت / فناوری اطلاعات فراهم می کند. موضوعات شامل: تعریف مدیریت پروژه را مشخص کنید. شباهت ها و تفاوت های مدیریت سنتی و agile پروژه را کاوش کنید. تعیین کنید چگونه ساختار سازمانی بر پروژه ها تأثیر می گذارد. اصول تجزیه و تحلیل ذینفعان پروژه را کاوش کنید. بهترین راه های شناسایی هدف پروژه را بررسی کنید. بهترین روشهای انتخاب استراتژی را تعیین کنید. راهکارها را برای جمع آوری نیازها بررسی کنید. اصول تدوین بودجه پروژه را مشخص کنید. بهترین راه ها را برای تهیه یک طرح با کیفیت متمایز کنید. هنگام تعیین فرآیندهای تهیه منابع ، بهترین مراحل را انجام دهید.

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری نمودارهای گانت - Image of Course Learning Gantt Charts 1 ساعت بروز شده
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری نمودارهای گانت

  Learning Gantt Charts

  نمودار گانت چیست؟ نمودار گانت یک روش فوق العاده مفید برای نشان دادن مهلت های اساسی مرتبط با هر پروژه است - اتصال تاریخ شروع و پایان کارهای فردی و وابستگی متقابل آنها. در این دوره، مربی مدیریت پروژه و علاقه مند به نمودار گانت، کریس کرافت نحوه ایجاد و استفاده از نمودار گانت را برای اهداف مختلف، با استفاده از نرم افزار مختلف نمودار گانت توضیح می دهد. بیاموزید که چگونه نمودارهای گانت برای برقراری ارتباط با مشتریان، برنامه ریزی منابع، نظارت بر پیشرفت یک یا چند پروژه، ارزیابی ریسک، پیش بینی هزینه و تصمیم گیری در مورد سرعت بخشیدن به پروژه خود یا نه، یاد بگیرید. کریس همچنین درباره رایج ترین مشکلات بحث کرده و نکاتی را برای کمک به شما در جلوگیری از اشتباهات ارائه می دهد. موضوعات شامل: طرح نمودار گانت را توصیف کنید. مسیر حیاتی را مشخص کنید. بین agile، اسکرام و آبشار تفاوت قائل شوید. نحوه قرارگیری وظایف شناور را تعیین کنید. توضیح اینکه چه زمانی استفاده از الگوی گانت ایده آل است. خلاصه اینکه چرا نمودار گانت برای برقراری ارتباط با مشتریان مفید است.

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Bonnie Biafore - Image of Author Bonnie Biafore

Bonnie Biafore

PMP/ مهندس/ نویسنده پرفروش ترین کتابها "بانی بیافور" بیش از 25 سال سابقه ساخت و توسعه نرم افزار و مدیریت پروژه دارد. "بانی بیافور" یک حرفه ای در مدیریت پروژه (به اختصار PMP) و مهندسی است با بیش از 25 سال سابقه مدیریت ساخت و توسعه و اجرای پروژه هایی درحوزه های مخابرات، صنایع همگانی و صنایع IT. وی همچنین بیش از 25 کتاب برنده جایزه نوشته است، از جمله میکروسافت پروژه 2013: راهنمای گمشده، مدیریت موفق پروژه ( برنده جایزه سال 2012 در رقابت بین المللی STC 2012)، کتاب های جیبی 2015: راهنمای گمشده 2015 (راهنمای رسمی تعلیم برای Quickbookها)، و کتاب مربی مدیریت پروژه شما. رمان او، به نام Fresh Squeezed هم اکنون در آمازون و سایر مراکز تجاری در دسترس است. او همچنین وقتی پشت کامپیوترش نباشد ، خدمات مدیریت پروژه و مستند سازی فنی ارائه می کند، وی با دو سگ کوهی اش در کوه پیاده روی می کند، کلاس های رقص هوایی می رود، و غذاهای ماهرانه ای می پزد. می توانید او را در LinkedIn به آدرس https://www.linkedin.com/in/bonniebiafore پیدا کنید.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Chris Croft - Image of Author Chris Croft

Chris Croft

کریس کرافت، رهبر فکری، بیش از 80،000 نفر را در مدیریت و رهبری پروژه آموزش داده است. کریس همچنین آموزش های مربوط به مدیریت زمان و مذاکرات را ارائه کرده است و دو میلیون نفر را در Lynda.com و Learning LinkedIn آموزش داده است. او دارای یک سابقه عملیاتی درخشان است، با کسب مدرک مهندسی از کمبریج، واجد شرایط به عنوان یک مهندس ارشد و 10 سال به عنوان مدیر ارشد در تولید کار می کند. او مدرک MBA را به دست آورد و چهار سال قبل از شروع شرکت آموزشی خود در سال 1974 به عنوان مدرس دانشگاه در مدرسه کسب و کار دانشگاه بورنموث مشغول به کار است. از آن زمان، او به عنوان سخنران به طور مداوم سخنرانی کرده است و راهنمایی های ایمیلی رایگان خود را به بیش از 20،000 نفر ارسال کرده است. وب سایت او، www.chriscroft.co.uk، یک ایمیل رایگان آموزشی در ماه، و راهنمایی های فوری رایگان ارائه می دهد. کریس همچنین بسیاری از برنامه های آیفون و اندروید رایگان را ایجاد کرده است، مخصوصا برنامه شغل خود را برای آن و برنامه روزانه Happiness Tips خود. مدیریت BookTime او در آمازون و بیشتر کتابفروشی ها موجود است. او دارای 11 مینی کتاب راهنمای سریع در www.lulu.com و در فروشگاه Kindle Amazon است و اخیرا The Book of Happiness برای Kindle و همچنین Management Vegetables را منتشر کرده است.

مشاهده پروفایل