مسیر آموزشی مهارت های اکسل خود را تقویت کنید - Image of Learn Path Build Your Excel Skills

مهارت های اکسل خود را تقویت کنید Build Your Excel Skills

مهارت های اولیه تا متوسط Excel خود را تقویت کنید. نحوه سازماندهی ، مدیریت و تجزیه و تحلیل داده ها با استفاده از محبوب ترین برنامه صفحه گسترده جهان را بیاموزید. هنگام یادگیری میانبرهای کلیدی و نکات و ترفندهای جدید ، عمیق تر به ویژگی های کلیدی مانند فرمول ها ، عملکردها و قالب بندی بپردازید.

Build Your Excel Skills

Build your basic to intermediate Excel skills. Learn how to organize, manage, and analyze data using the world's most popular spreadsheet program. Dig deeper into key features like formulas, functions, and formatting while learning key shortcuts and new tips and tricks.
مدت زمان: 8h 44m
تعداد دوره ها: 3
مجموع قیمت: (۹۳,۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۶۵,۰۰۰
تعداد مدرسین: 1
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Dennis Taylor - Image of Author Dennis Taylor

Dennis Taylor

کارشناس اکسل، دنیس تیلور، با تجربه ای متجاوز از بیست و پنج سال در امر آموزش و تالیف مبحث "صفحه گسترده" فعال می باشد. دنیس تیلور از تجربه ای بالغ بر بیست و پنج سال در برنامه های صفحه گسترده به عنوان مولف، سخنران، رهبر سمینار برخوردار می باشد. از اواسط دهه ی نود میلادی، وی نویسنده و ارائه کننده ی تعداد بیشماری از ویدئوهای مبحث اکسل و دوره های آموزشی آنلاین بوده است و در سرتاسر کشورهای آمریکا و کانادا برای ارائه ی بیش از سیصد سمینار و کلاس سفر نموده است. او یا خودش یا با همکاری مشترک نویسندگان دیگر، به تالیف کتاب های چندگانه با موضوع "نرم افزار صفحه گسترده" و ارائه ی بیش از پانصد سمینار تحت وب با موضوع "اکسل" ، برای مجموعه ی متنوعی از بینندگانش ، اشتغال زایی کرده است. دنیس با صدها شرکت و سازمان دولتی متفاوت به علاوه ی دانشکده ها و دانشگاه ها همکاری داشته است. وی در شهر بولدر در ایالت کلرادو زندگی می کند.

مشاهده پروفایل