افزایش مهارت تجزیه و تحلیل داده های خود - Build Your Data Analysis Skills

مسیر آموزشی افزایش مهارت تجزیه و تحلیل داده های خود - Image of Learn Path Build Your Data Analysis Skills
افزایش مهارت تجزیه و تحلیل داده های خود Build Your Data Analysis Skills
بیاموزید که چگونه در مورد داده ها فکر کنید ، سوالاتی را که باید برای به دست آوردن داده های مناسب بپرسید ، تشخیص دهید. ابزارهای مورد نیاز خود را مشخص کنید ، از جمله Microsoft Excel ، Access ، Power BI و موارد دیگر. اجزای اصلی تجسم داده را درک کنید که به شما کمک می کند استراتژیک تر با داده ها ارتباط برقرار کنید.
Build Your Data Analysis Skills
Learn how to think about data, recognizing the questions to ask to get the right data. Identify the tools you need, including Microsoft Excel, Access, Power BI, and more. Understand the key components of data visualization that will help you communicate more strategically with data.
مدت زمان: 5h 9m
تعداد دوره ها: 2
مجموع قیمت: (۶۰۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۴۲۰۰۰
تعداد مدرسین: 2
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری تجزیه و تحلیل داده ها: 1 پایه - Image of Course Learning Data Analytics: 1 Foundations 3 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری تجزیه و تحلیل داده ها: 1 پایه

  Learning Data Analytics: 1 Foundations

  آیا شما علاقه مند به دنبال کار در تجزیه و تحلیل داده ها هستید؟ در این دوره ، استاد Robin Hunt شما را به ذهن یک تحلیلگر می کشاند. وی مفاهیم بنیادی ، مانند چگونگی اندیشیدن درباره داده ها ، نحوه کار با دیگران در نقش های مختلف برای بدست آوردن داده های مورد نیاز و ابزارهایی را که برای کار با داده ها از جمله اکسل و مایکروسافت اکسس نیاز دارید ، تعریف و توضیح می دهد. او شما را با پرس و جوهای SQL ، PowerBI و موارد دیگر آشنا می کند. رابین وارد نحو می شود و نحوه تفسیر داده هایی را که می بینید ، پیدا کردن داده های مورد نیاز و تمیز کردن داده ها برای کار موثر داده ها ، توضیح می دهد. وی حاکمیت داده ها و چگونگی پرسیدن سوالات صحیح از بخشهای مختلف برای جمع آوری داده های مورد نیاز را توضیح می دهد. رابین نحوه کار با داده ها ، از جمله نحوه وارد کردن داده ها ، کار با پرونده های تخت مانند CSV و ایجاد مجموعه داده برای دیگران را نشان می دهد. رابین به معنای تمیز کردن و مدل سازی و همچنین نحوه استفاده از Power Query در Excel است. وی همچنین مجموعه چالش/راه حل را در هر فصل برای ارزیابی مهارتهای شما به شما کمک کرده است.

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی تجسم داده برای تجزیه و تحلیل و تجزیه و تحلیل داده ها - Image of Course Data Visualization for Data Analysis and Analytics 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی تجسم داده برای تجزیه و تحلیل و تجزیه و تحلیل داده ها

  Data Visualization for Data Analysis and Analytics

  به عنوان یک تحلیلگر داده ، شما احتمالاً قبلاً می دانید که چگونه می توانید تجسم سازی کنید و از ابزارهایی مانند Excel و Tableau استفاده کنید. این دوره شما را به چالش می کشد که فراتر از داده ها ، فراتر از نرم افزار بروید و شروع به تفکر واضح تر و استراتژیک در مورد مبانی طراحی عالی ارتباطات کنید. بیل شاندر ، بنیانگذار Beehive Media ، بر روی چالش های اساسی که تحلیلگران برای برقراری ارتباط پیچیده اطلاعات مواجه هستند ، و اینکه چگونه ارتباط تصویری می تواند کمک کند ، تمرکز دارد. او ده م keyلفه اصلی تجسم بزرگ داده ها - ساخته شده در هر برنامه - را تجزیه می کند و روش های ابتکاری برای تجدید نظر در اسلایدها ، نمودارها ، نمودارها و داشبوردهایی را که هر روز با آنها کار می کنید ، نشان می دهد. موضوعات شامل: اهمیت مخاطب و داستان را در طراحی ارائه های تصویری توصیف کنید. اصول گشتالت را برای پردازش تصویری شناسایی کنید. سبک های عنوان را مقایسه و مقایسه کنید. قوانین کلی را برای استفاده از انواع نمودارها ، رنگ ها ، محورها و سایر جزئیات قالب بندی ذکر کنید. اهمیت و مبانی علمی برای راهنمایی اصول در طراحی ارائه را درک کنید.

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Robin Hunt - Image of Author Robin Hunt

Robin Hunt

رابين هانت يک توسعه دهنده / مربي متخصص در توسعه فرايند، مديريت داده ها و گردش کارهاي سفارشي است. رابين دوست دارد به مردم الهام کند که به «چيز جديدي فکر کنند» و علاقه به اطلاعات داشته باشند. او به طور فعالانه به دنبال راه هايي براي مشارکت در تلاش هايي است که از جامعه حمايت مي کند و دوست دارد که بخشي فعال از جامعه کارآفريني و راه اندازي که در بيرمنگام، آلاباما رشد مي کند. باشد. رابين سپاسگزار است که روحيه کارآفريني خود را دنبال کرده‌است و راهي براي ترکيب عشق خود به آموزش و مهارت‌هاي فني اش به عنوان يک توسعه دهنده پيدا کرده‌است. پيدا کردن يک توسعه دهنده که در مورد تدريس و يا بالعکس مشتاق باشد ، بسيار نادر است ، اما رابين به طور يکپارچه اين دو را ترکيب مي‌کند و به مشتريان و دانش آموزان بهترين ها را مي‌دهد. به عنوان يک توسعه دهنده , او در توسعه فرآيند ، مديريت داده‌ها ، و راه‌حل‌هاي گردش کار سفارشي تخصص دارد . به عنوان يک مربي ، همه چيز را دوست دارد ، اطلاعات مرتبط ، و قابل جستجو و تحليل آن‌ها براي تصميم‌گيري بهتر . شما مي‌توانيد بيشتر درباره رابين و پروژه‌هايش در LinkedIn ياد بگيريد.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Bill Shander - Image of Author Bill Shander

Bill Shander

بیل شاندر مدیرعامل و بنیانگذار Beehive Media، یک سازمان تجسم داده ها و اطلاعاتی طراحی است. مشتریان شرکت او از جمله سازمان های دانش محور مانند PricewaterhouseCoopers، انجمن اقتصاد جهانی، Booz & Company و دانشگاه هاروارد هستند. ، Beehive Media به مشتریان کمک می کند تا مفاهیم انتزاعی خود را به تجربیات قابل درک و قابل فهم از طریق طراحی اطلاعات هوشمند و تجسم داده تبدیل کنند. شاندر در کنفرانس ها سخنرانی می کند و کارگاه هایی را برای مشتریان در تجسم داده ها ارائه می دهد، موضوعاتی مانند اینکه چرا تجسم داده ها در دنیای بازاریابی امروز (مخصوصا برای شرکت هایی که از رهبری فکر به عنوان یک پلتفرم استفاده می کنند) و نحوه تفکر بصری و تعاملی ضروری است.

مشاهده پروفایل