تقویت مهارت های تحلیلی خود را با تجزیه و تحلیل آماری - Build Your Analytical Skills with Statistical Analysis

مسیر آموزشی تقویت مهارت های تحلیلی خود را با تجزیه و تحلیل آماری - Image of Learn Path Build Your Analytical Skills with Statistical Analysis
تقویت مهارت های تحلیلی خود را با تجزیه و تحلیل آماری Build Your Analytical Skills with Statistical Analysis
با یادگیری آمار، موضوعات را در سطح عمیق تری درک کنید. بر اصطلاحات، فرمولها و تکنیکهای مورد نیاز برای انجام رایج ترین انواع آمار مسلط شوید. احتمال و راههای محاسبه نتایج آینده و درک وقایع گذشته را بررسی کنید.
Build Your Analytical Skills with Statistical Analysis
Understand topics at a deeper level by learning about statistics. Master the terms, formulas, and techniques needed to perform the most common types of statistics. Explore probability and ways to calculate future outcomes and understand past events.
مدت زمان: 1h 43m
تعداد دوره ها: 2
مجموع قیمت: (۳۷۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۲۵۹۰۰
تعداد مدرسین: 1
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی مبانی آمار: اصول اولیه - Image of Course Statistics Foundations: The Basics 33 دقیقه بروز شده
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مبانی آمار: اصول اولیه

  Statistics Foundations: The Basics

  آمار فقط قلمرو دانشمندان داده نیست. در همه مشاغل از آمار استفاده می‌شود. آمار برای تصمیم گیری، کشف جدید، سرمایه گذاری و پیش بینی مهم است. این موضوع نژادهای سیاسی، رتبه‌بندی ورزشی، روند خرید یا پیشرفت‌های بهداشتی باشد، آمار ابزاری برای درک موضوع مورد علاقه شما در سطح عمیق‌تر است. در این دوره، پروفسور Eddie Davila دروس سطح مبتدی را ارائه می‌دهد، بنابراین شما نیز می‌توانید بر اصطلاحات، فرمول‌ها و تکنیک‌های مورد نیاز برای انجام متداول‌ترین انواع آمار تسلط داشته باشید. او چندین نمونه از داده‌ها و نمودارها را پوشش می‌دهد. وی توضیح می‌دهد که چگونه می‌توان مجموعه داده‌های شما و همچنین میانگین و متوسط ​​را پیدا کرد. او محدوده را معرفی می‌کند، سپس به انحراف استاندارد می‌رود و اینکه چه کارهایی را باید با پره‌ها انجام داد. این تکنیک‌ها به شما کمک می‌کنند تا داده‌های خود را درک کنید، نظریه‌ها را اثبات کنید و در وقت، پول و سایر منابع ارزشمند صرفه جویی کنید - همه اینها با درک اعداد است.

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی مبانی آمار: احتمال - Image of Course Statistics Foundations: Probability 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مبانی آمار: احتمال

  Statistics Foundations: Probability

  مطمئن نیستید که به آمار احتیاج دارید؟ دوباره فکر کنید! آمار به تصمیم گیری، کشف جدید، سرمایه گذاری و پیش بینی کمک می‌کند. برای موضوعات مختلف از نژادهای سیاسی گرفته تا پیشرفت‌های مراقبت‌های بهداشتی، آمار می‌تواند درک شما از موضوع مورد علاقه شما را بهبود بخشد. در این دوره، پروفسور Eddie Davila اصطلاحات، فرمول‌ها و تکنیک‌های متداول مربوط به احتمال، حوزه آماری را که این دوره در آن تمرکز دارد، آموزش می‌دهد. او توضیح می‌دهد که از احتمالات برای تصمیم گیری در مورد نتایج آینده و درک نتایج گذشته استفاده می‌شود. او جایگشت‌ها، ترکیب‌ها و صدک‌ها را می‌پوشاند و به نحوه توصیف و محاسبه آنها می‌پردازد. ادی احتمالات متعدد رویداد را معرفی می‌کند و در مورد زمان افزودن و کم کردن احتمالات بحث می‌کند. او درختان احتمال، قضیه بیز، دوجمله و موارد دیگر را توصیف می‌کند. شما می‌توانید یاد بگیرید که داده‌های خود را درک کنید، نظریه‌ها را اثبات کنید و منابع ارزشمندی را ذخیره کنید - همه اینها با درک اعداد است.

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Eddie Davila - Image of Author Eddie Davila

Eddie Davila

Eddie Davila مدیر برنامه "مدیریت زنجیره تامین" در دانشگاه ایالتی آریزونا است. Eddie Davila استاد ارشد و مدیر کارشناسی ارشد بخش Supply Chain Management در W.P. مدرسه کسب و کار Carey در دانشگاه ایالتی آریزونا است. او در حال حاضر بیش از 2000 دانش آموز در هر سال در دوره مقدمه مدیریت زنجیره تامین به نام "عملیات عرضه جهانی" دارد. او به منظور ایجاد یک گروه بزرگتر از دانش آموزان محلی و رسیدن به دانش آموزان در سراسر جهان، در ایجاد، نوشتن و برگزاری یک سری فیلم های یوتیوب با دوازده قسمت در "مدیریت زنجیره تامین" کمک کرد. او همچنین مجموعه ای 12 بخشی از کتاب های دیجیتالی "زنجیره تامین" که در iTunes و آمازون در دسترس است، تهیه کرد. سرگرمی های دیگر او - خارج از کار اصلیش سخنرانی ها، کتاب ها و فیلم های - شامل موسیقی، یوگا، تلویزیون، پزشکی مدرن، بازیگری، فیزیک و ورزش های فانتزی است. ادی در هنگام کار با افراد عجیب و غریب، خلاق و پرشور، راحت تر است.

مشاهده پروفایل