ساختن یک اپلیکیشن iOS - Build an iOS Application

مسیر آموزشی ساختن یک اپلیکیشن iOS - Image of Learn Path Build an iOS Application
ساختن یک اپلیکیشن iOS Build an iOS Application
ساختن اولین برنامه iOS شما به چیزی بیش از یک مفهوم نیاز دارد. بیاموزید که چگونه با ایجاد، طراحی، ساخت و توزیع اولین برنامه iOS خود، ایده عالی بعدی خود را از مفهوم به کد تبدیل کنید.
Build an iOS Application
Building your first iOS application requires more than just a concept. Learn how to take your next great idea from concept to code as you create, design, build, and distribute your first iOS application.
مدت زمان: 3h 45m
تعداد دوره ها: 3
مجموع قیمت: (۶۲۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۴۳۴۰۰
تعداد مدرسین: 2
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری جامع توسعه اپلیکیشن iOS - Image of Course iOS App Development: Essential Courses 37 دقیقه بروز شده
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری جامع توسعه اپلیکیشن iOS

  iOS App Development: Essential Courses

  ایده ای برای برنامه پرفروش بعدی دارید - اما هرگز یک خط کد ننوشته اید؟ یا می خواهید مهارت های برنامه نویسی موجود خود را به بازار سودآور iOS انتقال دهید؟ ما برای هر کسی که می خواهد توسعه برنامه iOS را شروع کند، آموزش داریم. کتابخانه ما همه چیز را از مهارت های برنامه نویسی سطح مبتدی تا تئوری الگوی طراحی پیشرفته را پوشش می دهد. این دوره به شما کمک می کند آموزش مناسب خود را شناسایی و پیدا کنید. مایک وونگ با بیش از 15 سال تجربه در صنعت نرم افزار، ابزارها، انتخاب زبان و مفاهیم سطح بالای توسعه اپلیکیشن iOS را بررسی می کند. غواصی کنید و در مورد نیازهای ذخیره سازی، طراحی رابط، و ترفندهای تبلیغ برنامه های iOS در بازار شلوغ بیاموزید. در هر ویدیو، مایک شما را به فیلم‌های آموزشی، مقالات و انجمن‌هایی برای یادگیری بیشتر راهنمایی می‌کند. وقتی کار با این نمای کلی تمام شد، مطمئن شوید که در لیست پخش انتخابی ما، توسعه برنامه‌ها برای iPad و iPhone، که شامل مجموعه‌ای از مرتبط‌ترین آموزش‌های توسعه برنامه iOS ما است، مشترک شوید. اهداف یادگیری دستیابی به ابزارهای مناسب برای توسعه اپلیکیشن iOS کدنویسی در Swift و Objective-C کار با Xcode آشنایی با ذخیره سازی اپلیکیشن و مدیریت پروژه طراحی اپلیکیشن شما تبلیغ و بازاریابی اپلیکیشن های iOS

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی ساخت اولین برنامه با iOS 13 - Image of Course Building Your First iOS 13 App 56 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی ساخت اولین برنامه با iOS 13

  Building Your First iOS 13 App

  آیا می خواهید ایده خود را به یک برنامه کامل iOS تبدیل کنید؟ چگونه در این دوره بیاموزید. تاد پرکینز به افراد تازه کار در توسعه iOS نشان می دهد که چگونه می توانند یک برنامه iOS را در یک بعد از ظهر ایجاد کنند و بهترین شیوه ها را در طول مسیر به اشتراک بگذارند. تاد کدها، ابزارها، چارچوب‌ها و شیوه‌های ساخت برنامه‌های iOS را پوشش می‌دهد، از جمله نحوه ایجاد یک پروژه Xcode، اجرای اولین برنامه، ساخت رابط کاربری و تعامل کد. در طول دوره، او جدیدترین تکنیک ها و روش های موجود با انتشار iOS 13 را ارائه می دهد. اهداف یادگیری ایجاد یک پروژه Xcode پیمایش در رابط Xcode اجرای اولین برنامه طرح بندی ساختمان با استوری بورد اتصال عناصر UI به کد تعامل کدنویسی

 • 3
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری جامع توسعه iOS 14 - Image of Course iOS 14 Development Essential Training 2 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری جامع توسعه iOS 14

  iOS 14 Development Essential Training

  در این دوره، مدرس Todd Perkins به شما کمک می‌کند تا توسعه برنامه‌ها را برای دستگاه‌های iOS شروع کنید. Xcode ابزار رسمی اپل برای توسعه برنامه‌های iOS است. او توضیح می‌دهد که از کجا می‌توانید آن را بارگیری کنید، از چه الگوها و تنظیماتی استفاده کنید، نحوه شخصی‌سازی رابط Xcode و نحوه اجرای برنامه شما در شبیه ساز Xcode. بعد، او وارد استوری بورد‌ها می‌شود، که استانداردی برای ایجاد طرح‌بندی iOS است. Todd اصول کار با استوری بورد را شامل می‌شود، از جمله نحوه اتصال شی object رابط کاربر به کد شما، نحوه پاسخگویی به فشار دادن دکمه، نحوه ضبط و استفاده از داده‌ها از یک قسمت متنی و موارد دیگر. SwiftUI مانند استوری بورد‌ها برای ایجاد طرح‌بندی iOS استفاده می‌شود. SwiftUI برای ایجاد رابط‌های کاربر از یک نحو اعلانی مبتنی بر زبان Swift استفاده می‌کند. او اصول کار با پشته‌ها را در SwiftUI توضیح می‌دهد، سپس ویژگی‌ها، تصاویر و صحافی را پوشش می‌دهد. وی نحوه استفاده از نمایش لیست‌ها، نمایش جزئیات و نمای بازشو در SwiftUI را توصیف می‌کند، سپس با مراحل بعدی نتیجه گیری می‌کند.

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Mike Wong - Image of Author Mike Wong

Mike Wong

Mike Wong بیش از یک دهه است که در طراحی نرم افزار کار میکند و نزدیک به ۱۲ محصول در صنعت نرم افزار تولید کرده است. او اولین نسخه از Photoshop را در سال ۱۹۹۵ گرفت و هرگز یادگیری اینکه چه کارهایی با آن میتوان کرد را متوقف نکرد. مایک در Macworld در مجله ی Mac Design ( که اکنون به نام layers منتشر میشود) ظاهر شد ، و او یک سخنران ویژه در Seybold Seminars و DIMA بوده است. او وقتی در حال سفر نیست، خانه ی خودش در Portland، Oregon را با همسرش Chris و دو فرزندش می سازد.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Todd Perkins - Image of Author Todd Perkins

Todd Perkins

تاد پرکینز یک توسعه دهنده و متخصص در IOS است. او بیش از 12 اپلیکیشن محبوب و بازی ساخته است. بیش از 50 کتاب و ویدئو آموزشی در مورد موضوعاتی از قبیل برنامه نویسی برای غیربرنامه نویسان و سازندگان بازی ، منتشر کرده است. وی همچنین یک توسعه دهنده مورد تایید شرکت سان (SCJD) است و در ساخت نرم افزار از دانشگاه Western Governors لیسانس دارد. تاد وقتی مشغول ساخت اپلیکیشن یا دوره های آموزشی نیست، مجری برنامه podcast Try و Try Again-a Movie Clud است و تا جایی که به سلامتیش آسیب نرسد ، video game بازی می کند. تاد در کالیفرنیا با خوانواده اش زندگی می کند.

مشاهده پروفایل