ساخت یک برنامه واقعیت مجازی با React - Build a Virtual Reality Application with React

مسیر آموزشی ساخت یک برنامه واقعیت مجازی با React - Image of Learn Path Build a Virtual Reality Application with React
ساخت یک برنامه واقعیت مجازی با React Build a Virtual Reality Application with React
آیا می خواهید تجربیات واقعیت مجازی را از طریق وب به اشتراک بگذارید؟ چارچوب Facebook React VR پایه ای برای جمع آوری مدلهای پیچیده سه بعدی و سایر رسانه ها در تجربیات قانع کننده فراهم می کند. مهارت های جاوا اسکریپت خود را در React ، ۳D و React VR اعمال کنید و قادر خواهید بود محیط های مجازی خود را بسازید.
Build a Virtual Reality Application with React
Want to share virtual reality experiences over the web? The Facebook React VR framework provides a foundation for assembling sophisticated ۳D models and other media into compelling experiences. Apply your JavaScript skills to React, ۳D, and React VR, and you will be able to make your own virtual environments.
مدت زمان: 8h 40m
تعداد دوره ها: 5
مجموع قیمت: (۱۰۸۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۷۵۶۰۰
تعداد مدرسین: 3
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری جامع React.js - Image of Course React.js Essential Training 2 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری جامع React.js

  React.js Essential Training

  در میان سایر کتابخانه های جاوا اسکریپت، React.js متمایز است. برای توسعه UI به اجزای قابل استفاده مجدد متکی است، نه الگوها، که به توسعه دهندگان اجازه می دهد نماهایی را در جایی که داده ها در طول زمان تغییر می کنند، ارائه دهند. برنامه های React مقیاس پذیرتر و قابل نگهداری تر هستند و توسعه دهندگان را کارآمدتر و کاربران را راضی تر می کنند. در این دوره، Eve Porcello اصول کتابخانه React را با استفاده از مدرن ترین نحو و بهترین روش ها برای ایجاد کامپوننت های React معرفی می کند. در طول راه، نحوه تنظیم ابزارهای Chrome را برای React بیاموزید. ایجاد اجزای جدید؛ با Hook های داخلی در React کار کنید. از برنامه Create React برای اجرای آزمایشات و موارد دیگر استفاده کنید. در پایان دوره، شما به ملزومات React.js مجهز می شوید و بهتر برای ساخت پروژه های مبتنی بر مرورگر خود آماده می شوید.

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی React: اکوسیستم ها - Image of Course React: Ecosystems 12 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی React: اکوسیستم ها

  React: Ecosystems

  React به ندرت به تنهایی مورد استفاده قرار می گیرد. در نتیجه، کار موثر با React - به ویژه هنگام توسعه در یک گروه - به معنی تسلط بر مجموعه ای از ابزارها است. برخی از این ابزارها مکمل React هستند، در حالی که برخی دیگر گردش کار را برای توسعه کارآمد ایجاد و حفظ می کنند یا به React mesh با مجموعه ای دیگر از ابزارهای وب محور کمک می کنند. در این دوره، نحوه استفاده کامل از React با بررسی اکوسیستم های آن و بررسی آنچه React به عنوان هسته این سیستم ارائه می دهد را بیاموزید. امانوئل آنچه را که React ارائه می دهد توضیح می دهد و به موضوعاتی مانند مسیریابی و ناوبری، ارائه سرور، انیمیشن و اشکال زدایی می پردازد. اهداف یادگیری مسیریابی جهت یابی رندر سمت سرور مدیریت دولتی مرور کتابخانه انیمیشن آزمایش و اشکال زدایی در React عبارت checking را تایپ کنید

 • 3
  دوره آموزشی دوره آموزشی مقدمه ای بر سه بعدی - Image of Course Introduction to 3D 4 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مقدمه ای بر سه بعدی

  Introduction to 3D

  صرف نظر از اینکه از چه نرم افزاری استفاده می کنید یا محصول نهایی را ایجاد می کنید، همه بسته های مدل سازی و ارائه سه بعدی مفاهیم زیرین مشترکی دارند. در این دوره، متخصص جورج ماستری مروری کلی بر این مفاهیم و تکنیک هایی دارد که در انواع آثار هنری سه بعدی به کار می رود: طراحی شخصیت ها، عکس های محصول، انیمیشن، جلوه های بصری و موارد دیگر. او با حرکت در فضای سه بعدی و دستکاری اشیاء موجود، هندسه و مدل سازی را بررسی می کند و نحوه اعمال رنگ و بافت را روی سطوح نشان می دهد. سرانجام، جورج به تئوری رندر اولیه می پردازد و ویژگی های موجود در اکثر موتورهای رندر تجاری را پوشش می دهد. اهداف یادگیری حرکت در فضای سه بعدی اتصال اشیاء از طریق سلسله مراتب مدل سازی هندسه مجسمه سازی به صورت سه بعدی ایجاد سطوح مبتنی بر وصله ایجاد و استفاده از بافتها و مواد ارائه پروژه های سه بعدی

 • 4
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری React VR - Image of Course Learning React VR 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری React VR

  Learning React VR

  توسعه دهندگانی که می خواهند دنیای واقعیت مجازی ایجاد کنند گزینه جدیدی دارند: React VR. فیس بوک کتابخانه جاوا اسکریپت نوآورانه خود را با نام React به سه بعدی همه جانبه گسترش داده است. این چارچوب جدید به شما امکان می دهد با استفاده از اجزای اعلان، تجربیات قدرتمند VR را برای انواع دستگاه ها در وب ارائه دهید. برای آشنایی با React VR در این دوره با امانوئل هنری همراه باشید. نحوه کار با سیستم مختصات سه بعدی و تبدیل دستورات را بیاموزید. افزودن و تعیین موقعیت اولیه، تصاویر ثابت و مدلها ؛ یکپارچه سازی صدا ؛ و تعاملی مانند دکمه های قابل کلیک را اضافه کنید. امانوئل همچنین برای بالا بردن پانورامای 360 درجه ای که در دوره ایجاد کرده اید، با استفاده از مهارت های جدید React VR، الهام بخش است. اهداف یادگیری پیدا کردن الهام در وب آزمایش پروژه ها با هدست Gear VR کار با مختصات سه بعدی و تبدیل ایجاد پس زمینه 360 درجه افزودن اجزای اولیه و مدلهای سه بعدی افزودن صدا و تعامل

 • 5
  دوره آموزشی دوره آموزشی React VR: چند رسانه ای تعاملی - Image of Course React VR: Interactive Multimedia 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی React VR: چند رسانه ای تعاملی

  React VR: Interactive Multimedia

  هنگامی که اصول اولیه واقعیت مجازی را آموختید، می توانید تجربه های همه جانبه و تعاملی ایجاد کنید که کاربران را قادر به بازی و یادگیری کند. با React VR، توسعه دهندگان می توانند چند رسانه ای، از جمله ویدئو، مدلهای سه بعدی و انیمیشن را اضافه کنند و از حالت کامپوننت برای بازنمایی پویا محتوا استفاده کنند. این دوره به شما می آموزد که چگونه از اصول اولیه فراتر رفته و این عناصر را در یک پروژه VR همهجانبه ترکیب کنید: یک محیط فضایی برای علوم زمین ناسا. آموزگار امانوئل هنری همچنین به شما می آموزد که چگونه پروژه های خود را ساختار بندی و آزمایش کنید، به شما این امکان را می دهد تا با خیال راحت امکانات پیچیده تری را با React VR کاوش کنید. اهداف یادگیری طراحی یک تجربه چند رسانه ای همهجانبه اضافه کردن عناصر زمینه، سه بعدی و متن به صحنه خود افزودن انیمیشن با استفاده از حالت بهینه سازی و انتشار پروژه

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس George Maestri - Image of Author George Maestri

George Maestri

جورج ماستری یک کارگردان و تولیده کننده انیمیشن در لس انجلس است. مشتری های او شامل "دیزنی" و "کمدی سنترال" هستند. جرج ماستری یک کارگردان و تولید کننده انیمیشن ساکن لس انجلس است. او چند کتاب درمورد 3D کاراکتر انیمیشن ، از جمله دیجیتال کاراکتر انیمیشن (New Riders)، و مایا در یک نگاه (Sybex Books) نوشته است. اعتبارات او شامل فعالیت برای استودیوهایی نظیر Nickelodeon، دیزنی، Warner Brothers و کمدی سنترال است.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Eve Porcello - Image of Author Eve Porcello

Eve Porcello

به عنوان یک متخصص برنامه های موبایل، CMS، تجارت الکترونیک، Eve Porcello دانشجویان را در سرتاسر جهان آموزش میدهد. Eve Porcello یک توسعه دهنده و آموزش دهنده ی ساکن کالیفرنیای شمالی است. او در طراحی و ارائه ی کلاس های مهندسی hands-on به دانشجویان سراسر جهان با Moon Highway کار میکند. با داشتن سابقه در طراحی UX/UI، ساختن نمونه های اولیه و کد نویسی، Eve برنامه های مختلفی از موبایل گرفته تا پلتفرم های CMS برای سایتهای تجارت الکترونیک ایجاد کرده است. شما میتوانید او را در توئیتر @eveporcello دنبال کنید یا از وبسایت او به آدرس www.moonhighway.com دیدن کنید.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Emmanuel Henri - Image of Author Emmanuel Henri

Emmanuel Henri

امانوئل هنری یک توسعه دهنده ی کارکشته با 20 سال سابقه در برنامه نویسی، تکنولوژی و طراحی است. امانوئل مسئول تمامی جنبه های وب مشتری محور و پروژه های موبایل، نظیر timelineها و Scope بوده است. این پروژه ها از ابزارهای JIRAL/Atlassin، متودولوژی های زیرکانه، و زبان ها و چارچوب هایی مانند Meteor، Angular، React، Node، JavaScript، Swift، HTML، CSS (sass)، MogoDB و MySQL استفاده کرده اند. اخیراً، او یک اپلیکیشن وب بازرگانی الکترونیک پیچیده ایی برای فروشندگان سرویس ها و Saas کلود cloud طراحی کرده است. امانوئل یک مدیر کسب و کار موفق با بیش از 20 سال سابقه بازاریایی، عملیات، مالی، زنجیره تامین، و استراتژی بیزنس در چندین صنایع است. او علاقه شدیدی به تمان جنبه های تکنولوژی و کسب و کار دارد و یک خواننده مشتاق این موضوعات است. پروفایل او را درwww.mannydesigns.com ببینید.

مشاهده پروفایل