تبدیل شدن به استاد کار هیربدی - Mastering Hybrid Work

مسیر آموزشی تبدیل شدن به استاد کار هیربدی - Image of Learn Path Mastering Hybrid Work
تبدیل شدن به استاد کار هیربدی Mastering Hybrid Work
در این مسیر یادگیری می توانید نحوه حفظ عملکرد بالا و بهره وری را حفظ کنید زیرا دفاتر باز می شوند و کار انعطاف پذیر بیشتر می شود. بیاموزید که چگونه سازماندهی کنید ، سازگار باشید ، انعطاف پذیر باشید و برای محافظت از زمان خود محدودیت ایجاد کنید.
Mastering Hybrid Work
In this learning path you can discover how to maintain high performance and stay productive as offices reopen and flexible working becomes more prevalent. Learn how to stay organized, be adaptable, resilient, and establish boundaries to protect your time.
مدت زمان: 5h 8m
تعداد دوره ها: 10
مجموع قیمت: (۱۰۲۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۷۱۴۰۰
تعداد مدرسین: 8
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی افزایش بهره وری در یک محیط کار ترکیبی - Image of Course Enhance Productivity in a Hybrid Work Environment 18 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی افزایش بهره وری در یک محیط کار ترکیبی

  Enhance Productivity in a Hybrid Work Environment

  انتقال روز کاری خود از یک ساختمان اداری به آرام ترین گوشه خانه خود در ابتدا احتمالاً ناراحت کننده بود - اما اکنون ، شیار خود را پیدا کرده اید. شاید شما حتی به کارهای دور افتاده علاقه داشته باشید. اما با توجه به اینکه بسیاری از سازمان ها برای یک محیط کاری ترکیبی آماده می شوند که در آن کارمندان وقت خود را بین کار از راه دور و غیر حضوری تقسیم می کنند ، شما احتمالاً باید دوباره ذهنیت خود را تنظیم کنید. در این دوره ، نویسنده بهره وری و تهیه کننده برنده Emmy ، پائولا ریتزو ، نحوه کار را به شما نشان می دهد. بیاموزید چگونه سبک بهره وری خود را تغییر دهید تا به شما کمک کند هنگام جابجایی بین مکانها وظیفه خود را حفظ کنید. بیاموزید که چگونه در فضاهای فیزیکی خود تجدیدنظر کنید تا در خانه و محل کار آینه شوند و همچنین اینکه چگونه هر زمان که در آنجا کار می کنید هم دفتر منظم و هم خانه خود را برای بهره وری آماده کنید. به علاوه ، بیاموزید که چگونه یک قدم جلوتر از چالش های بهره وری ، از جمله نحوه کنار آمدن با اختلالات جدید در خانه و دفتر ، بمانید.

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی چگونه از راه دور برجسته شوید - Image of Course How to Stand Out Remotely 45 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی چگونه از راه دور برجسته شوید

  How to Stand Out Remotely

  از آنجا که کار از راه دور در محیط کار امروزه به یک امر عادی تبدیل شده است ، اکنون بسیاری از کارگران از سطح آزادی و انعطاف پذیری قبلاً ناشناخته برخوردار هستند. با این حال ، این مزایای جدید همچنین با نگرانی ها و مشکلات جدیدی همراه است. نه تنها ارتباط معمولی با همکاران دشوارتر است - بلکه تعاملات و تجربیات به یادماندنی ایجاد نمی کند - احساس گم شدن در این کار آسان است. در این دوره ، بیانکا لاگر به شما نشان می دهد که چگونه به عنوان یک کارمند از راه دور (به دلایل خوب) برجسته شوید. Bianca با تدارکات اساسی و ابزارهای لازم برای موفقیت ، از سازماندهی فضای کاری خود در یک محیط آماده برای دوربین ، تا اطمینان از عملکردهای سخت افزاری و نرم افزاری آنطور که باید شروع می شود. وی همچنین نشان می دهد که چگونه می توان یک برنامه ایجاد کرد ، مرزهای مناسب تعیین کرد ، ارتباطات را بهبود بخشید ، با تعارضات کنار آمد و روابط شما با مدیر خود را بهبود بخشید. سرانجام ، بیانکا نکات خاص کار از راه دور را برای رهبران و مدیران به اشتراک می گذارد.

 • 3
  دوره آموزشی دوره آموزشی سازمان یافته ماندن در هنگام کار از راه دور یا در محل - Image of Course Staying Organized While Working Remotely or On-Site 34 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی سازمان یافته ماندن در هنگام کار از راه دور یا در محل

  Staying Organized While Working Remotely or On-Site

  یکی از بزرگترین روش های تخلیه وقت، پول و رفاه ذهنی، زمانی است که شما صرف کار می‌کنید اما روی کار واقعی خود متمرکز نیستید. چه در یک دفتر کار باشید و چه از راه دور کار کنید، اگر فضای کاری و روال کار شما نامرتب باشد، ممکن است دائما احساس کنید از انجام کارهای خود عقب هستید. زمانی را که برای سازماندهی و پاکسازی فضای کار خود می‌گذرانید، زمانی را که می‌توانید برای تکمیل کار خود صرف کنید، از دست می‌دهد، که فقط روز کاری شما را طولانی می‌کند. در این دوره، کارشناس سازمان Amy Fritz، مربی به شما می‌آموزد که چگونه فضای کاری خود را مرتب کنید و محیط کار خود را آماده کنید تا هر روز بیشترین کار را انجام دهید. از سازماندهی میز کار و مدیریت تقویم، تا مدیریت لیست کارها، او به شما نشان می‌دهد که چگونه منظم بمانید. او همچنین مشاوره‌های تخصصی برای چند وظیفه ای، به حداکثر رساندن زمان استراحت و تعمیر و نگهداری مداوم برای یک فضای کاری مناسب ارائه می‌دهد.

 • 4
  دوره آموزشی دوره آموزشی اینکه چگونه یک کارمند سازگار باشید در طی تغییر و عدم اطمینان - Image of Course How to Be an Adaptable Employee during Change and Uncertainty 35 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی اینکه چگونه یک کارمند سازگار باشید در طی تغییر و عدم اطمینان

  How to Be an Adaptable Employee during Change and Uncertainty

  جهان به سرعت در حال تغییر است. به همین دلیل، به عنوان یک کارمند، باارزش‌ترین مهارتی که می‌توانید پرورش دهید سازگاری است، بنابراین شما برای هر کاری آماده هستید. در این دوره، Dorie Clark نکات و راهکارهای مشخصی را برای تطبیق پذیری بیشتر به اشتراک می‌گذارد - و پذیرش سازگاری را به عنوان بخش مداوم زندگی شما، نشان میدهد. بیاموزید که چگونه یک ذهنیت سازگار را پرورش دهید و مهارتهای مناسب از جمله ارتباط و ذهن آگاهی را بسازید. سپس با صحبت مستقیم با رئیس خود، انجام وظایف جدید و ایجاد نگرش مثبت بدانید که چگونه مهارتهای جدید سازگاری خود را عملی کنید. مهارتهایی که در این دوره می‌آموزید می‌تواند به شما در پیشرفت در مواقع بحران کمک کند و فارغ از آنچه آینده داشته باشد، موفق شوید.

 • 5
  دوره آموزشی دوره آموزشی انعطاف پذیری در مذاکره کاری - Image of Course Negotiating Work Flexibility 31 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی انعطاف پذیری در مذاکره کاری

  Negotiating Work Flexibility

  چه می‌شود اگر ب‌توانید برای خانواده خود بیشتر در خانه باشید، بیرون از خانه در روز تمرین کنید، کارهای مهم را اولویت‌بندی کنید که بعد از ساعتها قابل انجام نیستند و انتخاب کنید که چگونه اغلب به دفتر خود وارد می‌شوید؟ داشتن انعطاف پذیری کار به این معنی است که شما در مورد چگونگی - و کجا - انجام کار خود اظهار نظر می‌کنید. به عنوان بخشی از یک برنامه تجاری استراتژیک، انعطاف پذیری کار در واقع می‌تواند به پس انداز شرکت کمک کند. بنابراین، چگونه می‌توانید با این سناریو برد-برد در شغل فعلی خود مذاکره کنید؟ در این دوره، یاد بگیرید که چگونه یک پیشنهاد انعطاف پذیری کار به رئیس یا بخش منابع انسانی خود را ایجاد کنید و آماده کنید. با شناسایی گزینه‌های متداول انعطاف پذیری کار، انتخاب نوع مناسب برای نقش خود و انتقال منافع تجاری، چگونگی ایجاد یک بحث جذاب را بیاموزید. کشف کنید که چگونه نیازهای خود را با سیاست‌های شرکت مقایسه کنید و برای خود یک دوره آزمایشی کسب کنید.

 • 6
  دوره آموزشی دوره آموزشی ملزومات جلسات مجازی و ترکیبی - Image of Course Virtual and Hybrid Meeting Essentials 22 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی ملزومات جلسات مجازی و ترکیبی

  Virtual and Hybrid Meeting Essentials

  کار از خانه راه به جایی نمی برد - و جلسات هم همینطور. همیشه نیاز به جمع شدن تیم ها در یک اتاق وجود دارد. اما اکنون که برخی از کارمندان به طور مجازی به آن اتاق ها می پیوندند، زمان آن فرا رسیده است که در وضعیت موجود تجدید نظر کنیم. در این دوره، به Lorraine Lee، سخنران اصلی مجازی با رتبه برتر و مدیر تحریریه Prezi بپیوندید، زیرا او استراتژی هایی را برای جذاب تر کردن، مشارکتی و سازنده تر کردن جلسات مجازی و ترکیبی شما به اشتراک می گذارد. Lorraine در مورد چگونگی تبدیل شرکت کنندگان منفعل خود به شرکت کنندگان فعال، و همچنین نحوه تعیین اینکه چه زمانی جلسات مجازی باید به صورت زنده و ناهمزمان برگزار شوند، صحبت نمی کند. او آنچه را که تسهیل‌کننده‌ها باید قبل، در طول و بعد از جلسات ترکیبی انجام دهند، از جمله نحوه ایجاد قوانین تعامل و مبارزه با خستگی ویدیویی را مشخص می‌کند. و از آنجایی که شرکت کنندگان و مجریان به طور یکسان باید به حضور خود در مقابل دوربین توجه داشته باشند، لورین نکاتی را برای اطمینان از اینکه شما بهترین ظاهر و صدا را دارید به اشتراک می گذارد.

 • 7
  دوره آموزشی دوره آموزشی یک کارمند ترکیبی یا مجازی کارآمد باشید - Image of Course Be an Effective Hybrid or Virtual Employee 21 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یک کارمند ترکیبی یا مجازی کارآمد باشید

  Be an Effective Hybrid or Virtual Employee

  کار از راه دور انعطاف پذیری بیشتر و رفت و آمد بی نظیری را ارائه می دهد. اما با پشت سر گذاشتن دفتر فیزیکی - حتی اگر فقط برای چند روز در هفته باشد - ساختار ارائه شده توسط آن را نیز از دست می دهید. در این دوره، نویسنده بهره‌وری و تهیه‌کننده برنده امی، پائولا ریزو، نکاتی را به اشتراک می‌گذارد که می‌تواند به شما کمک کند در این دنیای جدید کار ترکیبی و کاملاً از راه دور پیشرفت کنید. آنچه را که باید در مورد ایجاد یک روال، سازماندهی هفته کاری خود و بهینه سازی ارتباط با رئیس و همکاران خود بدانید، کشف کنید. بیاموزید که چه کاری می توانید انجام دهید تا اطمینان حاصل شود که مشارکت های شما در تیم شناخته می شود، حتی زمانی که در اتاق نیستید. و از آنجایی که کار از راه دور نیازی به تأثیرگذاری بر مسیر شغلی شما ندارد، پائولا نحوه اختصاص زمان برای فکر کردن و مستندسازی اهداف خود را به اشتراک می گذارد. پس از اتمام این دوره، شما به استراتژی هایی برای افزایش اثربخشی و بهره وری خود در محل کار مجهز خواهید شد – مهم نیست کجا هستید.

 • 8
  دوره آموزشی دوره آموزشی اتصال و همکاری در یک محل کار مجازی یا ترکیبی - Image of Course Connecting and Collaborating in a Virtual or Hybrid Workplace 44 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی اتصال و همکاری در یک محل کار مجازی یا ترکیبی

  Connecting and Collaborating in a Virtual or Hybrid Workplace

  برقراری ارتباط مؤثر در حال حاضر مهارتی دشوار و ارزشمند است که باید به آن مسلط شد. و اکنون، از همیشه پیچیده تر است. تا همین اواخر، بیشتر باید می‌دانستید که چگونه به صورت حضوری - خواندن زبان بدن، حرکات، حالات چهره و موارد دیگر - یا در یک تماس کنفرانسی ارتباط برقرار کنید. اما در حال حاضر، شما همچنین باید بدانید که چگونه با کسی که فقط روی یک صفحه می بینید ارتباط برقرار کنید. در این عصر جدید از ارتباطات مجازی، آموزش و تسلط بر مهارت های برقراری ارتباط در هر مکان و روی هر صفحه ای ضروری است. در این دوره از genConnectU، مربی رهبری، جکی میلر، ابزارهای عملی در مورد نحوه تعامل موثر با مشتریان، همکاران و کارفرمایان در هر دو محیط مجازی و زنده را با یک یا چند مخاطب به اشتراک می گذارد. با یادگیری و تسلط بر درس های جکی، ابزارهایی در اختیار خواهید داشت که می توانند به شما در مدیریت روابط حرفه ای و بهبود حضور اجرایی خود کمک کنند.

 • 9
  دوره آموزشی دوره آموزشی نحوه تعیین مرزها و محافظت از وقت خود - Image of Course How to Set Boundaries and Protect Your Time 21 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی نحوه تعیین مرزها و محافظت از وقت خود

  How to Set Boundaries and Protect Your Time

  مربی بهره وری ، نویسنده و تهیه کننده برنده Emmy ، پائولا ریتزو ، نکات قدرتمندی را برای کمک به شما در تعیین مرزهایی برای محافظت و کنترل زمان خود به اشتراک می گذارد. برخی از موارد به طور ناخوشایند به لیست کارهای شما می آیند که شما را بی حاصل ، ناراضی و استرس می کند. پائولا به شما کمک می کند در صورت محافظت از زمان حساس ، زندگی شما ، از جمله میزان بهره وری و میزان شادی ، متفاوت باشد. پائولا بر لزوم شناسایی مکان هایی که می خواهید بیشتر وقت خود را صرف کنید و همچنین یادگیری نحوه پیگیری مداوم وقت خود را برجسته می کند. او می آموزد که چگونه هر زمان که درباره زمان و برنامه خود تصمیم می گیرید ، قوانین روشنی وضع کنید. پائولا قدرت نه و نحوه گفتن آن را با سهولت و لطف پوشش می دهد. هنگامی که بله گفتید ، مهم است که پاسخگو باشید و خود را برای موفقیت تنظیم کنید. در پایان ، پائولا شما را با استفاده از یک استراتژی برای تعیین مرزهای مشخص و پایبندی به قوانین برای بازگرداندن وقت خود و ایجاد یک کار شادتر ، مولدتر و یک زندگی شخصی به شما راهنمایی می کند.

 • 10
  دوره آموزشی دوره آموزشی بالا بردن تجربه تیم از راه دور - Image of Course Level Up Your Remote Team Experience 37 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی بالا بردن تجربه تیم از راه دور

  Level Up Your Remote Team Experience

  شما به ریتم کار از راه دور رسید‌ه‌اید. داشتن یک برنامه کامل از جلسات تیم‌های مجازی، سخنرانی‌ها و حتی رویدادهای اجتماعی دیگر خیلی عجیب به نظر نمی‌رسد. اما حتی در این مرحله، کارهای بسیار بیشتری می‌توانید انجام دهید تا یک محیط جذاب، مثبت و فراگیر برای تیم از راه دور خود ایجاد کنید. در این دوره، مشاور و مربی کار از راه دور Mike Gutman نحوه کار را به شما نشان می‌دهد. او انواع استراتژیهای پیشرفته را برای کار از راه دور، از جمله چگونگی تبدیل فرهنگ مدیریت خرد به فرهنگ اعتماد، پوشش می‌دهد. وظایف، پروژه‌ها و جدول زمانی خود را برای سایر اعضای تیم خود شفاف کنید. و با به اشتراک گذاشتن سبک ارتباطات و تنظیمات خود، پیوندهای تیمی خود را قوی نگه دارید. بعلاوه، نکاتی در مورد ایجاد همدلی، پذیرفتن شرایط متنوع کار در تیم‌های دورافتاده خود و ایجاد یک محیط روانشناختی ایمن که در آن مردم احساس تشویق می‌کنند صدا و ایده‌های خود را به میز بفرستند، دریافت کنید.

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Mike Gutman - Image of Author Mike Gutman

Mike Gutman

مایک گاتمن، یک متخصص بازاریابی است که بر سبک زندگی، پایداری و کسب‌وکار تمرکز دارد. این منافع در موقعیت او به عنوان مدیر بازاریابی در FlexJobs برخورد می‌کند، جایی که او افراد و شرکت‌ها را با ارزش کار انعطاف‌پذیر ارتباط می‌دهد. مایک یک آینده ای را تصور می‌کند که در آن مردم از صندلی های خود آزاد می‌شوند و آزادی کار در هر جایی که می‌خواهند را دارند. مایکل ، مدیر سابق بازاریابی در Silicon Valley، تمرکز خود را در سال ۲۰۰۸ تغییر داد تا به سوق دادن پیام پایداری کمک کند. او به پیشبرد نهضت پایداری محلی در مکزیک، Lake Tahoe و سانفرانسیسکو کمک کرد و در حال حاضر او به جهان کمک می‌کند تا روشی انعطاف‌پذیر و پایدار برای کار پیدا کند. پیش از FlexJobs، مایک در Sqwiggle بر روی برنامه کاربرد بهره‌وری دفتر کار مبتنی بر ابر برای اتصال تیم‌های دوردست کار می‌کرد. از سال ۲۰۰۷ تاکنون بر روی ارتباط راه دور کار کرده‌است، و انعطاف‌پذیری کار او به او این امکان را می‌دهد که یک هفته از سال را به عنوان مربی snowboard در دریاچه تاهو در کالیفرنیا بگذراند. او عاشق مسافرت است؛ با این حال، ممکن است او را در حالی پیدا کنید که از خانه‌اش در کالیفرنیای شمالی با لپ‌تاپ خود در حیاط پشتی کار می‌کند، چرا که بزها و جوجه‌های او در پس‌زمینه سلام می‌گویند!

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Dorie Clark - Image of Author Dorie Clark

Dorie Clark

دوری کلارک استاد مدیریت امور بازرگانی در دانشکده تجارت Fuqua دانشگاه Duke و نویسنده Reinventing You و Stand Out است که به عنوان یک کتاب رهبری شماره یک سال 2015 توسط مجله چاپ شد و یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های واشینگتن پست بود. دوری همچنین سخنگوی مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری پیشین بود، دوری توسط نیویورک تایمز به عنوان "متخصص در بازسازی خود و کمک به دیگران برای تغییرات در زندگی خود" معرفی شد. او مشارکت دائمی در بازاریابی کسب و کار در مجلات Harvard Business Review و Time و Entrepreneur دارد. Dorie به عنوان یک متخصص برند توسط Associated Press، Inc. و Fortune شناخته شده است، مشاور و سخنران استراتژی بازاریابی برای مشتریان از جمله گوگل، مایکروسافت، دانشگاه ییل، Fidelity، وزارت امور خارجه ایالات متحده و بانک جهانی است. شما می توانید نسخه رایگان 42 صفحه ای از کتاب "خود ارزیابی" او را دانلود کنید و در باره او بیشتر در dorieclark.com اطلاعات کسب کنید.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Amy Fritz - Image of Author Amy Fritz

Amy Fritz

امی فریتز مربی سازمانی است که به مشتریان کمک می کند تا فضای بیشتری ایجاد کنند و در زندگی آنها بی نظمی بیشتری ایجاد کنند. امی به مشتریان خود کمک می کند تا خانه ها و مکان های تجاری خود را سازماندهی کنند. او به خصوص از مربی گری درمورد نحوه بارگیری با بارگیری کامل در برق و شارژ در طبیعت خوشش می آید. امی دارای مدرک دیپلم از دانشگاه لوتران کالیفرنیا و لیسانس رشد انسانی و مطالعات خانواده از ویرجینیا تک است. او 15 سال سابقه تدریس در سطح دبیرستان دارد. امی متعهد است که با دادن 1٪ از سود خود به امور خیریه به جوامع محلی ، ملی و جهانی خود بازگردد.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس genConnectU - Image of Author genConnectU

genConnectU

genConnectU یک شرکت رسانه‌ای دیجیتال است که مخاطبان را با کارشناسان برتر و محتوای یادگیری مورد نیاز مرتبط می‌سازد. genconnectU در ماموریتی است که هم شخصی و هم به صورت حرفه‌ای، از طریق ارائه دوره‌های آنلاین الهامبخش در همه چیز از کارآفرینی گرفته تا مراقبه، برای مخاطبانش ، توانایی می آفریند. این شرکت دارای یک شبکه موثر با بیش از ۳۰۰۰ متخصص رده جهانی است که دانش در موضوعاتی را ارایه می‌دهند که بیشترین اهمیت را برای مخاطبان دارد، از جمله شغل، سلامتی، سبک زندگی و روابط. تیم genconnectU دانش آموزان را با این کارشناسان متصل می کند و هر دو در گروه ها و یک به یک برای کمک به مردم، زندگی خود را تقویت می کنند.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Paula Rizzo - Image of Author Paula Rizzo

Paula Rizzo

پائولا ریزو، بنیانگذار ListProducer.com ، تولید کننده و برنده جایزه امی و نویسنده کتاب "تفکر فهرست مند" است. پائولا که پیشکسوت رسانه بود ، نزدیک به دو دهه به عنوان تهیه کننده تلویزیون در شهر نیویورک به سر برد. او به عنوان یک تولید کننده ارشد بهداشت برای کانال فاکس نیوز ، بخشهایی را با متخصصان برتر از جمله جیلیان مایکلز و دیپاک چوپرا تولید کرد. پائولا که احساس درماندگی میکرد، راه هایی را برای استفاده از لیست ها و سایر ترفندهای بهره وری برای تأثیرگذاری بیشتر در محل کار و خانه پیدا کرد. او از طریق کتاب ها ، وبلاگ و PaulaRizzo.com به هزاران نفر کمک کرده است تا همین کار را انجام دهند.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Bianca Lager - Image of Author Bianca Lager

Bianca Lager

بیانکا لاگر مدیر بازرگانی ، مشاور و سخنران عمومی است. تخصص های بیانکا شامل توسعه سازمانی ، رشد شغلی و مدیریت شهرت آنلاین است. او همچنین رئیس هوش اجتماعی است ، یک آژانس گزارش دهنده مصرف کننده با تمرکز بر خطر آنلاین برای منابع انسانی. وی با هدایت چشم انداز هوش اجتماعی برای ارائه راه حل های تولیدی ، اخلاقی و نوآورانه ، او وقت خود را صرف همکاری نزدیک با شرکتهای 500 و موسسات غیرانتفاعی Fortune برای ایجاد محلهای کار امن و بدون تبعیض کرده است. بیانکا با تمرکز در حل اختلاف از دانشگاه Pepperdine MBA دریافت کرد. پیش از آن ، او چندین سال به عنوان مدیر بازرگانی در صنعت رویداد قبل از اینکه به فن آوری بپردازد ، به سر برد.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Madecraft - Image of Author Madecraft

Madecraft

Madecraft یک شرکت کامل با محتوای یادگیری است که در سانتا باربارا ، کالیفرنیا مستقر است. خط تولید برنده جایزه این شرکت ، در حال ایجاد نسل بعدی محتوای یادگیری است که مهارت های دنیای واقعی را آموزش و ارائه می کند. Madecraft بهترین استعدادهای صنعت و شرکای قابل اعتماد را با یک دیدگاه تشکیل میدهد: به مشتریان مطالب یادگیری برتر با صدای برند خود را یاد بدهید. تیم Madecraft متعهد است تا مهارت های هنری را با محتوا کارآمد و مقیاس پذیر مطابق با مشخصات مشتری ایجاد کند و ساخته شده است تا با مشتری تعامل کند و آنها را توانمند سازد. اگر شما یا شرکتتان به دنبال تیمی برای ساخت دوره های آنلاین هستید ، از سایت Madecraft در onlymadecraft.com دیدن کنید.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Lorraine Lee - Image of Author Lorraine Lee

Lorraine Lee

لورین لی سخنران اصلی و مدیر تحریریه پرزی است. او بیش از 300000 دنبال کننده در لینکدین دارد. لورین در تقاطع سرمقاله و فناوری پیشرو است. او با بیش از 300000 فالوور در لینکدین، علاقه زیادی به کمک به حرفه ای ها برای افزایش بهره وری و موفقیت دارد. او به‌عنوان مدیر تحریریه در پرزی، با رهبران فکری و کارشناسان موضوعی همکاری می‌کند تا ویدیوهای جذابی ایجاد کند که میلیون‌ها نفر را در مورد موضوعاتی در تجارت و آموزش آموزش دهد. او در کار خود به عنوان سخنران اصلی مجازی با رتبه برتر، طیف گسترده ای از موضوعات از جمله ایجاد ارائه های مجازی جذاب و طراحی جلسات ترکیبی تاثیرگذار را پوشش می دهد. او پیش از این به عنوان سردبیر اخبار در لینکدین کار می کرد. او در نشریاتی از جمله Inc.، ReadWrite و Entrepreneur حضور داشته است.

مشاهده پروفایل