تبدیل شدن به یک تکنسین طراحی صنعتی CAD - Become an Industrial Design CAD Technician

مسیر آموزشی تبدیل شدن به یک تکنسین طراحی صنعتی CAD - Image of Learn Path Become an Industrial Design CAD Technician
تبدیل شدن به یک تکنسین طراحی صنعتی CAD Become an Industrial Design CAD Technician
یک تکنسین CAD در طراحی صنعتی از ابزارهای طراحی و دیجیتال برای طراحی نقشه های مهندسی، ساخت و ساز و ساخت استفاده می کند. ایده ها را به صورت دو بعدی و سه بعدی تجسم کنید. سپس آن مهارت ها را با ابزارهای پیشرو در صنعت برای پیشرفت شغلی خود تمرین کنید.
Become an Industrial Design CAD Technician
A CAD technician in industrial design uses sketching and digital tools to design plans for engineering, construction, and manufacturing. Visualize ideas in ۲D and ۳D; then practice those skills with industry-leading tools to advance your career.
مدت زمان: 11h 24m
تعداد دوره ها: 4
مجموع قیمت: (۱۲۳۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۸۶۱۰۰
تعداد مدرسین: 4
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی مبانی طراحی صنعتی - Image of Course Industrial Design Foundations 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مبانی طراحی صنعتی

  Industrial Design Foundations

  طراحی صنعتی در نقطه تلاقی فرهنگ، فناوری و تجارت قرار دارد. همانطور که طراحی به طور کلی به طور فزاینده ای در دسترس تر شده است، درک کامل از طراحی صنعتی به دارایی با ارزش تر تبدیل شده است. در این دوره، مدرس اسکات کلیر طراحی صنعتی را در سطح بالایی بررسی می‌کند و نمونه‌های عملی از اینکه حرفه در طراحی صنعتی چگونه به نظر می‌رسد را ارائه می‌دهد. اسکات شیوه‌های تجاری سنتی طراحی صنعتی را مورد بحث قرار می‌دهد و به شما کمک می‌کند دانش، روش‌شناسی و ابزارهایی را که توسعه موفقیت‌آمیز طراحی را ارتقا می‌دهند، بهتر درک کنید. درباره نقش داستان سرایی در طراحی بیاموزید، مطالعه موردی یک طراح واقعی را مرور کنید و موارد دیگر.

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی برنامه ریزی برای طراحی محصول و AEC - Image of Course Sketching for Product Design and AEC 4 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی برنامه ریزی برای طراحی محصول و AEC

  Sketching for Product Design and AEC

  طرح های محصول معمولاً قبل از شروع به تولید به عنوان نقشه های CAD پیچیده ختم می شوند. اما آنها اغلب به عنوان طرح شروع می شوند. اسکچینگ به طراحان محصول اجازه می دهد تا ایده های خود را به سرعت تولید کنند، بدون اینکه منابع را به هیچ ایده ای اختصاص دهند. به همین دلیل است که این دوره به جای طراحی، طراحی را آموزش می دهد - تمرکز بر سرعت، خلاقیت و تکرار به جای یک تصویر دقیق از یک مفهوم واحد. کوین هنری، طراح محصول و مربی مسئول کتاب تاثیرگذار Drawing for Product Designers، به دانش آموزان مبتدی و متوسط ​​می آموزد که چگونه ایده های تولید در مقیاس کوچک و انبوه را تنها با یک قلم و کاغذ تجسم کنند. او توضیح، تصویرسازی، انیمیشن و نمایش عملی مفاهیمی مانند ترسیم اشکال اساسی و همچنین فرم های پیچیده تر، ایجاد صفحات، مکانیک و روش های پرسپکتیو دو نقطه ای، اصول طرح ریزی، و ایجاد توهم سایه و سایه انداختن هدف این است که دانش‌آموزان ایده‌های خود را تولید کنند و آنها را تا حد امکان دقیق ترسیم کنند بدون اینکه مانع از فرآیند خلاقیت شوند. در پایان دوره، کوین نه تنها چگونگی طراحی محصولات را توسط طراحان، بلکه چرایی را نیز توضیح می دهد. وقتی کارتان تمام شد، بقیه دوره‌های طراحی محصول ما را بررسی کنید، که شامل روش‌های پیشرفته طراحی و تجسم، از جمله نمونه‌سازی اولیه و طراحی به کمک رایانه (CAD) می‌شود. اهداف یادگیری بررسی رابطه بین طراحی آنالوگ و مدل سازی کامپیوتری ایجاد توهم فرم استفاده از سیستم های مختلف ترسیم ترسیم اشکال دو بعدی و سه بعدی ایجاد پیش بینی های املایی طراحی در پرسپکتیو یک نقطه ای و دو نقطه ای ایجاد سطوح منحنی طرح سایه ها و دیگر لمس های بصری طراحی نمونه مفاهیم طراحی محصول

 • 3
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری جامع اتودسک اینونتور 2022 - Image of Course Autodesk Inventor 2022 Essential Training 4 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری جامع اتودسک اینونتور 2022

  Autodesk Inventor 2022 Essential Training

  با Inventor 2022، محصول حرفه‌ای و نرم‌افزار طراحی مکانیکی Autodesk، شروع به کار کنید. در این دوره، مربی John Helfen با مرور ابزارها و فنون اساسی این سیستم طراحی پارامتریک، توضیح می‌دهد که چگونه قطعات و مجموعه‌ها را بسازید و آنها را به گونه‌ای مستند کنید که به دیگران کمک کند تا بدانند چگونه می‌توان طرح‌های شما را ساخت. بیاموزید که چگونه با استفاده از ابزار Extrude، Revolve و Loft یک طرح ایجاد کرده و آن را به یک قسمت سه بعدی تبدیل کنید. بیاموزید که چگونه چندین قطعه را به یک مونتاژ برای آزمایش فعل و انفعالات ترکیب کنید - قبل از اینکه وقت و هزینه صرف ساخت کنید. در آخر، نحوه مستند‌سازی طرح‌های خود را با نقاشی کشف کرده و آنها را با سبک‌های بصری و حاشیه نویسی بهبود بخشید.

 • 4
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری جامع راینو 7 - Image of Course Rhino 7 Essential Training 2 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری جامع راینو 7

  Rhino 7 Essential Training

  Rhino یک برنامه مدل سازی سه بعدی محبوب و با کاربرد آسان است. در این دوره ، مربی Dave Schultze با استفاده از توضیحات واضح و تمرینات مفیدی برای شروع طراحی و مدل سازی در Rhino 7 شروع به کار می کند. او شما را با دستورات و شخصی سازی های موجود در رابط Rhino و همچنین پانل Properties و Gumball مفید آشنا می کند. او شما را از طریق اصول گردش کار مانند انتخاب اشیا، ، سازماندهی یک پروژه با استفاده از لایه ها و تحولات اساسی راهنمایی می کند. او به شما نشان می دهد که چگونه با استفاده از هندسه 2 بعدی رسم کنید. وی در پایان با نشان دادن دستورات و ویژگی های مفید برای شروع مدل سازی سطوح اساسی ، به شما نشان می دهد.

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Dave Schultze - Image of Author Dave Schultze

Dave Schultze

Dave Schultze یک طراح صنعتی و یک خوره ی طراحی های سه بعدی است. به عنوان یک طراح صنعتی، او محصولاتی برای Microsoft، LG و Hasbro توسعه داده است. او چندین جایزه ی طراحی صنعتی برنده شده است و کارهای او در سطح جهانی تحت پوشش رسانه ها قرار گرفته اند. اخیرا، کامپیوتر مفهومی Philco PC او در بیش از ۲۰ مجله مورد اشاره قرار گرفت. Dave یک مربی فداکار است که در ۱۰ سال اخیر، کلاس های 3D visualization در Otis College of Art and Design در Los Angeles را تدریس کرده است. در تحسین مهارت طراحی، فنی و ارتباطی منحصر به فرد او، Dave توسط تولید کنندگان Fortune 500 استخدام شده است تا کارکنان آنها را در حوزه ی آخرین ابزارهای سه بعدی آموزش دهد و الهام بخش آنها باشد.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس John Helfen - Image of Author John Helfen

John Helfen

مدرس Autodesk ، جان هلفن به مربی ها آموزش می دهد. وی به ارزیابی Autodesk و تایید و تصدیق دیگر آموزگاران میپردازد. جان هلفن در همکاری با Autodesk برای 15 سال در نقش هایی چون پشتیبانی تولید، بازاریابی فنی و مدیریت تولید ظاهر شده است. به گونه ای رایج ، جان در تیم Autodesk Education ، دانش آموزان و استادان دانشگاه را تشویق نموده که خارج از کلاس درس و از طریق ساخت تکنولوژی ، آموزش ببینند. جان به صورت حرفه ای به عنوان مخترع Autodesk گواهی نامه ی معتبر دارد و یک Autodesk Certified Instructor و قسمتی از تیم Autodesk Certified Evaluator که به ارزیابی و تایید آموزگاران Autodesk Certified میپردازد، قلمداد میگردد.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Kevin Henry - Image of Author Kevin Henry

Kevin Henry

کوین هنری یک طراح صنعتی، مدافع طراحی و عضو بنیاد برنامه طراحی محصول در IDSA است. کوین هنری عضو هیات علمی برای برنامه طراحی محصول در IDSA (انجمن صنایع طراحی امریکا) است. IDSA صدای حرفه طراحی صنعتی است، که کیفیت و تاثیر مثبت طراحی را افزایش می‌دهد. هنری همچنین به عنوان هماهنگ کننده ، ده سال خدمت کرده است. او دارای مدرک کارشناسی ارشد در هنر بر پایه زمان از موسسه هنر شیکاگو و MFA در طراحی صنعتی از دانشگاه ایلینوی در شیکاگو است. او یکی از فعالان طراحی و طراحی صنعتی است.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Scott Clear - Image of Author Scott Clear

Scott Clear

Scott Clear مدير اصلي طراحي و نوآوري در طراحي RKS است. با بيش از 30 سال تجربه در نوآوري هاي طراحي و ساخت مارک هاي طراحي، اسکات ابعاد جديدي را به دنياي طراحي صنعتي به ارمغان آورد. تجربيات جهاني و منحصر به فرد او به او کمک مي‌کند تا ارتباط گم‌شده در کسب‌وکار طراحي را فراهم کند . اسکات به عنوان يک رهبر صنعتي و قهرمان برند ، طراحي ، و نوآوري، يک طراح صنعتي جهاني با تخصص در استراتژي کسب و کار، بازاريابي، معماري، حمل و نقل و توسعه محصول است. اين ترکيب منجر به signature solutions و unexpected industry مي‌شود که فرصت‌هاي طراحي باز و ويژگي‌هاي فکري را باز کرده‌اند که منجر به کسب مالکيت جديد , رشد مديريت و البته سود پايين مي‌شوند . مشتريان Scott's عبارتند از فورد ، هوندا ، GE ، ? M ، مايکروسافت و سوني .مشتريان اسکات شامل فورد، هوندا، GE، 3M، مايکروسافت و سوني هستند.

مشاهده پروفایل