تبدیل شدن به یک ویرایشگر ویدئو - Become a Video Editor

مسیر آموزشی تبدیل شدن به یک ویرایشگر ویدئو - Image of Learn Path Become a Video Editor
تبدیل شدن به یک ویرایشگر ویدئو Become a Video Editor
مهارت های لازم برای تبدیل شدن به یک ویرایشگر حرفه ای ویدئو را کسب کنید. با استفاده از بهترین ابزارهای دیجیتالی امروز، در همه چیز از ساختار داستان و تکنیک های ویرایش گرفته تا فشرده سازی ویدیو و تصحیح رنگ، پایه محکمی خواهید داشت.
Become a Video Editor
Get the skills you need to become a professional video editor. Using today's best digital tools, you'll get a solid foundation in everything from story structure and editing techniques to video compression and color correction.
مدت زمان: 22h 31m
تعداد دوره ها: 7
مجموع قیمت: (۲۸۴۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۱۹۸۸۰۰
تعداد مدرسین: 3
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی تولید فیلم و ویرایش آن - Image of Course Learning Video Production and Editing 18 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی تولید فیلم و ویرایش آن

  Learning Video Production and Editing

  نحوه شروع کار در تولید و ویرایش ویدیو را بیاموزید. مدرس Rob Garrott، مدیر محتوا در Linkedin Learning، ابزارها و تکنیکهای ویرایشگرهای ویدیویی، فیلمبرداران، کارگردانان و هر کس دیگری را که می‌خواهد حرفه‌ی خود را در زمینه فیلمبرداری شروع کند، بررسی می‌کند. ابتدا در مورد ژانرهای اصلی، همه چیز از فیلم‌سازی مستند گرفته تا فیلم‌های شرکتی و سه مرحله اصلی تولید را یاد بگیرید. سپس او به مباحثی از قبیل برنامه ریزی و نوشتن، نورپردازی و عکسبرداری، داستان پردازی از طریق ویرایش و تصحیح رنگ و طراحی صدا وارد میشود. در پایان این دوره، شما در مورد آنچه برای ایجاد یک فیلم حرفه‌ای نیاز است، درک کاملی خواهید داشت.

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی تاریخچه ویرایش فیلم و ویدیو - Image of Course The History of Film and Video Editing 2 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی تاریخچه ویرایش فیلم و ویدیو

  The History of Film and Video Editing

  این دوره مقدمه‌ای برای تاریخچه ویرایش فیلم و ویدیو است - از جمله نه تنها نگاهی عمیق به بیش از یک قرن تکنیک‌های ویرایش اساسی، بلکه کاوش جالبی از ابزارها و فناوری‌هایی که ویرایش را ممکن ساخته اند. Ashley Kennedy، مربی کارکنان، نمونه‌هایی از دنیای واقعی را برای کشف هر نکته در تاریخ به ارمغان می‌آورد - از اولین عکس‌های بی‌ بدیل و ابتدایی و روزهای ابتدایی ترکیب عکسبرداری تا تولد زبان فیلم و تکامل هر دو روش اصلی و انقلابی ویرایش فیلم از طریق قرن بیستم و امروز او از این سفر استفاده می‌کند تا نشان دهد چگونه تکنیک‌های گذشته سینما امروز را شکل داده است.

 • 3
  دوره آموزشی دوره آموزشی مبانی ویدیو: هنر ویرایش - Image of Course Foundations of Video: The Art of Editing 4 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مبانی ویدیو: هنر ویرایش

  Foundations of Video: The Art of Editing

  یکی از کاملترین قسمت‌های فیلم‌سازی پس از قطع شدن چرخش دوربین اتفاق می‌افتد. در حقیقت، روشی که شما فیلم‌های خود را با هم ویرایش می‌کنید همان چیزی است که داستان را برای مخاطبان شما بازگو می‌کند و می‌فروشد. بیاموزید که چگونه یک فیلمنامه را بررسی کنید، مطالب خود را مرور کنید، و فیلم‌های خام را به صورت یک اثر هنری در این دوره با فیلم طولانی و Norman Hollyn کهنه کار تلویزیون شکل دهید. با مروری بر مفاهیمی مانند قانون سه گانه، نمونه برداری از فیلم‌های گذشته و حال را مرور کنید و سپس به تجزیه و تحلیل فیلمنامه بروید. دریابید که چه زمانی و چه موقع کاهش هزینه ایجاد نکرده‌اید، چگونه با مشتری و کارگردان در هنگام قرارداد همکاری کنید و چگونه زمینه موسیقی عاطفی قطعه خود را با موسیقی و صدا پایه گذاری کنید. او با نگاهی به سازگاری با ژانرهای مختلف و سبکهای فیلم این دوره را به اتمام میرساند. اهداف یادگیری بررسی تاریخچه ویرایش ویدئو کنترل آنچه مخاطب می بیند شناسایی خط ورود انجام تجزیه و تحلیل فیلمنامه و صحنه با یک طرح ویرایش ارائه می شود برش از عملکرد روی دوربین به خارج از دوربین درک ارزش محاسبه مجدد شکل دادن به لحظات با موسیقی کار در ژانر خاصی ترکیب سبک های ویرایش با هم

 • 4
  دوره آموزشی دوره آموزشی مقدمه‌ای بر ویرایش ویدیو - Image of Course Introduction to Video Editing 3 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مقدمه‌ای بر ویرایش ویدیو

  Introduction to Video Editing

  یک رویکرد مبتنی بر پروژه را در مورد جنبه‌های زیبایی شناختی و فنی ویرایش ویدیو دریافت کنید. Ashley Kennedy، نویسنده کارکنان، این دوره مقدماتی را با بررسی storytelling و نقش یک ویراستار در آن آغاز می‌کند. او با استفاده از نمونه‌های کلاسیک و معاصر در سینما، `دستور زبان` ویرایش را بررسی می‌کند، و نشان می‌دهد که چگونه تصمیمات یک ویراستار بر احساس، معنی و پیشرفت داستان تأثیر می‌گذارد. سپس، پس از آشنایی کوتاه با NLE‌های اصلی (برنامه‌های ویرایش غیرخطی)، وی دو پروژه را ویرایش می‌کند: یک فیلم روایت کوتاه و یک قطعه documentary-style با مصاحبه و B-roll. این دوره به تفسیر هر پروژه به معنای گسترده‌ای می‌پردازد، گردش کار مناسب را از ابتدا تا پایان نشان می‌دهد، اما از ابتدای دوره به دروس اختصاصی می‌پردازد. اهداف یادگیری بررسی نقش ویراستار در قصه گویی درک گرامر فیلم یادگیری زمان پیروی و زمان شکستن ویرایش "قوانین" بررسی حرکت شات و لنز، و همچنین زمان بندی و قدم زدن آشنایی با نرم افزارهای ویرایش ویدئو ویرایش صحنه های روایی تدوین مستندها نگاهی به نقش طراحی صدا، جلوه ها و تصحیح رنگ مراحل بعدی آموزش و توسعه

 • 5
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری جامع پریمیر پرو 2022 - Image of Course Premiere Pro 2022 Essential Training 6 ساعت
  دوبله شده

  دوره آموزشی یادگیری جامع پریمیر پرو 2022

  Premiere Pro 2022 Essential Training

  ویدئو یک فرم هنری شخصی، قدرتمند و پویا است. برای تبدیل فیلم خام به داستان‌های تاثیرگذار، فیلمسازان و تدوین‌گران به Adobe Premiere Pro، اپلیکیشن پیشرو در صنعت نگاه می‌کنند. این دوره به مبتدیان کمک می کند تا پتانسیل آخرین نسخه، Premiere Pro 2022 را کشف کنند. مدرس و فیلمساز اشلی کندی، هنگام ساخت یک ویدیوی تبلیغاتی کوتاه از ابتدا تا انتها، همه موارد ضروری را آموزش می دهد. اشلی به شما نشان می دهد که چگونه رسانه خود را وارد و سازماندهی کنید تا بتوانید پروژه خود را به درستی شروع کنید. او نحوه ویرایش ویدئو و صدا، تصحیح رنگ، افزودن عناوین و افکت‌ها و موارد دیگر را پوشش می‌دهد. رویکرد مبتنی بر پروژه او زمینه را به هر یک از ابزارها می بخشد و به شما امکان می دهد جنبه های فنی و خلاقانه فرآیند ویرایش را تجربه کنید. اگر به دنبال این هستید که با مبانی ویرایش ویدیو با مهارت و راحت شوید، با اشلی در این دوره همراه باشید.

 • 6
  دوره آموزشی دوره آموزشی مقدمه‌ای بر ویرایش گفتگوی ویدیویی - Image of Course Introduction to Video Dialogue Editing 3 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مقدمه‌ای بر ویرایش گفتگوی ویدیویی

  Introduction to Video Dialogue Editing

  مقدمه‌ای برای ویرایش گفتگوی ویدیویی، به بررسی تاریخ گفتگو در فیلم می‌پردازد و یک جریان کاری را برای ویرایش موثر صحنه‌های با محور گفتگو ارائه می‌دهد. Ashley Kennedy، مربی کارکنان، جریان کار را به چهار مرحله تقسیم می‌کند: بررسی فیلمنامه و فیلم، مونتاژ بنیاد پروژه، انتقال تحولات و زمان‌بندی، و اضافه کردن لمس‌های نهایی مانند صدا، جلوه‌ها و تصحیح رنگ. وی سپس سه مطالعه موردی را با استفاده از فیلمنامه‌هایی با گفتگوی یکسان ویرایش میکند. او با ترکیب استراتژی‌های ویرایش گفتگو از دوره با قدرت عملکرد، سه برش نهایی کاملاً متفاوت را تولید می‌کند. اهداف یادگیری درک نقش ویراستار پذیرش گفتگوی غیر کلامی نگاه کردن به فیلمنامه انتخاب عکس ها پایه گذاری اصلاح ویرایش مشاهده برش نهایی

 • 7
  دوره آموزشی دوره آموزشی مقدمه‌ای در تصحیح رنگ ویدیو - Image of Course Introduction to Video Color Correction 2 ساعت
  دوبله شده

  دوره آموزشی مقدمه‌ای در تصحیح رنگ ویدیو

  Introduction to Video Color Correction

  آیا می خواهید تصاویر ویدئویی خود را پر جنب و جوش تر، دقیق تر یا متناسب با روح و مضامین پروژه خود جلوه دهید؟ تصحیح رنگ به شما کمک می کند تا تمام این اهداف و سایر اهداف را انجام دهید. در این دوره مقدماتی، مربی اشلی کندی مفاهیم مربوط به اصلاح رنگ و درجه بندی رنگ را توضیح می دهد، و ویراستاران را برای فرآیند تصحیح کنتراست، تعادل رنگ و رنگ / اشباع راهنمایی می کند. اشلی از نمونه های دنیای واقعی برای تأکید بر زیبایی، الزامات اساسی اندازه گیری و تکنیک های کلی فرایند تصحیح رنگ استفاده می کند. وی پس از معرفی کامل نحوه اصلاح عکسهای فردی، در مورد اهمیت تصحیح شات به شات و همچنین عیب یابی مشکلات رایج نور و رنگ برای ایجاد "ظاهر" کلی فیلم بحث می کند.

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Rob Garrott - Image of Author Rob Garrott

Rob Garrott

Rob Garrott یک هنرمند، مربی و مدیر محتوای ویدیو و حرکت گرافیکی در LinkedIn Learning است. راب قبلاً به عنوان مدیر هنری ، انیماتور و ویراستار آژانس های تبلیغاتی و شبکه های تلویزیونی کار می کرد و سالها تجربه عملی در صنعت چاپ و پخش را به دست آورده است. او با استفاده از CINEMA 4D، افتر افکت و Final Cut Pro روی خلاقیت ، طراحی، ویرایش و انیمیشن تمرکز کرد. او پروژه های پخش را برای بسیاری از مارک های برتر طراحی و تولید کرده است، از تبلیغات TV Guide گرفته تا بسته های گرافیکی شبکه روی هوا، تبلیغات، نمایش های تلویزیونی و نوارهای فروش، همه چیز را ایجاد کرده است. علاوه بر این ، راب در دانشکده طراحی مرکز هنر در پاسادنا، کالیفرنیا، مربی بود و در آنجا به تدریس حرکت های سه بعدی گرافیک، آهنگ سازی و طراحی حرکت پرداخت.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Ashley Kennedy - Image of Author Ashley Kennedy

Ashley Kennedy

اشلی کندی یک کارمند نویسنده در linkedIn می باشد که ویدئو های آموزشی پس-تولید (post-production) برای Lynda.com می سازد. اشلی کندی ، مدرس سابق Avid و کالج کلمبیا شیکاگو است. وی "تدوین ویدئو" و "داستان سرایی" درس می دهد. علاوه بر ساخت ویدئو های آموزشی آنلاین، او صد ها ساعت تجربه ی کنترل کلاس های رو در رو (face-to-face) و تسهیل کورس های آنلاین و هیبرید را دارد. وی همچنین دو کتاب درباره تدوین ویدئو نگاشته است که به طور گسترده ای توسط تدوین گران و دانشجویان فیلم در سرتاسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرد. پیش از پیوستن به Lynda.com، در بخش پیش تولید، کالج کلمبیا شیکاگو به مدت پنج سال تدریس می کرد. قبل از آن، مدرس اصلی و مدیر برنامه های اعطای گواهی ، در Avid بود، جایی که برنامه های آموزشی "گواهی دار" را گسترش داد و برنامه جهانی "مدرس دارای گواهی Avid" را مدیریت کرد. اشلی ، دارای مدرک لیسانس در روزنامه نگاری تلوزیونی از دانشگاه ایلینویز، و فوق لیسانس فیلم از دانشگاه بوستون است. او در منطقه شیکاگو با همسر و دو فرزندش زندگی می کند.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Norman Hollyn - Image of Author Norman Hollyn

Norman Hollyn

نورمن هولین استاد و ویراستار موسیقی و فیلم های بلند (طولانی مدت) است که در پشت فیلم هایی مانند "Heathers" و "Sophie's Choice" قرار دارد. نورمن هولین به عنوان یک متخصص رسانه شناخته شده است، و تجربه او به عنوان مرجعی در انواع مختلف رسانه ای - در هر دو دنیای رسانه های قدیمی و جدید- است. او هم تولید کننده و هم میزبان videocast 2 Reel Guys است. او یک ویراستار فیلم های بلند، تلویزیون و موسیقی است ( مانند Heathers، The Cotton Club، Choice Sophie و Oliver Stone's Wild Palms) و استاد کامل و رئیس ویرایش موسیقی در دانشگاه هنرهای سینمایی دانشگاه جنوبی کالیفرنیا است. او نویسنده ی نزدیک به 100 مقاله است و کتاب او: "کتاب راهنمای ویرایش فیلم" (The Film Editing Room Handbook) که به بسیاری از زبانها موجود است، اکنون در نسخه چهارم چاپ است. کتاب قبلی او، "The Lean Forward Moment"، بازخورد عالی در سراسر جهان داشته است. او در سراسر جهان، از جمله چند کارگاه برای کمیته سلطنتی فیلم در اردن، و مدارس در شانگهای و پکن، چین، تدریس کرده است. او در جشنواره فیلم Sundance Film Festival تدریس کرده و در شرکت های بزرگ مانند DreamWorks Pictures، Pixar Animation، Forbes و Philadelphia Inquirer مشاوره و صحبت می کند. او به عنوان یک شاهد متخصص در پرونده های حقوقی که شامل زیبایی شناسی و یا سابقه ویرایش هستند، مشغول به کار است و مشارکت در یک شرکت توسعه اینترنت دارد. او را می توان در norman@normanhollyn.com دنبال کرد.

مشاهده پروفایل