تبدیل شدن به یک کارمند دورکار موفق - Become a Successful Remote Worker

مسیر آموزشی تبدیل شدن به یک کارمند دورکار موفق - Image of Learn Path Become a Successful Remote Worker
تبدیل شدن به یک کارمند دورکار موفق Become a Successful Remote Worker
توسعه یک حرفه حرفه ای که شامل انعطاف پذیری کار باشد فقط یک رویا نیست. این مجموعه از دوره های آنلاین - مشارکت بین FlexJobs و LinkedIn Learning - طراحی شده است تا به شما در دستیابی به یک حرفه کامل و انعطاف پذیری کار برای هدایت زندگی مورد نظر شما کمک کند.
Become a Successful Remote Worker
Developing a professional career that embraces work flexibility is not just a dream. This set of online courses—a partnership between FlexJobs and LinkedIn Learning—is designed to help you achieve a fulfilling career and the work flexibility to lead the life you want.
مدت زمان: 3h 39m
تعداد دوره ها: 4
مجموع قیمت: (۷۴۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۵۱۸۰۰
تعداد مدرسین: 3
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی ایجاد شغلی انعطاف پذیر - Image of Course Building a Flexible Career 41 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی ایجاد شغلی انعطاف پذیر

  Building a Flexible Career

  آیا می خواهید در خانه کار کنید، یک برنامه منعطف تر داشته باشید یا به یک کار مستقل منتقل شوید؟ گزینه های کاری انعطاف پذیر برای متخصصان حرفه گرا به سرعت در حال گسترش است، اما دانستن چگونگی ورود به بازار همیشه آسان نیست. این دوره برای کمک به شما در ایجاد شغلی متناسب با زندگی شما طراحی شده است، خواه به معنای یافتن شغل جدید باشد و خواهان انعطاف پذیری بیشتر در موقعیت فعلی خود باشید. بری رینولدز به شما در مورد رشد بازار کار انعطاف پذیر می آموزد و نشان می دهد که چگونه مهارت هایی را برای موفقیت ایجاد کنید. او همچنین راهکارهایی را معرفی می کند تا کارفرمای فعلی شما را متقاعد کند که کار انعطاف پذیر ارائه دهد و لیست مشاغل مشاغل مشروع و حرفه ای پیدا کند. به علاوه، نکات آمادگی رزومه و مصاحبه را برای استخدام دریافت کنید. اگر می خواهید از 9 تا 5 خارج شوید یا تعادل بهتری بین کار و زندگی پیدا کنید، این دوره برای شما مناسب است. اهداف یادگیری تشخیص دهید مشاغل انعطاف پذیر متداول در اقتصاد چگونه است. مشخص کنید که چه حوزه ای اقتصاد را در مشاغل انعطاف پذیر هدایت می کند. به یاد بیاورید که قبل از صحبت با مدیر خود در مورد فرصت های کار انعطاف پذیر، باید چه کار کنید. هنگام استفاده از عبارت کلیدی "کار از خانه" هنگام جستجوی شغل آنلاین، مشکل را توضیح دهید. مشخص کنید که در طول فرایند مصاحبه باید امکان کار انعطاف پذیر را بررسی کنید.

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی یافتن شغل از راه دور - Image of Course Finding a Remote Job 41 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یافتن شغل از راه دور

  Finding a Remote Job

  آیا کار از راه دور می خواهید؟ آیا انعطاف پذیری شغلی بیشتری می خواهید؟ آیا می خواهید از هر کجا بتوانید کار کنید؟ اگر به دنبال شغلی هستید که با زندگی شما مطابقت داشته باشد، ممکن است یک کار از راه دور برای شما مناسب باشد. مایک گاتمن، مشاور کار از راه دور و مدیر بازاریابی سابق در FlexJobs، توضیح می دهد که چگونه بازار کار از راه دور تغییر کرده است و چگونه می توانید خود را برای ایجاد یک حرفه از راه دور تعیین کنید. او از مشکلات خود اجتناب می کند، چگونه می توان بدون در نظر گرفتن تجربه از راه دور یک رزومه و نامه همراه با راه دور ایجاد کرد، و چگونه می توان از طریق جستجوی شغل، برنامه و مصاحبه از راه دور حرکت کرد. این دوره به شما کمک می کند تا رزومه خود را به سطح بالایی برسانید، بنابراین می توانید آن شغل دورافتاده بعدی را بدست آورید و برای مهارت های طولانی مدت روی مهارت های خود از راه دور سرمایه گذاری کنید.

 • 3
  دوره آموزشی دوره آموزشی بنیادهای کار از راه دور - Image of Course Remote Work Foundations 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی بنیادهای کار از راه دور

  Remote Work Foundations

  هنگامی که قدرت کار از راه دور را باز می کنید، می توانید رفت و آمد خود را کنار گذاشته، در جایی که بهترین تمرکز را دارید، کار کنید و زمان بیشتری را صرف انجام کارهایی کنید که دوست دارید، در حالی که حرفه خود را پیش می برید. در این دوره، مربی مایک گاتمن از FlexJobs نشان می دهد که چگونه از ابزارهای ارتباطی و همکاری مبتنی بر ابر امروز برای انجام کار از هر کجا و در حالی که به سازمان خود متصل هستید استفاده کنید. او فاش می کند که چگونه می توانید با منظم ساختن روز خود و اجتناب از حواس پرتی، محیط کار سازنده ای در خانه یا اطراف شهر ایجاد کنید. او همچنین توضیح می دهد که چگونه با همکاران از راه دور ارتباط برقرار کنید تا احساس کنید بخشی از تیم هستید و در حرفه دور افتاده خود موفق می شوید. این دوره را تماشا کنید تا یاد بگیرید که چگونه کار سازنده، زمان و مکان مورد نظر خود را انجام دهید و به آزادی و انعطاف پذیری مورد نیاز برای زندگی متعادل تر دست پیدا کنید. اهداف یادگیری تنظیمات ایده آل خانه برای کار از راه دور را شرح دهید. فرایند سوار شدن به کارگر دور افتاده را خلاصه کنید. اهمیت تعادل بین کار و زندگی و نحوه حفظ آن را در حین کار از راه دور توضیح دهید. از ابزارهایی که کارگران راه دور می توانند برای ارتباط با دفتر خانه استفاده کنند، اشاره کنید. نحوه مدیریت تعارض با هم تیمی ها در حین کار از راه دور را شرح دهید. نحوه ایجاد فرهنگ در یک تیم از راه دور را توضیح دهید.

 • 4
  دوره آموزشی دوره آموزشی مدیریت زمان: کار در خانه - Image of Course Time Management: Working from Home 1 ساعت بروز شده
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مدیریت زمان: کار در خانه

  Time Management: Working from Home

  کار در خانه یک فرصت فوق العاده است، اما مدیریت زمان می تواند یک چالش باشد. با توجه به خواسته های زیاد شما در مورد زمان و توجه، برای حفظ بهره وری یک عمل متعادل کننده دشوار است. در این دوره، نویسنده پرفروش و کارشناس بهره وری دیو کرنشاو بهترین شیوه ها را برای افرادی که به صورت تمام وقت یا گاه به گاه در خانه کار می کنند ارائه می دهد. دیو با نشان دادن چگونگی راه اندازی یک فضای کاری اختصاصی برای حداکثر بهره وری، از جمله نکاتی در مورد راه اندازی رایانه خود برای اطمینان از تمرکز شما شروع می کند. سپس دیو در مورد چگونگی تنظیم برنامه روزانه خود برای حداکثر بهره وری و برنامه ریزی استراحت های معنی دار برای جلوگیری از فرسودگی شغلی صحبت می کند. او نحوه همکاری با همکاران از راه دور، از جمله نحوه استفاده موثر از جلسات مجازی را توضیح می دهد. در نهایت، دیو برای والدین شاغل و سایر مراقبان که ممکن است مسئولیت های حرفه ای و شخصی را در خانه متعادل کنند، توصیه می کند. اهداف یادگیری با محدود کردن حواس پرتی ها، محیطی مولد ایجاد کنید. ارزیابی و انتخاب بهترین فناوری برای افزایش بهره وری خود. بین تلاش مداوم و ریتم کاری سالم تفاوت قائل شوید. انتظارات را در مورد ارتباطات در عین باقی ماندن پاسخگو تعریف کنید. مزایای ایجاد رابطه را بشناسید. نحوه مدیریت وقفه ها و شرایط اضطراری در خانه را بیاموزید.

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Dave Crenshaw - Image of Author Dave Crenshaw

Dave Crenshaw

دیو کرانشو نویسنده و مربی رهبری است که در شرکت Time، Fast Company و USA Today برجسته شده است. او استاد ساختن رهبران مولد است. او در مجله Time، USA Today، Fast Company و BBC News حضور دارد. دوره های او را در LinkedIn Learning میلیون ها نفر مشاهده کرده اند. او چهار کتاب نوشته شده است، از جمله اسطوره چند وظیفه: How "Doing It All" Gets Nothing Done، که در شش زبان منتشر شد و یک از پرفروش ترین کتابهای مدیریت زمان است. دیو به عنوان یک نویسنده، سخنران و مدرس آنلاین، صدها هزار رهبر کسب و کار در سراسر جهان را تربیت کرده است. در DaveCrenshaw.com در مورد او بیشتر بدانید.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Mike Gutman - Image of Author Mike Gutman

Mike Gutman

مایک گاتمن، یک متخصص بازاریابی است که بر سبک زندگی، پایداری و کسب‌وکار تمرکز دارد. این منافع در موقعیت او به عنوان مدیر بازاریابی در FlexJobs برخورد می‌کند، جایی که او افراد و شرکت‌ها را با ارزش کار انعطاف‌پذیر ارتباط می‌دهد. مایک یک آینده ای را تصور می‌کند که در آن مردم از صندلی های خود آزاد می‌شوند و آزادی کار در هر جایی که می‌خواهند را دارند. مایکل ، مدیر سابق بازاریابی در Silicon Valley، تمرکز خود را در سال ۲۰۰۸ تغییر داد تا به سوق دادن پیام پایداری کمک کند. او به پیشبرد نهضت پایداری محلی در مکزیک، Lake Tahoe و سانفرانسیسکو کمک کرد و در حال حاضر او به جهان کمک می‌کند تا روشی انعطاف‌پذیر و پایدار برای کار پیدا کند. پیش از FlexJobs، مایک در Sqwiggle بر روی برنامه کاربرد بهره‌وری دفتر کار مبتنی بر ابر برای اتصال تیم‌های دوردست کار می‌کرد. از سال ۲۰۰۷ تاکنون بر روی ارتباط راه دور کار کرده‌است، و انعطاف‌پذیری کار او به او این امکان را می‌دهد که یک هفته از سال را به عنوان مربی snowboard در دریاچه تاهو در کالیفرنیا بگذراند. او عاشق مسافرت است؛ با این حال، ممکن است او را در حالی پیدا کنید که از خانه‌اش در کالیفرنیای شمالی با لپ‌تاپ خود در حیاط پشتی کار می‌کند، چرا که بزها و جوجه‌های او در پس‌زمینه سلام می‌گویند!

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Brie Reynolds - Image of Author Brie Reynolds

Brie Reynolds

بری وایلر رینولدز، مشاور شغلی و مدیر محتوای آنلاین در FlexJobs ، سایت برنده جوایز ارتباط از راه دور ، برنامه های انعطاف پذیر و لیست شغل های آزاد است. FlexJobs به عنوان یک سایت رایگان برای ایجاد منبع ، صفحه نمایش و جذب نامزدهای برتر برای موقعیت های ارتباط از راه دور و انعطاف پذیر ، یک منبع فوق العاده برای استخدام مدیران است. او دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت در مدیریت منابع انسانی و بیش از 10 سال تجربه کار با افراد متقاضی کار و کارفرمایان است. Brie را در توییتر بیابید: briewreynolds@

مشاهده پروفایل