تبدیل شدن به یک توسعه دهنده SQL - Become a SQL Developer

مسیر آموزشی تبدیل شدن به یک توسعه دهنده SQL - Image of Learn Path Become a SQL Developer
تبدیل شدن به یک توسعه دهنده SQL Become a SQL Developer
کار خود را با SQL و سیستم های مدیریت پایگاه داده رابطه ای شروع کنید. با استفاده از این مسیر یادگیری، می توانید مبانی پایگاه های داده رابطه ای را بیاموزید و درک اساسی از قابلیت های SQL به دست آورید.
Become a SQL Developer
Begin your career working with SQL and relational database management systems. With this learning path, you can learn the fundamentals of relational databases and gain foundational understanding of the capabilities of SQL.
مدت زمان: 10h 22m
تعداد دوره ها: 7
مجموع قیمت: (۱۵۹۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۱۱۱۳۰۰
تعداد مدرسین: 6
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی مبانی برنامه نویسی: پایگاه های داده - Image of Course Programming Foundations: Databases 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مبانی برنامه نویسی: پایگاه های داده

  Programming Foundations: Databases

  هنگامی که از برنامه نویسی اولیه فراتر رفتید، به یک پایگاه داده نیاز دارید. پایگاه داده ها یک ساختار منظم و سازمان یافته برای ذخیره و بازیابی حجم زیادی از داده ها را ارائه می دهند. آنها به برنامه نویسان اجازه می دهند برنامه های پیچیده تری بسازند که می توانند سفارش بگیرند، پرداخت ها را پردازش کنند، توصیه هایی ارائه دهند، کاربران را احراز هویت کنند و موارد دیگر. این دوره پایه و اساس لازم برای شروع برنامه نویسی پایگاه داده را فراهم می کند. اصطلاحات را بررسی کنید: اشکال عادی، ACID و CRUD، یکپارچگی مرجع، معاملات، سوابق و جداول. بیاموزید که کلیدها و ارزشهای منحصر به فرد در یک مدل رابطه ای چه نقشی دارند. کشف کنید که چگونه بهترین سیستم را برای ذخیره اطلاعات خود طراحی کنید، با جداول و روابط در هسته پایگاه داده خود شروع کنید. نحوه نوشتن پرس و جو برای استخراج داده های مورد نیاز خود و نحوه تنظیم نیازهای مختلف ذخیره سازی، دسترسی، عملکرد و امنیت را بیاموزید. مربی اسکات سیمپسون نمونه های کاربردی و توضیحات واضحی را ارائه می دهد که به شما کمک می کند پایگاه های داده ای طراحی کنید که بتواند نیازهای برنامه های کاربردی، داده ها و کاربران شما را تحمل کند. اهداف یادگیری پایگاه های اطلاعاتی رابطه ای کلیدها و ارزشهای منحصر به فرد برنامه ریزی پایگاه داده ایجاد جداول تعریف روابط عادی سازی و عادی سازی نوشتن پرس و جو مرتب سازی نتایج پیوستن به جداول اصلاح داده ها

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری جامع SQL - Image of Course SQL Essential Training 3 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری جامع SQL

  SQL Essential Training

  دانستن نحوه کدنویسی و مدیریت پایگاه داده‌های رابطه‌ای و برنامه‌های کاربردی پایگاه داده محور، یک مهارت ارزشمند برای هر حرفه‌ای در فناوری است. به طور کامل برای سال 2019 به روز شده، SQL Essential Training به منظور کمک به کاربران در درک رایج‌ترین زبان برای حل و فصل پایگاه داده، SQL طراحی شده است. تمام دروس در SQLiteStudio، یک مدیر پایگاه داده بصری و با نصب آسان ثبت شده است. مربی Bill Weinman تمام ویژگیهای اصلی SQL را آموزش می‌دهد: ایجاد جداول؛ تعریف روابط؛ دستکاری رشته‌ها، اعداد و تاریخ ها. استفاده از محرکها برای خودکارسازی اقدامات؛ و استفاده از زیرمجموعه‌ها و نماها او دانش کاملی از زبان را ارائه می‌دهد و نحوه بازیابی و مدیریت کارآمد داده‌ها را نشان می‌دهد. فصل آخر شامل یک مثال در دنیای واقعی و ساخت یک برنامه ساده با استفاده از SQL است. اهداف یادگیری نحوه سازماندهی پایگاه های داده انتخاب سطرها و ستونها ایجاد جداول جدید درج و به روز رسانی داده ها مرتب سازی و فیلتر کردن دسترسی به جداول مرتبط با JOIN کار با تار آشنایی با انواع عددی استفاده از توابع و معاملات کل خودکارسازی داده ها با محرک ها ایجاد دیدگاه استفاده از توابع CRUD

 • 3
  دوره آموزشی دوره آموزشی ساخت آسان کوئری های SQL - Image of Course SQL Queries Made Easy 56 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی ساخت آسان کوئری های SQL

  SQL Queries Made Easy

  با استفاده از SQL با جداول پایگاه داده شروع بکار کنید. این دوره برای کمک به مبتدیان طراحی شده است تا بنیادی محکم در پرس و جوهای SQL ایجاد کرده و از دستورات مشترک برای دستکاری داده‌ها در جداول استفاده کنند. ابتدا، مربی Deepa Maddala مفهوم SQL را تعریف می‌کند و برخی از قراردادهای نامگذاری را که خوانایی کد را بیشتر می‌کند، پوشش می‌دهد. او انواع مختلف جداول مورد استفاده در SQL را مرور کرده و انواع مختلفی از اطلاعات را به شما معرفی می‌کند. او سه روش برای قرار دادن ردیف‌های جدید در جدول و همچنین نحوه تغییر مقادیر در ردیف‌ها یا ستون‌های خاص، حذف سوابق تکراری و ادغام ردیف‌ها را به شما نشان می‌دهد. وی نحوه انجام تغییرات و نحوه برگرداندن تغییرات ایجاد شده در پایگاه داده را نشان می‌دهد. او با نشان دادن نحوه ایجاد و اصلاح جداول، سپس نحوه حذف، تغییر نام و کوتاه کردن جداول، عبارات زبان تعریف داده را به شما معرفی می‌کند. او در پایان با نشان دادن چندین مرحله بعدی ممکن در روند یادگیری خود به شما پایان می‌دهد.

 • 4
  دوره آموزشی دوره آموزشی تجزیه و تحلیل SQL برای توسعه دهندگان داده - Image of Course SQL for Data Analysis 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی تجزیه و تحلیل SQL برای توسعه دهندگان داده

  SQL for Data Analysis

  اگر می‌خواهید Structured Query Language را در توسعه برنامه خود وارد کنید، اما داستان شما بیشتر از SQL است، باید دانش بنیادی خوبی در مورد تجزیه و تحلیل SQL ایجاد کنید. در این دوره، مدرس Nikiya Simpson با مرور سریع مبانی SQL شروع می‌کند، سپس بر روی پرس و جوهای بنیادین مورد استفاده در تجزیه و تحلیل داده‌ها تمرکز می‌کند. او اهمیت پرسیدن سوالات صحیح از داده‌های شما و همچنین نحوه ترجمه این سوالات به SQL را توضیح می‌دهد. وی همچنین نشان می‌دهد که چگونه می‌توان از این مفاهیم برای دستیابی سریع به اطلاعات از اطلاعات شما استفاده کرد تا به تصمیم گیری موثر کمک کند. او دوره را با نشان دادن نحوه ادغام کوئری ها در ابزاری مانند Microsoft Power BI برای کمک به شما در زنده کردن داده‌ها به پایان می‌برد.

 • 5
  دوره آموزشی دوره آموزشی SQL : گزارش و تجزیه و تحلیل داده‌ها - Image of Course SQL: Data Reporting and Analysis 2 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی SQL : گزارش و تجزیه و تحلیل داده‌ها

  SQL: Data Reporting and Analysis

  آیا برای به دست آوردن داده های مورد نیاز خود به فناوری اطلاعات متکی هستید؟ آیا اغلب در صف انتظار برای داده‌ها مانده‌اید و آرزو می‌کنید که خودتان آن‌ها را بازیابی کنید؟ در این دوره یاد بگیرید که چگونه با نوشتن کمی کد SQL به داده های مورد نظر خود دست یابید. شما فقط نمی‌توانید داده‌ها را از پایگاه داده بیرون بکشید، بلکه می‌توانید آن‌ها را دستکاری کنید - آن‌ها را ادغام کنید، گروه‌بندی کنید و دوباره برچسب بزنید تا فقط گزارشی را که می‌خواهید دریافت کنید. به اما ساندرز بپیوندید تا نحوه نوشتن پرس‌و‌جوهای ساده SQL را برای گزارش‌دهی و تجزیه و تحلیل داده‌ها با استفاده از یک پایگاه داده آنلاین در دسترس عموم نشان دهد. با استفاده از توابع داخلی SQL برای قالب‌بندی یا محاسبه نتایج، نحوه فیلتر کردن، گروه‌بندی و مرتب‌سازی داده‌ها را بیاموزید. نحوه انجام پرس و جوهای پیچیده تر، مانند اتصال داده ها از جداول پایگاه داده مختلف را کشف کنید. آخرین اما نه کم اهمیت، او نماها، رویه ها، توابع و متغیرها را معرفی می کند.

 • 6
  دوره آموزشی دوره آموزشی یافتن مسیرهای شغلی جدید با SQL - Image of Course Finding New Career Paths with SQL 43 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یافتن مسیرهای شغلی جدید با SQL

  Finding New Career Paths with SQL

  زبان SQL به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند در زمینه های فنی مختلفی مانند انبار داده ها، توسعه برنامه ها، علوم داده و غیره استفاده شود. اگر با زبان SQL آشنا هستید یا علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد آن هستید، در این دوره آموزشی به نیکیا سیمپسون بپیوندید زیرا او به شما کمک می کند تا شغلی پیرامون این مجموعه مهارت طراحی کنید، چه در ابتدای کار خود هستید و چه به دنبال تغییر هستید. نیکیا حوزه‌های مختلف شغلی را بررسی می‌کند و به نمونه‌های خاصی از هرکدام نگاه می‌کند تا قبل از تصمیم‌گیری برای رفتن به یک مسیر خاص، کمی در مورد هر کدام از آنها بدانید. اگر به این فکر می کنید که چگونه مهارت های خود را بازاریابی کنید و کشف کنید که با استفاده از دانش SQL که در حال حاضر دارید می توانید شغل خود را به کجا ببرید، در این دوره آموزشی به نیکیا بپیوندید.

 • 7
  دوره آموزشی دوره آموزشی غلبه بر مصاحبه شغلی SQL - Image of Course Nail Your SQL Interview 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی غلبه بر مصاحبه شغلی SQL

  Nail Your SQL Interview

  آیا به دنبال شغل جدیدی هستید اما از اینکه باید مهارت های خود را ثابت کنید وحشت دارید؟ نگران نباش مصاحبه کدنویسی ممکن است ترسناک باشد، اما نباید مانع رشد و پیشرفت حرفه ای شما شود. حتی اگر در زبانی مانند SQL تازه کار هستید، با آماده سازی مناسب و ابزارهای مناسب، می توانید این چالش را به فرصتی برای یادگیری تبدیل کنید که شغل شما را افزایش می دهد. به مربی نیکول پولی بپیوندید تا به شما نشان دهد چه چیزی برای انجام مصاحبه SQL شما لازم است. یک نمای کلی از مفاهیم اصلی SQL با مثال های عملی با استفاده از دستورات اولیه دریافت کنید. درباره سوالات متداول مصاحبه SQL و نحوه آماده شدن برای آنها به تنهایی بیاموزید. نیکول به شما نکات و نکات خاص صنعت را در مورد آنچه که هنگام نشستن برای مصاحبه انتظار دارید، از جمله نحوه ایجاد، بذر، جستجو و دستکاری داده ها با عملگرهای منطقی و دستورات زبان کنترل تراکنش ارائه می دهد. در طول مسیر، می توانید مهارت های تازه کسب شده خود را در چالش های کدنویسی در انتهای هر بخش آزمایش کنید.

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Bill Weinman - Image of Author Bill Weinman

Bill Weinman

Bill Weinman حامی فنآوری ، کارافرین و متخصص زبان های برنامه نویسی از جمله ++C و python می باشد. او کتاب های زیادی به رشته ی تحریر درآورده و اجرا کننده ی دوره های اموزشی مجازی در زمینه های فنی world wide web می باشد. او شهرت خود را از توانایی اش در توضیح ساده و مختصر مسائل پیچیده کسب کرده است. آقای Weinman اولین کامپیوتر خود را در سال 1973 ساخت و از ان زمان با اصول فنی و تکنولوژی سروکار داشته است. او یک مشاور موفق و سازنده ی کامپیوتر می باشد که اخیرا به ریاست یک شرکت hosting منصوب شده است. او هم چنین یک گیتاریست ماهری می باشد و زمانی که مشغول نوشتن در مورد کامپیوتر نیست به ضبط و نوازندگی می پردازد. از سایت http://bw.org دیدن کنید تا بیشتر درمورد Bill و موسیقی اش آشنا شوید.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Scott Simpson - Image of Author Scott Simpson

Scott Simpson

اسکات از زمانی که حدوداً هفت سال داشت به وسایل کامپیوتری علاقه داشت، و بیشتر اوقات به دوستان، خانواده و غریبه ها طرز استفاده از آن ها را می آموخت. این سرگرمی کامپیوتری برای او تبدیل به شغل در Apple در دوره کالج شد، و بعد از اتمام مدرک فوق لیسانسش در تعلیم و تربیت از دانشگاه سن دیگو، مشغول سامان دهی بخش توسعه در Lynda.com به عنوان یک قسمت جدید ، کرده است. اسکات از ساختن web apps و کشف و بررسی تکنولوژی های جدید لذت می برد. می توانید او را در توییتر به آدرس scotty82@ پیدا کنید.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Emma Saunders - Image of Author Emma Saunders

Emma Saunders

اما ساندرز، یک مشاور اطلاعات آزاد و متخصص در تجسم داده ها در وب است. او در کارهای خود از HTML ، CSS، D3، DC، Crossfilter، JavaScript، PHP، SQL و VBA استفاده می کند ، اما او به اندازه یک برنامه نویس، یک طراح هم هست. او از پیدا کردن داستان در داده ها لذت می برد و بهترین راه برای برقراری ارتباط آن داستان را ارائه می دهد. او فارغ التحصیل دانشگاه آکسفورد و دارای 15 سال سابقه کار است، شروع به کار او در برنامه فارغ التحصیلان Shell ، و رفتن به اعتبار سوئیس ، تنظیم کننده مالی انگلستان ، و حتی کار کردن با spell به عنوان روزنامه نگار در Financial Times در لندن است. او هرگز در یک بخش فناوری اطلاعات کار نکرده است ، اما به خود مهارت های کد نویسی را آموخته است ، زیرا آنها از شغل، برای کار دیگر مفید واقع شده اند. او همچنین از سال 2006 به مدت چند سال تجارت آنلاین خود را اداره کرد و یک سایت تجارت الکترونیکی را برای آن سرمایه گذاری و کدنویسی کرد. وب سایت شخصی او http://emmasaunders.com است و وی از طریق http://vizdata.co.uk به صورت حرفه ای در دسترس است.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Deepa Maddala - Image of Author Deepa Maddala

Deepa Maddala

Deepa Maddala یک مشاور باتجربه و توسعه دهنده PL / SQL با علاقه به فناوری است. دیپا به عنوان مشاور در Hewlett Packard Enterprise و به عنوان توسعه دهنده PL / SQL برای BP کار کرده است. وی که یک فراگیر مشتاق و دارای استعداد در تجزیه و تحلیل علت ریشه است ، روی SQL ، Pl / SQL ، تجزیه و تحلیل نیازها ، پشتیبانی تولید و SDLC کار کرده است. او در طراحی و توسعه برنامه ها شرکت کرده و همچنین در SAP Security ، GRC و SAP ECC6.0 مهارت دارد.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Nikiya Simpson - Image of Author Nikiya Simpson

Nikiya Simpson

نیکیا سیمپسون، یک توسعه دهنده و مربی متخصص در برنامه های وب مبتنی بر داده است. نیکیا علاقه زیادی به بیان خلاقیت خود از طریق برنامه های وب پویا و ترجمه داده ها به داستان های معنی دار دارد. وی دارای مدرک MBA و همچنین دارای مدرک BBA در سیستم های اطلاعات مدیریت با یک خردسال در زیست شناسی از دانشگاه آرکانزاس در Little Rock است. نیکیا همچنین یک مربی است که در زمینه توسعه و تحلیل سیستم های اطلاعاتی در کالج بهداشت عمومی دانشگاه آرکانزاس فعالیت می کند. وی یکی از اعضای بنیانگذار TechLadies است ، یک جامعه جهانی متمرکز بر کمک به زنان در صنعت فناوری برای رشد شغلی خود. وی همچنین رهبر (GDG Google Developers Group (GDG برای Little Rock است و به عنوان Women Techmakers Ambassador خدمت می کند.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Nichole Pulley - Image of Author Nichole Pulley

Nichole Pulley

نیکول پولی یک مهندس باتجربه تست نرم افزار و مدرس آنلاین انگلیسی است. نیکول به عنوان یک مربی و معلم خصوصی در بخش غیرانتفاعی سابقه ای ثابت دارد. او در حال حاضر در زمینه فناوری اطلاعات کار می کند و سابقه ای در C# و SQL دارد. نیکول از دانشگاه ایالتی اوهایو با مدرک هنرهای لیبرال فارغ التحصیل شد. پس از کار در بخش غیرانتفاعی، او اولین گام های خود را به سمت تغییر شغلی با شرکت در We Can Code IT، یک بوت کمپ نرم افزاری مبتنی بر کلیولند، برداشت. او قبل از رسیدن به شغل رویایی خود به عنوان مهندس در بیمه Progressive، حرفه فناوری خود را به عنوان دستیار تدریس در یک دوره SQL آغاز کرد. نیکول در حال حاضر در کلیولند، اوهایو زندگی می کند. هنگامی که او چیز جدیدی یاد نمی گیرد، می توان او را در حال قلاب بافی با سگش، کایجو، یافت.

مشاهده پروفایل