تبدیل شدن به یک مدیر ارشد - Become a Senior Manager

مسیر آموزشی تبدیل شدن به یک مدیر ارشد - Image of Learn Path Become a Senior Manager
تبدیل شدن به یک مدیر ارشد Become a Senior Manager
گذار به سمت رهبری ارشد را انجام دهید و مهارتهای لازم را برای تصمیم گیری که ارزش و درآمد کسب و کار شما را افزایش می دهد ، کسب کنید.
Become a Senior Manager
Make the transition to senior leadership, and get the skills you need to make decisions that drive value and revenue for your business.
مدت زمان: 3h 6m
تعداد دوره ها: 6
مجموع قیمت: (۵۱۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۳۵۷۰۰
تعداد مدرسین: 4
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی استراتژیک تمرکز برای مدیران - Image of Course Strategic Focus for Managers 31 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی استراتژیک تمرکز برای مدیران

  Strategic Focus for Managers

  آیا تا به حال احساس کرده اید که کار شما تأثیر زیادی ندارد، با وجود اینکه برای کمک به پروژه های مختلف خود را ضعیف کرده اید؟ اگر چنین است، ممکن است از عدم تمرکز رنج ببرید. در این دوره، مایک فیلیولو استراتژی هایی را به اشتراک می گذارد که می تواند به مدیران و تیم های آنها کمک کند تا با محدود کردن تمرکز آنها بر وظایفی که واقعاً اهمیت دارند، به کارهای خود به صورت استراتژیک نزدیک شوند. مایک نحوه تنظیم چشم انداز و مأموریت شما را بیان می کند و سپس این جهت جدید را به تیم خود می رساند. نحوه اجرای فرایندهای اولویت بندی منظم را که به شما کمک می کند حواس پرتی ها را حذف کنید، نحوه نه گفتن به کارهای خارج از مسیر، نحوه ارزیابی فرصت های جدید و موارد دیگر را بیاموزید. اهداف یادگیری فواید تمرکز در یک موقعیت مدیریتی را مشخص کنید. اهمیت برقراری ارتباط جهتها را به روشنی بررسی کنید. مراحل توقف کار خارج از مسیر را بشناسید. نحوه نه گفتن موثر را تعیین کنید. اصول اساسی برای ارزیابی فرصت های جدید را تجزیه کنید. مراحل بعدی را که پس از تنظیم تمرکز و بازنشانی برای پروژه ای با اولویت بالا انجام می دهید، بررسی کنید.

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی ایجاد تعادل بین چندین نقش به عنوان یک رهبر - Image of Course Balancing Multiple Roles as a Leader 36 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی ایجاد تعادل بین چندین نقش به عنوان یک رهبر

  Balancing Multiple Roles as a Leader

  به عنوان یک رهبر، از شما انتظار می رود که کارهایی فراتر از مدیریت افراد انجام دهید. کارکنان و همکاران شما به عنوان یک متخصص موضوعی، یک مربی، عامل تغییر و موارد دیگر به شما نگاه می کنند. در این دوره، سارا کانادای، کارشناس رهبری، نقش های مختلفی را که رهبران ایفا می کنند - از مدیر تا انگیزه - بررسی می کند و استراتژی هایی را به اشتراک می گذارد که می تواند به شما در تعادل موثر آنها برای موفقیت بیشتر کمک کند. کشف کنید که چگونه وظایف رهبری خود را ارزیابی کرده و بین هر یک به صورت یکپارچه حرکت کنید. اهداف یادگیری توضیح دهید که چرا برای رهبران مهم است که متخصصان موضوعی باشند. مسئولیت اصلی عامل تغییر را مشخص کنید. یک راه خوب برای افزایش دید به عنوان سفیر شرکت به یاد بیاورید. استراتژی ای را نام ببرید که ممکن است برای تبدیل شدن به یک بیننده واقعی از آن استفاده کنید. تعیین کنید که چقدر زمان برای هر نقش رهبری باید صرف شود.

 • 3
  دوره آموزشی دوره آموزشی مدیریت مدیران جدید - Image of Course Managing New Managers 20 دقیقه بروز شده
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مدیریت مدیران جدید

  Managing New Managers

  مدیریت رهبران جدید با مجموعه ای منحصر به فرد از چالش ها همراه است. حتی برجسته ترین مشارکت کنندگان فردی می توانند با بازکردن نقش جدید خود و مقابله با مسئولیت های افزایش یافته خود مبارزه کنند. در این دوره، نحوه حمایت و الهام بخشیدن به رهبران جدید را در هنگام ایجاد این گذار مهم بیاموزید. سارا کانادای، متخصص رهبری نشان می دهد که چگونه می توانید چشم اندازها و چالش های منحصر به فرد مدیران جدید خود را شناسایی کنید، انتظارات خود را برای انتقال آنها تعیین کنید، مربیگری و پشتیبانی ارائه دهید و شرایط مناسب را برای کمک به آنها ایجاد کنید. اهداف یادگیری دانستن اینکه چه کسی را مدیریت می کنید چالش های مشترک مدیران جدید تنظیم انتظارات ایجاد دستورالعمل های ارتباطی ارائه پشتیبانی مناسب دادن بازخورد مدل سازی رفتار

 • 4
  دوره آموزشی دوره آموزشی مدیریت مدیران مجرب - Image of Course Managing Experienced Managers 19 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مدیریت مدیران مجرب

  Managing Experienced Managers

  بیاموزید که چگونه رهبران باتجربه را با نزدیک شدن به آنها با توازن مناسب قدرت و خودمختاری، به طور موثر مدیریت کنید. سارا کانادای، متخصص رهبری، راهنمایی ارائه می دهد که به شما کمک می کند طرز فکر آنها را درک کنید، انتظارات خود را مشخص کنید و حمایت مناسب را برای تقویت رفتارهای مثبت، ترک عادت های بد و درس گرفتن از خرد آنها ارائه دهید. از آنجا که آنها مجرب هستند، هدف ایجاد یک فضای مشارکتی است که به دستاوردهای قبلی آنها احترام می گذارد.

 • 5
  دوره آموزشی دوره آموزشی مربیگری برای نتایج - Image of Course Coaching for Results 59 دقیقه بروز شده
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مربیگری برای نتایج

  Coaching for Results

  مربیگری - مانند مدیریت - یک مهارت بصری نیست. این نیز یک راه حل مناسب برای همه نیست. برای تأثیرگذار بودن، مدیران و رهبران باید انواع روشهای کوچینگ را بیاموزند تا بتوانند نیازهای خاص تک تک کارکنان را برآورده کنند. مربی اجرایی لیزا گیتس به مدیران و رهبرانی که با کوچینگ مشکل دارند کمک می کند تا سه نوع اساسی را یاد بگیرند - مربیگری برای بهبود عملکرد، توسعه شغلی و تشویق افراد با عملکرد بالا - و استفاده از تکنیک های مختلف برای نتیجه گیری. او همچنین به شما کمک می کند تا از برخی از تله های مربیگری رایج اجتناب کنید و یک عادت کوچینگ را ایجاد کنید. سناریوهای موجود در این دوره به شما کمک می کند تا نحوه انجام درس ها را در محل کار بفهمید، آیا در حال آموزش برای بهبود خدمات به مشتریان، کمک به کارمندان در انتخاب مشاغل چالش برانگیز، یا حل و فصل تعارض با افراد دشوار هستید. اهداف یادگیری سه استراتژی برای ارزیابی فرد از نظر قابلیت کوچ پذیری ذکر کنید. عناصر اساسی قرارداد مربیگری را مشخص کنید. سه سطح مسئولیت پذیری را به خاطر بسپارید. بین سه سطح گوش دادن تمایز قائل شوید. استراتژی های مربیگری یک کارمند با عملکرد پایین را خلاصه کنید. استراتژی های مربیگری یک کارمند با عملکرد بالا را خلاصه کنید.

 • 6
  دوره آموزشی دوره آموزشی رهبری تیم خود از طریق تغییر - Image of Course Leading Your Team Through Change 21 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی رهبری تیم خود از طریق تغییر

  Leading Your Team Through Change

  رهبران بزرگ به سازمان خود در غلبه بر چالش ها و تغییر مسیر کمک می کنند. اما تغییر سخت است و هرکسی که تیمی را مدیریت می کند به یک دفترچه بازی اثبات شده نیاز دارد تا به آنها کمک کند تا کارکنان خود را با ایده ها و ابتکارات جدید تطبیق دهند. در این دوره، به مایک درزین - نایب رئیس راه حل های یادگیری در LinkedIn - بپیوندید، زیرا چارچوب ها و استراتژی هایی را برای هدایت تیم ها از طریق تغییرات قابل توجه برجسته می کند. در طول دوره، مایک بینش هایی را که از سال های رهبری خود بدست آورده است، از جمله نحوه برخورد با مقاومت های فعال (و مدیریت مقاومت های غیرفعال)، گرفتن چک های نبض، و مسئول دانستن افراد برای ایجاد تغییرات. پس از اتمام این دوره، شما مجهزتر خواهید شد تا سازمان خود را در تغییرات بزرگ و کوچک هدایت کنید.

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Lisa Gates - Image of Author Lisa Gates

Lisa Gates

لیزا گیتس مشاور مذاکره و مربی اجرایی است که به افراد با پتانسیل بالا برای مذاکرات قدرتمند کمک می‌کند. او همچنین به عنوان یکی از موسسین شرکت‌ها، برنامه‌هایی را طراحی می‌کند که به شرکت‌ها و سازمان‌ها کمک می‌کند تا به زنان در موضوعاتی مانند مذاکره، حل اختلاف و هنر آموزش در محل کار کمک کنند. او یکی از نویسندگان مکرر مجله فوربس، The Muse، و LinkedIn است و کاره‌ای او در NPR و سی ان ان، و در نیویورک‌تایمز، مجله وال استریت، مجله More، و Real Simple ، در میان دیگر نشریات مورد استفاده قرار گرفته‌ است.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Mike Figliuolo - Image of Author Mike Figliuolo

Mike Figliuolo

Mike Figliuolo بنیانگذار و مدیر عامل thinkLEADERS، LLC، یک شرکت آموزش حرفه ای خدمات متخصص در توسعه رهبری است. او یک سخنران و وبلاگ نویس مشهور در مورد موضوعات رهبری، ارتباطات، تصمیم گیری، حل مسائل و مهارت های تجاری بحرانی است. فارغ التحصیل افتخاری از West Point، مایک در ارتش ایالات متحده به عنوان یک افسر ارتش خدمت کرد. پیش از تاسیس شرکت خود، او یک استاد دانشگاه Duke بود، یک مشاور در McKinsey & Company و یک مدیر اجرایی Capital One و Scotts Miracle-Gro. او نویسنده چند مقاله است: "رویکرد ساده به رهبری شخصی قدرتمند" (www.onepieceofpaper.com)، "سرب در داخل جعبه: رهبران هوشمند چگونه تیم خود را به نتایج بی نظیر هدایت می کنند" (www.leadinsidethebox.com) و "قدم ظریف: ایجاد یک توصیه قانع کننده، ایجاد پشتیبانی گسترده و تأیید آن" (www.elegantpitch.com). وبلاگ مایک و برنامه های آموزشی او را می توان در www.thoughtleadersllc.com یافت.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Sara Canaday - Image of Author Sara Canaday

Sara Canaday

سارا کانادای یک متخصص، سخنران و نویسنده توسعه ی رهبری است که به شرکت ها کمک می کند تا مشارکت رهبران خود را برای به دست آوردن تاثیرات پایین به دست آورند. سارا با استفاده از 15 سال تجربه شرکتی، هدیه ای منحصر به فرد برای برقراری ارتباط با مخاطبان و اطمینان از راه انداختن استراتژی های عملی برای بهبود مهارت های رهبری پیشرفت مثبت، بهبود روابط تجاری و افزایش کارایی دارد. سابقه سارا بیش از 20 سال است، از جمله موقعیت های اجرایی ارشد در فروش، عملیات، و توسعه سازمانی با USAA و Texas Mutual. پس از تشکیل شرکت خودش، سارا تخصص خود را در زمینه توسعه رهبری، حضور اجرایی، نام تجاری و هوش هیجانی به اشتراک گذاشت. بینش او صدها نفر از تیم ها و افراد در سراسر کشور را به انجام تغییرات استراتژیک با نتایج چشمگیر تبدیل کرده است. سارا عضو انجمن سخنرانان ملی و فدراسیون جهانی سخنرانان است و مربی اجرایی همراه با مرکز رهبری خلاق (CCL) است. او در مجموعه CCL از ابزار بازخورد چند درجه ای 360 درجه گواهی شده است و او از طریق چند سیستم ، برای مدیریت ارزیابی هوش هیجانی EQ 2.0 معتبر است. سارا در تعدادی از نشریات و برنامه های تلویزیونی، از جمله Forbes، The Huffington Post، Psychology Today، CNBC و Leadership-Wired انجمن مدیریت آمریکایی، برجسته شده است. سارا همچنین نویسنده کتاب کسب و کار محبوب است، شما با توجه به آنها: کشف نقاط کور که بر شهرت و حرفه شما تاثیر می گذارد.

مشاهده پروفایل