تبدیل شدن به یک توسعه دهنده React Native - Become a React Native Developer

مسیر آموزشی تبدیل شدن به یک توسعه دهنده React Native - Image of Learn Path Become a React Native Developer
تبدیل شدن به یک توسعه دهنده React Native Become a React Native Developer
React Native به شما امکان می دهد مهارت های توسعه وب خود را برای ایجاد برنامه های بومی iOS و Android استفاده کنید. در حالی که React Native به شما کمک می کند از مرز وب/بومی عبور کنید ، جزئیات زیادی با رویکردهای توسعه وب سنتی متفاوت است. تکنیک های کلیدی برای ایجاد برنامه های کارآمد React Native را بیاموزید.
Become a React Native Developer
React Native lets you apply your web development skills to create native iOS and Android apps. While React Native helps you cross the web/native boundary, there's a lot of detail that differs from traditional web development approaches. Learn key techniques for creating efficient React Native apps.
مدت زمان: 10h 58m
تعداد دوره ها: 5
مجموع قیمت: (۱۳۷۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۹۵۹۰۰
تعداد مدرسین: 3
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری جامع React Native - Image of Course React Native Essential Training 4 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری جامع React Native

  React Native Essential Training

  React Native به شما امکان می‌دهد با استفاده از JavaScript و React برنامه‌های Native تلفن همراه بسازید. در این دوره مبتنی بر پروژه، بیاموزید که چگونه از React Native برای ساخت برنامه‌های موبایل بومی آماده برای تولید در iOS و Android استفاده کنید. برای کمک به شما در آشنایی با مبانی React Native، مربی Samer Buna با رویکرد عملی، نحوه ساخت برنامه‌ها را از ابتدا نشان می‌دهد. او ابتدا نحوه ساخت یک بازی ساده ریاضی را مرور می‌کند و سپس نحوه ساخت یک برنامه مبتنی بر داده را نشان می‌دهد. در این راه، او نحوه اشکال زدایی و حل مشکلات رایج را نشان می‌دهد و دانش عملی درباره آزمایش و بسته‌بندی برنامه‌های شما را به اشتراک می‌گذارد.

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی از React به React Native - Image of Course From React to React Native 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی از React به React Native

  From React to React Native

  شما یک برنامه کاربردی برای وب در React ایجاد کرده اید و بسیار عالی کار می کند! اما اکنون رئیس شما یک برنامه بومی می خواهد. چگونه می توانید سوئیچ را انجام دهید؟ در این دوره، امانوئل هنری، مجری با بیش از 20 سال تجربه در برنامه نویسی و طراحی، به شما نشان می دهد که چگونه نماهای وب را به نماهای React Native تبدیل کرده و از مدیریت وضعیت استفاده کنید، سپس منطق و سبک های خاص، ملاحظات پشتیبان و نهایی لازم را پوشش می دهد. مراحل تکمیل پروژه React Native امانوئل شما را با پروژه React base آشنا می کند که در این دوره به یک برنامه React Native تبدیل خواهید کرد. او نحوه تبدیل نماها را قدم می گذارد، سپس برای تبدیل سبک ها نیز همین کار را می کند. او ابزارهایی را بررسی می کند که می توانید برای اشکال زدایی و مشاهده عملکرد برنامه خود استفاده کنید. سپس برخی منابع اضافی را توصیه می کند و ایده هایی در مورد نحوه استفاده بیشتر از پروژه React Native ارائه می دهد.

 • 3
  دوره آموزشی دوره آموزشی ایجاد یک برنامه CRM Mobile با React Native - Image of Course Create a CRM Mobile Application with React Native 3 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی ایجاد یک برنامه CRM Mobile با React Native

  Create a CRM Mobile Application with React Native

  React Native به توسعه دهندگان وب اجازه می دهد تا مهارت های خود را در برنامه های بومی iOS و Android اعمال کنند. در این دوره، امانوئل هنری نشان می دهد که چگونه می توان مشخصات طراحی ایجاد شده در دوره قبلی-نمونه اولیه یک برنامه CRM Mobile with Framer-و تبدیل آن به یک برنامه CRM واقعی، با رابط تمیز، عملکرد صاف و سازگاری طبیعی بین پلتفرم را نشان داد. به نحوه تنظیم یک پروژه، ایجاد یک ساختار پوشه قوی، کار با Redux، افزودن چندین نمای، استفاده از عملیات CRUD و موارد دیگر را بیاموزید. پس از اتمام این دوره، درک کاملی از نحوه کار با این چارچوب برای ساختن برنامه های موبایل زیبا خواهید داشت. اهداف یادگیری آغاز پروژه های React Native نصب کیت مواد و نمادهای بردار راه اندازی Redux ایجاد نمای لیست، نمای جزئیات و منو افزودن اجزای جدید استفاده از اشکال زدایی React Native کدگذاری پیمایش در نمای جزئیات

 • 4
  دوره آموزشی دوره آموزشی اکوسیستم و گردش کار React Native - Image of Course React Native Ecosystem and Workflow 35 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی اکوسیستم و گردش کار React Native

  React Native Ecosystem and Workflow

  React Native توسعه برنامه ها و استقرار آنها را به صورت بومی در چندین پلت فرم تلفن همراه آسان می کند. با این حال، ساختن یک برنامه کامل به معنای نگاه کردن فراتر از React Native به گزینه‌های مختلفی است که می‌توانند به شما در سفارشی‌سازی گردش کار کمک کنند. در این دوره، امانوئل هنری شما را با برخی از متداول ترین ویژگی های React Native آشنا می کند. او چندین نوع مختلف از کتابخانه های React Native UI را برجسته می کند. در مرحله بعد، امانوئل منابع توسعه مانند فریمورک های فول استک و IDE ها را بررسی می کند. او همچنین برخی از گزینه های Backend پروژه شما را به شما نشان می دهد. برای جمع بندی، او یک نمای کلی از گزینه های آزمایش و استقرار در دسترس شما ارائه می دهد.

 • 5
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری React Native - Image of Course Learning React Native 2 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری React Native

  Learning React Native

  با React Native، فریمورک‌ محبوب ساخت برنامه‌های بومی که هم در iOS و هم در Android با استفاده از React اجرا می‌شوند، شروع بکار کنید. مدرس Alex Banks شما را با فریمورک‌ و مراحل استفاده از آن برای ساخت برنامه‌ها در JavaScript آشنا می‌کند. او با استفاده از مثالهای عملی به شما کمک می‌کند تا با مولفه‌ها، نماها و API‌های پلتفرم شروع کنید. او شما را از طریق راه اندازی اولین برنامه، ایجاد ورق‌های سبک، کار با flexbox، افزودن نقاط داده به یک لیست، جمع آوری داده‌ها از کاربران، پیاده‌سازی ناوبری، افزودن پاسخ‌های لمسی و موارد دیگر به شما راهنمایی می‌کند.

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Alex Banks - Image of Author Alex Banks

Alex Banks

Alex Banks در Yahoo، eBay و Stanford در حال تدریس و توسعه برنامه های بزرگ تحت وب است. Alex Banks در سن ۸ سالگی در اولین کامپیوترش، Tandy TRS-80، شروع به نوشتن کد کرد. در سال ۱۹۸۵ اولین وب سایتش را راه اندازی کرد و از آن موقع درگیر این کار بوده است. قبل از کار کردن به عنوان مشاور دولتی و استاد دانشگاه Washington, DC، شروع به تحصیل انگلیسی و علوم کامپیوتر کرد. Alex تمام دوران حرفه ای خود را در توسعه ی برنامه های تحت وب و تدریس تکنولوژی های توسعه وب، صرف کرده است. او چندین برنامه ی آموزش مجازی و CMS درست کرده است، از جمله CMS برای Marathon LaSalle Bank Chicago که میزبان ۱۰ سایت با ترافیک بالا بوده است. در سال ۲۰۱۰، Alex به Seattle رفت و در توسعه ی Big برای وب با MSN همکاری کرد. Alex در حال حاضر در شهر Tahoe در کالیفرنیا ساکن است و به طورت منظم کلاس ها و دوره های آنلاین برای Yahoo، eBay، PayPal و دانشگاه Stanford و دیگر شرکتهای کشور، برگزار میکند. Alex وقتی در حال تدریس نیست، زمانش را صرف توسعه ی برنامه ها، یادگیری تکنولوژی های جدید و نوشتن فعالیت های کلاسی مخصوص دوره ها میکند. وقتی Alex در حال تدریس یا کدنویسی نیست، میتوانید او را جایی در حومه ی Sierra Nevada در تله کابین یا در قله ی کوه پیدا کنید.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Emmanuel Henri - Image of Author Emmanuel Henri

Emmanuel Henri

امانوئل هنری یک توسعه دهنده ی کارکشته با 20 سال سابقه در برنامه نویسی، تکنولوژی و طراحی است. امانوئل مسئول تمامی جنبه های وب مشتری محور و پروژه های موبایل، نظیر timelineها و Scope بوده است. این پروژه ها از ابزارهای JIRAL/Atlassin، متودولوژی های زیرکانه، و زبان ها و چارچوب هایی مانند Meteor، Angular، React، Node، JavaScript، Swift، HTML، CSS (sass)، MogoDB و MySQL استفاده کرده اند. اخیراً، او یک اپلیکیشن وب بازرگانی الکترونیک پیچیده ایی برای فروشندگان سرویس ها و Saas کلود cloud طراحی کرده است. امانوئل یک مدیر کسب و کار موفق با بیش از 20 سال سابقه بازاریایی، عملیات، مالی، زنجیره تامین، و استراتژی بیزنس در چندین صنایع است. او علاقه شدیدی به تمان جنبه های تکنولوژی و کسب و کار دارد و یک خواننده مشتاق این موضوعات است. پروفایل او را درwww.mannydesigns.com ببینید.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Samer Buna - Image of Author Samer Buna

Samer Buna

Samer Buna یک برنامه نویسی چند وجهی با مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت و امنیت اطلاعات است. او دارای سال ها تجربه عملی در طراحی، اجرای و آزمایش نرم افزار، از جمله توسعه وب و تلفن همراه، طراحی API، برنامه نویسی کاربردی، بهینه سازی، مدیریت سیستم، پایگاه داده، و مقیاس پذیری بوده است. سامر در صنایع مختلف از جمله املاک، دولت، آموزش و پرورش و نشریات کار می کرده. سامر همچنین چندین کتاب فنی و آنلاین را در مورد Node.js، React.js، GraphQL و Ruby on Rails نوشت. او در مورد جاوا اسکریپت پرشور است و کاوش کتابخانه های جدید را دوست دارد. شما می توانید آخرین کار او را در jsComplete.com و EdgeCoders.com، و در Twittersamerbuna دنبال کنید.

مشاهده پروفایل