تبدیلش شدن به یک مدیر پروژه - Become a Project Manager

مسیر آموزشی تبدیلش شدن به یک مدیر پروژه - Image of Learn Path Become a Project Manager
تبدیلش شدن به یک مدیر پروژه Become a Project Manager
مدیران پروژه کاتالیزورهای تغییر هستند. نحوه مدیریت پروژه ها را از ابتدا تا انتها با استفاده از تکنیک های اثبات شده مدیریت پروژه بیاموزید. پس از اتمام این مسیر یادگیری ، مهارت ها و دانش لازم برای مدیریت پروژه های ساده و همچنین ابتکارات پیچیده و گسترده در سطح سازمان را خواهید داشت.
Become a Project Manager
Project managers are catalysts for change. Learn how to manage projects from beginning to end using proven project management techniques. After completing this learning path, you'll have the skills and knowledge to manage simple projects as well as complex, enterprise-wide initiatives.
مدت زمان: 11h 51m
تعداد دوره ها: 10
مجموع قیمت: (۱۹۴۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۱۳۵۸۰۰
تعداد مدرسین: 5
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی مبانی مدیریت پروژه - Image of Course Project Management Foundations 3 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مبانی مدیریت پروژه

  Project Management Foundations

  مدیریت پروژه مجموعه‌ای از تکنیک‌هایی است که هر کس می‌تواند برای رسیدن به اهدافش استفاده کند و پروژه‌ها را موفق‌تر سازد. مدیریت پروژه را می توان برای هدایت پروژه‌های کوچک، ساده و نیز پروژه‌های پیچیده به کار برد. مدرس Bonnie Biafore همیشه مجذوب این موضوع شده که کارها چطور کار می‌کنند و چطور کارها را بهتر کنند. در این درس، او اصول مدیریت پروژه، از ایجاد اهداف و اهداف پروژه و ایجاد یک برنامه پروژه برای مدیریت منابع و کار، برآورد کردن مهلت‌های زمانی و بستن پروژه را توضیح می‌دهد. در طول راه، او توصیه‌هایی برای برقراری ارتباط، برگزاری جلسات، نگهداری یک پروژه در مسیر، و کسب پذیرش مشتری ارائه می‌دهد. این دوره تمرینات را برای اکثر فیلم ها بر اساس پروژه مورد مطالعه سلامت / فناوری اطلاعات فراهم می کند. موضوعات شامل: تعریف مدیریت پروژه را مشخص کنید. شباهت ها و تفاوت های مدیریت سنتی و agile پروژه را کاوش کنید. تعیین کنید چگونه ساختار سازمانی بر پروژه ها تأثیر می گذارد. اصول تجزیه و تحلیل ذینفعان پروژه را کاوش کنید. بهترین راه های شناسایی هدف پروژه را بررسی کنید. بهترین روشهای انتخاب استراتژی را تعیین کنید. راهکارها را برای جمع آوری نیازها بررسی کنید. اصول تدوین بودجه پروژه را مشخص کنید. بهترین راه ها را برای تهیه یک طرح با کیفیت متمایز کنید. هنگام تعیین فرآیندهای تهیه منابع ، بهترین مراحل را انجام دهید.

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی مبانی مدیریت پروژه: اصول اخلاق - Image of Course Project Management Foundations: Ethics 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مبانی مدیریت پروژه: اصول اخلاق

  Project Management Foundations: Ethics

  موفقیت کلی شما به عنوان یک مدیر پروژه به توانایی شما برای شناسایی و مدیریت مسائل اخلاقی بستگی دارد. رفتار اخلاقی نیز یک الزام برای (Project Management Institute (PMI است. برای افزایش اعتبار و افزایش مشارکت و موفقیت پروژه، باید یاد بگیرید که چگونه پروژه خود را به روش اخلاقی انجام دهید و هر مشکلی را که ممکن است به وجود آیند را حل کنید - به دلیل تعارض منافع، فشار بیزنس، یا حتی ترس از شکست. در این درس به Bob McGannon بپیوندید، زیرا او ارزش‌های اصلی پروژه‌های اخلاقی و معیارهای اخلاقی را بررسی کرده و استانداردهای اخلاقی متفاوتی را که می توان برای مدیریت پروژه به کار برد، را بررسی می‌کند. او همچنین نشان می‌دهد که چگونه چارچوبی برای تصمیم‌گیری اخلاقی ارایه دهید که انتظارات فرهنگی منحصر به فرد سازمان شما را با استانداردهای شخصی شما متعادل سازد. موضوعات شامل: سه ارزش اخلاقی مورد استفاده در مدیریت پروژه را توصیف کنید. سه راهکار را برای نشان دادن توجه به زمان و نیروی مغزی هنگام برقراری ارتباط مشخص کنید. عواقب نقض استاندارد اخلاقی اجباری ارائه شده توسط PMI را توضیح دهید. مشخصات استانداردهای آرزوی PMI را خلاصه کنید. تعیین کنید که آیا یک وضعیت شواهدی را برای یک استاندارد آمال ارائه می دهد. سه چالش مشترک موجود در حین شروع طرح ریزی و برنامه ریزی را بشناسید.

 • 3
  دوره آموزشی دوره آموزشی مبانی مدیریت پروژه: الزامات - Image of Course Project Management Foundations: Requirements 27 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مبانی مدیریت پروژه: الزامات

  Project Management Foundations: Requirements

  الزامات پروژه این است که چگونه مدیران پروژه نیازهای کسب و کار را تعیین می کنند و اهداف پروژه را همسو می کنند. الزامات همچنین مبنایی برای تعیین دامنه پروژه ، اختصاص منابع و انجام آزمایش پذیرش است. در این دوره ، Daniel Stanton ، PMP ، یک فرایند آسان و 10 مرحله ای را برای مدیریت نیازهای هر پروژه معرفی می کند. نحوه تعیین استانداردهای قابل اجرا ، شناسایی ذینفعان خود ، جمع آوری و تجزیه و تحلیل الزامات ، اولویت بندی آنها و ثبت نتایج خود را بیابید. دانیل همچنین توضیح می دهد که چگونه درخواست تأیید نیازهای پروژه را درخواست کرده و درخواست تغییر مداوم را مدیریت کنید. موضوعات مورد بحث عبارتند از: - نحوه مدیریت مناسب نیازها را توصیف کنید. - تمایز بین برنامه های در نظر گرفته شده برای جلب الزامات ذینفعان و درگیر نگه داشتن ذینفعان - اصطلاحاتی را که در تحلیل سهامداران استفاده می شود تعریف کنید. - 10ویژگی مورد نیاز پروژه را مشخص کنید. - روشهای مناسب برای تعیین اولویت های مورد نیاز پروژه را مرور کنید.

 • 4
  دوره آموزشی دوره آموزشی مدیریت پروژه : زمانبندی پروژه - Image of Course Project Management Foundations: Schedules 2 ساعت بروز شده
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مدیریت پروژه : زمانبندی پروژه

  Project Management Foundations: Schedules

  کشف کنید که چگونه برنامه زمانبندی پروژه بسازید که به شما در رسیدن به اهداف پروژه تان در زمان و در طول بودجه کمک کند - در حالی که به اندازه کافی انعطاف‌پذیر باشید تا تغییرات را در خود جای دهید. در این درس، مدرس Bonnie Biafore و استاد PMP به شما یاد می‌دهد چگونه برنامه زمانبندی پروژه را مدیریت کنید. یاد بگیرید که چگونه یک برنامه را برای مدیریت برنامه توسعه دهید؛ فعالیت‌ها و نقاط عطف را شناسایی کنید ؛ هزینه‌ها را برآورد کنید ؛ تخصیص و مذاکره برای منابع؛ و مدیریت برنامه در طول زمان را اجرا کنید. او تکنیکی را برای کشف و حل مشکلات زمانبندی، کوتاه کردن timeframes و کاهش هزینه‌ها معرفی می‌کند. در پایان این دوره، شما مهارت‌هایی را یاد خواهید گرفت که برای برآورده کردن انتظارات سهامداران و تطبیق با تغییرات در طول زندگی پروژه نیاز دارید. نکته: این دوره با بهترین تجارب از (A Guide to the Project Management Body of Knowledge, (PMBOK® Guide که توسط موسسه مدیریت پروژه منتشر شده‌ است ، همسو است. موضوعات شامل: تدوین برنامه مدیریت برنامه شناسایی فعالیت های پروژه افزودن نقاط عطف سازماندهی کار برآورد مدت و کار رسیدگی به تاخیر در وابستگی ها تعریف منابع اختصاص منابع به فعالیت ها کار با کارگران نیمه وقت و از راه دور تنظیم دقیق وظایف بهینه سازی برنامه ها مدیریت و تغییر برنامه ها

 • 5
  دوره آموزشی دوره آموزشی مبانی مدیریت پروژه: بودجه‌بندی - Image of Course Project Management Foundations: Budgets 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مبانی مدیریت پروژه: بودجه‌بندی

  Project Management Foundations: Budgets

  بودجه‌بندی، کلید کنترل خروجی یک پروژه و یکی از ۱۰ حوزه دانش اساسی از بدنه مدیریت پروژه است. این درس، برای متخصصان مدیریت پروژه و افراد دیگر که نیاز به دست یابی به هزینه‌های خود دارند طراحی شده‌است، نویسنده و مدرس Bob McGannon به شما نشان می‌دهد که چگونه بودجه پروژه هایتان را مدیریت کنید. کاوش اصولی مانند ساختار شکست کار، استانداردهای هزینه، و سرمایه در مقابل هزینه‌های عملیاتی است. سپس نحوه ساخت، مدیریت و نظارت بر بودجه پروژه را یاد بگیرید. به علاوه، راهنمایی های عملی در مورد بهبودی از سرریز شدن و مقابله با تغییرات دامنه را دریافت کنید. نکته: این دوره از آخرین دستورالعمل موسسه مدیریت پروژه، به عنوان راهنمای PMBOK، پیروی می‌کند. موضوعات شامل: بهترین روشها را برای بودجه بندی و برآورد پروژه به یاد بیاورید. رویکردهای تخمین متداول مورد استفاده برای ساخت بودجه های پروژه را متمایز کرده و زمان استفاده از آنها را بفهمید. ضمن استفاده از تکنیک های سالم تصحیح بودجه ، بهترین روش ها را برای مدیریت انتظار بودجه شناسایی کنید. تکنیک های بودجه بندی پروژه چابک را توصیف و کاوش کنید. رویکردهای مختلف را برای تصحیح بیش از حد بودجه پروژه مرور کنید. رویکردهای گزارشگری بودجه سالم ، از جمله نحوه استفاده از آنها برای گزارش وضعیت پروژه را مرور کنید. مسائل و تغییراتی را که می تواند بودجه پروژه را به خطر بیندازد را بشناسید.

 • 6
  دوره آموزشی دوره آموزشی مبانی مدیریت پروژه: تیم ها - Image of Course Project Management Foundations: Teams 26 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مبانی مدیریت پروژه: تیم ها

  Project Management Foundations: Teams

  تکنیک های برجسته را برای درک ویژگی های شخصیتی اعضای تیم و مدیریت پیشرفت تیم ها کاوش کنید. مربی دانیل استنتون در مورد ارزش یادگیری در مورد اعضای تیم بحث می کند و تعدادی از ارزیابی ها را که می تواند به شناسایی انواع شخصیت، هوش هیجانی، نقاط قوت و سبک کار کمک کند توضیح می دهد. وی همچنین روش هایی را به اشتراک می گذارد که مدیران پروژه می توانند از این ابزارها برای ارتباط با همکاران و ایجاد فضایی که در آن همه قادر به موفقیت هستند استفاده کنند. موضوعات مورد بحث عبارتند از: - نشانگر نوع Myers-Briggs را بررسی کنید. - استفاده از ارزیابی سبک های کار Tates را کاوش کنید. - عناصر هوش هیجانی را شناسایی کنید. - برنامه های مدل رهبری موقعیتی را برای رفع نیازهای کارمندان کاوش کنید. - نحوه اعمال مدل Lencioni در تیم های ناکارآمد را بررسی کنید.

 • 7
  دوره آموزشی دوره آموزشی مبانی مدیریت پروژه: ارتباطات - Image of Course Project Management Foundations: Communication 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مبانی مدیریت پروژه: ارتباطات

  Project Management Foundations: Communication

  به عنوان یک مدیر پروژه، بیشتر وقت خود را برای برقراری ارتباط صرف خواهید کرد. برای اینکه یک پروژه در حال حرکت سریع در مسیر خود داشته باشید، باید بدانید چگونه ایمیل‌های، تماس‌های تلفنی، پست صوتی، و مستندسازی را مدیریت کنید. در این درس، مربی Doug Rose اسرار مدیریت ارتباطات پروژه را به اشتراک می‌گذارد، با جزئیات توضیح می‌دهد که چطور یک استراتژی ارتباطی محکم را طراحی کنید تا تیم شما را در به حداکثر رساندن خرید و اولویت بندی ورودی های ذینفع، کمک کند. کشف کنید که چگونه از یک برنامه ارتباطی برای توسعه اهداف ارتباطی دو طرفه، برگزاری جلسات کارآمد و ایجاد گزارش‌های دقیق استفاده کنید. موضوعات شامل: "سر و صدا" را در یک پیام تعریف کنید. بهترین روش ارتباطی را برای موضوعی دارای احساسات و پیچیده مشخص کنید. هدف ثبت نام ذینفعان را بخاطر بسپارید. چهار ربع را در یک شبکه قدرت و بهره نام ببرید. شایعترین مانع برقراری ارتباط در تیمهای متقابل عملکرد را تشخیص دهید. رویکرد SHARKS را مرور کنید و توضیح دهید که چگونه به سازمان ملاقات کمک می کند.

 • 8
  دوره آموزشی دوره آموزشی مبانی مدیریت پروژه: ریسک - Image of Course Project Management Foundations: Risk 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مبانی مدیریت پروژه: ریسک

  Project Management Foundations: Risk

  بدون ریسک، هیچ پاداشی وجود ندارد. اما اگر به درستی مدیریت نشود، ریسک توانایی شما را برای دستیابی به اهداف پروژه کاهش می دهد و می تواند آن را به کلی از مسیر خارج کند. در این دوره، نویسنده و PMP Bob McGannon به شما نشان می دهد که چگونه ریسک پروژه را پیش بینی، ارزیابی و مدیریت کنید، خواه پروژه شما بزرگ باشد یا کوچک. باب توضیح می‌دهد که ویرایش هفتم PMBOK چگونه با ریسک سروکار دارد و چرا مدیریت ریسک برای موفقیت پروژه بسیار مهم است. کشف کنید که چگونه می توانید میزان تحمل ذینفعان خود را برای ریسک اندازه گیری کنید، یک برنامه ریسک جمع آوری کنید، یک ثبت ریسک ایجاد کنید، و با بروز خطرات تداوم پروژه را حفظ کنید.

 • 9
  دوره آموزشی دوره آموزشی مدیریت سهامداران پروژه - Image of Course Managing Project Stakeholders 23 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مدیریت سهامداران پروژه

  Managing Project Stakeholders

  ذینفعان شما - افرادی که علاقه مند به نتایج پروژه شما هستند - ممکن است در کار روزمره شما حضور نداشته باشند. اما از آنجا که آنها در نهایت بر نتایج پروژه شما تأثیر می‌گذارند، دانستن اینکه چگونه می‌توانید ذینفعان خود را تعیین کنید و به آنچه آنها نیاز دارند، موفقیت شما به عنوان مدیر پروژه است. در این دوره، یاد بگیرید که چگونه نیازها و انتظارات صریح و ضمنی ذینفعان را شناسایی کرده و تعامل ذینفعان را ایجاد و حفظ کنید. مربی Natasha Kasimtseva با بیان جزئیات مزایای قابل اندازه گیری مربوط به مدیریت موفق سهامداران شروع می‌کند. وی سپس توضیح می‌دهد که چگونه سهامداران خود را بطور تکراری شناسایی کنید. تجزیه و تحلیل و ارزیابی سهامداران با استفاده از هر دو هوش هیجانی و ابزار نمایش داده ها. و به عنوان یک رهبر درگیر تفکر مبتنی بر خدمات باشید. موضوعات شامل: اهمیت ذینفعان را توضیح دهید. نقش های ذینفع را مشخص کنید. عوامل اصلی تعامل ذینفعان را خراب کنید. عناصر فرآیند تعامل ذینفعان را تعیین کنید. از بین ابزارهای مورد استفاده برای مدیریت مشارکت ذینفعان متمایز شوید.

 • 10
  دوره آموزشی دوره آموزشی کات سریع مایکروسافت پروجکت - Image of Course Microsoft Project Quick Tips 37 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی کات سریع مایکروسافت پروجکت

  Microsoft Project Quick Tips

  یکی دو دقیقه سریع وقت بگذارید و نکات ارزشمند و صرفه جویی در وقت Microsoft Project را از یک طرفدار مدیریت پروژه، مربی Bonnie Biafore بیاموزید. او یک سری راه حل‌های داخلی برای بسیاری از رایج‌ترین موضوعاتی که باعث ناامیدی کاربران پروژه می‌شود، شامل ورود داده‌ها، برنامه ریزی، قالب بندی، منظم ماندن و موارد دیگر را ارائه می‌دهد. موضوعات شامل: کار سریعتر در پروژه مایکروسافت وارد کردن داده ها استفاده از میانبرهای صفحه کلید قالب بندی جدول ها اصلاح نماها مرتب سازی و فیلتر کردن برنامه ریزی کار با Files پشتیبان گیری امنیت اشتراک گذاری سفارشی سازی با یک همکار

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Bonnie Biafore - Image of Author Bonnie Biafore

Bonnie Biafore

PMP/ مهندس/ نویسنده پرفروش ترین کتابها "بانی بیافور" بیش از 25 سال سابقه ساخت و توسعه نرم افزار و مدیریت پروژه دارد. "بانی بیافور" یک حرفه ای در مدیریت پروژه (به اختصار PMP) و مهندسی است با بیش از 25 سال سابقه مدیریت ساخت و توسعه و اجرای پروژه هایی درحوزه های مخابرات، صنایع همگانی و صنایع IT. وی همچنین بیش از 25 کتاب برنده جایزه نوشته است، از جمله میکروسافت پروژه 2013: راهنمای گمشده، مدیریت موفق پروژه ( برنده جایزه سال 2012 در رقابت بین المللی STC 2012)، کتاب های جیبی 2015: راهنمای گمشده 2015 (راهنمای رسمی تعلیم برای Quickbookها)، و کتاب مربی مدیریت پروژه شما. رمان او، به نام Fresh Squeezed هم اکنون در آمازون و سایر مراکز تجاری در دسترس است. او همچنین وقتی پشت کامپیوترش نباشد ، خدمات مدیریت پروژه و مستند سازی فنی ارائه می کند، وی با دو سگ کوهی اش در کوه پیاده روی می کند، کلاس های رقص هوایی می رود، و غذاهای ماهرانه ای می پزد. می توانید او را در LinkedIn به آدرس https://www.linkedin.com/in/bonniebiafore پیدا کنید.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Bob McGannon - Image of Author Bob McGannon

Bob McGannon

باب مک گانون برنامه های مدیریت پروژه را در 3 قاره راه اندازی کرده است. او متخصص PMP و مشاور PRINCE2 است. باب مک گانون معاون رئیس Mindavation در ایالات متحده و مدیر Mindavation Pty Ltd در استرالیا است. هر دو این سازمان های مشاوره ای با ارائه مشاوران ، کارگاه ها و مربیگری بر افزایش قابلیت های کسب و کار در پورتفولیو، برنامه ها و فضای مدیریت پروژه تمرکز می کنند. باب متخصص در برنامه استراتژیک و مدیریت پورتفولیو است و کمک کرده است تا ادارات مدیریت پروژه را در سه قاره متفاوت ایجاد کنند. او 25 سال از IT، مدیریت پروژه و تجربه تجزیه و تحلیل پروژه دارد، 18 سال از آن با شرکت IBM همکاری داشته است. تجربه مدیریتی او شامل برونسپاری فناوری، اندازه گیری و کیفیت تحویل IT، تجزیه و تحلیل کسب و کار و مدیریت پروژه کلی است. باب در سطح بین المللی کار کرده است و نقش مهمی در توسعه برنامه های تجاری بین المللی در استفاده در ایالات متحده و اروپا دارد و اخیرا در مشاغل مشاوره ای با Medicare در Canberra مشغول به کار بوده است. او تیم های پروژه ای را حتی به تعداد 460 نفر مدیریت کرده است و یک بار به عنوان مدیر تحویل IT برای IBM، پشتیبانی از American Express را انجام می دهد. باب به عنوان یک مدیر پروژه حرفه ای ، توسط موسسه مدیریت پروژه، مدیر پروژه اجرایی با آی بی ام و مربی مدیریت پروژه خبره ، برای شرکت بوئینگ گواهی شده است. او همچنین گواهینامه شاغل را در روش مدیریت PRINCE2 دارد و مقالاتی که در سطح بین المللی منتشر شده است، نوشته است.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Doug Rose - Image of Author Doug Rose

Doug Rose

Doug Rose متخصص مربیگری سازمانی، آموزش و مدیریت تغییر است. او بیش از 20 سال است که با تکنولوژی و آموزش سازمانها را تغییر داده است. او به چندین مشتری Fortune 500 کمک می کند تا فرآیندهای کسب و کار خود را بهبود بخشیده و به بهبود بهره وری و تحویل کمک کنند. آخرین کتاب او Leading Agile Team است. او همچنین دوره های پر جنب و جوش و جذاب در دانشگاه شیکاگو، دانشگاه سیراکیوز، دانشگاه اموری و دانشگاه ویرجینیا را آموزش می دهد. داگ دارای مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت اطلاعات و مدرک دکترای (JD) است. او مدرک حرفه ای مدیریت پروژه (PMP)، مدرک معتبر حرفه ای (Agile Certified Professional (PMI-ACP و Certified ScrumMaster (CSM) و (Certified Scrum Professional (CSP و (CompTIA Certified Technical Trainer (CTT+ و همچنین Cloudera Certified Developer برای آپاچی (Hadoop (CCHD است. شما می توانید او را آنلاین در شرکت Doug مراجعه کنید.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Daniel Stanton - Image of Author Daniel Stanton

Daniel Stanton

دنیل استانتون یک رهبر اجرایی است که در تدارکات و ساخت تیم‌های دارای عملکرد بالا تخصص دارد. تخصص او در پرداختن به چالش‌های پیچیده و اجرای راه‌حل‌های ابداعی از سال‌ها تجربه در مدیریت زنجیره تامین، مدیریت پروژه حرفه‌ای، و مشاوره نشات می‌گیرد. کار اخیر او شامل آموزش به عنوان استاد یار در دانشگاه بردلی و خدمت به عنوان معاون رئیس استراتژی در APICS می‌باشد.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Natasha Kasimtseva - Image of Author Natasha Kasimtseva

Natasha Kasimtseva

ناتاشا کسیمیتسوا ، یک MA, MS, PMP و یک متخصص مدیریت پروژه ، سخنران و مربی است. ناتاشا فارغ التحصیل فولبرایت و مدیر پروژه فناوری اطلاعات و عملیات با بیش از 11 سال تجربه کارکرد متقابل ارائه ارزش تجاری و حمایت از مشتریان در ایالات متحده و روسیه است. در طول کار خود ، ناتاشا مجموعه ای متنوع از پروژه ها را در طیف گسترده ای از صنایع ، از جمله خرده فروشی ، خدمات مالی و بازرگانی ، ساخت و تحقیقات علمی مدیریت کرده است. ناتاشا دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم از دانشگاه نوادا ، لاس وگاس و کارشناسی ارشد هنر در ارتباطات بین المللی و زبان شناسی از انستیتوی بازار بین المللی در سامارا ، روسیه است. ناتاشا عاشق تمرین ، آموزش و نوشتن درباره مدیریت پروژه است. عشق او توسط خانواده محبوبش پشتیبانی می شود ، که به او الهام می دهند تا خلق کند.

مشاهده پروفایل