تبدیل شدن به یک متخصص Power BI - Become a Power BI Specialist

مسیر آموزشی تبدیل شدن به یک متخصص Power BI - Image of Learn Path Become a Power BI Specialist
تبدیل شدن به یک متخصص Power BI Become a Power BI Specialist
مهارت های داده خود را به سطح جدیدی ببرید، فراتر از اکسل و به سمت مهارت های بسیار ارزشمند Power BI بروید. بیاموزید که چگونه با استفاده از Power BI از داده های خود اطلاعاتی کسب کنید. درباره تجزیه و تحلیل داده ها و تجسم در Power BI بیاموزید. در به اشتراک گذاری داده ها و بینش ها با دیگران ماهر شوید.
Become a Power BI Specialist
Take your data skills to a new level, moving beyond Excel and into the highly valued skills of Power BI. Learn how to gain insights from your data using Power BI. Learn about data analytics and visualization in Power BI. Become adept at sharing data and insights with others.
مدت زمان: 9h 46m
تعداد دوره ها: 6
مجموع قیمت: (۱۳۶۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۹۵۲۰۰
تعداد مدرسین: 4
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی شروع کار با Power BI - Image of Course Getting Started with Power BI 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی شروع کار با Power BI

  Getting Started with Power BI

  با نحوه مشاهده و دستکاری داده‌ها در سرویس Power BI، نسخه آنلاین ابزار مشهور تجسم داده Microsoft، آشنا شوید. مربی Gini von Courter ویژگی‌هایی را که بیشتر مصرف کنندگان Power BI از آنها استفاده می‌کند - کاربران نهایی محتوای Power BI مانند داشبورد و گزارش‌ها را بررسی می‌کند. با نحوه ثبت نام در Power BI و پیمایش در یک برنامه معمولی آشنا شوید. سپس او نحوه عضویت در داشبورد - مجموعه‌ای از تجسم‌های گرفته شده از گزارش‌ها و کتاب‌های کار - و مشاهده تایل‌های جداگانه، افزودن نظرات، تنظیم هشدارها و اشتراک داشبورد و تایل با اعضای تیم را نشان می‌دهد. در مرحله بعدی می‌توانید گزارش‌هایی را جستجو کنید که اطلاعات را با جزئیات بیشتری نشان می‌دهند. او نحوه مرتب‌سازی و فیلتر کردن، صادر کردن و اشتراک گزارش‌ها را مستقیماً از طریق Power BI یا به صورت PowerPoint یا PDF صادر می‌کند. در آخر، نحوه مشاهده داشبورد و گزارشات خود را با استفاده از برنامه تلفن همراه Power BI بیاموزید. موضوعات شامل: ثبت نام برای Power BI بررسی محتوای Power BI مشترک شدن در داشبورد اشتراک داشبورد مشاهده و صادرات کاشی مشاهده گزارشات Power BI فیلتر کردن گزارش ها صادرات گزارش ها استفاده از برنامه تلفن همراه Power BI

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی Microsoft Power BI Desktop - Image of Course Learning Microsoft Power BI Desktop 2 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی Microsoft Power BI Desktop

  Learning Microsoft Power BI Desktop

  Power BI Desktop - نرم افزار قدرتمند تجزیه و تحلیل داده ها و تجسم مایکروسافت - می تواند به شما کمک کند اطلاعات بیشتری از اطلاعات خود دریافت کنید، خواه این اطلاعات در رایانه شما ذخیره شود یا در ابر. در این دوره، نحوه استفاده از این ابزار آسان برای مدل سازی و تجسم داده های کارآمد را کشف کنید. نحوه اتصال منابع مختلف داده از جمله Excel، پایگاه های داده و منابع داده وب مانند ویکی پدیا را بیاموزید. نحوه جستجو و تبدیل داده های خود را با استفاده از Query Editor جستجو کنید. به علاوه، مربی Gini von Courter نحوه ایجاد و ترتیب تجسم، ایجاد گزارشات تعاملی، اشتراک گذاری کارهای خود، مدیریت فایل های منتشر شده خود در سرویس Power BI و موارد دیگر را نشان می دهد.

 • 3
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری جامع Power BI - Image of Course Power BI Essential Training 4 ساعت بروز شده
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری جامع Power BI

  Power BI Essential Training

  کشف کنید که چگونه با استفاده از Power BI به سرعت از داده های خود اطلاعات جمع آوری کنید. این مجموعه قدرتمند از ابزارهای تجزیه و تحلیل کسب و کار - که شامل سرویس Power BI، Power BI Desktop و Power BI Mobile می‌شود - می‌تواند به شما کمک کند تا تجسم‌های تاثیرگذار را با دیگران در سازمانتان به‌طور مؤثرتری ایجاد کرده و به اشتراک بگذارید. در این دوره آموزشی، Gini von Courter به شما کمک می کند تا با این مجموعه ابزار قدرتمند شروع کنید. Gini با پوشش سرویس مبتنی بر وب Power BI شروع می‌کند و نحوه وارد کردن داده‌ها، ایجاد تجسم‌ها و ترتیب آن تجسم‌ها را در گزارش‌ها توضیح می‌دهد. او درباره نحوه پین ​​کردن تجسم‌ها به داشبورد برای اشتراک‌گذاری و همچنین نحوه پرسیدن سؤالات در مورد داده‌های خود با Power BI Q&A بحث می‌کند. او همچنین Power BI Mobile را پوشش می‌دهد و نحوه استفاده از قابلیت‌های مدل‌سازی داده در Power BI Desktop را نشان می‌دهد. اهداف یادگیری برای اجرای موفقیت آمیز Power BI، سخت افزار مورد نیاز را اعمال کنید. بین انواع داده های مختلف در Power BI تمایز قائل شوید. شباهت های بین تجسم ها را در Power BI مرتبط کنید. هنگام ایجاد تغییرات در Power BI و Power BI Desktop، نتایج را شناسایی کنید. بین داشبورد و گزارش ها در Power BI تفاوت قائل شوید. نقش های کاربر را در یک فضای کاری در Power BI تعیین کنید. فضاهای کاری و ابزارها را در برنامه موبایل Power BI مدیریت کنید.

 • 4
  دوره آموزشی دوره آموزشی استفاده از Power BI با اکسل - Image of Course Using Power BI with Excel 48 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی استفاده از Power BI با اکسل

  Using Power BI with Excel

  آیا آماده‌اید مهارت‌های خود را به‌عنوان تحلیلگر داده به سطح بعدی ببرید؟ Power BI یک ابزار تحلیلی با استفاده آسان است که می تواند نحوه کار سازمان شما با داده ها را ساده کند. در این دوره، مربی جان دیوید آریانسن به شما نشان می دهد که چگونه می توانید قدرت یک ابزار آشنا، اکسل، را با تمام پتانسیل های Power BI ترکیب کنید. نحوه انجام محورهای قدرت، وارد کردن داده ها، تمیز کردن و شکل دادن به داده ها و مدل سازی داده ها برای ارائه به سهامداران را کشف کنید. درباره انجام محاسبات با عبارات تحلیل داده (DAX) و تجسم داده های خود با نمودارها و نمودارهای مختلف داخلی در Power BI بیاموزید. در طول مسیر، جان یک آغازگر کوتاه در مورد چگونگی استفاده حداکثری از PivotTables و PivotCharts به شما می دهد. در پایان این دوره، شما به مهارت های جدیدی مجهز خواهید شد تا تجزیه و تحلیل داده های خود را به سطح بعدی ببرید.

 • 5
  دوره آموزشی دوره آموزشی نکات سریع Power BI - Image of Course Power BI Quick Tips 33 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی نکات سریع Power BI

  Power BI Quick Tips

  این مجموعه از ویدیوهای Microsoft Power BI نکته سریع برای نشان دادن ترفندهای مفید و توضیح سریع ویژگی های مفید طراحی شده است. روش های سریع اتصال داده ها ، تجزیه و تحلیل داده ها و ایجاد تجسم در یک مکان را کشف کنید. بعلاوه ، نحوه اتصال و جاسازی داده ها ، ویرایش فضای کاری گروه ، شخصی سازی داشبورد برای مشاهده تلفن همراه و موارد دیگر را کشف کنید. موضوعات مورد بحث عبارتند از: - ایجاد فضاهای کاری و اشتراک داشبورد - بارگذاری و انتشار داده ها - اتصال به خدمات آنلاین - ایجاد و ترتیب کاشی - طرح سال و دریافت بینش - نشانک ها ، موارد دلخواه و اعلان ها - جاسازی ، صادر کردن و چاپ داده ها - ایجاد برنامه ها و بسته های محتوا - استفاده از کتابخانه اسناد پرونده های Office 365 - دسترسی به مکالمات در Office 365 - گزارش را به کانال تیمی پین کنید

 • 6
  دوره آموزشی دوره آموزشی جلوگیری از اشتباهات در Power BI - Image of Course Power BI Mistakes to Avoid 59 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی جلوگیری از اشتباهات در Power BI

  Power BI Mistakes to Avoid

  به عنوان یک متخصص داده که از Power BI استفاده می کند، برای شما بسیار مهم است که همیشه مهارت های خود را افزایش دهید. در این دوره، مربی جان دیوید آریانسن به شما کمک می‌کند تا این کار را انجام دهید—به شما برخی از اشتباهات کلیدی را که باید در Power BI اجتناب کنید، آموزش می‌دهد تا در زمان صرفه‌جویی کنید و مجموعه مهارت‌های خود را حتی سریع‌تر بسازید. چالش ها و فرصت های منحصر به فرد استفاده از Power BI را کاوش کنید. بیاموزید که چگونه یک متفکر سیستمی شوید، مهارت های تحلیلی خود را بهبود بخشید و از تجسم به طور مؤثرتری در کار خود استفاده کنید. اهمیت جمع آوری داده های مناسب، حذف مراحل اضافی، نمایه سازی منابع، و حذف داده های غیر ضروری را کشف کنید. جان به شما نشان می‌دهد که چگونه از جداول جستجو و طرح‌واره ستاره‌ای استفاده کنید، همچنین چرا باید روابط دو طرفه را هنگام مدل‌سازی حذف کنید، و در عوض چه کاری باید انجام دهید. در طول مسیر، درباره تجسم‌سازی‌ها، گروه‌ها و برش‌کننده‌ها، راهنمایی‌های ابزار، تجزیه و تحلیل‌های Top-N و موارد دیگر اطلاعات بیشتری کسب کنید، ابزارهایی را که برای رشد مهارت‌هایتان نیاز دارید جمع‌آوری کنید و اجازه دهید داده‌هایتان شروع به صحبت کنند.

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Gini von Courter - Image of Author Gini von Courter

Gini von Courter

جینی وان کورتر بیش از 20 سال در کلاسهای کامپیوتر میکروسافت آفیس تدریس کرده است و بیش از 30 کتاب نوشته است. جینی بیش از 20 سال در شرکت های خصوصی و آژانس های دولتی و ایالتی، موسسات آموزشی و موسسات غیر انتفاعی، کلاس های کامپیوتر و سمینارهایی در زمینه میکروسافت آفیس و سایر محصولات ارائه کرده است، و از زمان شروع اولین محصول Sharepoint در سال 2001، در حیطه استفاده از MicrosoftSharePoint آموزش و مشاوره داده است. جینی که موسس و شریک مدیریت مشاوره TRIADاست، همچنین نویسنده 29 کتاب از جمله "آغاز Sharepoint با اکسل" و چند فیلم Lynda.com درباره Sharepoint، Sharepoint designer، InforPath، و سایر عناوین مربوط به نرم افزار است. علاقه اصلی جینی کمک به مشتریان است تا از کاربردهای Sharepoint و Microsoft Office برای ساختن راه حل هایی که کارآمدی و همکاری را افزایش دهد، استفاده کنند و در عین حال کیفیت زندگی افراد را ارتقاء دهند. او فارغ التحصیل دانشگاه میشیگان با مدرک MBA از دانشگاه اووکلند است. می توانید او را به وسیله توییترش به آدرس @Gini4Tips پیدا کنید.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Heather Severino - Image of Author Heather Severino

Heather Severino

هدر سورینو، یک مربی حرفه ای، پرشور و شناخته شده در سطح جهانی است که دارای بیش از 23 سال تجربه در صنعت فن آوری و یادگیری است. پس زمینه او شامل کارهای دولتی، شرکتی، ورزشی، و تکنولوژی رسانه است. او به افراد و سازمان ها کمک می کند تا با به اشتراک گذاری تجربه و دانش در مورد برنامه های کاربردی نرم افزار مانند Microsoft Windows 10، Office 2016، Office 365، OneNote، Project، Visio، Adobe Captivate و TechSmith Camtasia Studio، یاد بگیرند که چگونه حداکثر بهره وری را در محیط کاری مدرن، ایجاد کنند. او از سال 2006 تاکنون درای گواهینامه مایکروسافت بوده است و در سال 2011 به یک مربی تایید شده مایکروسافت (MCT) تبدیل شده است. در سال 2012، مایکروسافت او را به عنوان رهبر منطقه ای MCT برای ایالات متحده آمریکا منصوب کرد و در حال حاضر یکی از حدود 115 رهبر MCT در سراسر جهان است، که در سطح جهانی رهبرهای دیگر را تحت نظارت قرار می‌دهد. در سال ۲۰۱۷، مایکروسافت او را با جایزه ممتاز به عنوان ارزشمندترین حرفه‌ای (MVP)برای تکنولوژی OneNote مفتخر ساخت. او همچنین در سال ۲۰۱۷ به یک مربی نوآور و مایکروسافت OneDrive (MODE)تبدیل شد. زمانی که او در یک کلاس مجازی یا در محل کار تدریس نمی‌کند، شما می‌توانید او را در یک کنفرانس تکنولوژی بیابید که به دیگران کمک می‌کند تا برای امتحانات گواهی مایکروسافت آماده شوند، یا به دنبال لاک‌پشت‌ها زیر سطح اقیانوس میگردد.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس John David Ariansen - Image of Author John David Ariansen

John David Ariansen

جان دیوید آریانسن، متخصص در کمک به سازمانها برای درک و استفاده از داده ها است. جان دیوید بنیانگذار Silvertone Analytics ، یک شرکت مشاوره ای است که در کمک به سازمانها در حاکمیت داده ها ، تجزیه و تحلیل داده ها و استراتژی اطلاع رسانی متمرکز است. تخصص وی تجسم داده ها است ، که به گرفتن مجموعه های زیادی از داده ها کمک می کند و آنها را به اینفوگرافیک تبدیل می کند که روندهای اساسی در داده ها را برجسته می کند. این روندها به مشتریان کمک می کند تا تصمیمات درست بگیرند. او علاوه بر کار مشاوره ، در هیئت مدیره شرکت Triad Local First نیز قرار دارد ، یک شرکت غیر انتفاعی که به دنبال کمک به پشتیبانی از مشاغل محلی در کارولینای شمالی است. از طریق Triad محلی اول ، او کلاس ها و کارگاه های منظم برگزار می کند که به آموزش صاحبان مشاغل برای ارتقاء سواد اطلاعاتی آنها بیشتر کمک می کند. جان دیوید اشتیاق به آموزش و پرورش دارد و هم اکنون در شورای مشورتی کالج Greensboro می باشد. او تجسم داده ها و دوره تحلیلی جزئی داده را برای کالج گرینزبورو آموزش می دهد.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Madecraft - Image of Author Madecraft

Madecraft

Madecraft یک شرکت کامل با محتوای یادگیری است که در سانتا باربارا ، کالیفرنیا مستقر است. خط تولید برنده جایزه این شرکت ، در حال ایجاد نسل بعدی محتوای یادگیری است که مهارت های دنیای واقعی را آموزش و ارائه می کند. Madecraft بهترین استعدادهای صنعت و شرکای قابل اعتماد را با یک دیدگاه تشکیل میدهد: به مشتریان مطالب یادگیری برتر با صدای برند خود را یاد بدهید. تیم Madecraft متعهد است تا مهارت های هنری را با محتوا کارآمد و مقیاس پذیر مطابق با مشخصات مشتری ایجاد کند و ساخته شده است تا با مشتری تعامل کند و آنها را توانمند سازد. اگر شما یا شرکتتان به دنبال تیمی برای ساخت دوره های آنلاین هستید ، از سایت Madecraft در onlymadecraft.com دیدن کنید.

مشاهده پروفایل