تبدیل شدن به یک مدیر پایگاه داده - Become a Database Administrator

مسیر آموزشی تبدیل شدن به یک مدیر پایگاه داده - Image of Learn Path Become a Database Administrator
تبدیل شدن به یک مدیر پایگاه داده Become a Database Administrator
مدیران پایگاه داده ها پایگاه های داده را مدیریت و نگهداری می کنند. این نقش ممکن است شامل نصب، پیکربندی، مدیریت، نظارت بر عملکرد، امنیت، بازیابی اطلاعات و موارد دیگر باشد. در این مسیر یادگیری، مبانی پایگاه داده را کشف کنید، ساختارهای داده را کشف کنید، و مهارت های مدیریت پایگاه داده حیاتی را بیاموزید.
Become a Database Administrator
Database administrators manage and maintain databases. The role may include installation, configuration, management, performance monitoring, security, data recovery, and more. In this learning path, discover database basics, explore data structures, and learn critical database management skills.
مدت زمان: 12h 26m
تعداد دوره ها: 5
مجموع قیمت: (۱۴۶۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۱۰۲۲۰۰
تعداد مدرسین: 1
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی مبانی دیتابیس: معرفی دیتابیس ها - Image of Course Database Foundations: Intro to Databases 3 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مبانی دیتابیس: معرفی دیتابیس ها

  Database Foundations: Intro to Databases

  دیتابیس چیست؟ چگونه می‌توانید یکی بسازید؟ آیا شما می‌خواهید بیشتر بدانید؟ در این دوره، مربی Adam Wilbert، متخصص پایگاه داده، نحوه راه اندازی سرورهای مبتنی بر کانتینر، اتصال رابط کاربری گرافیکی مدیریتی و شروع ساخت پایگاه داده برای داده‌های ارزشمند شما را به شما نشان می‌دهد. نیازی نیست که با دانش قبلی خاصی همراه باشید یا نرم‌افزار خاصی را از قبل نصب کنید. محتوای این دوره در هر سیستم عامل برای شاگردان قابل استفاده است. در مورد نحوه راه اندازی زمین بازی پایگاه داده، نحوه گنجاندن یک رابط گرافیکی کاربر پسند، نحوه ایجاد اشیاء جدول، نحوه افزودن داده به جدول و نحوه بازیابی و دستکاری داده‌ها، بیاموزید. این دوره شامل فایلهای تمرینی است تا شاگردان بتواند همان دستورات نشان داده شده روی صفحه را تمرین کند. در پایان دوره، او برخی از ایده‌ها را برای ادامه سفر یادگیری خود به اشتراک می‌گذارد.

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی مبانی دیتابیس: ساختارهای داده - Image of Course Database Foundations: Data Structures 3 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مبانی دیتابیس: ساختارهای داده

  Database Foundations: Data Structures

  این دوره بر هفت مفهوم اصلی متمرکز است: انواع داده‌ها، طراحی یک پایگاه داده عادی، شناسایی ردیف‌ها با کلیدهای اصلی، پیوند دادن داده‌ها با کلیدهای خارجی، تعریف روابط داده‌ها، ایندکس‌ها و constraintsها. مریی Adam Wilbert کارشناس پایگاه داده، تکنیک‌هایی را توصیف می‌کند که توسعه دهندگان پایگاه داده برای محافظت از داده‌های خود استفاده می‌کنند. وی توضیح می‌دهد که چرا انواع داده‌ها در ایجاد یک فضای سازگار ذخیره اطلاعات مهم هستند، سپس شما را با انواع مختلف داده‌ها آشنا می‌کند. او سه شکل طبیعی طراحی پایگاه داده خوب را به شما نشان می‌دهد. برای کار با داده‌های ذخیره شده در هر سطر در یک جدول، جدول باید شامل یک ستون کلید اصلی یا مجموعه‌ای از ستون‌ها باشد. کلیدهای خارجی چسبی را تهیه می‌کنند که کل سیستم بر روی آن ساخته شده است. او شما را راهنمایی می‌کند که چگونه کلیدهای اصلی و کلیدهای خارجی را در طراحی جداول پایگاه داده خود بگنجانید. او از طریق روابط داده‌ها، ایندکس‌ها و محدودیت‌ها گام برمی دارد، سپس با آموزش‌های دیگر که ممکن است مفید باشید نتیجه گیری می‌کند.

 • 3
  دوره آموزشی دوره آموزشی مبانی دیتابیس: مدیریت دیتابیس - Image of Course Database Foundations: Database Management 2 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مبانی دیتابیس: مدیریت دیتابیس

  Database Foundations: Database Management

  در حوزه پایگاه‌های داده رابطه ای، `جدول` رویداد اصلی، نمایشگاه و پادشاه است. با این وجود، چندین مولفه دیگر از پایگاه‌های داده وجود دارد که برای یک سیستم کاملاً کارا نیز حیاتی هستند. مربی Adam Wilbert در این دوره - قسمت سوم از مجموعه پایگاه‌های پایگاه داده خود - کانون توجه بازیگران پشتیبانی شخصیت‌های مدیریت پایگاه داده را جلب می‌کند. وی موضوعاتی مانند مشاهده اشیا،، عملکرد کوئری، تراکنش‌ها و رویه‌های ذخیره شده را پوشش می‌دهد و نشان می‌دهد که چگونه هر یک از اجزای اصلی در مدیریت پایگاه داده هستند. او همچنین شامل چالش‌هایی است که برای آزمایش مهارت‌های شما با پیشرفت دوره طراحی شده است. همانطور که او نشان می‌دهد، دانش در مورد این عناصر مدیریت پایگاه داده می‌تواند عملکرد سیستم شما را افزایش داده و منجر به تجربه کاربر نهایی سازگارتر شود.

 • 4
  دوره آموزشی دوره آموزشی مبانی دیتابیس: مدیریت - Image of Course Database Foundations: Administration 2 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مبانی دیتابیس: مدیریت

  Database Foundations: Administration

  انجام مدیریت منظم برای امنیت و عملکرد پایگاه‌های داده مانند SQL Server بسیار مهم است. در این دوره - قسمت چهارم از سری مجموعه‌های پایگاه داده - تکنیک‌های حیاتی و بهترین روش‌ها را برای اداره یک پایگاه داده بررسی کنید. مربی Adam Wilbert مفاهیم اصلی مختلفی را شامل می‌شود، از جمله چگونگی ایمن‌سازی سرور با احراز هویت کاربر و نقش‌ها، محافظت از پایگاه داده شما با تنظیم مجوزها برای حساب‌های کاربری مجاز و انجام پشتیبان گیری و بازیابی. او همچنین نکاتی تخصصی را برای اطمینان از در دسترس بودن یک پایگاه داده ارائه می‌دهد، حتی از طریق تعمیر و نگهداری سخت افزار، به روزرسانی و خرابی. در طول راه، او نکاتی را برای کار موثر با SQL Server و PostgreSQL ارائه می‌دهد.

 • 5
  دوره آموزشی دوره آموزشی مبانی دیتابیس: توسعه برنامه - Image of Course Database Foundations: Application Development 2 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مبانی دیتابیس: توسعه برنامه

  Database Foundations: Application Development

  در حالی که یادگیری در مورد اجزای فردی یک پشته توسعه نرم افزار مانند پایگاه های داده، زبان های برنامه نویسی، و رابط های مهم، ترکیب تکنولوژی های متعدد است که هر کدام یک قطعه را به کل کمک می کند، جایی که همه دانش واقعا می آید. در این دوره پنجم و نهایی از پایه های پایگاه داده سری، کارشناس پایگاه داده Adam Wilbert، نقش پایگاه های ارتباطی را در چشم انداز بزرگتر توسعه برنامه ها بررسی می کند. او معماری برنامه های مدرن را بررسی می کند و نحوه ادغام پایگاه های داده ها را با ارائه و منطق ادغام می کند و این که چگونه تمام این بلوک های ساخت نرم افزار با هم ترکیب شده است. برای انجام این کار، او دو رویکرد مختلفی از نحوه ادغام یک پایگاه داده را با یک سرور وب نشان می دهد و اجزاء را به شما امکان می دهد تا بتوانید رابط های سفارشی را برای داده های خود بسازید، به منظور ارائه دسترسی به کاربران نهایی از هر مرورگر وب.

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Adam Wilbert - Image of Author Adam Wilbert

Adam Wilbert

متخصص data base و data visualization، آدام ویلبرت ، به مشتریان کمک می کند تا دید بهتری نسبت به داده های خود به دست بیاورند. آدام ، به عنوان مشاور و مربی، بیش از 5 سال را صرف خدمت به دولت، تشکیلات، و مشتریان مستقل کرده است تا از Access و Excel به طور کارآمد بهره ببرند. آدام databaseهای Access را برای مدیران پارک های ملی و دانشمندان تحقیقات زمین شناسی آمریکا ، توسعه داده است، به علاوه رهبری کارگاه های Access و Excel در سراسر آمریکا با همکاری با مرکز آموزش محیطی Northwest را به عهده گرفته است. آموزش های جامع و چند روزۀ وی ، در موسساتی از قبیل آژانس حفظ محیط زیست، دفتر مدیریت منابع زمینی، و شرکت مهندسان Army ، کاربرد دارد. آدام ، به عنوان موسس CartoGaia، که یک موسسه نقشه کشی است ، محصولات نقشه کشی قابل انتشار تولید می کند و بدین ترتیب به هدایت خط مشی ها و تصمیم گیرندگان در محیط های متنوع و کاربردهای تجاری کمک کند. وی به عنوان شرکت کننده اصلی در نسخه اولیه "اطلس طراحی اطلاعات جامعه نقشه کشی شمال آمریکا" انتخاب شد. می توانید از طریق توییتر به آدرس Twitter @awilbert یا adamwilbert.com با او در ارتباط باشین.

مشاهده پروفایل