تبدیل شدن به یک متخصص تجزیه و تحلیل داده‌ها - Become a Data Analytics Specialist

مسیر آموزشی تبدیل شدن به یک متخصص تجزیه و تحلیل داده‌ها - Image of Learn Path Become a Data Analytics Specialist
تبدیل شدن به یک متخصص تجزیه و تحلیل داده‌ها Become a Data Analytics Specialist
در مفاهیم و مهارت های مورد نیاز برای تجزیه و تحلیل داده ها ، از جمله آمار ، پیش بینی مالی ، داده کاوی ، تجزیه و تحلیل پیش بینی و متاآنالیز ، اطلاعات کاملی کسب کنید.
Become a Data Analytics Specialist
Get a thorough grounding in the concepts and skills needed for data analytics, including statistics, financial forecasting, data mining, predictive analytics, and meta-analysis.
مدت زمان: 14h 23m
تعداد دوره ها: 10
مجموع قیمت: (۲۰۰۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۱۴۰۰۰۰
تعداد مدرسین: 8
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی تجزیه و تحلیل داده برای دانشجویان - Image of Course Data Analytics for Students 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی تجزیه و تحلیل داده برای دانشجویان

  Data Analytics for Students

  تجزیه و تحلیل موضوع بسیار گسترده ای است که به سختی می توان از کجا شروع کرد. در این دوره آموزشی که برای دانش‌آموزان طراحی شده است، نحوه استفاده از تجزیه و تحلیل داده‌ها را برای تصمیم‌گیری آگاهانه و ایجاد مهارت‌های اصلی تجزیه و تحلیل که می‌تواند شما را برای ورود به عرصه کسب‌وکار یا علم داده آماده کند، بررسی کنید. درباره اصول تجزیه و تحلیل، نحوه جمع‌آوری داده‌ها، و تأثیر آن بر روز به روز یک تجارت بیاموزید. این دوره همچنین مقدمه‌ای بر ابزارهای رایج مورد استفاده در تجزیه و تحلیل و همچنین داستان‌هایی را ارائه می‌کند که برای کمک به دانش‌آموزان طراحی شده‌اند تا دیدی کلی از مشاغلی داشته باشند که به مهارت‌های تحلیلی قوی نیاز دارند.

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری تجزیه و تحلیل داده ها: 1 پایه - Image of Course Learning Data Analytics: 1 Foundations 3 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری تجزیه و تحلیل داده ها: 1 پایه

  Learning Data Analytics: 1 Foundations

  آیا شما علاقه مند به دنبال کار در تجزیه و تحلیل داده ها هستید؟ در این دوره ، استاد Robin Hunt شما را به ذهن یک تحلیلگر می کشاند. وی مفاهیم بنیادی ، مانند چگونگی اندیشیدن درباره داده ها ، نحوه کار با دیگران در نقش های مختلف برای بدست آوردن داده های مورد نیاز و ابزارهایی را که برای کار با داده ها از جمله اکسل و مایکروسافت اکسس نیاز دارید ، تعریف و توضیح می دهد. او شما را با پرس و جوهای SQL ، PowerBI و موارد دیگر آشنا می کند. رابین وارد نحو می شود و نحوه تفسیر داده هایی را که می بینید ، پیدا کردن داده های مورد نیاز و تمیز کردن داده ها برای کار موثر داده ها ، توضیح می دهد. وی حاکمیت داده ها و چگونگی پرسیدن سوالات صحیح از بخشهای مختلف برای جمع آوری داده های مورد نیاز را توضیح می دهد. رابین نحوه کار با داده ها ، از جمله نحوه وارد کردن داده ها ، کار با پرونده های تخت مانند CSV و ایجاد مجموعه داده برای دیگران را نشان می دهد. رابین به معنای تمیز کردن و مدل سازی و همچنین نحوه استفاده از Power Query در Excel است. وی همچنین مجموعه چالش/راه حل را در هر فصل برای ارزیابی مهارتهای شما به شما کمک کرده است.

 • 3
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری تجزیه و تحلیل داده ها بخش 2: گسترش و استفاده از دانش اصلی - Image of Course Learning Data Analytics Part 2: Extending and Applying Core Knowledge 3 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری تجزیه و تحلیل داده ها بخش 2: گسترش و استفاده از دانش اصلی

  Learning Data Analytics Part 2: Extending and Applying Core Knowledge

  کار با داده ها یک چیز است. تهیه مجموعه داده های با کیفیت و تجسم دقیق برای تصمیم گیری ها ، مورد دیگری است. اگر قصد تأکید در دوره یا حرفه تجزیه و تحلیل داده را دارید ، این دوره می تواند به شما کمک کند شروع خوبی داشته باشید. رابین هانت ، مدیرعامل و بنیانگذار ThinkData Solutions، مهارت های عملی را برای کمک به شما در استفاده حداکثر از داده های خود و شروع به کار حرفه ای خود در داده ها، به اشتراک می گذارد. رابین در مورد قوانین تجارت، فیلتر کردن سر و صدا در داده هایی که همه ما با آنها سر و کار داریم و نحوه ارائه آنچه تصمیم گیرندگان می خواهند بحث می کند. وی چگونگی ایجاد مجموعه داده ها با پرس و جوها، پیوستن ها و ضمیمه ها را پوشش می دهد، و سپس به ساخت داده های کل با کل درخواست ها می پردازد. رابین از محورها، نحوه استفاده از محوری ها برای ساخت داشبورد و تجسم های اساسی و همچنین استفاده از Power Query برای تبدیل داده ها استفاده می کند. او با بهترین روشها برای جلسات و انتقال کار شما به سطح بعدی سازمان شما نتیجه گیری می کند.

 • 4
  دوره آموزشی دوره آموزشی تجزیه و تحلیل داده ها: داشبوردها در مقابل استوری‌های داده - Image of Course Data Analytics: Dashboards vs. Data Stories 17 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی تجزیه و تحلیل داده ها: داشبوردها در مقابل استوری‌های داده

  Data Analytics: Dashboards vs. Data Stories

  در دنیای تجزیه و تحلیل داده ها، در مورد نحوه انتقال داده ها و بینش های خود، به طور مداوم با همان تصمیم مواجه می شوید. برای هر پروژه، باید تصمیم بگیرید که از داشبورد استفاده کنید یا داستانی را بیان کنید. در این دوره، معمار هوش تجاری سارا آنستی اطلاعات لازم را برای اطمینان از این تصمیم در اختیار شما قرار می دهد. اول، سارا اصول تصمیم گیری با داده ها را پوشش می دهد و می گوید که چگونه نقش یک تحلیلگر داده این امر را برای سازمان ها ممکن می سازد. او سپس به مباحث داشبورد علم داده و قصه گویی داده ها می پردازد، مزایا و معایب هریک را برجسته می کند و جزئیات مورد نیاز برای تعیین اینکه کدام روش برای شما مناسب است را ارائه می دهد. سارا با بازبینی مفاهیم کلیدی کار را به پایان می رساند و شما را آماده می کند که بین هر یک از این گزینه ها با سهولت و عمد انتخاب کنید.

 • 5
  دوره آموزشی دوره آموزشی تجزیه و تحلیل داده ها: تجزیه و تحلیل نمودارها - Image of Course Data Analytics: Graph Analytics 19 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی تجزیه و تحلیل داده ها: تجزیه و تحلیل نمودارها

  Data Analytics: Graph Analytics

  از آغاز تجزیه و تحلیل داده ها، نحوه مشاهده و تفسیر تحلیلگران به طور فوق العاده ای تکامل یافته است. فناوری ها، ابزارها و رویکردهای جدید آنچه را که با تجزیه و تحلیل داده ها امکان پذیر است، پیش برده اند و تجزیه و تحلیل شبکه نیز از این قاعده مستثنی نیست. در این دوره، تحلیلگر داده قدیمی و کارشناس تجسم داده هدر جانسون اصول استفاده از تجزیه و تحلیل نمودار یا تجزیه و تحلیل شبکه را هنگام تجزیه و تحلیل داده ها به اشتراک می گذارد. Heather با مرور اجزای تجزیه و تحلیل شبکه و شرح مزایای استفاده از روش تجزیه و تحلیل نمودار شروع می کند. او سپس برنامه های کلیدی استفاده از تجزیه و تحلیل نمودار هنگام بررسی داده ها را بررسی می کند. برای تکمیل دوره، هدر درباره فرصت های شغلی در حوزه تجزیه و تحلیل نمودارها بحث می کند. پس از اتمام، شما به این دانش مجهز خواهید شد که تجزیه و تحلیل نمودار چیست و چگونه می توان از آن در حرفه تجزیه و تحلیل خود استفاده کرد.

 • 6
  دوره آموزشی دوره آموزشی مبانی آمار: اصول اولیه - Image of Course Statistics Foundations: The Basics 33 دقیقه بروز شده
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مبانی آمار: اصول اولیه

  Statistics Foundations: The Basics

  آمار فقط قلمرو دانشمندان داده نیست. در همه مشاغل از آمار استفاده می‌شود. آمار برای تصمیم گیری، کشف جدید، سرمایه گذاری و پیش بینی مهم است. این موضوع نژادهای سیاسی، رتبه‌بندی ورزشی، روند خرید یا پیشرفت‌های بهداشتی باشد، آمار ابزاری برای درک موضوع مورد علاقه شما در سطح عمیق‌تر است. در این دوره، پروفسور Eddie Davila دروس سطح مبتدی را ارائه می‌دهد، بنابراین شما نیز می‌توانید بر اصطلاحات، فرمول‌ها و تکنیک‌های مورد نیاز برای انجام متداول‌ترین انواع آمار تسلط داشته باشید. او چندین نمونه از داده‌ها و نمودارها را پوشش می‌دهد. وی توضیح می‌دهد که چگونه می‌توان مجموعه داده‌های شما و همچنین میانگین و متوسط ​​را پیدا کرد. او محدوده را معرفی می‌کند، سپس به انحراف استاندارد می‌رود و اینکه چه کارهایی را باید با پره‌ها انجام داد. این تکنیک‌ها به شما کمک می‌کنند تا داده‌های خود را درک کنید، نظریه‌ها را اثبات کنید و در وقت، پول و سایر منابع ارزشمند صرفه جویی کنید - همه اینها با درک اعداد است.

 • 7
  دوره آموزشی دوره آموزشی مبانی آمار: احتمال - Image of Course Statistics Foundations: Probability 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مبانی آمار: احتمال

  Statistics Foundations: Probability

  مطمئن نیستید که به آمار احتیاج دارید؟ دوباره فکر کنید! آمار به تصمیم گیری، کشف جدید، سرمایه گذاری و پیش بینی کمک می‌کند. برای موضوعات مختلف از نژادهای سیاسی گرفته تا پیشرفت‌های مراقبت‌های بهداشتی، آمار می‌تواند درک شما از موضوع مورد علاقه شما را بهبود بخشد. در این دوره، پروفسور Eddie Davila اصطلاحات، فرمول‌ها و تکنیک‌های متداول مربوط به احتمال، حوزه آماری را که این دوره در آن تمرکز دارد، آموزش می‌دهد. او توضیح می‌دهد که از احتمالات برای تصمیم گیری در مورد نتایج آینده و درک نتایج گذشته استفاده می‌شود. او جایگشت‌ها، ترکیب‌ها و صدک‌ها را می‌پوشاند و به نحوه توصیف و محاسبه آنها می‌پردازد. ادی احتمالات متعدد رویداد را معرفی می‌کند و در مورد زمان افزودن و کم کردن احتمالات بحث می‌کند. او درختان احتمال، قضیه بیز، دوجمله و موارد دیگر را توصیف می‌کند. شما می‌توانید یاد بگیرید که داده‌های خود را درک کنید، نظریه‌ها را اثبات کنید و منابع ارزشمندی را ذخیره کنید - همه اینها با درک اعداد است.

 • 8
  دوره آموزشی دوره آموزشی Excel: تجزیه و تحلیل اقتصادی و تجزیه و تحلیل داده ها - Image of Course Excel: Economic Analysis and Data Analytics 2 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی Excel: تجزیه و تحلیل اقتصادی و تجزیه و تحلیل داده ها

  Excel: Economic Analysis and Data Analytics

  اقتصاد هر روز بر همه ما تأثیر می گذارد - از مسائلی مانند تورم گرفته تا سلامت اقتصاد و خطر رکود. در این دوره یاد بگیرید که چگونه از داده های اقتصادی برای انجام تحلیل و پیش بینی اقتصادی استفاده کنید تا بینش های کلیدی کسب و کار و تجزیه و تحلیل شرایط بازار را به دست آورید. به پروفسور مایکل مک دونالد بپیوندید تا نشان دهد چگونه می توان از انبوه اطلاعات موجود در اینترنت برای پیش بینی آمارهایی مانند رشد صنعت، تولید ناخالص داخلی و نرخ بیکاری و همچنین عواملی که مستقیماً بر تجارت شما تأثیر می گذارد مانند قیمت ملک، افزایش نرخ بهره در آینده، استفاده کرد. مشکلات زنجیره تامین و موارد دیگر. تنها چیزی که نیاز دارید فرمول ها، توابع و محاسبات داخلی مایکروسافت اکسل است. در طول مسیر، نکاتی را در مورد استفاده از تحلیل رگرسیون، فواصل اطمینان و ابزارهای پیش‌بینی با شاخص‌های کلیدی عملکرد (KPIs) شرکت خود دریافت کنید و مجموعه مهارت‌های خود را در تجزیه و تحلیل داده‌ها برای برآورده کردن بهتر نیازهای کسب‌وکارتان ایجاد کنید.

 • 9
  دوره آموزشی دوره آموزشی آماده سازی گواهینامه حرفه ای تجزیه و تحلیل حرفه ای (CAP): دامنه 1-4 - Image of Course Certified Analytics Professional (CAP) Cert Prep: Domains 1–4 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی آماده سازی گواهینامه حرفه ای تجزیه و تحلیل حرفه ای (CAP): دامنه 1-4

  Certified Analytics Professional (CAP) Cert Prep: Domains 1–4

  در عصر اطلاعات، شرکت‌ها به متخصصان ماهری نیاز دارند که بتوانند اطلاعات مفیدی را از انبوه داده‌ها به دست آورند. این نقش های علم داده می تواند چالش برانگیز، پاداش دهنده و سودآور باشد. اگر علاقه مند به دنبال کردن شغلی در این زمینه رو به رشد هستید، گواهینامه حرفه ای تجزیه و تحلیل خبره (CAP) ممکن است برای شما مناسب باشد. در این دوره، Jungwoo Ryoo یک نمای کلی سریع از هر یک از چهار دامنه اول در آزمون CAP ارائه می‌کند و به شما کمک می‌کند تا با برخی از مفاهیم اصلی علوم داده‌ای که در این آزمون پوشش داده شده است، سرعت بیشتری کسب کنید. پس از بررسی تاریخچه CAP و گواهینامه‌های مرتبط، او به حوزه‌های 1 تا 4 می‌پردازد: چارچوب‌بندی مشکلات تجاری، چارچوب‌بندی مشکل تجزیه و تحلیل، داده‌ها و روش‌شناسی. اهداف یادگیری چارچوب‌بندی مشکلات تجاری و تحلیلی جمع آوری نیازمندی ها فرمول بندی مجدد بیانیه های مشکل معیارهای موفقیت کار موثر با داده ها به دست آوردن، تمیز کردن، و به اشتراک گذاری داده ها مستندسازی و گزارش دهی یافته ها روش شناسی تحلیل توصیفی، پیش بینی و تجویزی

 • 10
  دوره آموزشی دوره آموزشی آماده سازی گواهینامه حرفه ای تجزیه و تحلیل حرفه ای (CAP): دامنه 5-7 - Image of Course Certified Analytics Professional (CAP) Cert Prep: Domains 5–7 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی آماده سازی گواهینامه حرفه ای تجزیه و تحلیل حرفه ای (CAP): دامنه 5-7

  Certified Analytics Professional (CAP) Cert Prep: Domains 5–7

  آیا می خواهید شغل خود را در علم داده و تجزیه و تحلیل تسریع کنید؟ کسب اعتبار حرفه ای تجزیه و تحلیل خبره (CAP) را در نظر بگیرید. این گواهینامه برتر علم داده به کارفرمایان بالقوه نشان می دهد که می توانید بینش هایی را از داده ها به دست آورید و از یافته های خود برای تعیین مراحل منطقی بعدی استفاده کنید. در مجموعه Certified Analytics Professional (CAP) Cert Prep، Jungwoo Ryoo به داوطلبان آزمون درکی از چگونگی مرتبط بودن و ضروری بودن یک مجموعه اصلی از موضوعات علم داده برای به دست آوردن اعتبار CAP به شیوه ای تسریع شده را در اختیار آزمون دهندگان قرار می دهد. در این قسمت از مجموعه، او یک راهنمای مطالعه برای حوزه های امتحانی 5-7 ارائه می دهد. به علاوه، او مطالعات موردی را به اشتراک می گذارد که نشان می دهد مفاهیم حوزه دانش CAP چگونه در دنیای واقعی کار می کنند. اهداف یادگیری ساخت، اجرا و ارزیابی مدل ها کالیبره کردن مدل ها و داده ها اعتبارسنجی عملکرد مدل شما مستندسازی نتایج ارزیابی توسعه یک رویکرد و طرح استقرار مدل داده رویکردهای مدیریت پروژه ردیابی کیفیت مدل با معیارهای خاص ارزیابی سود کسب و کار یک مدل در طول زمان مدیریت چرخه عمر مدل داده

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Robin Hunt - Image of Author Robin Hunt

Robin Hunt

رابين هانت يک توسعه دهنده / مربي متخصص در توسعه فرايند، مديريت داده ها و گردش کارهاي سفارشي است. رابين دوست دارد به مردم الهام کند که به «چيز جديدي فکر کنند» و علاقه به اطلاعات داشته باشند. او به طور فعالانه به دنبال راه هايي براي مشارکت در تلاش هايي است که از جامعه حمايت مي کند و دوست دارد که بخشي فعال از جامعه کارآفريني و راه اندازي که در بيرمنگام، آلاباما رشد مي کند. باشد. رابين سپاسگزار است که روحيه کارآفريني خود را دنبال کرده‌است و راهي براي ترکيب عشق خود به آموزش و مهارت‌هاي فني اش به عنوان يک توسعه دهنده پيدا کرده‌است. پيدا کردن يک توسعه دهنده که در مورد تدريس و يا بالعکس مشتاق باشد ، بسيار نادر است ، اما رابين به طور يکپارچه اين دو را ترکيب مي‌کند و به مشتريان و دانش آموزان بهترين ها را مي‌دهد. به عنوان يک توسعه دهنده , او در توسعه فرآيند ، مديريت داده‌ها ، و راه‌حل‌هاي گردش کار سفارشي تخصص دارد . به عنوان يک مربي ، همه چيز را دوست دارد ، اطلاعات مرتبط ، و قابل جستجو و تحليل آن‌ها براي تصميم‌گيري بهتر . شما مي‌توانيد بيشتر درباره رابين و پروژه‌هايش در LinkedIn ياد بگيريد.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Jungwoo Ryoo - Image of Author Jungwoo Ryoo

Jungwoo Ryoo

Jungwoo Ryoo فناوری اطلاعات، امنیت سایبری و تجزیه و تحلیل ریسک را در Penn State تدریس می کند. جونگ وو استاد علوم و فناوری اطلاعات (IST) در دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا (کالج آلتونا) است. او همچنین فارغ التحصیل و عضو هیأت علمی وابسته به کالج علوم و فناوری اطلاعات در ایالت پن است، و یکی از اعضای هیئت علمی مستقر در B.S. برنامه مدرک در امنیت و تجزیه و تحلیل ریسک در Penn State Altoona.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Eddie Davila - Image of Author Eddie Davila

Eddie Davila

Eddie Davila مدیر برنامه "مدیریت زنجیره تامین" در دانشگاه ایالتی آریزونا است. Eddie Davila استاد ارشد و مدیر کارشناسی ارشد بخش Supply Chain Management در W.P. مدرسه کسب و کار Carey در دانشگاه ایالتی آریزونا است. او در حال حاضر بیش از 2000 دانش آموز در هر سال در دوره مقدمه مدیریت زنجیره تامین به نام "عملیات عرضه جهانی" دارد. او به منظور ایجاد یک گروه بزرگتر از دانش آموزان محلی و رسیدن به دانش آموزان در سراسر جهان، در ایجاد، نوشتن و برگزاری یک سری فیلم های یوتیوب با دوازده قسمت در "مدیریت زنجیره تامین" کمک کرد. او همچنین مجموعه ای 12 بخشی از کتاب های دیجیتالی "زنجیره تامین" که در iTunes و آمازون در دسترس است، تهیه کرد. سرگرمی های دیگر او - خارج از کار اصلیش سخنرانی ها، کتاب ها و فیلم های - شامل موسیقی، یوگا، تلویزیون، پزشکی مدرن، بازیگری، فیزیک و ورزش های فانتزی است. ادی در هنگام کار با افراد عجیب و غریب، خلاق و پرشور، راحت تر است.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Michael McDonald - Image of Author Michael McDonald

Michael McDonald

مایکل مک‌دونالد، محقق و استاد امور مالی دانشگاه Fairfield است. او مهارت‌های برنامه‌نویسی زیادی در SAS، Stata، پیتون، R و SQL و در بین دیگر زبان‌های برنامه‌نویسی دارد. تجربه کاری گذشته او شامل استفاده از این زبان‌های برنامه‌نویسی برای تجزیه و تحلیل مجموعه داده‌های بزرگ در امور مالی و اقتصاد و توسعه استراتژی‌های تجارت براساس داده کاوی است. او کارهای زیادی در حوزه بانکداری سرمایه‌گذاری، شرکت‌های نوپا، صندوق‌های تامینی، و انواع زیادی از پروژه‌های مشاوره‌ای انجام داده‌است. او سابقه‌ای از نوشتن مطالب خلاقانه و عملی برای انواع حوزه‌های موضوعی در رشته‌های مختلف تجاری دارد. دانش هسته‌ای مایکل بر روی بازارهای مالی و تصمیم‌گیری سرمایه‌گذاری متمرکز است. او به شرکت‌ها در مورد سرمایه‌گذاری‌های سرمایه، مسایل ارزش‌گذاری، و تخصیص سرمایه به توسعه استراتژی کسب‌وکار کمک کرده‌است. او مولف چندین مطالعه تحقیقاتی است که به پرسش‌های پیچیده در نظم مالی می‌پردازد. کارهای مایکل توسط مجله وال استریت، بلومبرگ، موسسه CFA، و بسیاری دیگر مطرح شده‌است.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس John David Ariansen - Image of Author John David Ariansen

John David Ariansen

جان دیوید آریانسن، متخصص در کمک به سازمانها برای درک و استفاده از داده ها است. جان دیوید بنیانگذار Silvertone Analytics ، یک شرکت مشاوره ای است که در کمک به سازمانها در حاکمیت داده ها ، تجزیه و تحلیل داده ها و استراتژی اطلاع رسانی متمرکز است. تخصص وی تجسم داده ها است ، که به گرفتن مجموعه های زیادی از داده ها کمک می کند و آنها را به اینفوگرافیک تبدیل می کند که روندهای اساسی در داده ها را برجسته می کند. این روندها به مشتریان کمک می کند تا تصمیمات درست بگیرند. او علاوه بر کار مشاوره ، در هیئت مدیره شرکت Triad Local First نیز قرار دارد ، یک شرکت غیر انتفاعی که به دنبال کمک به پشتیبانی از مشاغل محلی در کارولینای شمالی است. از طریق Triad محلی اول ، او کلاس ها و کارگاه های منظم برگزار می کند که به آموزش صاحبان مشاغل برای ارتقاء سواد اطلاعاتی آنها بیشتر کمک می کند. جان دیوید اشتیاق به آموزش و پرورش دارد و هم اکنون در شورای مشورتی کالج Greensboro می باشد. او تجسم داده ها و دوره تحلیلی جزئی داده را برای کالج گرینزبورو آموزش می دهد.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Sara Anstey - Image of Author Sara Anstey

Sara Anstey

سارا آنستی مشاور مشاور تجزیه و تحلیل داده است که بر استفاده از داده ها برای تصمیم گیری هوشمندانه در زمینه تجارت متمرکز است. او در حال حاضر یک معمار هوش تجاری در Novacoast Inc است ، یک شرکت مشاوره ای متمرکز بر امنیت سایبری. سارا علاقه مند به کسب و کارها برای استفاده از داده های روزمره برای تصمیم گیری استراتژیک در مورد تجارت است. وی معتقد است که پذیرفتن عمدی فرهنگ داده محور می تواند تمایز اصلی شرکتها در جو شرکتی امروز باشد. سارا در زمینه توسعه وب سفارشی ، هوش مصنوعی ، تجزیه و تحلیل داده ها ، هوش تجاری و آمار کاربردی تجربه دارد.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Madecraft - Image of Author Madecraft

Madecraft

Madecraft یک شرکت کامل با محتوای یادگیری است که در سانتا باربارا ، کالیفرنیا مستقر است. خط تولید برنده جایزه این شرکت ، در حال ایجاد نسل بعدی محتوای یادگیری است که مهارت های دنیای واقعی را آموزش و ارائه می کند. Madecraft بهترین استعدادهای صنعت و شرکای قابل اعتماد را با یک دیدگاه تشکیل میدهد: به مشتریان مطالب یادگیری برتر با صدای برند خود را یاد بدهید. تیم Madecraft متعهد است تا مهارت های هنری را با محتوا کارآمد و مقیاس پذیر مطابق با مشخصات مشتری ایجاد کند و ساخته شده است تا با مشتری تعامل کند و آنها را توانمند سازد. اگر شما یا شرکتتان به دنبال تیمی برای ساخت دوره های آنلاین هستید ، از سایت Madecraft در onlymadecraft.com دیدن کنید.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Heather E. Johnson - Image of Author Heather E. Johnson

Heather E. Johnson

هدر جانسون یک تحلیلگر ارشد داده با اشتیاق برای درک آسان تجزیه و تحلیل های تجاری است. در سال 2002، هدر کار خود را در Visa آغاز کرد و داشبوردهایی ایجاد کرد که به مشتریان کمک می کرد معیارهای عملکرد خود را به راحتی درک کنند. او دارای مدرک Tableau است و به همان اندازه در Excel و سایر ابزارهای داده رومیزی مهارت دارد. او اخیراً در تجسم داده برای Intuit و Salesforce مشورت کرده است. هیتر دارای مجوز Tableau Desktop Specialist و همچنین یک Desktop Certified Associate است.

مشاهده پروفایل