تبدیل شدن به یک حرفه ای امنیت سایبری - Become a Cybersecurity Professional

مسیر آموزشی تبدیل شدن به یک حرفه ای امنیت سایبری - Image of Learn Path Become a Cybersecurity Professional
تبدیل شدن به یک حرفه ای امنیت سایبری Become a Cybersecurity Professional
هرگز زمان بهتری برای نفوذ به امنیت سایبری وجود نداشته است. اگر تازه شروع به کشف شغلی در این زمینه رو به رشد سریع کرده اید، پس این مسیر یادگیری برای شما مناسب است. شما می توانید درک درستی از مفاهیم اساسی امنیت سایبری به دست آورید و آماده شوید تا عمیق تر در این زمینه مورد تقاضا فرو بروید.
Become a Cybersecurity Professional
There has never been a better time to break into cybersecurity. If you’re just beginning to explore a career in this fast-growing field, then this learning path is for you. You can gain an understanding of basic cybersecurity concepts and prepare to dive more deeply into this in-demand field.
مدت زمان: 5h 31m
تعداد دوره ها: 4
مجموع قیمت: (۹۰۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۶۲۹۰۰
تعداد مدرسین: 3
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی بنیادهای امنیت سایبری - Image of Course Cybersecurity Foundations 2 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی بنیادهای امنیت سایبری

  Cybersecurity Foundations

  با یادگیری اصول امنیت سایبری ، برای شبکه ، کاربران و داده های خود پایه و اساس محکم ایجاد کنید. مالکوم شور ، کارشناس امنیت ، چگونگی ارزیابی و کاهش خطرات را با استفاده از چارچوب های مختلف امنیت سایبری و استانداردهای کنترل ، مانند NIST ، COBIT 5 ، و استاندارد امنیت داده صنعت کارت پرداخت (PCI DSS) شرح می دهد. مالکوم جزئیات تهدیدات سایبری مربوطه و نحوه فعالیت آنها را شامل می شود ، از جمله اینکه مجرمان اینترنتی حملات خود را پنهان می کنند ، تهدیدات مداوم پیشرفته (APT) چگونه کار می کنند و حتی چگونگی تعیین واقعی بودن و فقط ترس سایبری ، عدم اطمینان و تردید (FUD) را نیز تعیین می کند. در طول دوره ، وی همچنین مدیریت ریسک سایبری را پوشش می دهد. انتخاب و استفاده از کنترل ها ؛ و چرخه کلی امنیت سایبری ، از مدیریت دفاع گرفته تا پاسخگویی به حوادث امنیت سایبری در هنگام وقوع. موضوعات مورد بحث عبارتند از: - کاستن از خطر سایبر - کار با NIST ، COBIT و چارچوب های دیگر - بررسی جرایم اینترنتی - مراحل مختلف زنجیره کشتار سایبری - چگونه مجرمان اینترنتی حملات خود را پنهان می کنند - اندازه گیری بلوغ مدیریت حادثه - شناسایی و پاسخ به حملات

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی چشم انداز تهدید امنیت سایبری - Image of Course The Cybersecurity Threat Landscape 59 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی چشم انداز تهدید امنیت سایبری

  The Cybersecurity Threat Landscape

  همانطور که سیستم های فناوری همچنان در پیچیدگی رشد می کنند، تهدیدات امنیت سایبری به طور فزاینده ای موثرتر و آسیب رسان می شوند. سرفصل های خبری به طور مرتب نقض های عظیم داده ها و هک های پیچیده را اعلام می کنند. این مهاجمان چگونه وارد می شوند و چه اقداماتی می توانید برای محافظت در برابر آنها انجام دهید؟ در این دوره، مارک منینگر برخی از رایج‌ترین تهدیدات امنیت سایبری، از جمله فیشینگ و باج‌افزار، دیپ‌فیک، دستگاه‌های اینترنت اشیا (IoT) مدیریت نشده، به خطر افتادن ایمیل‌های تجاری و موارد دیگر را شرح می‌دهد. سپس بهترین اقدامات متقابل را برای کاهش یا از بین بردن تأثیر این تهدیدات آموزش می دهد.

 • 3
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری OWASP Top 10 - Image of Course Learning the OWASP Top 10 35 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری OWASP Top 10

  Learning the OWASP Top 10

  هیچ سازمانی - مهم نیست چقدر بزرگ یا کوچک - در برابر نقض‌های امنیتی آسیب‌ناپذیر نیست. چه چیزی همه این سیستم ها و نرم افزاری که آنها را اجرا می کند، مستعد حمله می کند؟ پروژه Open Web Application Security Project (OWASP) برای ارائه منابع عمومی برای درک خطرات کلیدی و بهبود امنیت نرم افزار شکل گرفت. و هر چند سال یکبار، فهرستی از ده آسیب پذیری امنیتی اپلیکیشن را منتشر می کنند. در این دوره، کارولین ونگ، کارشناس امنیت اپلیکیشن، مروری بر 10 برتر OWASP 2021 ارائه می‌کند و اطلاعاتی در مورد هر دسته آسیب‌پذیری، شیوع آن و تأثیر آن ارائه می‌کند. اگرچه هدف آن متخصصان و توسعه دهندگان امنیت فناوری اطلاعات است، هر کسی که از برنامه های کاربردی وب استفاده می کند از درک این خطرات سود می برد.

 • 4
  دوره آموزشی دوره آموزشی مشاغل و گواهینامه های امنیت فناوری اطلاعات: گام های اولیه - Image of Course IT Security Careers and Certifications: First Steps 2 ساعت بروز شده
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مشاغل و گواهینامه های امنیت فناوری اطلاعات: گام های اولیه

  IT Security Careers and Certifications: First Steps

  تقاضا برای متخصصان امنیت اطلاعات هرگز بالاتر نبوده است - و فقط پیش بینی می شود که رشد کند. علاقه مند به یافتن شغل در این زمینه جدید هیجان انگیز هستید؟ یا به سادگی به سطح بعدی پیشرفت می کنید؟ مارک منینگر، کارشناس امنیت فناوری اطلاعات، نحوه راه‌اندازی و توسعه یک حرفه موفق در امنیت اطلاعات را توضیح می‌دهد. در مورد 9 شغل امنیتی رایج و وظایف و شرایط لازم برای هر نقش بیاموزید. بیاموزید که کدام گواهینامه های امنیتی در لیست های شغلی ظاهر می شوند و کدام یک به شما کمک می کند تا شغل مورد نظر خود را بدست آورید. مسیرهای شغلی را دنبال کنید تا یاد بگیرید دیگران چگونه پیشرفت کرده اند: از سرگرمی IT گرفته تا تکنسین میز کمک گرفته تا تحلیلگر، معمار سیستم و موارد دیگر. مارک با مشاوره شغلی مخصوص امنیت اطلاعات پایان می‌دهد، که به شما کمک می‌کند در این صنعت پویا و پرتقاضا موفق شوید. اهداف یادگیری مفاهیم کلیدی امنیت فناوری اطلاعات بازار کار ویژگی های موفقیت امنیت فناوری اطلاعات تخصص های شغلی گواهینامه های امنیت فناوری اطلاعات کسب تجربه شبکه سازی خود را بازاریابی کنید

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Malcolm Shore - Image of Author Malcolm Shore

Malcolm Shore

مالکوم شور متخصص امنیت cyber است که 10 سال را به عنوان مدیر GCSB نیوزلندی سپری کرد. دکتر شور ، افسر اصلی امنیت در شرکت شبکه پهن باند ملی استرالیا و مدیر آموزش و روابط اجتماعی تعاونی امنیت اطلاعات استرالیا بود. وی در حال حاضر مدیر فنی در BAE Systems، Applied intelligence و مدرس در زمینه های قضایی، جنگ اطلاعات، مدیریت امنیت، و رمزنویسی کاربردی است. او در رشته امنیت اطلاعات PhD دارد.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Marc Menninger - Image of Author Marc Menninger

Marc Menninger

مارک مینینگر مدیر امنیت فناوری اطلاعات است که متخصص امنیت اطلاعات شرکت ها و مدیریت ریسک است. Marc به عنوان یک حرفه ای امنیت اطلاعات دارای بیش از 20 سال تجربه کاربردی امنیتی است. او همچنین یک مشاور بازاریابی آنلاین، نویسنده، سخنران، کارآفرین و شبکه ساز است. حرفه امنیت او در سال 1992 با 5 سال خدمات به عنوان یک افسر کامپیوتر و ارتباطات در نیروی هوایی ایالات متحده آغاز شد. در آنجا او مسئول رهبری تیمی بود که توانست شبکه های کامپیوتری نسل هشتم شبکه های رادیویی را در اختیار خود بگیرد. مارک نیروی هوایی را به عنوان یک کاپیتان ترک کرد و وارد دنیای غیرنظامی شد و انواع مختلف فنون از جمله سرپرست سرویس دهنده، مدیر شبکه و مشاور امنیت شبکه و امنیت اطلاعات را تجربه کرد. وی همچنین معاون رئیس بخش امنیت اطلاعات Washington Mutual Bank در سیاتل و تحلیلگر ارشد امنیت در PEMCO بود. مارک همچنین به صاحبان کسب و کار کمک می کند تا شرکت های خود را به عنوان مشاور نیمه وقت بازاریابی آنلاین ارتقا دهند. بهینه سازی موتور جستجو، رسانه های اجتماعی، و وبلاگ نویسی، زمینه های تخصص اوست. در سال 2011، او کتاب "Outrank Your Competition" را نوشته است در موضو: 50 بازاریابی آنلاین و نکات SEO برای شرکت های کوچک. در بخش امنیت اطلاعات، مارک برای مجله ISSA مطلب مینویسد و مطالب چندین مقاله امنیتی آنلاین را تهیه کرده است. او یکی از اعضای Toastmasters International است ، او سخنرانی و آموزش در موضوعات متنوعی از جمله امنیت اطلاعات، بازاریابی آنلاین، بهینه سازی موتورهای جستجو، وبلاگ نویسی، سخنان الهام بخش و انگیزشی و موارد دیگر را در اختیار شما قرار می دهد. برای پیدا کردن بیشتر یا تماس با مارک، با او در LinkedIn ارتباط برقرار کنید.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Caroline Wong - Image of Author Caroline Wong

Caroline Wong

کارولین ونگ، معاون رئیس Cobalt.io، یک شرکت خدمات امنیت سایبری است. او یک رهبر استراتژیک با مهارت‌های ارتباطی قوی، دانش cybersecurity و تجربه ارائه برنامه‌های جهانی است. اطلاعات دقیق و عملی او ناشی از تجربه گسترده به عنوان یک مشاور Cigital، یک مدیر محصول Symantec و نقش‌های رهبری روزمره در eBay و Zynga بود. کارولین به عنوان یکی از عوامل تاثیرگذار در مساله زنان در امنیت IT در مجله SC Magazine شناخته شده‌است که به عنوان یکی از ۱۰ زن برتر در Cloud توسط CloudNOW شناخته می‌شود و جایزه Women of Influence را از انجمن "سازمان دیده بان زنان" دریافت کرده‌است. او نویسنده کتاب مشهور "Security Metrics, A Beginner's Guide" است.

مشاهده پروفایل