تبدیل شدن به یک توسعه دهنده سی شارپ - Become a C# Developer

مسیر آموزشی تبدیل شدن به یک توسعه دهنده سی شارپ - Image of Learn Path Become a C# Developer
تبدیل شدن به یک توسعه دهنده سی شارپ Become a C# Developer
#C زبان اصلی برنامه نویسی مایکروسافت است و یک مهارت کلیدی است که مورد نیاز همه توسعه دهندگان با ابزارهای مایکروسافت است. این که آیا در برنامه نویسی مبتدی هستید یا در اکوسیستم مایکروسافت تازه کار هستید ، این مسیر یادگیری به شما پایه و اساس لازم برای توسعه برنامه ها با استفاده از Visual Studio و سایر ابزارهای کلیدی مایکروسافت را می دهد.
Become a C# Developer
C# is Microsoft's primary programming language, and is a key skill needed by all developers working with Microsoft tools. Whether you are new to programming or new to the Microsoft ecosystem, this learning path will give you the foundation you need for developing applications using Visual Studio and other key Microsoft tools.
مدت زمان: 16h 48m
تعداد دوره ها: 5
مجموع قیمت: (۱۵۸۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۱۱۰۶۰۰
تعداد مدرسین: 4
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری جامع سی شارپ بخش اول: انواع و جریان کنترل - Image of Course C# Essential Training 1: Types and Control Flow 2 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری جامع سی شارپ بخش اول: انواع و جریان کنترل

  C# Essential Training 1: Types and Control Flow

  آیا نیاز به یادگیری نکات ضروری سی شارپ دارید؟ این مجموعه دو قسمتی تمام اصول اولیه را به شما نشان می دهد. در این دوره، بخش اول از این مجموعه، مربی مت میلنر، کلاس‌ها، ساختارها، متغیرها و موارد دیگر را به شما نشان می‌دهد. Matt با قرار دادن سی شارپ در متن با دات نت، MSIL و کتابخانه کلاس پایه شروع می کند. او شما را در درک و کار با کلاس ها، ساختارها و رکوردها راهنمایی می کند. سپس مت چندین تکنیک مفید برای سازماندهی کد سی شارپ به شما نشان می دهد. او متغیرها را عمیقاً مورد بحث قرار می‌دهد، سپس به نحوه تعریف، فعال کردن و آزمایش enums و همچنین نحوه استفاده از انواع nullable و کار با اشیاء null می‌پردازد. Matt به if، else می‌پردازد و دستورات سوئیچ را پوشش می‌دهد و عبارات سوئیچ، عبارت is و مقدمه‌ای بر الگوها را پوشش می‌دهد. به علاوه، او انواع مختلفی از الگوها را توضیح می‌دهد و نحوه استفاده از شرایط محافظ برای اصلاح بیشتر موارد مطابقت سوئیچ را توضیح می‌دهد.

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری جامع سی شارپ بخش دوم: ژنریک ها، مجموعه ها، و LINQ - Image of Course C# Essential Training 2: Generics, Collections, and LINQ 3 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری جامع سی شارپ بخش دوم: ژنریک ها، مجموعه ها، و LINQ

  C# Essential Training 2: Generics, Collections, and LINQ

  به عنوان یکی از محبوب ترین زبان های برنامه نویسی، سی شارپ با هر نسخه جدید برنامه نویسی را آسان تر و سرگرم کننده تر می کند. در این دوره، مدرس مت میلنر به بررسی عمیق‌تر ویژگی‌های ضروری سی شارپ می‌پردازد، مانند انواع عمومی، مجموعه‌ها، مدیریت استثناها، برنامه‌نویسی ناهمزمان با وظایف و موارد دیگر. Matt با کمک به شما در درک و کار با انواع عمومی شروع می‌کند، سپس به درک انواع مجموعه، کار با مجموعه‌ها و درک مجموعه‌های همزمان می‌پردازد. او شما را در مدیریت انواع مختلف استثناها، از جمله ایجاد استثناهای سفارشی راهنمایی می کند. Matt اصول threading را توضیح می دهد و به شما نشان می دهد که چگونه از async و await در مدل برنامه نویسی مبتنی بر وظیفه استفاده کنید. پس از پوشش نمایندگان و رویدادها، او به بررسی روش‌های توسعه و همچنین نحوه نوشتن و استفاده از روش توسعه می‌پردازد. به علاوه، مت در مورد اهداف زبان یکپارچه پرس و جو (LINQ)، نحوه پرس و جو مجموعه ها با LINQ، و نحوه فیلتر کردن و سفارش پرس و جوها بحث می کند.

 • 3
  دوره آموزشی دوره آموزشی کلینیک کد: C# - Image of Course Code Clinic: C# 5 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی کلینیک کد: C#

  Code Clinic: C#

  برنامه نویسان موفق فراتر از نحوه کد نویسی می دانند. آنها همچنین می دانند چگونه در مورد حل مشکلات فکر کنند. کلینیک کد مجموعه ای از دوره ها است که در آن مربیان ما مشکلات یکسانی را با استفاده از زبان های برنامه نویسی مختلف حل می کنند. در هر دوره، مربیان نکات و ترفندهایی را برای کار با یک زبان خاص ارائه می دهند و به شما کمک می کند تا درک کنید که چرا ممکن است بخواهید یک زبان را بر زبان دیگر یاد بگیرید. در اینجا، آنتون دلسینک با C#کار می کند. در طول دوره، آنتون چالش ها را معرفی می کند و سپس مروری بر راه حل های خود در C#ارائه می دهد. چالش ها شامل موضوعاتی مانند موقعیت جغرافیایی، تشخیص چهره و دسترسی به لوازم جانبی است. از دیگر دوره های این سری دیدن کنید تا ببینید چگونه می توانید چالش های مشابه را در زبان هایی مانند C ++، JavaScript، PHP، Python، Ruby، Go و Swift حل کنید.

 • 4
  دوره آموزشی دوره آموزشی الگوریتم های #C - Image of Course C# Algorithms 3 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی الگوریتم های #C

  C# Algorithms

  الگوریتم ها یکی از ارکان اساسی در هر نرم افزار کاربردی هستند و هنگامی که آنها را درک کردید، می توانید برنامه های کارآمدتر و قابل نگهداری ایجاد کنید. در این دوره، مربی Kathryn Hodge به شما نحوه ایجاد برنامه های بهتر #C با استفاده از الگوریتم های کارآمد را نشان می دهد. کاترین در مورد آنچه الگوریتم را موثر می کند و همچنین نحوه پیش فرض های آگاهانه در مورد داده های خود برای ایجاد الگوریتم های بهتر بحث می کند. او بر چگونگی ایجاد الگوریتم های کارآمد برای کار با انواع مختلف داده از جمله رشته ها، آرایه ها، لیست های پیوندی، صف ها، پشته ها، ساختارهای مبتنی بر هش و درختان متمرکز است. بسیاری از الگوریتم ها به زبان #C تعبیه شده اند و کاترین نحوه استفاده از این الگوریتم ها برای سفارشی سازی خود را توضیح می دهد، بنابراین شما می توانید با داده های خود دقیقا همانطور که می خواهید کار کنید. او همچنین در مورد چگونگی استفاده از ساختارهای مختلف داده برای ایجاد الگوریتم های بهتر در تجزیه و تحلیل یا دستکاری داده های آنها بحث می کند.

 • 5
  دوره آموزشی دوره آموزشی الگوهای طراحی #C قسمت اول - Image of Course C#: Design Patterns Part 1 2 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی الگوهای طراحی #C قسمت اول

  C#: Design Patterns Part 1

  الگوهای طراحی بخش مهمی از برنامه نویسی هستند. به جای برنامه ریزی راه حل برای هر مسئله از ابتدا ، توسعه دهندگان می توانند این الگوها را برای حل مشکلات رایج پیاده سازی کنند. در این دوره ، مربی Richard Goforth هدف و استفاده موثر از الگوهای اصلی طراحی در #C را توضیح می دهد. ریچارد با بحث در مورد دلیل منطقی بودن الگوهای طراحی ، وجود آنها و نحوه دسته بندی و طبقه بندی آنها شروع می کند. وی سپس مروری بر الگوهای طراحی چهار باند ساختاری ، رفتاری و ساختاری و نحوه کاربرد آنها در#C و .NET را ارائه می دهد. در مرحله بعدی ، او عمیقاً به الگوهای Iterator ، Factory Method و Adapter فرو می رود و چالش های عملی را فراهم می کند که به شما کمک می کند تا از کاربرد این الگوها در کد خود استفاده کنید.

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Richard Goforth - Image of Author Richard Goforth

Richard Goforth

ریچارد گوفورث، معمار و مشاور نرم افزاری است که عمدتا در فضای مایکروسافت است. او در توسعه #C با Xamarin، Windows Presentation Foundation و ASP.NET تجربه کرده است و همچنین برخی از برنامه های کوچک را با جاوا و جاوا اسکریپت توسعه داده است. به عنوان یک مهندس معمار در CEI، ریچارد از راه حلهای مناسب و کارآمد برخوردار است که بر چرخه حیات توسعه نرم‌افزار متمرکز است. حل مساله برای راه‌حل‌های بهینه در طراحی نرم‌افزار، او را به هنگام نوشتن کد یا دوره‌های نوشتاری هدایت می‌کند.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Kathryn Hodge - Image of Author Kathryn Hodge

Kathryn Hodge

کاترین هادج به عنوان شریک NexTech با Comcast NBCUniversial کار می کند؛ او بخشی از قسمت Media Labs است، جایی که انواع مختلف تکنولوژی های ساخته شده را بررسی می کند تا به طرز تاثیر گذاری آن ها روی مشتریان پی ببرد و اینکه چگونه به بهترین نحو محتوی NBCuniversal را ادغام کنند. او همچنین برای کسانی که می خواهند کد نویسی را فرا بگیرند یک کانال YouTube را اداره می کند. وی پیش از آمدن به ComCast، برای سه سال به عنوان معلم کمکی علوم کامپیوتر کار کرد. او علاقه زیادی به فصل مشترک رسانه، سرگرمی، و فن آوری دارد و تمرکز خود را روی ساخت نرم افزاری که تاثیر گزار باشد معطوف کرده است.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Anton Delsink - Image of Author Anton Delsink

Anton Delsink

آنتون دلسنیک که قلباً یک مدرس و برنامه نویس است، از کار با دانشجویان و حرفه ای ها با هر سطح مهارتی ، لذت می برد. در طول حرفه کاری او ، یاد گیری و تدریس همیشه وجود داشته است، که شامل کار به عنوان سازنده همه فن حریف، مدرس رسمی میکروسافت، معمار راه حل، و حتی کار در بخش فروش نرم افزار نیز می شود. ممکن است او را روی صحنه در رویدادهایی نظیر Microsoft TechEd یا SharePoint Saturday دیده باشید، یا او را در سفرهایش ملاقات کرده باشید، که همیشه دوربین و لپ تاپ اش را دم دست می گزارد. اگرچه برای آنتون #C تنها عشق او بود، اما او هرگز از PowerShell Script یا SQL statement، به ویژه وقتی فرصتی برای اتومات سازی دارد ، فاصله گرفته نگرفته است. با ظهور امکانات public cloud، آنتون خود را بیشتر درگیر معماری و DevOps کرده است، و به یاد گیری، استفاده، و تدریس برنامه نویسی و خدمات Cloud ادامه می دهد.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Matt Milner - Image of Author Matt Milner

Matt Milner

Matt Milner یک مشاور مستقل، توسعه دهنده وب و مربی است. از روزهای اولیه اینترنت، مت ساخت وب سایت ها و پایگاه های داده را برای کمک به سازمان برای مدیریت کسب و کارشان ، انجام داده است. در طول سالها او سیستم های متعددی را با استفاده از فن آوری های وب مانند ASP.NET و فن آوری های یکپارچه سازی، از جمله BizTalk Server، WCF، WF، و بله، حتی MSMQ ساخته است. در حال حاضر Matt تقسیم زمان خود را بین ساخت برنامه های کاربردی و آموزش دیگر توسعه دهندگان در مورد آخرین فن آوری های مایکروسافت، از جمله Azure، Xamarin، و API وب، تقسیم کرده است. علاوه بر ایجاد فیلم های آموزشی، مت با صحبت کردن در کمپ های کد، گروه های کاربری و کنفرانس های بین المللی از جمله Tech Ed، Dev Days و DevWeek به جامعه نرم افزاری کمک می کند. در باره او در m3technologypartners.com بیشتر بدانید.

مشاهده پروفایل